Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

fobije

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimepon kol 04, 2008 2:49 pm

ajmo ispočetka...

uđe čičica u radnju i kaže u priči da je izgubio ženu. meni je prvo na um palo da
kad nešto izgubiš (psa, mačku, kišobran pa čak i dijete) da to potražiš i kako
mi je jezik brži od pameti zubi rekla sam to šta sam rekla.. tek na drugu mi
je sjelo da je tip mislio na to da mu je žena umrla.
kod nas se kad nešto zagubiš kaže izgubiš.
jesam li bar malo jasnija? zubi
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g

Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Registration date : 16.11.2007

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimesri kol 06, 2008 2:02 pm

jesi, al nemrem vjerovati da si tak reagirala
nisam bila sigurna jel to neki crni humor ili kaj?
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver

Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Registration date : 25.10.2007

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimečet kol 07, 2008 8:38 am

gloria_g je napisao/la:

da, malo jest morbidno:D
[Vrh] Go down
Gost
Gost

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimesri kol 20, 2008 10:46 pm

mene pere klaustrofobija,gledo neki dan kill bill i ona scena kad je Uma Thurman živa zakopana u lijesu pale ,isse odma se naježim ,malo se zamislis sta da ti se to dogodi,jaoooo.Naravno Uma Thurman se izvuce :cheers: ,mislim da bi i ja scratch
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimesri kol 20, 2008 11:47 pm

gloria_g je napisao/la:

Pa ja sam pokontala da taj tren nije uopce skuzila sto djeda misli i dok je skuzila vec je bubla odgovor...a sada je to ko zgodna anegdota na svoj racun...tako sam ja shvatila...da nema neku posebnu poantu osim sto nam je nekad brzi jezik od pameti...

Dinosaur
Sigmund Freud

Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Registration date : 28.03.2008

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimečet kol 21, 2008 12:49 am

meni je odmah prirasla srcu ... jos vise zubo :P

jozzzza je napisao/la:
mene pere klaustrofobija,gledo neki dan kill bill i ona scena kad je Uma Thurman živa zakopana u lijesu pale ,isse odma se naježim ,malo se zamislis sta da ti se to dogodi,jaoooo.Naravno Uma Thurman se izvuce :cheers: ,mislim da bi i ja scratch

sta kad stavis naocale preko nosa ili kad ti kapa padne preko vugle , jel i onda dozivis sok ? confused
[Vrh] Go down
Gost
Gost

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimečet kol 21, 2008 3:13 pm

naocale preko nosa i kapa preko glave = ziv zakopan u lijesu scratch
da to je jako slicno ,dapace isto , NE.
Brijem da bi ti u lijesu ostao smiren ,nema takve osobe.
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud

Male
Pisces Snake

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimečet kol 21, 2008 4:02 pm

pa ako te zatvore u lijes onda si vec prilicno hladnokrvan
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimečet kol 21, 2008 4:25 pm

Cini se da Sigi nije gledo Killa Billa miga

Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimečet kol 21, 2008 6:13 pm

da, svi se potajno bojimo smrti al' još više biti živ zakopan kava
a ta scena je strah
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimečet kol 21, 2008 6:15 pm

Ja sam naručila kremiranje - sigurno je sigurno kava
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimečet kol 21, 2008 6:16 pm

al' ništa se ne bojmo face. sigi će već naći način kako da nas izliječi od ovih pustih fobija kava
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimečet kol 21, 2008 6:17 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
a ja obdukciju kava a za svaki slučaj sam rekla da mi stave mobitel sa punim baterijama kava
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimečet kol 21, 2008 6:20 pm

floridana je napisao/la:
a ja obdukciju kava a za svaki slučaj sam rekla da mi stave mobitel sa punim baterijama kava

Obdukciju rade samo u slučaju kad treba potvrditi ili dokazati uzrok smrti, traže je liječnici ukoliko se obitelj ne protivi (u slučaju "normalne" a ne sumnjive smrti, naravno, ako je sumnjiva onda se prijavljuje i obavezno se radi). Ne znam može li se ovako naručiti misli

A što se mobitela tiče - radi li on na dva metra ispod zemlje? suspect
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud

Male
Pisces Snake

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimečet kol 21, 2008 6:47 pm

uglavnom , pobrinite se da stvarno izdahnete zadnji put prije nego sto vas strpaju u lijes i sve 5 ;) ... cak i da nije zadnji doci ce na isto...vrlo brzo ...tako da nema mjesta panici :P

ja cu nac stelu kod IKD i zivjet vjecno roll
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver

Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Registration date : 25.10.2007

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimepon kol 25, 2008 9:54 am

floridana je napisao/la:

ispod debele nadgrobne ploče ne bi bilo signala. jedino ti mogu telefon uvest. po mogućnosti i internet.:D

znam ja jednu pricu iz ranijih dana, kad su u jednom selu (di se moja baba rodila :D) zakopali zivu trudnicu.. ona je lupala kasnije, ali pop nije htio otkopati grob, jer se to kao ne smije, već je zakopana, demoni blabla. i kad su nakon dosta godina otkopali grop nasli su kostur zene s djetetom u narucju.

hvala bogu, medicina je napredovala otad. a i svećenici više nisu takvi, nadam se.
[Vrh] Go down
Gost
Gost

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 12:34 pm

silver je napisao/la:
floridana je napisao/la:

ispod debele nadgrobne ploče ne bi bilo signala. jedino ti mogu telefon uvest. po mogućnosti i internet.:D

znam ja jednu pricu iz ranijih dana, kad su u jednom selu (di se moja baba rodila :D) zakopali zivu trudnicu.. ona je lupala kasnije, ali pop nije htio otkopati grob, jer se to kao ne smije, već je zakopana, demoni blabla. i kad su nakon dosta godina otkopali grop nasli su kostur zene s djetetom u narucju.

hvala bogu, medicina je napredovala otad. a i svećenici više nisu takvi, nadam se.

Strašno... pale fobije - Page 5 Cry
[Vrh] Go down
None
banned

Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Registration date : 26.02.2008

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 12:39 pm

Baš to grozno... Aj da nije trudna i sve al trudnicu. Uništili 2 života. Koji svecenici... :x
[Vrh] Go down
Gost
Gost

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 1:00 pm

Ma, svašta se radilo, a opravdavalo kroz vjeru i razne pizdraije, ali to ne spada pod ovu temu. Ja imam fobiju od sebe same kad podemonim, a radi ovakvih stvari mi očnjaci rastu!!!
fobije - Page 5 Black_knight_standing
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud

Male
Pisces Snake

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 1:02 pm

tiha voda brege dere :P

hmm... (u glavi slika Freye kako se podemonila ) :drool: lolcina
[Vrh] Go down
Gost
Gost

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 3:22 pm

Sigi... zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 5:14 pm

I tako...moja fobija od ljudi se sve vise pogorsava...hmmm confused

Riba
Wickey666

Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Registration date : 07.09.2009

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimened lis 25, 2009 12:57 am

Ja otkad znam za sebe borim se sa jednom fobijom, a to je strah od vrtnje, ja ne mogu podnest osječaj nekontrolirane vrtnje, ja mogu sam sebe zavrtit jer ja znam da mogu stat ali dok ja ne mogu stat...panika...malo glupo ali ja nekad dok razmišljam da se sama zemlja okreče meni nije dobro i moram se ić malo umit zapalit cigaru, jer počne me lovit neka panika(probajte da se ne smijete)
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimened lis 25, 2009 1:00 am

ti bi trebao s mojim prijateljom na vrtuljak, svatko ko ga poznaje boji se, jednom je vrtuljak od brzine skoro izletio iz onog svog lezista i nisi se mogo drzat nego si skoro zalego u stranu i nisi se mogo ispravit (govorim u proslosti jer se bojim ic natrag)
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi

Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Registration date : 22.08.2009

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitimened lis 25, 2009 2:16 am

Remke je napisao/la:
ti bi trebao s mojim prijateljom na vrtuljak, svatko ko ga poznaje boji se, jednom je vrtuljak od brzine skoro izletio iz onog svog lezista i nisi se mogo drzat nego si skoro zalego u stranu i nisi se mogo ispravit (govorim u proslosti jer se bojim ic natrag)
lolcina

Izletio je iz lezaja, poletio u nebo. Tog je dana kraj Iloka zabiljezna povijesna slika NVO-a (nepoznatog vrteceg objekta)

lolcina
[Vrh] Go down
Sponsored content

fobije - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: fobije   fobije - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down

fobije
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next