Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Znakovi zodijaka

Go down 
+30
Lyra
orca
Ephez
Blizzard
biga
Zona
Athena
MoW
Chakotay
whitelady
flory
jade
Alpha
Cinderella
ukiss
snow queen
Gea
afrodita
Svjetloisjena
king
Karl Marx
fastforward
malenaivi
userNejm
Nefertiti
urbanaaa
zmija
Galileo Galilei
floridana
Merkurica
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimepet stu 05, 2010 12:15 am

flory je napisao/la:
jel istina da su blizanci dvolični? ;)

Nije da su dvolični, ali su prevrtljivi ko sam vrag, čas bi jedno, čas bi drugo, na kraju ni sami ne znaju što žele. :P
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimepet stu 05, 2010 1:29 am

Ne znam koga da citiram, pa ću samo napisati. Važno je uočiti da se svi mi razvijamo pa će kod onih od nas koji ne vide svoje negativna obilježja, ta obilježja biti jače izražena, dok kod onih koji se trude te loše stvari popraviti, to se neće toliko vidjeti i zato je možda Alphi čudno što se dobro slaže sa nekim škorpionima iako ustvari škorpioni i ovnovi imaju jako puno suprotnosti i osobe na nekakvoj nižoj razini se ne bi trebale slagati.

No ne znači uvijek da ako uočimo svoje loše strane da ćemo ih popraviti na pravilan način. Tako muške ribe koje su po svojoj prirodi pasivne mogu osjetiti od okoline da ih tretiraju kao lijene, pa onda krenu biti agresivni što nije dobro niti za njih niti za druge. No zaboravljaju da agresivnost i aktivnost nije isto, može se biti aktivan, a da se ne bude agresivan. Vjerujem MoW da tvoj polubrat to ne može razlikovati, pa se okrenuo agresivnosti, što je ustvari lakše.

I zato se slažem sa Zonom da je važno da osvjestimo svoje i pozitivne i negativne osobe, pozitivne kao bi ih mogli očuvati i naglasiti, a negativne kako bi im mogli nadvladati.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimesub sij 01, 2011 7:59 pm

Citat :
Strijelac je optimističan, idealističan, kockar i teški filozof.

Teški filozofff suspect lolcina

Citat :
Od njega ne očekujte kratke, precizne i jasne odgovore, nego samo i jedino duge monologe u kojima priča o svemu, samo ne o onome o čemu bi trebao jer pripadnici ovog znaka uvijek vole ostaviti prostora za još…

Seru ! study
Ja znam i kratko - precizno i širokomipolje stil,sve ide ! I sve kaj pitaš - to dobiš !
A da nema još - tog navek ima ! scratch

Citat :
Pa čak i kada nešto dovedu do kraja, njihova strijela usmjerena prema nebu napeto traži nove izazove, nova pitanja i nedoumice. Izrazito su religiozni i dobri su sportaši.

To jeste tako,ali su ga zaglibili u sportu,ja se bavim jedino tipkovnicom a to je vežba prstiju sunceko
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimesri kol 31, 2011 11:04 am

S obzirom da vecu prednost dajem jyotishu, skorpion.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimesri kol 31, 2011 4:43 pm

A skorpion si? Aaaa, znaci imas lazni datum uveden u forum jer ti ispod avatara stoji znakic vage zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimepon pro 12, 2011 6:28 pm

Prva zabluda za Blizance je ta da su dvolični. Dvoličnost će se netkome odrediti pomoću puno drugih pokazatelja, a ne pomoću toga di mu je Sunce.... Blizanci su zvrkasti i radoznali, i punoooo stvari ih zanima, pa ih često bije glas da su površni. Kako je njihov vladar Merkur (um), um im zato tako brzo i radi, i piči po-svuda, bez prevelikog zadržavanja na jednoj stvari.

@MoW, tvoj polubrat najvjerovatnije nije agresivan zato što je u znaku Ribe. Teško je ovako napamet govoritii, ali bi trebao imati Marsa u lošijim konfiguracijama, ili u znaku njegovog pada.


:)

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimepon pro 12, 2011 6:40 pm

Lyra je napisao/la:
Prva zabluda za Blizance je ta da su dvolični. Dvoličnost će se netkome odrediti pomoću puno drugih pokazatelja, a ne pomoću toga di mu je Sunce.... Blizanci su zvrkasti i radoznali, i punoooo stvari ih zanima, pa ih često bije glas da su površni. Kako je njihov vladar Merkur (um), um im zato tako brzo i radi, i piči po-svuda, bez prevelikog zadržavanja na jednoj stvari.
@MoW, tvoj polubrat najvjerovatnije nije agresivan zato što je u znaku Ribe. Teško je ovako napamet govoritii, ali bi trebao imati Marsa u lošijim konfiguracijama, ili u znaku njegovog pada.


:)
Pa zar to što si rekla za blizance (boldano) ne potvrđuje da su površni, netko tko gubi interes za nešto za što kaže da ga to jakkkoooo zanima, nakon par dana uopće više ne mari za to, zar takva osoba nije površna?

Što se riba tiče, oni nisu agresivni po svojoj prirodi, ali ih društvo prisiljava da budu takvi, ja ih znam dosta kojima je ta agresivnost samo štit kojim štite svoje nježno i emocijalno biće, kavi oni oni/one jesu :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimepon pro 12, 2011 6:54 pm

Chakotay je napisao/la:

Pa zar to što si rekla za blizance (boldano) ne potvrđuje da su površni, netko tko gubi interes za nešto za što kaže da ga to jakkkoooo zanima, nakon par dana uopće više ne mari za to, zar takva osoba nije površna?

Što se riba tiče, oni nisu agresivni po svojoj prirodi, ali ih društvo prisiljava da budu takvi, ja ih znam dosta kojima je ta agresivnost samo štit kojim štite svoje nježno i emocijalno biće, kavi oni oni/one jesu :)

Pa i ne baš. Oni puno brže dođu do onoga što ih zanima, puno brže im um radi, tako da ni nemaju potrebu stajatu tu puno duže. Imaš ljude koji godinama proučavaju jednu te istu stvar, pa opet ništa pametno ne naprave. Blizance, ne treba sputavati, moj savjet za njih je da slobodno obavljaju stvari svojim ritmom, kada im dosadi to što rade, nek pređu na drugu aktivnost...i tako redom, da bi se kasnije sa punim baterijama vratili na onu prvu koju su započeli, i dovršili je do kraja. Dakle, njihova slabost nije površnost, već manjak volje da stvari dovrše do kraja.

Ovo si jako fino rekao, da se prejaka emotivnost vrlo često prikriva agresivnošću ...

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimepon pro 12, 2011 7:00 pm

Lyra je napisao/la:
Dakle, njihova slabost nije površnost, već manjak volje da stvari dovrše do kraja.
Slažem se u potpunosti. :P
Znam da me često puta nešto zna jako zainteresirati, planiram, imam želju nešto napraviti i ostvariti, međutim kad prođe malo vremena interes splasne, kao rukom odnesen. conf1
Tako je sa jako puno stvari.

Istina je da su blizanci skloni vrludanju i započinju puno stvari, ali ne bih rekla da su nužno i površni.
Jednostavno, imaju nemiran um.
Dakle, oni će izgubiti interes za nečim, međutim to ne znači da će nužno aljkavo napraviti neki posao, već će prije neka poglavlja ostaviti "otvorena" na neko vrijeme.
Nisam baš vidjela da blizanci u mom okruženju u konačnici nepotpuno/loše obavljaju neke zadatke. misli
Ako nešto želim napraviti, onda ću to učiniti kako spada ili nikako. miga
Mislim da blizanci poklanjaju dovoljno pažnje detaljima, samo je pitanje kad će biti spremni sve to realizirati tj. kad će se vratiti da bi završili već započeti posao/cilj.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimepon pro 12, 2011 10:01 pm

Lyra je napisao/la:
@MoW, tvoj polubrat najvjerovatnije nije agresivan zato što je u znaku Ribe. Teško je ovako napamet govoritii, ali bi trebao imati Marsa u lošijim konfiguracijama, ili u znaku njegovog pada.
:)

Riba je emocionalna i često zna planuti. Barem je takav uvijek bio moj polubrat. Možda ima Marsa naglašenog negdje... to ne znam. U svakom slučaju nije baš osoba koju volim imati uz sebe. Koliko god je mene teško izbaciti iz takta, svi ostali u mojoj blizini su prilično izbačeni iz takta čim ga vide jer je čovjek frustriran.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimepon pro 12, 2011 10:11 pm

Lyra je napisao/la:
Dakle, njihova slabost nije površnost, već manjak volje da stvari dovrše do kraja.
Da, ali to bi se moglo i okrenuti, moglo bi se reći da nemaju volje baš zato što su površni, pa im se niti neda ulaziti dublje u stvari ;)


Lyra je napisao/la:
Blizance, ne treba sputavati, moj savjet za njih je da slobodno obavljaju stvari svojim ritmom, kada im dosadi to što rade, nek pređu na drugu aktivnost...i tako redom, da bi se kasnije sa punim baterijama vratili na onu prvu koju su započeli
To bi bio super savjet da oni žive sami, no ipak mi ovisimo o drugim ljudima, a i drugi ljudi ovise o nama, tako da takvo ponašanje može biti izuzetno ružno i bezobrazno prema drugima.

Athena je napisao/la:
Istina je da su blizanci skloni vrludanju i započinju puno stvari, ali ne bih rekla da su nužno i površni.
Jednostavno, imaju nemiran um.
Dakle, oni će izgubiti interes za nečim, međutim to ne znači da će nužno aljkavo napraviti neki posao, već će prije neka poglavlja ostaviti "otvorena" na neko vrijeme.
Nisam baš vidjela da blizanci u mom okruženju u konačnici nepotpuno/loše obavljaju neke zadatke.
Ako nešto želim napraviti, onda ću to učiniti kako spada ili nikako.
Je, samo što blizanci nikada neće niti preuzeti neke kompleksne poslove, već ako će se nešto i obvezati napraviti, to će biti jednostavne stvari, ali opet treba biti oprezan, jer možda neće ni to napraviti lol

@MoW da, upravo ta frustracija ga čini agresivnim. To pogotovo vrijedi za muške ribe, kojima je možda najteže se snaći u današnjem društvu u kojem se očekuje da muškarci budu snažni, neemocijalni, odlučni... sve ono što ribe nisu. Iz istog tj. suprotnog razloga su i ženske lavice i ovčice isfrustrirane, jer ljudi nikako ne mogu shvatiti da su one puno bolje vođe od velikog broja muškaraca zubi

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimepon pro 12, 2011 10:30 pm

Chakotay je napisao/la:

Je, samo što blizanci nikada neće niti preuzeti neke kompleksne poslove, već ako će se nešto i obvezati napraviti, to će biti jednostavne stvari, ali opet treba biti oprezan, jer možda neće ni to napraviti lol
Ma jednostavni zadaci nisu dovoljno primamljiv zalogaj za blizance. :P
Blizanci će prije obaviti kompleksne poslove na zadovoljavajući način, nego neke jednostavne koje bi drugi napravili bez pola muke.
Oni znaju paničariti oko naizgled najjednostavnijih zadataka.
Naravno, pitanje je na koji način i ne može se predvidjeti točno kada, jer im je jako teško "zariti" nokte i držati se kontinuirano i dugotrajno jedne stvari ili zadatka. zubi

Što se tiče vatrenih znakova, mislim da im je plus to što su zainteresirani i odlučni napraviti nešto, a minus to da neke odluke ne znaju dozirati i donijeti hladne glave, jer znaju biti preimpulzivni.
Barem sam takav dojam stekla o ljudima iz svog okruženja.
Čini mi se da je dosta ljudi na rukovodećim mjestima (šefovi) rođeno u znaku djevice, iako im predbacuju da su picajzle. zubi
Valjda im je prednost hladna glava, a ujedno ustrajnost i temeljitost.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimepon pro 12, 2011 10:43 pm

Da, da Athena, naravno ;) Ma imate vi i neke pozitivne osobine, ali baš da ćete se ubiti od posla, to baš i nećete :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimepon pro 12, 2011 10:48 pm

Ma blizanci će se ubijati od posla, kad im dođe žuta minuta. :P
Nekad idu u krajnosti, rade non stop ili ništa.
Može se dogoditi da će raditi punom parom za Božić, Novu godinu ili neke praznike, kad nitko ne radi zubi, jer eto...baš nisu imali inspiraciju raditi kad svi rade. :D
Najveći problem je upravo u tome da im se teško primiti jedne stvari i raditi na njoj, jer ih uvijek prekidaju neki nemiri.
To je za mnoge blizance u rangu "umjetnosti" uhhh i otud kreću svi problemi.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimeuto pro 13, 2011 1:27 am

Haha, Chakotay, tebe izgleda baš neki Blizanac sredio zubo

P.S. svaki znak ima dobre i loše strane ...

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimeuto pro 13, 2011 2:01 am

Lyra je napisao/la:
Haha, Chakotay, tebe izgleda baš neki Blizanac sredio zubo
I meni se čini. cerek
Uglavnom, idealna osoba imala bi kombinaciju svih ili barem većine oprečnijih znakova.
Zračnim znakovima često nedostaje "strasti" za nešto, koju posjeduju neki znakovi, dok mnogim vatrenim znakovima fali smirenost i analitičnost, u kriznim situacijama.
Ne možeš imati "sve" u jednom znaku. miga

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimeuto pro 13, 2011 1:03 pm

@Lyra i Athena he he tako se čini, no nije. U stvari imam loših iskustava sa Vodenjacima i Vagama, ali ne i sa Blizancima. No kod njih prepoznajem iste obrasce ponašanja kao i kod drugih zračnih znakova. Najviše me smeta to što nisu uopće odani, nikad ne znaš na čemu si sa njima, jednostavno ne volim takve ljude, uvijek me nekako uspiju razočarati. Doduše postoje izuzeci, koji kao da su uspjeli nadvladati te svoje negativne osobine. To je uvijek lijepo vidjeti :)

Athena je napisao/la:
Ne možeš imati "sve" u jednom znaku
... možeš, ako si škorpion zubi

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimeuto pro 13, 2011 3:47 pm

Chakotay je napisao/la:

... možeš, ako si škorpion

Misliš na one mračne osvetoljubive Škorpione? zubi

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimeuto pro 13, 2011 4:43 pm

He he pa da, u stvari i oni imaju sve osobine, samo negativne, em su mračni, osvetoljubivi, ljubomorni, posesivni, nervozni, agresivni, ljeni... slobodno nastavi niz... i nemoj me pitati od kuda to znam zubi

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
AnchyAmonRa
Višestanični organizam
AnchyAmonRa


Female
Scorpio Dog
Broj postova : 32
Age : 41
Registration date : 19.12.2011

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimečet pro 29, 2011 8:26 pm

pozz narode :))

ja se nekužim baš u ove znakiće :) pa me zanima, u horoskopu sam škorpija, al nevidim se puno u tom znaku (podznak lav) ...nisam osoba koja bi se svađala, al lako planen, pogotovo na nepravdu bilo čiju :/

mislim da se sa svima dobro slažem, nisam baš naišla na osobe koje mi po znaku neodgovaraju :)
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimepet pro 30, 2011 1:12 am

AnchyAmonRa je napisao/la:
pozz narode :))

ja se nekužim baš u ove znakiće :) pa me zanima, u horoskopu sam škorpija, al nevidim se puno u tom znaku (podznak lav) ...nisam osoba koja bi se svađala, al lako planen, pogotovo na nepravdu bilo čiju :/

mislim da se sa svima dobro slažem, nisam baš naišla na osobe koje mi po znaku neodgovaraju :)

Pozdrav ...@Ra :)

A kakva si kada te netko povrijedi, izda, ili prevari? I kako stojiš sa ljubomorom?


_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Lona
Stanica
Lona


Female
Virgo Cat
Broj postova : 16
Age : 36
Registration date : 29.02.2012

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimesri vel 29, 2012 4:43 am

MoW je napisao/la:
@Flory moj najstariji polubrat je muška riba. Ne bih rekao da je osjećajan, već da je preosjetljiv i nepravedno agresivan. Takav je oduvijek bio, tek je u rijetkim periodima života uspio prikriti svoju agresivnu i zločestu narav. Često je znao pomoći obitelji i bila je obitelj prije svega ostalog. Nažalost, na kraju se i od obitelji odmetnuo.
Drugi primjerak muške ribe kojeg znam je moj dobar prijatelj s faksa. On je upravo ono što ti kažeš: osjećajan, divan, pametan i vrlo pažljiv prema svima. Pogađaš: nema djevojku, jer je jednostavno predobar prema muškarcima i ženama, koji na to nisu naviknuti.

Ne bih generalizirao i sve zasnivao na glavnom znaku. Mislim da se horoskop treba promatrati u cjelini, a ne samo kroz glavni znak. Puno toga je tu u igri, a glavni znak je samo to: glavni, ali ne i jedini. :)

Ne slažem se, mislim da ne postoje drugi znakovi osim glavnih, no ljudi ne poznaju dobro te glavne – pa ne znaju prepoznati sebe u njima. Često se koriste i krivi epiteti, pa ljudi ne shvate što im se to pripisuje.
Svog polubrata opisuješ kao preosjetljivog i nepravedno agresivnog, a ni ne shvaćaš da je to jedno te isto. Ribe su osjećajne, ali kad im ne ide sve od ruke, postaju pakosne. Voda je takav element, oni su meki i lako ih je povrijediti. Ako im život nije savršen (mama, tata, deda, baka, kućica, psić), oni postaju agresivni. Oni su žrtve koje lako postaju zlostavljači. Oni nikad ne počinju, ali ako im se nešto dogodi, u njima se budi osvetoljubivost koju će iskaliti na svima. Ne tuku se previše, jer osjećaju za sebe da su slabiji, ali osvećuju se riječima, cinizmom, jednostavno pakošću. Kao rak (životinja), ako staneš na njega, a onda se čudiš što te štipa kliještima. A što je najbitnije, oni to ne doživljavaju kao napad – oni misle da se brane.
Jedina razlika između tvog polubrata i prijatelja je u tome što tvog prijatelja još nitko nije sjebao u životu.

flory je napisao/la:
To mi već dugo vremena nije jasno.. jel možeš objasniti zašto se ne slažeš s djevicama? :)
Baš me zanima :D
Najbolja mi je prijateljica u znaku djevica i rekla mi je da se najlošije slaže s vagama, al ja nikako ne mogu vidjeti zašto.. Npr. ni jedan ni drugi znak nisu skloni dramama ili nekom nadmetanju u tome tko će biti glavni.

Moram i ja na ovo odgovoriti. Mi Djevice imamo teške odnose s Vagama, jer:
1. dekoncentrirane su u razgovoru: nešto nas pitaju, a onda ne slušaju nas dok objašnjavamo, pa kasnije pitaju da ponovimo ono što smo već rekle, a još prvi put smo to objasnile jako detaljno!
2. površne su: nemoguće nam je surađivati s njima, svoj dio posla obave površno, pa mi moramo ispravljati njihove greške, bolje bi bilo da smo odmah sve same napravile!
3. ne vežu se za ljude: mi želimo najbolju prijateljicu s kojom možemo razgovarati o svemu i grliti se, a one su dobre sa svima, na sto strana su, zaborave kad nam je rođendan (ali očekuju da se mi sjetimo njihovog) i ne jave nam se mjesecima!


Vjerujem u astrologiju, štoviše SIGURNA sam u nju, jer iznimno često mogu i prepoznati što je netko po horoskopu samim pogledom na njega (dovoljna je i slika). Naime, svaki znak ima istaknut jedan dio tijela: Bikovi npr. imaju čvrst i širok vrat za koji imate osjećaj da možete nož zabosti u njega a da se dotični Bik ne pomakne, dok npr. Rakovi imaju mekana, osjetljiva prsa za koja imate osjećaj ako ih malo gurnete – pasti će, itd.

Inače, ne vjerujem u dnevne i ostale horoskopske prognoze, niti u podznakove.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimesri vel 29, 2012 9:03 am

Lona je napisao/la:
Inače, ne vjerujem u dnevne i ostale horoskopske prognoze, niti u podznakove.
Prvi dio je OK, ali ovo sa podznacima ti ne pije vodu. Astrologija kroz sunce u datumu rođenja, podznacima, kućama i svim ostalim planetama stvaraju kompleksnu sliku. I kako nema dvoje istih ljudi na svijetu, tako je nemoguće naći i dvije identične natalne karte.
Da nije tako, imali bi dvanaest tipova ljudi, dvanaest načina ponašanja, reakcija ...
Život bi bio puno jednostavniji
[Vrh] Go down
Lona
Stanica
Lona


Female
Virgo Cat
Broj postova : 16
Age : 36
Registration date : 29.02.2012

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimesri vel 29, 2012 8:32 pm

Pa i postoji samo dvanaest načina ponašanja i dvanaest reakcija. Nije da će jedan Ovan kad se potučeš s njim odgovoriti udarcem, a drugi reći: Ne, pomirimo se, tučnjava nije rješenje. Nije da će jedan Ovan među najboljim prijatljima voditi razgovor i imati mišljenje o svemu, a drugi šutjeti i skromno kimati glavom. Svi su isti.
Ne znam gdje si ti upoznao dva različita Strijelca, dva različita Jarca ili Škorpiona. Svi se ponašamo po 12 šablona i život jest jednostavan.

Svima osim Ribama koje uvijek kompliciraju i ŽELE da je život mističan i čudan. Podsjećaš me na moju majku. Ona je bila ufurana u astrologiju, pa numerologiju, pa jogu, pa meditaciju, pa feng shui... Ribe su sklone mistificiranju i stvaranju lažnih idola. ŽELE da život bude što maštovitiji.

Ali nije.

Svi ti podznaci i ostale pizdarije su novoizmišljene, i nemaju veze s pravom astrologijom. Astrologija se svodi na djelovanje planeta. Mjesec djeluje na Zemlju - plima i oseka, poplave, rast biljaka itd. Djeluje i na ljude na Zemlji - 70% smo od vode, i voda se u nama diže i spušta kao plima i oseka (pa kirurzi često izvode operacije samo u određeno doba mjeseca, da ne iskrvarimo nasmrt). Tako djeluju i sve ostale planete sa svojim zračenjima, djeluje i Sunce (da, osim što nam stvara melanome na koži, ima i drugih djelovanja).
Kada se rađamo, valjda bivamo ozračeni, što ja znam. Nisam fizičar.

Ali ne treba komplicirati i vidjeti u nečemu ono čega nema. Ja vidim da je netko Bik. Ne vidim da je Vaga u podznaku, dakle to za mene ne postoji. Ja sam samo skeptična Djevica. Ako se preda mnom pojavi gorući grm, ja ću vjerovati u Boga. Dotad...
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitimesri vel 29, 2012 8:40 pm

ajde reci kakvi sam ja. riba sam i podznak mi je riba
[Vrh] Go down
Sponsored content





Znakovi zodijaka - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Znakovi zodijaka   Znakovi zodijaka - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Znakovi zodijaka
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» znakovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Astrologija-
Forum(o)Bir: