Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 stara roba

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

stara roba Empty
PostajNaslov: stara roba   stara roba Icon_minitimepet sij 25, 2008 9:47 pm

Koliko cesto je se rjesavate?? Bude li vam tesko?? Ja jednom godisnje jer mi bude ful zao neke robe dat ca, a opet znam da ju necu vise nosit al mi taaaaako zao bude... Imala sam techno fazu pa sam danas bacala neke fluorescentne majice i flace na trapez...Tako mi je bilo tesko...Napunila sam 2 ogromna najlona cry cry cry
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

stara roba Empty
PostajNaslov: Re: stara roba   stara roba Icon_minitimepet sij 25, 2008 10:35 pm

Robu bacam kad je poderem.
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

stara roba Empty
PostajNaslov: Re: stara roba   stara roba Icon_minitimepet sij 25, 2008 10:36 pm

a ako je stara a nije poderana?
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

stara roba Empty
PostajNaslov: Re: stara roba   stara roba Icon_minitimepet sij 25, 2008 10:41 pm

Takve nema.
Staru koristim kada radim fizikaliju.
Ili iskoristim robu i pretvorim je u krpe. Da znaš kako brišu "oriđiđi" Dizel majice. :fiju:
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

stara roba Empty
PostajNaslov: Re: stara roba   stara roba Icon_minitimepet sij 25, 2008 10:45 pm

ce-4zubo uuuuuuuuu to samo mogu zamislit... Ja u caritas ili crveni kriz sve to dajem...ali ako imaju neku drugu svrhu ko tebi, super!!! mudri
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

stara roba Empty
PostajNaslov: Re: stara roba   stara roba Icon_minitimepet sij 25, 2008 10:49 pm

Ne dajem u Caritas, jer su tu kod nas bile marverzacije s tim.
Ne dajem niti kod nas popularnim "narkomanima", jer su mi jednom isfurali fintu: "Dam ti ja njima lijepo upakiranu rubu, a oni meni - gospon a nešto za prilog. Ma šta za prilog? Dao sam ti maje i hlaće. Što da ti gaće dam???"
Tako da koristim robu za svaštaru.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

stara roba Empty
PostajNaslov: Re: stara roba   stara roba Icon_minitimepet sij 25, 2008 10:53 pm

I ja često robu potrošim do kraja, dakle do krpa za pod. Ono čega se ipak moram riješiti ide u Crveni križ. Obično ipak malo pričekam da mi sigurno ne bude žao što je dajem.

U Caritas ne nosim jer traže da bude kompletno sređena. Roba koju dajem je uvijek oprana i uglavnom čitava ako slučajno nema neka sitna rupica koja mi je promakla. Ali nije uvijek ispeglana. Ne želim da me netko još i time gnjavi. Ja da trebam tako robu zašila bih je i ispeglala da je dobijem...
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

stara roba Empty
PostajNaslov: Re: stara roba   stara roba Icon_minitimepet sij 25, 2008 10:57 pm

ja im dam i caritas i crv kriz i nikad mi nisu nista lose rekli...a bo...Pa trebaju bit sretni sta im se daje a ne fantazirat!!!!!!!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

stara roba Empty
PostajNaslov: Re: stara roba   stara roba Icon_minitimepet sij 25, 2008 11:48 pm

zmija je napisao/la:
ja im dam i caritas i crv kriz i nikad mi nisu nista lose rekli...a bo...Pa trebaju bit sretni sta im se daje a ne fantazirat!!!!!!!

U crvenom križu jesu, dali smo tamo već puno robe. Ono se odnosilo na caritas :(
[Vrh] Go down
Sponsored content





stara roba Empty
PostajNaslov: Re: stara roba   stara roba Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
stara roba
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 9500. godina stara narukvica od Opsidijana zbunjuje znanstve

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: