Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Odakle potječe ljudska vrsta?

Go down 
+23
boris9707
king
Fantom
Remke
Liquid
Michael Wittmann
GoodAlien
Neo
Blizzard
marko suzic
silver
Galileo Galilei
Svjetloisjena
floridana
zvezda
Teuta
Alpha
kayser
Merkurica
Aleksandar Veliki
Tutankhamon
l337_m4n
Ixchel
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimepon vel 11, 2008 12:17 am

Slažem se sa tobom. Mi smo na žalost poznati po svojoj neslozi... A poznato je da oni koji se osećaju kao manjina ili na bilo koji način izopšteni iz društva, razviju međusobno veoma jake veze... *
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimepon vel 11, 2008 12:19 am

Imamo prevelika krila.
evo primjer. imamo ZERP, a talijani ribare bez beda u hrvatskoj strani jadrana. ali glavno da je netko prerezao vrpcu i folirao se kako sad postoji ZERP, a taj isti ne zna kako nemamo ratnu mornaricu, pa čime češ čuvat ZERP kalašnjikovom s obale???
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimepon vel 11, 2008 12:36 am

Ode ovo na politiku, ZERP stvarno nema veze s alternativnom poviješću, ono o rasama možda...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimepon vel 11, 2008 12:36 am

OK imaš pravo, samo sam htio objasniti zašto se divim našim susjedima s juga.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimepon vel 11, 2008 12:38 am

Svatko zna svoje i sve ima svoju cijenu. Zašto ne otvoriš temu na politici? :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimepon vel 11, 2008 2:25 am

Sto se rasa tice, moguca je razlika u samom poreklu, iako je genetski kod svih zivih bica isti... Mozda postoji neki prvobitni razlog izvesnih netrpeljivosti koji nam je zaista ugradjen. Licno ne pravim razliku medju rasama, ali cinjenica je da je ona mnogo puta odigrala krucijalne uloge u istoriju, kroz globalne sukobe... Mozda, samo mozda sve to zaista ima veze sa poreklom rasa... *
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimepon vel 11, 2008 11:35 am

Namcor je napisao/la:
Aleksandar kako to mislis da ce nas "pojest" crna i zuta rasa? Mislis kao da ce se bjelci mjesat sa drugima dok ne nestanu dok se oni nece toliko mjesat nego se drzat svoje rase ili mislis da je mortalitet bjele rase jednostavno veci od nataliteta te da cemo zato nestat?

Ali, na koncu, zasto je bitno koja ce rasa "zavladat"? Zar je boja koze toliko bitna?

Ako uzmemo da svrha sirenje naseg osobnog genetskog koda i ako npr. pomjesamo crnkinju i bjelca...oboje su ispuni svrhu i prenijeli dalje svoje gene...a to sto ce se takvim kombinacijama doci do obojene boje koze mi se cini manje bitno...odnosno da smo mi svi mulati ili crnci ili sta god...i dalje bi bili mi... Zar ne?

Slazem se da boja koze uopce nije bitna. Mislim da je Alexandar mislo da se Azijska rasa sve vise siri na odnosu na bijelu rasu. Mislim da ce u buducnosti rase toliko biti izmjesane da cemo imati samo jednu rasu i to nekakve broncane boje (mjesavina zute,crne i bijele)
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimepon vel 11, 2008 11:51 am

Boja koze je obican nusprodukt seobe naroda.
Za kojih par tisuca godina ljudi ce izgledati sasvim drugacije nego sad, jer je svijet postao jedno veliko selo.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 1:12 am

gledao sam u jednom dokumentarcu da se zapravo sve te razlike između ljudi različitih rasa oko kojih smo uvijek pravili tolike gluposti svode na svega 0.5% genetske razlike.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 1:29 am

Istina.
Ali izgleda da sam rasist, iako to ne želim biti.
Žao mi je što je bijelih sve manje. Ne smatram da smo manje vrijedni, niti smatram da smo više vrijedni, ali žutih i crnih je sve više nego bijelih, a da ne spominjem crvene i ostale koji su zaostali kao i mi jadni tu di jesmo.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 1:36 am

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Istina.
Ali izgleda da sam rasist, iako to ne želim biti.
Žao mi je što je bijelih sve manje. Ne smatram da smo manje vrijedni, niti smatram da smo više vrijedni, ali žutih i crnih je sve više nego bijelih, a da ne spominjem crvene i ostale koji su zaostali kao i mi jadni tu di jesmo.

A kak smo mi to jadni, hranjeni, maženi, paženi, školovani itd itd, dok mnogi crni, smeđi i ostali umiru od gladi, žeđi i boleština, u startu bez ikakve šanse za čovjeka dostojan život. Ne kažem da nema siromaštva i bijede kod nas, ali nikad tako beznadne kao u onih kojih se toliko bojiš. Zahvalna sam što imam što jesti, čime hraniti obitelj, kome se obratiti kad sam bolesna ja ili netko od onih koje volim, gdje stanovati, u čemu se voziti, što čitati, čime komunicirati s tobom...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 1:42 am

Istina i to što govoriš.
Ali tako mi fali ono što sam viđao kad sam se družio s njima je bratstvo. To je nešto ne opisivo, tako mi je žao što smo toliko egoistični da nemožemo biti braća.
Susjed te mrzi ako imaš nešto više od njega iako zapravo on ima više od tebe, ali recimo ja kupih novi komp, on ljubomoran do daske. Tada on ne gleda da sam ja za cijenu njegovog automobila kupio novi komp i da on može na magistrali ganjat ženske s autom, a ja s kompom teško da ću to izvesti.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 2:05 am

Pa ne obaziri se na nezrele likove, čovječe zubi
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 2:08 am

Ma svi se tako ponašaju, ko da si im sarmu s tanjura ukrao.
Umjesto da smo braća, mi smo smrtni neprijatelji.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 2:09 am

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Ma svi se tako ponašaju, ko da si im sarmu s tanjura ukrao.
Umjesto da smo braća, mi smo smrtni neprijatelji.

Ne ponašaju se svi tako, nego ti vidiš one koji se tako ponašaju, a ne vidiš one koji se ponašaju drugačije :)
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 2:10 am

Možda je i to.
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimened svi 04, 2008 4:52 am

Ixchel je napisao/la:
Ovaj post bit će posvećen jednom od najkontroverznijih arheologa današnjice, Zecharia Sitchinu. Valjda ste svi čuli za njega.
Njegove vam se teorije možda u početku mogu učiniti smiješnima, ali su vrlo dobro argumentirane.
Radi se o tome da je lik na temelju prijevoda drevnih jezika, poput sumerskog, našao vjerodostojne dokaze o postanku ljudske vrste koje u potpunosti nadopunjuju rupe u današnjoj znanosti. Prema njegovim otkrićima, Zemlju su u davnoj prošlosti posjetila bića vanzemaljskog podrijetla koja su i stvorila ljude genetskim inžinjeringom, jer su im bili potrebni kao radnici u rudnicima. Isti su donijeli kulturu i pismo, pa odatle objašnjenja za sličnosti među nekim kulturama koje ne bi trebala imati veze jedna s drugom (npr. Egipćani i Maye).

Ovdje vam je link na kojem možete naći ukratko informacije o njegovim otkrićima: http://www.freewebs.com/anunnaki/podrijetlo.htm
Na ovom linku vam je intervju s dotičnim gospodinom, ali na engleskom jeziku: http://www.dcsi.net/~bluesky/bs5.htm

Uživajte!

znaci po ovome biblija laze jer se ovo ne poklapa s biblijom...gdje je tu Bog kod stvaranja covjeka?
otkud smrt?
otkud zlo?
zasto se vracamo u zemlju ako smo dosli iz mora?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimened svi 04, 2008 9:14 am

Marko suzic, ti o ovoj temi raspravljaš na nekoliko drugih topica, molim da ne spamaš ovdje ako nemaš ništa novoga za reći.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimened svi 04, 2008 12:42 pm

Ixchel je napisao/la:
Ovaj post bit će posvećen jednom od najkontroverznijih arheologa današnjice, Zecharia Sitchinu. Valjda ste svi čuli za njega.
Njegove vam se teorije možda u početku mogu učiniti smiješnima, ali su vrlo dobro argumentirane.
Radi se o tome da je lik na temelju prijevoda drevnih jezika, poput sumerskog, našao vjerodostojne dokaze o postanku ljudske vrste koje u potpunosti nadopunjuju rupe u današnjoj znanosti. Prema njegovim otkrićima, Zemlju su u davnoj prošlosti posjetila bića vanzemaljskog podrijetla koja su i stvorila ljude genetskim inžinjeringom, jer su im bili potrebni kao radnici u rudnicima. Isti su donijeli kulturu i pismo, pa odatle objašnjenja za sličnosti među nekim kulturama koje ne bi trebala imati veze jedna s drugom (npr. Egipćani i Maye).

Ovdje vam je link na kojem možete naći ukratko informacije o njegovim otkrićima: http://www.freewebs.com/anunnaki/podrijetlo.htm
Na ovom linku vam je intervju s dotičnim gospodinom, ali na engleskom jeziku: http://www.dcsi.net/~bluesky/bs5.htm

Uživajte!

Nadodao bih jedan tekst koji sam već i dao nekoliko puta, ali ovo je dobra tema za to, i o tome piše u tekstu :)

Lacerta

Tekst je dug...

Uglavnom riječ je o vanzemaljskoj rasi koja dolazi iz sustava zvijezde Aldebaran, sjajne zvijezde noćnog neba, i oni su uzeli majmune sa planete i inžinjeringom napravili nas. Mi smo 7. naraštaj tih pokusa.

Evo izvadak iz teksta gdje novinar razgovara sa naprednijim vanzemaljcem koji zapravo živi na Zemlji i njihova rasa se razvila iz dinosaura:

Around 1,5 million years ago, another alien species arrived at Earth (it was surprisingly the first species since over 60 million years. This would be more surprising for you if you would know how many different species are today here.) The interest of this humanoid species - you call them "Illojim" today - was not the raw material and the copper, it were to our astonishment the unadvanced ape-humanoids. Despite of our presence on this planet, the aliens decided to "help" the apes to evolve a little bit faster, to serve them in the future as some kind of slave-race in coming wars. The fate of your species was not really important for us, but we didn’t like the presence of the "Illojim" on our planet and they didn’t liked our presence on their new "galactic zoo" planet and so your sixth and seventh creation was the reason for a war between us and them. You can read about that war for example partly in the book you call "Bible" in a very strange way of description. The real truth is a very long and difficult story

Evo i nečeg o evoluciji koju opisuje taj stvor.

Oh, this is a very long and complex story and it sounds certainly unbelievable to you, but it’s the truth. I will try to explain it in short. Around 65 million years ago, many of our unadvanced ancestors from the dinosaur race died in a great global cataclysm. The reason for this destruction was not a natural disaster - an asteroid impact as your scientists believe falsely - but a war between two enemy alien groups that took mainly place in the orbit and high atmosphere of your planet. According to our limited knowledge about the early days this global war was the first alien war on planet earth but it was definitely not the last (and a future war is coming soon, while a "cold war" - as you call it - between alien groups is ongoing since the last 73 years on your planet.) The opponents in this 65 million year old war were two advanced alien species, whose both names are again not pronounceable for your tongues. I’m able to say them but it would hurt your ear if I tell you the names in their original way. One race was humanoid like your species (but much older) and was from this universe, from a solar system in the star constellation you call "Procyon" today in your maps. The other species - about which we know not so much - was a reptilian species, but they have nothing to do with our own species, because we have evolved from local saurians without exterior influence (except the successful manipulation of our own genes by us. More about that later.) The advanced reptilian species came not from this universe but from a - well, how should I explain it to you. Your scientists have not really understood the true nature of the universe, because your illogical mind is not able to see the easiest things and relies on wrong mathematics and numbers. This is part of the genetic programming of your kind to which I will come later. Let me say, that you are nearly as far away from the understanding of the universe as you were 500 years ago.

Cijeli tekst je nevjerojatan, i zanimljiv
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimepon kol 04, 2008 8:34 pm

malo se kasno javljam ali što ako je bilo više planeta npr. planet x skojeg je došla bjela rasa,planet y s kojeg je došla crna rasa i planet q s kojeg je došla žuta rasa
[Vrh] Go down
GoodAlien
Višestanični organizam



Male
Aquarius Cat
Broj postova : 80
Age : 49
Registration date : 03.08.2008

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimepon kol 04, 2008 9:12 pm

Eh poceo sam citat i do druge stranice sma dosao i vise mi se nije dalo citat jer sam vise manje znao da ce sve ostale biti pretpostavke forumasa i forumasica...
anyway ovo mnogo ljudi pa i ja smatramo istininitim i ima dosta dokaza u koje necu ulaziti jer mi se neeeeeda pisat
znaci planet x zvan drugo sunce jer je reflektirlo svu suncevu svijetlost pa je izgledao planet vrlo svijetao...bio je unisten jer su zlocesti ili dobri neznam unistili planet no ti vanzeljoti su dosli na zemlji(e sad ima prica kako ej zaledena voda i voda padala sa raja-heaven th. neba ali ne tuca nego ogromni komadi pretpostavljam voda sa "drugog" sunca jer je bio masivan planet...
no uredu anuaki su reptili i oni su nas geneticki modificrali stvorili krscanstvo i programirali nas i dan danas nas programiraju pomocu filmovi nasilnih igrica itd...po mom misljenju krscanstvo je svicarski sir ima tolko rupa da popovi vise ni neznaju kak ce se braniti od skeptika i radoznalih ljudi koji su prokuzili cijelo to sranje...ako niste znali vatikan odlucuje koja vizija je autenticna a koja nije(vizija ljudi naravno) e a pazite ovo nijedna vizija koja se nije slagala sa ucenjem moderne crkve nikad nije bila prihvacena od strane crkve kao istinita hahahaha no dobro imate rupa kolko ocete bacite se i vi malo na istrazivanje idemo dalje....da crnci su ono nes special ;)
oni imaju dugu proslost i svakakvo znanje tako da vas molim da lijepo u youtubicu upisete credo mutwa i poslusate sta covik ima za rec...i inace reptili ce uskoro mozda uspostaviti new world order tj. totalno ropstvo ljudi do sada je samo bilo prikriveno skuzit cete na sta mislim kad guglate zeitgeist....
eto i ti reptili svoju "bazu" imaju u americi tj. tamo ce pocet tj. vec su poceli sa RFID mikrocipovima kod novorodencadi(cipovi se stavljaju na zelju roditelja no oni su se pobrinuli da ljudi misle da je dobro imat te cipove)uglavnom poruka ovog posta jest KILL THE REPTILE klopa klopa klopa :bounce: okay cesto kad pisem duge postove se zagubim u svemu tome sto sam zelio napisat tako ako vam je ostao veliki ? nad glavom kad ste procitalo post slobodno pitajte sto vas zanima
lol!
eh da malo sam pogledo gornji post lol nisu crnci dosla sa sunca bijelci sa neptuna a zuti sa jupitera ili sta god vec,genetika cini cuda
[Vrh] Go down
GoodAlien
Višestanični organizam



Male
Aquarius Cat
Broj postova : 80
Age : 49
Registration date : 03.08.2008

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimepon kol 04, 2008 9:16 pm

Eh da volio bih isto reci jer sma se sjetio da je neko reko da su nas anuaki napustili prije dobrih tisucu il dvije godina po mojoj logici i po mnogim izvorima to nije tocno oni nas nikad nisu napustili =)
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimeuto lip 30, 2009 11:10 am

iz tatinih muda lol!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimeuto lip 30, 2009 12:20 pm

A da te ja pitam odakle potječu tatina muda? lol
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitimeuto lip 30, 2009 12:36 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
A da te ja pitam odakle potječu tatina muda? lol
iz dedinih zubi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Odakle potječe ljudska vrsta?   Odakle potječe ljudska vrsta? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Odakle potječe ljudska vrsta?
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Graditelji piramida - ljudska evolucija
» Ljudska lubanja s rogovima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: