Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Astrologija 9 zvijezda KI

Go down 
+5
malenaivi
floridana
Merkurica
Alpha
Galileo Galilei
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimeuto sij 29, 2008 1:53 pm

svaka čast, galileo. izvrsno si ti to obradio hail
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimeuto sij 29, 2008 4:04 pm

greskom otislo u politiku zubo
strpite se malo, bit ce rijeseno face
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimeuto sij 29, 2008 4:15 pm

cerek
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimeuto sij 29, 2008 4:29 pm

affraid
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimeuto sij 29, 2008 4:55 pm

Ajde, ajde, bar je politika zivnula zubo
ne morate mi se zahvaljivati gica
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimesri sij 30, 2008 7:38 am

Za one kojima se ne da računati zubo

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 9kieb5


napominjem, početak godine je 04.veljače
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimesri sij 30, 2008 7:44 am

E sad onaj malo kompliciraniji dio.
Prije nego što krenete dalje, morate znači znati svoj broj Načela, Karakterni broj, pripremiti Lo-shu uzorak (onaj u kojem je u sredini broj 5) te uzorak sa svojim Karakternim brojem (onaj drugi broj koji ste tražili).
Na primjer 17.04.1962. godina
Broj načela je 2
Broj karaktera je 9 (pripremiti tablicu sa 9 u sredini)
I sada idemo tražiti zadnji broj, Energetski broj.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimesri sij 30, 2008 7:53 am

Prvo na stol stavite Lo-shu
Na njega stavite uzorak kojem je 9 (vaš Karakterni broj) u sredini. Znači, 9-ka pokriva 5-icu.
Na toj gornjoj tablici pogledajte gdje vam se nalazi broj Načela. U ovom slučaju broj 2. Pogledajte koji se broj nalazi ispod broja 2. To je u ovom slučaju broj 7

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 63893565ms5
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimesri sij 30, 2008 7:55 am

I na kraju, da sumiramo. Osoba rođena 17.04.1962. godine ima svoj slijedeći broj

2-9-7

Malo kasnije o svakom broju i elementu.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 12:54 pm

Jedan: Kan; voda. Imamo dva tipa KI-a vode: Mirni i u pokretu. Mirna voda teče duboko. Ovaj tip je stidljiv, šutljiv. Raspoloženja mu se kreću iz jedne krajnosti u drugu. Zna o svemu pomalo. Ne vole kad im netko šefuje. Imaju problema sa dovršavanjem poslova. Onaj drugi tip, pokretni KI vode voli uskomešati stvari. Oni su snažni i neovisni. Vole putovanja.Pazite da se ne izolirate previše, jer Jedan je najusamljeniji broj.

Dva: Kun; zemlja. Predstavlja Majku na trigramu. Njeguje, pun takta, iskren i vjeran. Uvijek pronađe prečicu kako bi završio posao. Osjećaj majčinstva. Konzervativni. Žene žele svoje dečke tretirati kao bebe. Rezervirani i nježni. Pokušavaju izgraditi svoj život polako, ali sigurno.

Tri: Chen; drvo; proljeće. Imaju golemu energiju. Mladenačkog držanja. Mogu imati mlađe partnere. Vole isprobavati nove stvari, ali se brzo zasite i poslije idu dalje. Vole stvarati trendove. Brza temperamenta. Inače su dobri sa novcima, ali znaju bit ii rasipnici. Tvrdoglavost ih ponekad može dovesti u neprilike. Trebaju se čuvati droga i alkohola, lako mogu postati ovisni, pa se zbog toga i loše ponašati. Dobra zanimanja su im u zabavi; manekeni; iscjeljitelji, učitelji (naročito maloj djeci)

Četiri: Hsun; zrelo drvo. Praktični, tvrdoglavi, ranjivi u ljubavi. Osobnost im je poput vjetra, teško im se nečega čvrsto uhvatiti i uvijek mijenjaju smjer. Zbog neodlučnosti propuste mnoge šanse. Opiru se promjenama. Osjetljivi, dobri slušaoci. Karizmatični su. Dobri su glazbenici, umjetnici i savjetnici.

Pet: Tai Chi; zemlja. Moć i vodstvo. Oni su centar, duša organizacije. Muškarci često mogu biti „ženskaroši“. Žene mogu razmaziti svoje muškarce. Uglavnom su okruženi ljudima sa raznim potrebama. Ali, oni vole uzeti nekoga pod svoja krila. Vrlo su vješti i praktični. Znaju primiti pomoć od stranaca. Oni su dobri političari, suci i časnici.

Šest: Chyan; metal. Efikasni i uvijek stižu na vrijeme. Ljudi se inače boje njih, pa tako imaju problema u vezama. Oštra jezika i snažne volje. Dobri radnici, ali budite oprezni i ne žurite. but be careful not to rush. Na početku vas dižu u nebesa, slave, ali poslije postanete njihov „rob“. Dobar izbor karijere za osobe u znaku broja 6 bi bio odvjetnik, psiholog i posrednik u prodaji nekretnina.

Sedam: Dui; nerafinirani metal. Šarmantne osobe, druželjubive i vole uživati u životu. Dobri govornici. Ipak, učinit će sve što je potrebno da bi došli do cilja. Kao djeca su, ne vole dijeliti. Loše gospodare domaćinstvom. Vole luksuz.

Osam: Ken; zemlja. Inteligentan; ugodne vanjštine; voli se udvarati. Osmice se rađaju izuzetno skladnog tijela, dobro su građeni. Zahtjevni su prema drugima. Vole pričati viceve. Dobre su osobe. Mogu biti dobri komedijaši, znanstvenici, odvjetnici i publicisti.

Devet: Li; vatra. Super povoljan broj. Devetke su popularne i ljubazne osobe. Svjesni su svog izgleda i uvijek žele biti pod svjetlom reflektora. Devetke su izuzetno ponosne osobe. Zrače superiornošću. Impulsivnim postupcima ponekad znaju biti neobazrivi prema drugima Devetke su rođeni za showbusiness, a ostale povoljne karijere bi im bile modni dizajner, modeli i političari.
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 1:14 pm

galileo, jesu li moji 2,8,7?
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 1:19 pm

3-9-8
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 1:24 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
3-9-8
znala sam, to ja samo provjeravam jesi li usvojio gradivo :P
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 1:26 pm

imzadi je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
3-9-8
znala sam, to ja samo provjeravam jesi li usvojio gradivo :P
zubo
i ja sam znao da ti znaš, ali samo želiš provjeriti da li ja znam hug
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 1:52 pm

galileo, meni nije jasno....koja je gornja tablica kod ovog zadnjeg izračuna? oops
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 1:54 pm

imzadi je napisao/la:
galileo, meni nije jasno....koja je gornja tablica kod ovog zadnjeg izračuna? oops
Lo-shu (ona kojoj je 5 u sredini) ide ispod. Na nju stavljamo onu tablicu u kojoj je u sredini onaj drugi broj, znači ne godine rođenja, već mjeseca.
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 2:19 pm

Hm, ako sam rođena 26.02.1971.
Onda mi je NAčelo 2, karakterni broj 2 i tablica je ova:

1 6 8
9 2 4
5 7 3


Dalje sam se pogubila, koje su to tablice sa u sredini 5 i u sredini 9 i štogod..... cry
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 2:21 pm

Udah, izdah, udah, izdah....
SAd sam se smirila. face

Interesira me da li sam ja to dobro izračunala? suspect

I di da nađem te "pomoćne" tablice? confused
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 2:40 pm

@Nefertiti

Prvi broj ti je OK, znači 2
Drugi broj je isto 2
Treći broj ti je 5

2-2-5

sve tablice su na ovoj temi, samo idi jednu stranu nazad
[Vrh] Go down
B&W
Riba
B&W


Female
Gemini Dog
Broj postova : 104
Age : 41
Registration date : 21.12.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 4:19 pm

meni ispada 9-1-8
i najvise me iznenadila tocnost ovog karakternog broja jer sam ja miran tip, totalno me opisuje..
Za ovo upozorenje je prekasno.. vec sam se izolirala ali to se da popraviti.. :)
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 4:19 pm

@GG
Danke, morat ću proučiti kako dođe do pne petice, i te pomoćne tablice....kasnije....sad ne stignem.....
Još jedared hvala hug
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 4:37 pm

@Nefertiti nema na cemu, tu sam da vam pomognem
otvorio sam topic, sad moram i raditi malo zubo

A sto se tice opisa karaktera, bio sam i sam sokiran tocnoscu opisa. Skinuo sam i program koji na osnovu datuma izracunava broj. Daje malo opsirnije objasnjenje za sva tri broja. Na engleskom je, pa ako netko zeli, moze postaviti datum, pa mu prebacim iz programa karakteristike. Molim vas, ne trazite me da vam prevodim na HRV. Jedino ako stvarno ne znate engleski, ali nemojte ovo zlouporabiti moli
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 6:00 pm

a da nam dadeš link pa da i mi skinemo taj program zubo
a ne samo da se ti praviš pam kush
zubo
[Vrh] Go down
B&W
Riba
B&W


Female
Gemini Dog
Broj postova : 104
Age : 41
Registration date : 21.12.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 6:06 pm

E pa da! ides ili naziv programa?
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitimečet sij 31, 2008 6:26 pm

floridanamana je napisao/la:
a da nam dadeš link pa da i mi skinemo taj program zubo
a ne samo da se ti praviš pam kush
zubo
pa ukucas u google nine star astrology download pa skidajte zubo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Astrologija 9 zvijezda KI   Astrologija 9 zvijezda KI - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Astrologija 9 zvijezda KI
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Pravila podforuma Astrologija
» Evolucija zvijezda

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Astrologija-
Forum(o)Bir: