Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 U horoskop vjerujem

Go down 
+25
Kahali
flidaisa
2pac
MoW
Kakopedija
LJUBAV
The Dark Princess♥
wanderer
Dantalion
Akasha
Lona
Magic
AnchyAmonRa
Madonna
Lyra
PurpLady
daughter_of_Sun
d_sasha
Nefertiti
zmija
userNejm
malenaivi
Alpha
floridana
Galileo Galilei
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

U horoskop vjerujem
Da
U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_vote_lcap39%U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_vote_rcap
 39% [ 21 ]
Ne
U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_vote_lcap61%U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_vote_rcap
 61% [ 33 ]
Ukupno glasova : 54
 

Autor/icaPoruka
PurpLady
Riba
PurpLady


Female
Leo Pig
Broj postova : 140
Age : 28
Registration date : 19.09.2010

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimepon lis 18, 2010 9:27 pm

aha a dobro :P
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimepet pro 30, 2011 3:34 pm

rofl2

Mislim da bi se tema trebala zvati - U Astrologiju vjerujem? -

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimesri sij 04, 2012 5:40 pm

uglavnom ne, ali isto ga volim ponekad procitati...@ miga
[Vrh] Go down
AnchyAmonRa
Višestanični organizam
AnchyAmonRa


Female
Scorpio Dog
Broj postova : 32
Age : 41
Registration date : 19.12.2011

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimesub sij 07, 2012 1:01 pm

pozz :)
ja ga pročitam tu i tamo, nemogu reči da baš pogode...iako nekad budu na "dobrom tragu" :PP
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 581
Age : 26
Registration date : 16.10.2011

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimesub sij 07, 2012 7:57 pm

Ne, pogotovo ne u dnevni. Čitam ga kada mi je dosadno.
[Vrh] Go down
Lona
Stanica
Lona


Female
Virgo Cat
Broj postova : 16
Age : 36
Registration date : 29.02.2012

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimesri vel 29, 2012 5:24 am

Galileo Galilei je napisao/la:
Mi pogledamo sideralni horoskop, tj ravnamo se samo po znaku u kojem je bilo sunce tijekom naseg rodjenja. A astrologija je kompleksnija (i vise nego sto mislimo) . Na nas utjecu mnoge planete i zvijezde. Njihovi medjusobni odnosi (konstelacije), planete koje jesu ili nisu u znaku kojim vladaju, u kuci kojom vladaju.


Vidiš, meni se sve to čini kao potpuna glupost. Ništa osim glavnog znaka nije bitno, i ne može pogoditi naše karakteristike.

Neki Ovan ovdje je rekao da su svi Ovnovi različiti. Ja ih poznam mnogo – i svi su isti.
Mislim da ljudi ne shvaćaju što znači „biti Ovan po horoskopu“. To ne znači da morate nositi istu odjeću ili slušati istu glazbu. Ali kada Ovan nosi neku odjeću, nitko ga ne može odvratiti da taj stil nije za njega. I kada Ovan zbilja sluša neku glazbu, prilagođava joj svoj život.
Jasno, ja tebe ne mogu uvjeriti da je to istina. Imam dvije odlične prijateljice, obje su Ovnovi, i nikad nijednu ni u šta nisam uvjerila. hekla

I ja imam dobar razlog da vjerujem u astrologiju. Kao što rekoh da jednoj drugoj temi, nije mi problem na račun fizičkog izgleda prepoznati znak osobe. A nakon pomnog proučavanja bića oko sebe, uvjerila sam se da razlika nije samo u izgledu.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimesri vel 29, 2012 9:09 am

Sad si me uvjerila kava

Evo na primjer dviju riba, mislim, sličnost je frapantna

U horoskop vjerujem - Page 2 Einsteinyoung

U horoskop vjerujem - Page 2 SteveIrwin
[Vrh] Go down
Lona
Stanica
Lona


Female
Virgo Cat
Broj postova : 16
Age : 36
Registration date : 29.02.2012

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimesri vel 29, 2012 8:31 pm

Galileo Galilei je napisao/la:
Sad si me uvjerila kava

Evo na primjer dviju riba, mislim, sličnost je frapantna


Naravno da jest.

Ribe imaju (kao i sve Vode) teške kapke i tugaljive, vodenaste oči, te blago lice. Tijelo im je labilno, izgledaju kao da će pasti, ako ih se blago gurne (za razliku od Vatre koja će reagirati agresivno itd.).

Pogledaj se u ogledalo i prouči svoje kapke, oči, meke obraze, uoči spuštena ramena, meka prsa, zamisli osjećaj da te netko gurne (osjećaj plačljivosti i pomalo pakosti)... Pogledaj se kako treba i vidjet ćeš Ribu.

Nije stvar u tome da ljudi imaju istu boju očiju i kose, pobogu. Nego u tome da im je pogled isti (Voden), a tijelo meko, nježno, osjetljivo. Teško je doduše razlikovati Vode međusobno, ali Ribe su najnježnije, Rakovi najstabilniji, ali s mekim prsima, Škorpioni pomalo oštrog pogleda...

A zalijepi sliku svog susjeda ili druge osobe koju svakako ne poznam pa me testiraj, šta da ti kažem... kava

Inače, svatko može naučiti kako prepoznati što je netko po horoskopu. To je jako korisno, jer može pomoći čovjeku u komunikaciji s drugim ljudima.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimesri vel 29, 2012 11:33 pm

Lona je napisao/la:
Ribe imaju (kao i sve Vode) teške kapke i tugaljive, vodenaste oči, te blago lice. Tijelo im je labilno, izgledaju kao da će pasti, ako ih se blago gurne (za razliku od Vatre koja će reagirati agresivno itd.).
Blago lice, ma svakako, oni koji me poznaju još me nekako otrpe, ali onaj koji me nezna, izbjegava me.
Tijelo, nije da se hvalim zubo ali malo sam presnažan. A što se tiče stabilnosti, pokuša me je jednom jedan tip odgurnuti, ali se odbio od mene, a bio je BTW viši i teži od mene, a JEDI nisam.

I tako dalje, i tako dalje.

Ima na stotine stvari na meni, u mom ponašanju i držanju koje navodi ljude na zaključak kako sam sve samo ne riba.

A sad jedno nagradno pitanjce.
Što je dijete po horoskopu ako se ranije rodi ili se prenese?
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimesri vel 29, 2012 11:44 pm

Ne znam što time misliš. Jer kad se rodiš to je to (captain Obvious). Ne možeš reć 'E dijete mi se trebalo rodit za mjesec dana i neće bit jarac nego će baš bit vodenjak'.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimesri vel 29, 2012 11:48 pm

Mislim reći da se pitam što je važnije, trenutak začeća ili trenutak rođenja.
Znam da bi bilo kompliciranije za izračun :D ali možda bi bilo preciznije
[Vrh] Go down
Lona
Stanica
Lona


Female
Virgo Cat
Broj postova : 16
Age : 36
Registration date : 29.02.2012

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimečet oľu 01, 2012 12:57 am

Galileo Galilei je napisao/la:

Blago lice, ma svakako, oni koji me poznaju još me nekako otrpe, ali onaj koji me nezna, izbjegava me.
Možda bi ti volio da je tako (kao i svi muškarci), ali ne vjerujem ti.


Galileo Galilei je napisao/la:
Tijelo, nije da se hvalim zubo ali malo sam presnažan. A što se tiče stabilnosti, pokuša me je jednom jedan tip odgurnuti, ali se odbio od mene, a bio je BTW viši i teži od mene, a JEDI nisam.
Oprosti što sam uvrijedila tvoj muški ego, ali bilo bi lijepo da pročitaš prije nego odgovoriš. Rekla sam IZGLEDAJU KAO DA su takvi, a ne JESU takvi. I Riba od 500 kila IZGLEDA kao da će pasti ako je gurneš, iako NARAVNO DA NEĆE ZBILJA. Ribe su psihički labilne, a ne fizički. Ali i njihova fizička pojava ostavlja DOJAM labilnosti.

Ali tebi je zabavnije cinički izrugivati sve što ja kažem (tipično Riblji), umjesto da jednostavno uzmeš slike različitih (npr. slavnih) osoba i sam pokušaš izvježbati pogađanje, dok ne uspiješ u tome bez gledanja datuma.


Galileo Galilei je napisao/la:
Ima na stotine stvari na meni, u mom ponašanju i držanju koje navodi ljude na zaključak kako sam sve samo ne riba.
Glupost. Ti ljudi očito ne znaju što ZNAČI biti Riba.

Galileo Galilei je napisao/la:
A sad jedno nagradno pitanjce.
Što je dijete po horoskopu ako se ranije rodi ili se prenese?
Horoskop se dobiva na dan rođenja, a ne začeća ili nečeg drugog. To nije moje uvjerenje ili mišljenje (jer za razliku od tebe, ja volim dokaze, a ne uvjerenja). To ZNAM, jer to VIDIM.
[Vrh] Go down
Lona
Stanica
Lona


Female
Virgo Cat
Broj postova : 16
Age : 36
Registration date : 29.02.2012

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimečet oľu 01, 2012 1:08 am

Evo nekoliko muških Riba. Nema nikakve razlike između njih. Svi izgledaju kao meka, krka stvorenja, plačljivih očiju, koja bi se mogla zdrobiti ako čovjek legne na njih.

Dakle, ako dosad nisi shvatio: želim reći da odašilju istu EMOCIJU, a ne da DOSLOVNO IZGLEDAJU ISTO, u smislu - težine, visine, boje očiju/kose itd.

***

VICTOR HUGO
imageshack.us/photo/my-images/269/220pxvictorhugo.jpg

FREDERIC CHOPIN
imageshack.us/photo/my-images/715/chopino.jpg

GEORGE WASHINGTON
imageshack.us/photo/my-images/268/georgewashington.jpg

MICHELANGELO
imageshack.us/photo/my-images/818/michelangelocfacehalf.jpg

KURT COBAIN
imageshack.us/photo/my-images/842/kurtcobain41.jpg

***

iz nekog razloga ne mogu postaviti slike (a valjda to što prvih 7 dana ne možemo linkove stavljat), ako ovo bude radilo ok, ak ne... pogledaj si sam kako ljudovi izgledaju.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimečet oľu 01, 2012 1:38 am

Victor Hugo
U horoskop vjerujem - Page 2 Scaled.php?server=269&filename=220pxvictorhugo

Frederic Chopin
U horoskop vjerujem - Page 2 Scaled.php?server=715&filename=chopino

George Washington
U horoskop vjerujem - Page 2 Scaled.php?server=268&filename=georgewashington

Michelangelo
U horoskop vjerujem - Page 2 Scaled.php?server=818&filename=michelangelocfacehalf

Kurt Cobain
U horoskop vjerujem - Page 2 Scaled.php?server=842&filename=kurtcobain41
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimečet oľu 01, 2012 2:31 am

Pozdrav ...

Mislim nema smisla da jedni druge ubjeđujemo u bilo što.

@Lona, naravno da se nekakva paralela može povući između pripadnika istih znakova, ali reći da je bitan samo položaj Sunca je krajnje neozbiljno. Netko tko se ozbiljno bavi Astrologijom to nikada neće izjaviti.


_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimečet oľu 01, 2012 9:11 am

Lona je napisao/la:
Horoskop se dobiva na dan rođenja, a ne začeća ili nečeg drugog. To nije moje uvjerenje ili mišljenje (jer za razliku od tebe, ja volim dokaze, a ne uvjerenja). To ZNAM, jer to VIDIM.
Puno toga za odgovoriti i napisati, ali ajde, samo ova zadnja. Dokaz je tvoje subjektivno mišljenje. Ajde bar na tren pokušaj biti objektivna i odbaciti sve što "znaš" i bez ikakvih opterećenja probaj promisliti ispočetka o nekim pojavama.

I BTW, ne bi me voljela upoznati, nije EGO, nego samo tvrdim na temelju ponašanja ljudi oko mene. Pogled mi nije ni najmanje sanjiv i blag gica
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimečet oľu 01, 2012 9:15 am

Problem horoskopa je u tome što ti daje podatke o nekakvim mogućnostima, ali mi ljudi kroz naša "znanja" očekujemo nešto drugo. Ne želimo gledati širu sliku.

Evo primjera. Jedna od konstelacija u mom horoskopu kaže da ću imati koristi od smrti. Kako sada ovo protumačiti? Ako želite, dajte par primjera što vi mislite da bi to moglo biti, pa ću vam reći što je zapravo bilo (temeljem iskustva koje sam proživio).
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimečet oľu 01, 2012 4:12 pm

Možda ako radiš u pogrebnom poduzeću zubo .

Šalu na stranu, malo čudno formulirana rečenica ... ali vjerojatno se odnosi na suočavanje sa "smrću", ili oslobađanju straha od iste, ili pak bliski susret s njom, zbog kojeg si svoju percepciju potpuno promjenio. Uvid.

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimečet oľu 01, 2012 4:54 pm

Ne prezivam se Topalović :D

Blizu, ali ne sasvim točno. Do promjene je došlo.
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimepet oľu 02, 2012 4:47 pm

Ajde govori, da ne moram vadit kuglu zubo .

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimesub oľu 03, 2012 12:45 am

Rat = smrt.
A tijekom rata sam "dobio" mnoge stvari koje ranije nisam imao. Nisam ratni profiter :) već smatram da me rat izgradio u jednu čvršću, odlučniju osobu, koja se može dokazati i izboriti. Po meni, najveći dobitak.
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimesub oľu 03, 2012 1:42 am

Čuj, iz svake situacije se može izviću puno toga dobrog. Ali rat je stvar u kojoj netko uvijek gubi. Nije mi draga ta igra.

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Lona
Stanica
Lona


Female
Virgo Cat
Broj postova : 16
Age : 36
Registration date : 29.02.2012

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimesub oľu 03, 2012 2:58 am

Lyra je napisao/la:
Mislim nema smisla da jedni druge ubjeđujemo u bilo što.
Točno tako. Samo sam željela reći na ovoj temi koja se zove „u horoskop vjerujem“, da u njega „vjerujem“ kao i u sve za što imam dokaz. Dakle, nisam vam ni na kakvoj suprotnoj strani, vjerujem u Sunčeve znakove. Kad bih imala dokaz za još nešto više od toga, povjerovala bih i u to. Nemam, dakle neću. Nema svrhe da me nagovarate, ako nemate dokaza.

Lyra je napisao/la:
@Lona, naravno da se nekakva paralela može povući između pripadnika istih znakova, ali reći da je bitan samo položaj Sunca je krajnje neozbiljno. Netko tko se ozbiljno bavi Astrologijom to nikada neće izjaviti.
Ne bavim se astrologijom ozbiljno, ali bogme nisam govorila ni o položaju Sunca. Govorila sam o djelovanjima planeta, zračenjima itd. A i uz sve to napisala sam i „valjda“, jer ni u to ne mogu biti sigurna. Je li stvar samo o zračenju, koliko je bitna blizina nekog planeta Zemlji, je li bitan međusobni položaj planeta, položaj planeta u odnosu na Sunce itd. TKO TO MOŽE ZNATI ILI DOKAZATI? Nitko.
Zato o tome ni ne diskutiram, niti to spominjem. Dosta sam čitala o tome, i kao što rekoh, jedino u što sam se UVJERILA su glavni znakovi. KAKO IH DOBIVAMO - to nitko ne zna (a ako tvrdi da zna – neka slobodno dokaže).
Jedino u što sam sigurna je da ih dobivamo na dan rođenja, jer ako je netko rođen 21.4.-21.5. on stvarno izgleda kao Bik, dakle, jest Bik. (dekartovski malo, ali eto. :) )

Galileo Galilei je napisao/la:
Dokaz je tvoje subjektivno mišljenje.
Koliko je subjektivno mišljenje ako netko preda me stavi 20-tak sličica nogometaša (da, poslužile su u tu svrhu rofl2), a ja mu (točno) kažem što su po horoskopu, bez ikakvog znanja o... Bayer Leverkusenu?!
Ne razumijem što u tome nazivaš „subjektivno mišljenje“.

Galileo Galilei je napisao/la:
Ajde bar na tren pokušaj biti objektivna i odbaciti sve što "znaš" i bez ikakvih opterećenja probaj promisliti ispočetka o nekim pojavama.
Kakvim pojavama? O čemu pričaš? O podznacima? Ti „osjećaš“ da si, ne znam, Vaga u podznaku, jer „imaš“ neke karakteristike Vage (tj. u njoj si se PRONAŠAO, te osobine ti se SVIĐAJU), i zato da ja POVJERUJEM u podznake? Ti misliš da ti je netko nešto pogodio u natalnoj karti, iako ti je rekao najmoronskiji mogući idiotizam, na razini astroloških predviđanja sa RTL-a: „Jedna od konstelacija u mom horoskopu kaže da ću imati koristi od smrti.“ Ti misliš da ti je netko nešto time pogodio, uspio si to nekako objasniti svojim životom, i zato ja trebam povjerovati u točnost izrade natalnih horoskopa?
Čovječe božji, oprosti, ali čuješ li ti uopće koliko si smiješan?

Galileo Galilei je napisao/la:
I BTW, ne bi me voljela upoznati, nije EGO, nego samo tvrdim na temelju ponašanja ljudi oko mene. Pogled mi nije ni najmanje sanjiv i blag
Naravno da nije uvijek. Ali kad se čovjek opusti, ne kontrolira svoj izgled (pozu tijela, izraz lica), i tada ostaje onaj njegov prirodni dojam. Kod Riba on je uvijek ili blag ili (ako se osjećaju napadnuto) pakostan, i ne mogu pobjeći od toga.
Inače, to je mnogo više od pogleda. Ne znam u čemu je stvar. Jednog ćeš dana, ako samo poželiš, primjetiti kakav položaj glave ima Ovan u odnosu na tijelo (a kakav nitko drugi nema), kakav vrat ima Bik (a kakav nitko drugi nema) itd. Ako POŽELIŠ primjetiti, kao što rekoh, jer vidim da ljudi na ovom forumu više vole raspravljati o ispraznim frazama za koje ne mogu biti sigurni, nego se uvjeriti u nešto praktički opipljivo. miga
P.S. Slažem se oko toga da te ne bih voljela upoznati. :) Ribe su mi zbilja dosadile. Prelako se povode za maštovitim, nerealnim i banalnim stvarima, nasjedaju lakše na gluposti, nego što su sklone proučiti činjenicu.

Galileo Galilei je napisao/la:
Problem horoskopa je u tome što ti daje podatke o nekakvim mogućnostima, ali mi ljudi kroz naša "znanja" očekujemo nešto drugo. Ne želimo gledati širu sliku.

Evo primjera. Jedna od konstelacija u mom horoskopu kaže da ću imati koristi od smrti. Kako sada ovo protumačiti? Ako želite, dajte par primjera što vi mislite da bi to moglo biti, pa ću vam reći što je zapravo bilo (temeljem iskustva koje sam proživio).
rofl2 Oprosti, ali... zbilja?!? rofl2
Već vidim tvoju gadnu facu, od koje svi - kako kažeš - bježe, kako izgovara: „što vi mislite da bi to moglo biti, pa ću vam reći što je zapravo bilo, temeljem iskustva koje sam proživio.“ rofl2 Stvarno si opasan.
A ovo si, dakle zaključio: Imao si koristi od rata, od smrti drugih ljudi, nevinih civila, očeva mojih vršnjaka – jer ti si se izgradio u bolju i čvršću osobu, jer si živio ovdje u ratno vrijeme.
Dobro je što postoji natalna karta, da ti može reći takvo što. Inače, ne bi imao službeno objašnjenje da si manijak. bag
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimesub oľu 03, 2012 5:13 am

Vjerujem, ne vjerujem zubo
Ovisi kako mi krene mase
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitimesub oľu 03, 2012 8:27 am

Lona je napisao/la:
... ... ... ... Dobro je što postoji natalna karta, da ti može reći takvo što. Inače, ne bi imao službeno objašnjenje da si manijak. bag
I te kakav pa bi bilo i bolje da me ne upoznaš.

Ali, nešto mi je ovdje čudno. Djevica, koja ne vjeruje u gluposti kao što su horoskop i sve što ide uz to se raspisala samo na ovom podforumu. Možda te privlači ta moja iskonska magnetična životinjska manijakalnost. A svi znam da se suprotnosti privlače (ne funkcioniraju zajedno, ali se ipak privlače)

A da se ipak nađemo negdje na kavi kava

:P
[Vrh] Go down
Sponsored content





U horoskop vjerujem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: U horoskop vjerujem   U horoskop vjerujem - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
U horoskop vjerujem
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» JA VJERUJEM (pa mora da je tako)
» Seksi horoskop
» Horoskop za 2011.
» Biblija i horoskop

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Astrologija-
Forum(o)Bir: