Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Forumi i forumarenje

Go down 
+10
Sentinel
l337_m4n
Galileo Galilei
Alpha
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
Merkurica
malenaivi
userNejm
floridana
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Forumi i forumarenje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Forumi i forumarenje   Forumi i forumarenje - Page 2 Icon_minitimened pro 18, 2011 5:16 pm

Citat :

- Šta vas navodi da dolazite na forum?
Ovisi što mi se radi taj dan. Nekad mi se zabavlja spamanjem i provokacijama, nekad sam raspoložen za neku raspravu, a najčešće dolazim kratiti vrijeme čitajući tuđa mišljenja o drugim tematikama ili vidjeti reakciju na moja razmišljanja. To je ono što najviše volim od foruma, što od nepoznatih ljudi možeš pročitati njihova razmišljanja o nekoj tematici. Ovako bi nekog na ulici trebao pitati ili kako već. Potom je tu osjećaj neobaveze, dolaziš kad želiš i radiš što želiš, zabavljaš se na način koji odabereš, pišeš o čemu želiš ako želiš... Nije to RL pa da trebaš jako paziti jel ćeš nekog krivo pogledati ili ćeš izlanuti neku glupost, ovdje te nitko ne zna. Možeš sudjelovati u raspravama bilo koje vrste, naći si virtualne "frendove", osjećati se pritom ugodno, a možeš biti i đubre ako te baš volja. To je ljepota foruma, komuniciraš s ljudima, samo možeš biti slobodniji u djelovanju prema drugima nego u RL.
[Vrh] Go down
 
Forumi i forumarenje
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: