Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Anđeli

Go down 
+53
Seto Kaiba
web dust
SenoritaEsmeralda
Novus ordo seclorum
SV David
Madonna
lera
Ildiko
2pac
Pohotni Jarac
Dragony
angel
hromi
comewithme1717
Remke
mEN_iN_WHite
Lycan
baglic
parkour95
Flamezar
R.A.
skin
Indigo_girl
Athena
tomi
MoW
Chakotay
Fantom
Michael Wittmann
Gea
Legionar
Blizzard
Berny_Sinara
Goran
Groinx
floridana
Cuppycake.Disaster
Merkurica
gloria_g
arhont
Jaykof
cmcool
OLugo
omen
meli
zvezda
kokobill
mewithoutYou
Svjetloisjena
malenaivi
Alpha
urbanaaa
veronika30
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimečet pro 24, 2015 10:31 pm

primitive101 je napisao/la:
ae definisi ti tog tvog monoteistickog Boga,kakve kvalitete ima i kakav je odnose tebe prema njemu,rjeci su zajebana stvar ;)

Ti mislis da u ljudima ima nesto vrijedno,al sve ljudsko je bukvalno magla u odnosu na tu energiju iznad astrala kolko je ona fundamentalna i tvrda,utemeljena u transcendenciji.Emocije su samo jedan od pet karmickih agregata koji se vrte oko temelja UMa/Volje,a Ljubav andjela je nesto potpuno drugacije nego ljubav ljudi (sto je zapravo ljubav tog shugavog astralnog polja).Tako da,jebena situacija.Da bi preso abis moras odbacit to polje potpuno,i predati se necemu sto nikad do sad nisi vidio u tako cistom stanju,zasta treba imat muda,a taj dio te cjelo vrijeme gleda i smije se ;) Samom sebi se smije ;)

I nebitan je tu Bog,nego ko si ti...ak neki Bog il bice ista valja,ono te postuje ;)
Ukratko smatram ga najsavrsenijim,najkompletnijim i najuzivsenijim bicem u okviru celokupnog postojanja,koji sve vidi,sve cuje i sve zna a osnovni motiv mu je slobodna volja,pravednost i plemenitost svih zivih bica,bilo kakve zivotne forme u svim oblicima i nivoima postojanja.Ja ga licno dozivljavam kao Kreatora-Tvorca-Stvoritelja,iliti Bog. A Hrist je njegov sin-posrednik koji treba da bude zvezda vodilja-lider-da vodi celokupne Humanoidne-ljudske-zivotne forme u ovom nasem fizickom Svemiru-obliku postojanja-Dimenziji.Nisi mi rekao Primitive ko je taj takozvani KRALJ?Slicno i ja mislim u vezi Hrista na ono sto si ti sada naveo,previse su tu neke religijske-crkvene institucije izokrenule,izvrnule,izvitoperile sliku Hrista,tokom vremena, za svoje potrebe i INTERESE nazalost.


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; čet pro 24, 2015 10:40 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimečet pro 24, 2015 10:34 pm

Kralj je to manipulacijsko polje o kojemu pričamo. Isus ga u bibliji naziva "knezom ovoga svijeta"
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimečet pro 24, 2015 10:41 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Kralj je to manipulacijsko polje o kojemu pričamo. Isus ga u bibliji naziva "knezom ovoga svijeta"
Aha,razumeo sam Novuse. ;) .
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimečet pro 24, 2015 11:36 pm

Da,dobro zbori Novus.E sad,ako je to polje tako mocno,i ako je cak i Isus imo frku sa njim,mosh mislit kolko su ljudi imali sanse da ocuvaju Isusove Mostove u cistoj formi,da ne pricamo ako je neko medju ljudima na bitnijim crkvenim pozicijama radio u dosluhu sa tim poljem,i minirao sve kvalitetne pokusaje ljudi da prenesu Isusovu Dharmu.

Ok,sve je to ljepo sto pricas,sto bi Englezi rekli cute.Al ak postoji nesto nerodjeno,onda to nesto nema kreatora,a mene iskreno zabolje tuki za kreirane stvari,makar to bio cjeli ovaj Univerzum.

Ne znam sta da ti kazem,cinis mi se dosta dualan.Nek je sve to tako sto kazes o Hristu,dal se ta tvoja prica poklapa sa nekim ovim mojim opisima Stvarnosti? Iako ne pricah o Stvarnosti nego o nekakvim razinama i manifestacijama iste.

A i strah me pitati jel mislis da jedino Isus moze da Probudi nekoga...
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimečet pro 24, 2015 11:54 pm

primitive101 je napisao/la:
Da,dobro zbori Novus.E sad,ako je to polje tako mocno,i ako je cak i Isus imo frku sa njim,mosh mislit kolko su ljudi imali sanse da ocuvaju Isusove Mostove u cistoj formi,da ne pricamo ako je neko medju ljudima na bitnijim crkvenim pozicijama radio u dosluhu sa tim poljem,i minirao sve kvalitetne pokusaje ljudi da prenesu Isusovu Dharmu.

Ok,sve je to ljepo sto pricas,sto bi Englezi rekli cute.Al ak postoji nesto nerodjeno,onda to nesto nema kreatora,a mene iskreno zabolje tuki za kreirane stvari,makar to bio cjeli ovaj Univerzum.

Ne znam sta da ti kazem,cinis mi se dosta dualan.Nek je sve to tako sto kazes o Hristu,dal se ta tvoja prica poklapa sa nekim ovim mojim opisima Stvarnosti? Iako ne pricah o Stvarnosti nego o nekakvim razinama i manifestacijama iste.

A i strah me pitati jel mislis da jedino Isus moze da Probudi nekoga...
Lepo pitanje Primitive,inteligentno,filozofsko i dubokumno,iskreno cu ti reci,da nije bilo neke moje metafizicke povezanosti sa Hristom i njegovu spoznaju u sebi,verovatno bi davno propao pod uticajem MANIPULACIJE I GLOBALIZACIJE,odnosno pao u DEPRESIJU i BEZMISLU. Ovako se nekako jos uvek drzim,ne dam se i borim u sebi,sa celokupnim stanjem stvari u danasnjem vremenu i svetu.Dok su neki drugi,koji su u pocetku imali mnogo vise beneficija u svakom pogledu od mene,podpali pod uticaj MAINSTREAM MANPULACIJE i GLOBALIZACIJE a obecavali su kao osobe,odnosno imali velikih potencijala,ali izgleda im je nesto falilo od starta,pa su otisli nazalost izgleda u nepovratnom smeru,odnosno Hrist mi daje neku snagu da prebrodim sve danasnje nedace,koji su svakim danom sve gore,sve mucnije i sve teze,odnosno da nastavljam dalje,odnosno da se borim.Naravucenije,mislim da JEDINO HRIST MOZE DA PROBUDI NA NEKI NACIN KOMPLETNO,TOTALNO I APSOLUTNO GENERALNO NAS- LJUDSKU VRSTU-COVECANSTVO NA PLANETI ZEMLJI-OVOM NASEM SVETU.Verovatno i ne samo nas ovde na planeti Zemlji,vec i celokupnu Humanoidnu-ljudsku-zivotnu formu sirom naseg Fizickog Svemira.Moguce je da su se vec neke Humanoidne-ljudske-vanzemaljske civilizacije,negde u bespucima Svemira, generalno probudile,spoznale sve u cistom,aspolutnom i totalnom obliku-stanju SVESTI-UMA-SPOZNAJE i da su skoro zavrislji svoju svrhu,smisao i cilj u ovom nasem Fizickom obliku postojanja i krenuli u pomaganju drugih Humanoidnih-ljudskih-zivotnih oblika sirom Svemiru,da se probude i spoznaju PRAVU ISTINU U CELOKUPNOM FUNKCIONISANJU SVEGA.Odnosno verujem da je resenje osim Hrista,koje prvo resnje,postoji drugo,mnogo manje zahtevno resenje a to je da ostvarimo zvanican,globalan i direktan PRVI KONTAKT sa Humanoidnom-ljudskom-vanzemaljskom civilizacijom,posto cvrsto verujem da se Ljudska vrsta razvila na mnogim mestima-nebeskim telima sirom Svemira,osim ovde na Zemlji. ;) .
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimepet pro 25, 2015 12:03 am

Sto je bitno za Budjenje pojedinca napraviti kontakt sa tim vanzemaljcima???

Sto se tice toga "jedino Hrist", to sto je tebi Andjeo poceo graditi Most preko forme Hrista u astralu,mozda znaci nesto drugo? Andjeo to moze odraditi preko bilo kakve forme,al isto tako i Kralj moze stvoriti bilo koju formu u astralu (il bilo koji bolji astralni Mag),a ako Stvarnost ultimativna nema formu,kako ces ti znati iskoristiti taj Most i nestati u toj ne-formi?

Ako uspijes preko tog "tvog" Hrista,super,al poslje ces mozda Vidjet o cem se zapravo tu radilo...
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimepet pro 25, 2015 12:10 am

primitive101 je napisao/la:
Sto je bitno za Budjenje pojedinca napraviti kontakt sa tim vanzemaljcima???

Sto se tice toga "jedino Hrist", to sto je tebi Andjeo poceo graditi Most preko forme Hrista u astralu,mozda znaci nesto drugo? Andjeo to moze odraditi preko bilo kakve forme,al isto tako i Kralj moze stvoriti bilo koju formu u astralu (il bilo koji bolji astralni Mag),a ako Stvarnost ultimativna nema formu,kako ces ti znati iskoristiti taj Most i nestati u toj ne-formi?

Ako uspijes preko tog "tvog" Hrista,super,al poslje ces mozda Vidjet o cem se zapravo tu radilo...
Lepa pitanja Primitive,ne znam,verovatno pomocu vere u sebe,moje postojanje i moju licnost-odlucnost-dostojanstvo.Mislis da Andjeo u meni na neki nacin pomaze da izgradim i predjem MOST?Sto se tice Humanoidnih-ljudskih-vanzemaljskih civilizacija,pa najlgocinije bi bilo kroz podele njihovih iskustava-informacija,naravno pod uslovom da su vec izgradili,odnosno da imaju realizovan TEMELJ UMA-STANJA SVESTI-SPOZNAJE,kao sto bi rekao Novus.  ;) . Ako uspem preko Hrista da predjem MOST,sto posto cu videti PRAVU,KOMPLETNU I ISKONSKU ISTINU o SVEMU a mozda cu se i prevariti,ako budem uspeo u tom CELOKUPNOM VELICANSTVENO,KRUCIJALNOM I GRANDIOZNOM PODUHVATU,mada cisto sumnjam da cu se prevariti,ako kojim slucajem budem uspeo da predjem MOST,videcemo sta ce se desiti,vreme ce na kraju pokazati,sto bi se metaforicno reklo. ;) .
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimepet pro 25, 2015 12:27 am

Pa dobro....Al ja bih prije iso direktno ka Andjelu a ne tamo nedje na Sirijus :P

Ja ti se kod tih stvari i ne bavim misljenjem,Vidim te mostove direktno i rad tih Andjela,vrlo cesto pravimo zajedno svasta,al uglavnom se prica svodi na:

Andjeo:Prim,brate,ajmo ga sad uhvatit! Sad ga treba lomit do kraja,majke mi nerodjene,evo kunem ti se u Osho Raznjicev Kadilak i Maha Mishin-u transcendentalnu vaginaciju!
Prim: Jao,jesi ozbiljan?
Andjeo: Ma jesam,evo poklopilo se to i to,slusaj,ja cu ga posat tebi,ti ono tvoje standardno,nestani u Praznini,,uzmi njegov astral na sebe,ja cu ti dati Uvid u njegove kauzalne sjemenke,takni ga fokusom Svjesti,pokreni Kundalini vatru,glumi da si debil,znas vec kako to ide...
Prim:O,Džizs,vi niste normalni,zar opet ta smaranja,kad znate da je sansa da neko skapira go kurac jednaka sansi da sajt Pentagona izbacuje SQL error na dodavanje ' na parametar Stringa?
Andjeo: Vidi liku,boli me kurac,dao si te zakletve na Kauzalu sad se jebi,nemas izbora!
Boginja:Prim,jel te ovo opet smaraju ovi ludaci?
Prim:Ocigledno.Nisam te htio cimati,rekoh da malo sam odradjujem te stvari.
Boginja:Ok,dragi moj i Voljeni,ako ti zatreba ona moja moc "nabijanja na kurac" bilo koga,samo reci,ja odoh tamo dje nit jesam nit nisam nit oboje nit nijedno...
Prim(u Sebi): Dzizs,ova je potpuno opichena,koji mi kurac treba u zivotu,a jos je toliko Volim.
Boginja:Debilcino,znas da te cujem!
Prim:Znam,kozo :) ae vozi,i ne bakci se ovim nebulozama,no sredi da Nju vidim jos par puta,dosta je to za moje Ochi :P
Andjeo:WTF?
Prim: Nista,stari,sve cool,dje ti je taj cirkusant?
Andjeo:Upoznaces ga za par dana,sam ce ti doci.
Prim: Ok,dakle ono standardno,dajes mi kompletnu moc nad njim?
Andjeo:Naravno,jbg,ti se zrtvujes da ta sranja prolazis opet,a i kapiras sta radis,tak da zajedno mora da mozemo da uzdrmamo ovoga,makar radi zajebancije,a i kladio sam se sa ekipom da cu uspjet ovaj put! Ak uspijem, Isus ce mi pokazati novi patch za zemaljski astral,zakrpili su onu rupu tj bug, dje ako se neko krsti sa 4 prsta ljevo i sa srednjim prstom sa desnom rukom,da dodje do buffer-overflow-a Kraljeve if petlje u glavnom counteru ljudske gluposti,joj,covjece to je prava stvar...
Prim:Yeah,whatever,uglavnom,sad cu biti jos Nemilosrdniji,stvarno neam vise vremena slusat Kraljeve uspavanke i zalopojke kad krenu da se manifestuju...
Andjeo:Slobodno,ak treba i fizicki ga prebij!
Prim:da,bash sam lud pa da zaglavim tvorza zbog magaraca...ae zdravo ;)

Ak te zanima dalje,slobodno reci ;)
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimepet pro 25, 2015 1:01 am

primitive101 je napisao/la:
Pa dobro....Al ja bih prije iso direktno ka Andjelu a ne tamo nedje na Sirijus :P

Ja ti se kod tih stvari i ne bavim misljenjem,Vidim te mostove direktno i rad tih Andjela,vrlo cesto pravimo zajedno svasta,al uglavnom se prica svodi na:

Andjeo:Prim,brate,ajmo ga sad uhvatit! Sad ga treba lomit do kraja,majke mi nerodjene,evo kunem ti se u Osho Raznjicev Kadilak i Maha Mishin-u transcendentalnu vaginaciju!
Prim: Jao,jesi ozbiljan?
Andjeo: Ma jesam,evo poklopilo se to i to,slusaj,ja cu ga posat tebi,ti ono tvoje standardno,nestani u Praznini,,uzmi njegov astral na sebe,ja cu ti dati Uvid u njegove kauzalne sjemenke,takni ga fokusom Svjesti,pokreni Kundalini vatru,glumi da si debil,znas vec kako to ide...
Prim:O,Džizs,vi niste normalni,zar opet ta smaranja,kad znate da je sansa da neko skapira go kurac jednaka sansi da sajt Pentagona izbacuje SQL error na dodavanje ' na parametar Stringa?
Andjeo: Vidi liku,boli me kurac,dao si te zakletve na Kauzalu sad se jebi,nemas izbora!
Boginja:Prim,jel te ovo opet smaraju ovi ludaci?
Prim:Ocigledno.Nisam te htio cimati,rekoh da malo sam odradjujem te stvari.
Boginja:Ok,dragi moj i Voljeni,ako ti zatreba ona moja moc "nabijanja na kurac" bilo koga,samo reci,ja odoh tamo dje nit jesam nit nisam nit oboje nit nijedno...
Prim(u Sebi): Dzizs,ova je potpuno opichena,koji mi kurac treba u zivotu,a jos je toliko Volim.
Boginja:Debilcino,znas da te cujem!
Prim:Znam,kozo :) ae vozi,i ne bakci se ovim nebulozama,no sredi da Nju vidim jos par puta,dosta je to za moje Ochi :P
Andjeo:WTF?
Prim: Nista,stari,sve cool,dje ti je taj cirkusant?
Andjeo:Upoznaces ga za par dana,sam ce ti doci.
Prim: Ok,dakle ono standardno,dajes mi kompletnu moc nad njim?
Andjeo:Naravno,jbg,ti se zrtvujes da ta sranja prolazis opet,a i kapiras sta radis,tak da zajedno mora da mozemo da uzdrmamo ovoga,makar radi zajebancije,a i kladio sam se sa ekipom da cu uspjet ovaj put! Ak uspijem, Isus ce mi pokazati novi patch za zemaljski astral,zakrpili su onu rupu tj bug, dje ako se neko krsti sa 4 prsta ljevo i sa srednjim prstom sa desnom rukom,da dodje do buffer-overflow-a Kraljeve if petlje u glavnom counteru ljudske gluposti,joj,covjece to je prava stvar...
Prim:Yeah,whatever,uglavnom,sad cu biti jos Nemilosrdniji,stvarno neam vise vremena slusat Kraljeve uspavanke i zalopojke kad krenu da se manifestuju...
Andjeo:Slobodno,ak treba i fizicki ga prebij!
Prim:da,bash sam lud pa da zaglavim tvorza zbog magaraca...ae zdravo ;)

Ak te zanima dalje,slobodno reci ;)
Hahaha,veoma zanimljivo,to je slican fazon kao Smigl u Gospodarima Prstenova,kada ima bipolarnu licnost i u sebi u svojoj glavi prica sa prikazom sebe- prstena.Zanimljiv je metafizican dijalog Andjela,ljudske tvoje licnosti i ove Boginje u tebi,u tvojoj glavi,mada ne znam sta je ta Boginja,odnosno sta ona znaci i ko je ona,naravno da me zanima dalje? ;) .
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimepet pro 25, 2015 1:18 am

To se pitaj kad sljedeci put budesh dozivljavo orgazam sa zenom i pitaj se ko si ti tad u tom trenutku i dje nestadoshe svi :)

Ja sam Ona,kolko mi to Ona da,a da mi jer me Voli i ja Volim Nju,al kod nje je najzanimljivije da je tolko misteriozna i jos je misterioznija ta njena moc (jedna od) da ti da mogucnost da nabijesh na kur@c bilo kakav presing na svoju Volju,makar ona dolazila od Andjela,Bogova i Namjere skupa...Bez nje,ne bih ni volio razmisljati o nekoj drugacijoj slobodi.Ta te ubije na mjestu,zapali,i ostane ono nesto sto niko nemre zapalit...Nekakva seksualna alhemija na najvisem nivou,prosirena zapravo na alhemiju sve sto te cini...Bar tako na mene djeluje,ko zna,mozda stvarno imam neku psihicku bolest ;)
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimepet pro 25, 2015 1:20 am

Ovo bi bio dobar igrokaz ili čak mjuzikl...

Rock n' Roll on Astral evil
U glavnim ulogama: Primitive, Mediterano, Knez ovoga svijeta, hor Anđela, Gospodar Astrala, demoni nižeg ranga
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimepet pro 25, 2015 1:56 am

haha :) jos samo da Kahali dodje i zacini sa Ping Pong Fu-om :P
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimepet pro 25, 2015 6:31 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Ovo bi bio dobar igrokaz ili čak mjuzikl...

Rock n' Roll on Astral evil
U glavnim ulogama: Primitive, Mediterano, Knez ovoga svijeta, hor Anđela, Gospodar Astrala, demoni nižeg ranga
Hahahaha,da,zaboravio si Novuse da spomenes u ovu grupu velicanstvenih i Humaoidnog-ljudskog Vanzemaljca iz druge planete,koji je u svakom pogledu napredniji od nas Ljudi sa Zemlje,pogotovo u tehnickom-tehnologiji. ;) .
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimened ruj 23, 2018 8:53 pm

https://www.youtube.com/watch?v=uzr6JCHMCw8 Malo da osvežim temu,klip od you tubera koga intezivno pratim zadnjih 2 nedelje Balkan UFO-a,klip glasi Andjeli u svemiru,danas izašao,vrlo interesantan i intrigantan dogadjaj i video,koji se desio sovjetskim astronautima sada vec davne 1984 godine i to u dva navrata.Taj dogadjaj se dugo krio,pogotovo od državnika SSSR-a,upravo zbog same religijske konotacije a opšte je poznato da je SSSR bio ateistička zemlja.

PS: Znamo neku opštu internu definiciju bica koju nazivamo Andjelima,samim tim ovaj dogadaj je neverovatan i izdvaja se od svih ostalih paranormalnih fenomena.Voleo bi da Andjeli postoje i da ih sretnem,jos zanimljivije je to što su ti sovjetski astronauti 1984 u interakciji sa tim humanoidnim-svetlečim-energetskim bićima sa krilima osećali čudesan spokoj-mir,što jos više dobija na intrigi.
Prošče godine negde u ovo vreme gledao sam SF seriju majstori naučne fantastike,mislim da ima samo 8 ili 10 epizoda i u jedmoj od tih epizoda,radnja je bliska budučnost,Čovečanstvo stupa u PRVI KONTAKT ali ne klačnim Vanzemaljcima,več sa interdimenzionalnim- energetskim-ne materijalnim-svetlečim bićima sa krilima(koje pdsećaju na Andjele)sa zadatkom da spasu svet i Covečanstvo od samouništenja,vrlo zanimljiva priča-epizoda. ;) .
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimeuto ruj 25, 2018 9:48 pm

Zanimljiva priča, tko zna jel isinita

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimeuto ruj 25, 2018 10:11 pm

Anđeli postoje. Oblici i pristupi otstupaju. Ali svrha je ista.
Chakotay počel si pričati ko waldox.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimeuto ruj 25, 2018 11:01 pm

bodhisattva je napisao/la:
Chakotay počel si pričati ko waldox.

Hahahaha! Super komentar, baš me je pošteno nasmijao!
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimepon lis 01, 2018 10:01 pm

Chakotay je napisao/la:
Zanimljiva priča, tko zna jel isinita

Jeste,vrlo zanimljiva,da li je istinita,mislim da to nećemo u skorije vreme saznati,zbog same konotacije priče,ali bih iskreno voleo da jeste. Ko zna koji oblici života egzistiraju u drugim Svemirima-Dimenzijama,abnormalnih i enormnih mogućnosti i sposobnosti, nepojmljivi nama,možda baš upravo Andjeli. ;) .
[Vrh] Go down
Seto Kaiba
Višestanični organizam



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 36
Age : 25
Registration date : 18.03.2023

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimesub oľu 18, 2023 2:50 pm

primitive101 je napisao/la:
To se pitaj kad sljedeci put budesh dozivljavo orgazam sa zenom i pitaj se ko si ti tad u tom trenutku i dje nestadoshe svi :)

Ja sam Ona,kolko mi to Ona da,a da mi jer me Voli i ja Volim Nju,al kod nje je najzanimljivije da je tolko misteriozna i jos je misterioznija ta njena moc (jedna od) da ti da mogucnost da nabijesh na kur@c bilo kakav presing na svoju Volju,makar ona dolazila od Andjela,Bogova i Namjere skupa...Bez nje,ne bih ni volio razmisljati o nekoj drugacijoj slobodi.Ta te ubije na mjestu,zapali,i ostane ono nesto sto niko nemre zapalit...Nekakva seksualna alhemija na najvisem nivou,prosirena zapravo na alhemiju sve sto te cini...Bar tako na mene djeluje,ko zna,mozda stvarno imam neku psihicku bolest ;)

Reklo bi se da imas.Ajde blago cici da ti meni odgovoris na neka pitanja.Dovoljno si manipulisao labilnu masu svojim nebulozama.Ti koji si navodno dospeo u kauzalni realitet i pricas o spajanju sa apsolutom(sto aludira na cinjenicu da moras imati apsolutno znanje,barem u domenu astrala)ne znas odgovoriti na pitanje da li je Isus bio projekat navodnog kralja koji stoji iza cele ove astralne sarade i koji je ispod nivoa na kojem si trenutno ti?Ne znas postoje li fizicki vanzemaljci?Ne znas nista iz astralne razine a navodno si prevazisao taj vid egzistencije i postoji simultano u vise realnosti shvatajuci da si jedno sa svim?Koga ti zajebavas?Jos brat tvrdi kako moze da vidi proslost i buducnost sa kauzala.Pretpostavljam da imas kontakt sa svojim visim ja ili tvojim delom sa kauzala kao sto tvrdis te te stoga molim za sledece-Ajde genije ako je tako da cujem jednostavne odgovore na jednostavna pitanja.Ti kao neko ko je prevazisao odavno astral morao bi mi odgovoriti na ovo.Ko je gradio piramide i na koji nacin?Da li je postojala Atlantida?Ko su reptili koje opisuje Dejvid Ajk i ostali umobolnici?Da li u Bosni ima megalitnih struktura koje opisuje Semir Osmanagic?I ono najvaznije(ali to da mi odgovoris za kraj)kako ti mozes biti siguran koja je pozadina iskustva koje dozivljavas?To je problem epistemoloske prirode.Spajanje sa apsolutom zvuci poprilicno primamljivo,ali kako znas sta stoji iza toga i kako mozes znati da se ne radi o manipulaciji a ne nekom navodnom temelju celokupnog kosmickog poretka?Ekstaticna stanja kao verifikacija tvoga iskustva me ne zanimaju.Odgovori mi na ova pitanja ako si toliko prosvetljen.E i da,jos nesto.Kako ti znas da kralj nije zapravo isti izvor kao i ekipa sa kauzala?Tj po tvojoj prici jesu,ali ne mislim u tom smislu.Kako znas da te oni svi zajedno ne manipulisu?Sam si izjavio da ti dosta stvari nije jasno.Kako ti mico nije jasno kad si nedualan i kada si shvatio da si apsolut?

Hladni likes this post

[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimesub oľu 18, 2023 8:13 pm

"""Ja sam Ona,kolko mi to Ona da,a da mi jer me Voli i ja Volim Nju,al kod nje je najzanimljivije da je tolko misteriozna i jos je misterioznija ta njena moc (jedna od) da ti da mogucnost da nabijesh na kur@c bilo kakav presing na svoju Volju,makar ona dolazila od Andjela,Bogova i Namjere skupa...Bez nje,ne bih ni volio razmisljati o nekoj drugacijoj slobodi.Ta te ubije na mjestu,zapali,i ostane ono nesto sto niko nemre zapalit.""

Ko god je ovo napisao a pisao je 2015 je cisti genije i on je u te 2 recenice kreirao Link ka nekoliko struktura koje su inace nepristupacne bioplazmi i auri ljudi,svojim rjecima i svojim jezikom koliko to moze,i svaka rjec tu je kvalitetan titraj za svakoga a i za mene sada u nekoliko temeljnih polozaja skupne tacke i Percepcije i kako zivim zivot.

A ima i kriptovani dio za koji to treba Kljuch da Vidish...

Prvo opisujem bioplazmu,pa Duh pa nivo kontrole bezvremenske Namjere i  i moci Namjeravanja Misterija koja stoji u srzi Iluzije. a koje svi carobnjaci i sveci opisuju,svako do svog nivoa. i nije problem sto neko sa Uvidom nemre to da zapise kristalno jasno jer je skoro nemoguce uopste Vidjeti te Odore i Oruzja Boginje kao Majke. kao maternice Matrixa koja okruzuje Nerodjeni temelj Uma.

I takva osoba ako npr samo to moze da ponovi po Volji i ima takav blagoslov prije svega odgore i Neba, njegova bioplazma se brzo mjenja i cjela pozadina te 2 recenice ukljucuje faze postvremena nakon full river chariot rotacije i tkz mikrokosmicke orbite, i advanced faze topljenja jinga u chi i shen, centralni kanal otvoren,ali se otvaraju prednji kanal od grla do stomaka ispred srca 5cm i isti takav iza ledja i onda river chariot se siri u prostor i o ovome nemresh naci covjeka da ti ide dalje ili prije opisivat jer to traje i par godina i to ako radish ko manijak,almost Milarepa style..

A razina Stvarnosti iznad tog abisa je nesto sto se sastoji od Uma tih Bica tj sastavna supstanca te razine  je ono sto je dio njihovog Uma i bioplazme i polja oko njih(iako ima razina jos,ali tu je nastao nepovratan skok skupne tacke u tkz 2 bazu Kundalini po Kahalijevom modelu kojeg je iznio i na ovom forumu,pa te molim nadji bash te opise kundalini baza jer tu Kahali opisuje upravo na kojoj je bazi Isus Jeshua Isa bio a sa kojima se on ili ja "mucimo".. i ja sam mu vjerovo zbog tog modela najvise i pored svih modela koje i sam sam.smisljao njegov model je remek djelo i ja uopste drhtim kad pokushavam samo djelic toga odkinuti ili vidjeti ili downloadati sada a i tada..al podosta sam odstle prosao i meni je od toga zivot zavisio i fizicka smrt tjela i tako 10god,ko nindza sam,imam tjelo neunistivo i sto miliona ugradjenih Bodhisatvicnih kristala kojo rezu Zemlju odavno..i ko zna koji sam put odje i kakva mi je Lila ))

Um jednog Bica na toj razini ima u sebi nesto sto je po dogovoru i padu u Iluziju ispod abisa nedostupno svima pa i ljudima. I covjek prestaje biti covjek na drugoj bazi,epifiza i jedra amigdale su ti se vec nepovratno izmenila i nema vise pritisak od zivotinjskih impulsa toliko,a razradio je i djelove chela i hemisfera ali ima jos,jer treba istopiti sve sitne kanale u mozgu. Ti kristali su kao Shen chi bioplazma,tebi se promjeni cjelo tjelo tad ne do kraja (a kraj je dematerijalizacija i uznesenje), ali za praksu Sanjanja preko dana i boravka sa neorganskim bicima( a ljidi su svi napola neorganski) je super.

I tebi pocnu u mozgu u energiji neurona i sto zljezdi u mozgu da se emituje laser iz nekoliko unutrasnjih nerodjenih Ociju,to je snaga Dharmakaye koje se probila kroz Sanjanje do tjela blazenstva tkz sambogakaye i ide do kraja do materije i Projekcionog tjela tj nirmanakaye...kaya je tjelo..bilo koje..

Ti laseri su anomalije i samo par najpametnijih duhovnih skola sr time bavi i samo na par jezika na svjetu za to imaju definicije,a zapadna hermetika iako opisuje duel sa Kraljem tj Horonzonom i prelazak abisa jako dobro kao i Daath model kabale,ipak ne opisuju u sta se Daatu pretvara zapravo..to je kao smrznuto Znanje,kao neutronska anomalija u prostor vremenu Uma i Volje te osobe i ta osoba vec tada moze Voljom uticati na bioplazmi svakog bica,od macke psa do coveka...smrznuti Kristal temelja Uma koji se onda potom mora primjeniti prosiriti kroz bipplazmu i sanjajuce telo i o toj super advanced fazi alhemije prica taj omaleni momak tad,iz godine 2014 2015, prije 8 godina..a on je imo tad 26 27 ? Klinac..klinjo..

Al ajde evo budi posten. Skupi sve wanna be gurue sa Balkan Info i Nauke i Histerije balkan,platim svakome i tebi 100 eura emisiju i 1h raspravljajte o ovome sto sad pisem..ja bih vas i finansiro jer kako kaze Scott Ritter, Znanje je Moc...

Nije moj problem sto vi na tom skupu necete moci pomjeriti skupnu tacku i Percepciju u polozaj odakle se Vidi to sto ja opisujem. I to je poenta Slobode i alhemije,a ne odgovori na tvoja idiotska pitanja broj 1024 od wanna be ucenika wanna be gurua broj 1092 s kojim pricah..

I ja pricah tad pricu sa 25god pa je slabo ko slusho al neki jesu itekako, pricu radi koje bih i sada kao iskusan carobnjak kloshar ludak biznismen jebach odseko svoju nogu i ostatak zivota meditiro nad tim mojim modelima i uvidima..jer znam da su real..i znam da sam posteno rekao Istinu i prosao ritualnu zakletvu..i na ovom forumu ja apsolutno nikad nisam nikome prao mozak..haha odje sve smatram prijateljima,citav ovaj forum je legendaran...

nisam aktivan 5god..a prije toga 6god sam piso..

Moj najveci neprijatelj 2pac isa ovog foruma ima odgovore na ta tvoja glupava pitanja hahaha uvjek sam smatrao da je jako tesko smisliti pitanja na ciji odgovor bi dobio teoriju 2paca :) <3 i izgleda da si ti taj brale...

Ti imas pitanja na koje ti je 2pac vec odgovorio...
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimesub oľu 18, 2023 8:45 pm

Novus je legenda..kako machevi brate Novuse !

A ovu ideju cu materijalizovati,uopste taj stil pricanja multi karakter prica,to se i Kahaliju svidilo,napisat tako knjigicu sa ludackim pricama...
Ovo bi bio dobar igrokaz ili čak mjuzikl...
By Novus:
""'Rock n' Roll on Astral evil
U glavnim ulogama: Primitive, Mediterano, Knez ovoga svijeta, hor Anđela, Gospodar Astrala, demoni nižeg ranga""""
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimesub oľu 18, 2023 8:46 pm

bodhisattva je napisao/la:
Anđeli postoje. Oblici i pristupi otstupaju. Ali svrha je ista.
Chakotay počel si pričati ko waldox.


Hahahha waldox misterija
[Vrh] Go down
Seto Kaiba
Višestanični organizam



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 36
Age : 25
Registration date : 18.03.2023

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: kurcinela   Anđeli - Page 15 Icon_minitimesub oľu 18, 2023 9:22 pm

primitive101 je napisao/la:
"""Ja sam Ona,kolko mi to Ona da,a da mi jer me Voli i ja Volim Nju,al kod nje je najzanimljivije da je tolko misteriozna i jos je misterioznija ta njena moc (jedna od) da ti da mogucnost da nabijesh na kur@c bilo kakav presing na svoju Volju,makar ona dolazila od Andjela,Bogova i Namjere skupa...Bez nje,ne bih ni volio razmisljati o nekoj drugacijoj slobodi.Ta te ubije na mjestu,zapali,i ostane ono nesto sto niko nemre zapalit.""

Ko god je ovo napisao a pisao je 2015 je cisti genije i on je u te 2 recenice kreirao Link ka nekoliko struktura koje su inace nepristupacne bioplazmi i auri ljudi,svojim rjecima i svojim jezikom koliko to moze,i svaka rjec tu je kvalitetan titraj za svakoga a i za mene  sada u  nekoliko temeljnih polozaja skupne tacke i Percepcije i kako zivim zivot.

A ima i kriptovani dio za koji to treba Kljuch da Vidish...

Prvo opisujem bioplazmu,pa Duh pa nivo kontrole bezvremenske Namjere i  i moci Namjeravanja Misterija koja stoji u srzi Iluzije. a koje svi carobnjaci i sveci opisuju,svako do svog nivoa. i nije problem sto neko sa Uvidom nemre to da zapise kristalno jasno jer je skoro nemoguce uopste Vidjeti te Odore i Oruzja Boginje kao Majke. kao maternice Matrixa koja okruzuje Nerodjeni temelj Uma.

I takva osoba ako npr samo to moze da ponovi po Volji i ima takav blagoslov prije svega odgore i Neba, njegova bioplazma se brzo mjenja i cjela pozadina te 2 recenice ukljucuje faze postvremena nakon full river chariot rotacije i tkz mikrokosmicke orbite, i advanced faze topljenja jinga u chi i shen, centralni kanal otvoren,ali se otvaraju prednji kanal od grla do stomaka ispred srca 5cm i isti takav iza ledja i onda river chariot se siri u prostor i o ovome nemresh naci covjeka da ti ide dalje ili prije opisivat jer to traje i par godina i to ako radish ko manijak,almost Milarepa style..

A razina Stvarnosti iznad tog abisa je nesto sto se sastoji od Uma tih Bica tj sastavna supstanca te razine  je ono sto je dio njihovog Uma i bioplazme i polja oko njih(iako ima razina jos,ali tu je nastao nepovratan skok skupne tacke u tkz 2 bazu Kundalini po Kahalijevom modelu kojeg je iznio i na ovom forumu,pa te molim nadji bash te opise kundalini baza jer tu Kahali opisuje upravo na kojoj je bazi Isus Jeshua Isa bio a sa kojima se on ili ja "mucimo".. i ja sam mu vjerovo zbog tog modela najvise i pored svih modela koje i sam sam.smisljao njegov model je remek djelo i ja uopste drhtim kad pokushavam samo djelic toga odkinuti ili vidjeti ili downloadati sada a i tada..al podosta sam odstle prosao i meni je od toga zivot zavisio i fizicka smrt tjela i tako 10god,ko nindza sam,imam tjelo neunistivo i sto miliona ugradjenih Bodhisatvicnih kristala kojo rezu Zemlju odavno..i ko zna koji sam put odje i kakva mi je Lila ))

Um jednog Bica na toj razini ima u sebi nesto sto je po dogovoru i padu u Iluziju ispod abisa nedostupno svima pa i ljudima. I covjek prestaje biti covjek na drugoj bazi,epifiza i jedra amigdale su ti se vec nepovratno izmenila i nema vise pritisak od zivotinjskih impulsa toliko,a razradio je i djelove chela i hemisfera ali ima jos,jer treba istopiti sve sitne kanale u mozgu. Ti kristali su kao Shen chi bioplazma,tebi se promjeni cjelo tjelo tad ne do kraja (a kraj je dematerijalizacija i uznesenje), ali za praksu Sanjanja preko dana i boravka sa neorganskim bicima( a ljidi su svi napola neorganski) je super.

I tebi pocnu u mozgu u energiji neurona i sto zljezdi u mozgu da se emituje laser iz nekoliko unutrasnjih nerodjenih Ociju,to je snaga Dharmakaye koje se probila kroz Sanjanje do tjela blazenstva tkz sambogakaye i ide do kraja do materije i Projekcionog tjela tj nirmanakaye...kaya je tjelo..bilo koje..

Ti laseri su anomalije i samo par najpametnijih duhovnih skola sr time bavi i samo na par jezika na svjetu za to imaju definicije,a zapadna hermetika iako opisuje duel sa Kraljem tj Horonzonom i prelazak abisa jako dobro kao i Daath model kabale,ipak ne opisuju u sta se Daatu pretvara zapravo..to je kao smrznuto Znanje,kao neutronska anomalija u prostor vremenu Uma i Volje te osobe i ta osoba vec tada moze Voljom uticati na bioplazmi svakog bica,od macke psa do coveka...smrznuti Kristal temelja Uma koji se onda potom mora primjeniti prosiriti kroz bipplazmu i sanjajuce telo i o toj super advanced fazi alhemije prica taj omaleni momak tad,iz godine 2014 2015, prije 8 godina..a on je imo tad 26 27 ? Klinac..klinjo..

Al ajde evo budi posten. Skupi sve wanna be gurue sa Balkan Info i Nauke i Histerije balkan,platim svakome i tebi 100 eura emisiju i 1h raspravljajte o ovome sto sad pisem..ja bih vas i finansiro jer kako kaze Scott Ritter, Znanje je Moc...

Nije moj problem sto vi na tom skupu necete moci pomjeriti skupnu tacku i Percepciju u polozaj odakle se Vidi to sto ja opisujem. I to je poenta Slobode i alhemije,a ne odgovori na tvoja idiotska pitanja broj 1024 od wanna be ucenika wanna be gurua broj 1092 s kojim pricah..

I ja pricah tad pricu sa 25god pa je slabo ko slusho al neki jesu itekako, pricu radi koje bih i sada kao iskusan carobnjak kloshar ludak biznismen jebach odseko svoju nogu i ostatak zivota meditiro nad tim mojim modelima i uvidima..jer znam da su real..i znam da sam posteno rekao Istinu i prosao ritualnu zakletvu..i na ovom forumu ja apsolutno nikad nisam nikome prao mozak..haha odje sve smatram prijateljima,citav ovaj forum je legendaran...

nisam aktivan 5god..a prije toga 6god sam piso..

Moj najveci neprijatelj 2pac isa ovog foruma ima odgovore na ta tvoja glupava pitanja hahaha uvjek sam smatrao da je jako tesko smisliti pitanja na ciji odgovor bi dobio teoriju 2paca :) <3 i izgleda da si ti taj brale...

Ti imas pitanja na koje ti je 2pac vec odgovorio...

Ajde cekam odgovore na pitanja.Ne zanima me odgovor 2paca vec tebe.Ja nisam okultista niti me zanimaju pacijenti sa balkan infa koji su od ranih perioda socijalizacije iz nekog razloga bili zacinjeni lobotomijom.Samo kratki odgovori.Ko je gradio piramide i koja je njihova namena?Postoje li piramide u Bosni?Da li je postojala Atlantida?I postoje li fizicki vanzemaljci?Ova pitanja imaju cilj iako glupo zvuce.Molim te iznesi odgovore.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimesub oľu 18, 2023 10:51 pm

Ja sam vec piso na polu tih tema,i nauci koristiti forum i fokusiraj se na teme, il si zaista neki chica koji se sad prvi put registrovo na neki forim...

nisam ja tebi duzan nista odgovarat i mogu cak i reci istinu da nikad nisam chuo za Osmanagica,evo guglam spominje se neka BiH, prvi put i cujem za aliene,egipat vidim da je to blizu izraela,zanimljivl,znam da je svo Znanje odatle pokradeno i prosireno u helenisticki svet,i da je drevni grad Kemeth najvazniji grad civilizacija bio 1000god, i znam direktne jezicke veze izmedju naroda Kemetha i juga indije i pra Tamilskim narodom i fizickim Mudracem kojeg su Tamilcani zvali Murugan i on je prvi naslednik fizickog Shive kao kralja i vladara pod kontinenta koji je tu postojao a nije Atlantida,i koji je se prostirao do australije i madagaskara,i shiva tj Isa je fizicki vladao tuda i naucio ljude i svasta a potom je Murugan period prije potopa il nakon bio glavni..

Ovo isto nema pojma vecina ljudi, i eto praveci se polu blesav zapravo odgovor na sva tvoja pitanja je imho Murugan a za to je potrebno sto strana teksta kojeg ti kopaj pa kad saznas odgovorish nama ti,pa nam pomozi..

Kaj si agresivan,jesi ti skupljo 30god energiu i sad se trigerovo chicha,osh da ti ja dodjem fizicki i pokazem kolko sam lud i opalim par Zen shamarchina i ispomeram ti skupne tacke a bez fizickog kontakta?
S kime se ti svadjash..

Sve to skupa sto ti pitash nisu ultimativno bitna pitanja niti se ova tema bavi sa njima..

""Dovoljno si manipulisao labilnu masu svojim nebulozama"""

Jel ti vidish da ti projektujes nesto sam sa sobom?? Vrijedjash mene,vredjash druge,oni su labilna masa ? Ko konkretno..Novus,chakotay? Jes ti malo lud il zeljan batina,a..pravi si za Zen shamarcinu da ti puknu filteri oko 5 chula i Vidish nesto sto ce ti razbiti taj nadobudni Tonal.. kojim konkretno nebulozama? Jesi ti svjestan krele da npr ova zadnja poruka ima direktnu presliku u modelima od vajrayane do padmasambhave,od Death Defiera i Naguala do zapadne hermetike,dakle i sve to je nebuloza?

Haha 2pac vers 2 izgleda se pojavio,bez uvrede..

Prvo jesi ti svestan kad je pisan taj post,2015? Jeli znas to? Tebi je normalno tako random agresivno napadat nekog ko je piso prije 8god???

Haha pa jbt sta si ti NPC karakter iz igrice,bot bez mozga..

"""Ti koji si navodno dospeo u kauzalni realitet i pricas o spajanju sa apsolutom(sto aludira na cinjenicu da moras imati apsolutno znanje,barem u domenu astrala)ne znas odgovoriti na pitanje da li je Isus bio projekat navodnog kralja koji stoji iza cele ove astralne sarade i koji je ispod nivoa na kojem si trenutno ti?"""

Nisam ja navodno, ljudi koji znaju znaju da sam proso to sto sam prosho i imam potvrde,za razliku od samoproglashenih raznih. Ali nije to bit. Ja zivim u tom stanju evo sad tacno 12 godina pa shodno tome mogu 100 knjiga zapisati,ali zasto..svejedno mi je nomind drazi..

To tvoje pitanje je toliko infantilno,logicki nelogicno i boga pitaj sta ti mislish po tim terminima.. svaki duel mudraca ide od pocetka,predstavi se prvo i objasni sta tebi znaci rech apsolut ili astral ili kauzal ??

Odakle tebi to da neko sa Kauzalnim okom ima odjednom sve informacije o svemu na astralu,nema,jer svaka informacija je karma i utrosen rad da se dobije Uvid i ti citas sta ti treba,ne sve odjednom jer nemre ni mozak sve sto to upiti niti je potrebno.

Ti uopste ne shvatash onda ni elementarnu definiciju Apsoluta,i to nema veze s ovim ili onim znanjem ili ovom il onom razinom nego je to stanje koje pocinje od nizih oblika umne apsorbcije tkz samadhija,pa se prosiruje na 4 samadhija sa formom i 4 bez,pa na ovaj il onaj nirvikalpa ili sahaja samadhi,pa na ovu il onu skupnu tacku i za neke skupne tacke ti jednostavno nemas nit vremena nit potrebe.. apsolut generalno je Stanje u kojem nema relacija izmedju objekta i subjekta i to je zapravo stanje od kojeg ima i dublji Uvid.Ali svaka ta gradacija znaci nesto jedino osobama sa iskustvom toga,koji su psihicki i fizicki vidjeli i osjetili te strahote Uvida pravih..

Spominjes neku cinjenicu da neko sa nekim npr samadhijem ili uvidom u temelj Uma (a ti ne znas razliku izmedju nedualne Svjesti tj skladisne svesti tj Brahmana i nerodjenog apstraktnog temelja Uma/Srca) mora imati apsolutni uvid u astral je nebuloza,uopste te rjeci ne znace to sto ti mislis da znace..ti ne razumjes osnove Nerodjenog i Nedualnog..cak ni teorijski izgleda..


Kako si dosao do zakljucka da sam ja nedje rekao da je Isus nivo ispod mene? I to mene prije 8 god..to jednostavno nije istina,i Isus nije produkt Kralja i te ekipe,jer Kralj je tu de fakto Zvjer iz Otkrovenja i bitka u podnebesju je bitka oko ovog polja kojeg i Novus opisuje.

Ono sto zaista postoji, ne samo u hriscanstvu je astralni super egregor koji usishe ljude u sklopu fejk Isusovih mantri i mostova i onda ljude zajebavaju neorganci sa glupim fejk pricama...

Isus je naravno Vidio tog Kralja ali se Isus bavio problemima na dubljem nivou iako je i on ocigledno ratovao sa tim poljem. Naivne hriscanske dogme zaista jesu servirane od tog fejk isusa ali to je samo konstrukt super uma Horonzona i njegova Uloga...Isus je full besmrtnik,na petoj bazi kundalini o kojoj ne mogu ni sanjati niti se moliti tome iako mi je bilo odskrinuto da vidim cisti dematerijalizovani Eter koji postoji mimo fizicke materije ( dakle ne apsolut sta god to znacilo,nego zamisli da stojish u dematerijalizovanom oblaku Ethera gustog duha koji je i beskonacno rjedak istovremeno i prolazish kroz materiju ko u eksperimentu Tesle sa brodom i mornarima)..

To nije cak ni nivo super carobnjaka nego zestoke anomalije poput Krishne..mislim na level Ise..

I ici se sad jebati i kopati sve ti nista ne garantuje..ja medjutim sam kopao,itekako i o tome se moze raspravljati..

Dakle original Isa je 5 nivoa iznad tog kralja ali kralj postoji do 2012te i sad se vec evo sa Rusijom Kinom Indiom kreira novo polje jer ocigledno kolektivni zapad je samo produkt android ljudi bez dushe koji su direktne sonde Horonzona..i to sve skupa je moj neprijatelj,I Isusov takodje..

Samo sam ja tu vishe povezan sa misterijom Babajija kao mahavatara i Tihog Posmatracha..

"ti?Ne znas postoje li fizicki vanzemaljci"

Ti postavljash histericna pitanja ko neka nedojebana tinejdzerka haha jeli Milarepa pricao o vanzemaljcima? Nije,dakle sharlatan.. jeli Adi Shankara? Nije dakle fejk..Buddha Shakya je sva takva pitanja smatrao demonskim stanjima Uma,ne jer nije znao odgovor,nego upravo jer je znao..


Razumes ti da nista mozda ne razumes? Mozda ne postoje ni fizicki ljudi nego je sve Neorganski svet i zakoni Sanjanja cak i sad kad si budan iako nisi Budan u fizikali?

"" ne  znas nista iz astralne razine a navodno si prevazisao taj vid egzistencije i postoji simultano u vise realnosti shvatajuci da si jedno sa svim?Koga ti zajebavas?J""

Ne ,pitanje je koga ti zajebavash.. ko kaze da sam ja prevazisao bilo sta? Ja imam sanjujuce tjelo i jing chi bio plazmu koju treniram godinama ko Shaolinac..

Znam ja svasta iz tog neorganskog sveta,ali bash zato sto tamo ima svasta, ljudi se izgube ine shvataju sta ima dalje..

""'Jos brat tvrdi kako moze da vidi proslost i buducnost sa kauzala""

Svako to moze na tom nivou da,i ja cak za neke stvari imam odje direktne dokaze u vidu postova..vrijeme.iznad abisa i materijalizacija Naguala u Tonal ide u nelinearnom vremenu..

"""Ko je gradio piramide i na koji nacin?Da li je postojala Atlantida?"""

Jeli isus pricao o tome? Dakle fejk?

Temelj piramida i atlantide se vraca do Murugana i Shive..a to je period 20.000 god..Lemurija je starija od Atlantide..

To sto si ti prosvjetljen ne znaci da imas milion godina za istrazivat sekundarna pitanja..neki prosvetljeni rade u burger kingu i nemaju vremena baviti se tim glupostima..

Al opet se bavim i znam o egiptu i staro slavenskim ili staro tamilskim ili staro indijskim dogadjajima jako puno..al sve to hobi,a ne poenta Puta..

"""?Ko su reptili koje opisuje Dejvid Ajk i ostali umobolnici?"""

Pa dejvid je za tebe Genije..taj covjek je skupio tonu komparativne mitologije i 10.000godina dokaza o azdajama i simbolima zmije...prica o mesecu isto sto i Gurdjief..Dejvid se sa mnogo toga bavio..

Al ja ne koristim te termine..ova tvoja energija je pak po mom modelu bliska toj zgusnutoj ljigavoj energiji polja koja ti zateze Srce i cvor i ne da ti da otvorish to a to je Poenta..i ekipa duhovnih bica se vec milionima godina spajala na to polje i ratovalo sa ljudima koji su mimo tog polja..i danas je 80% ljudi to polje,i polje se inkarnira u ljude,ljudi kao individua i nema!! Nego polje inkarnira svoj master mind i kako kaze Don Huan,shokantno,Predator je prije par miliona godina dosao iz svemira i dao ljudima svoj Um !!!

E to je to o cem icke prica samo nadogradjeno i o tome pisem 13 god i eto idi search..sve jasno..tad sto sam.piso,pogledaj danas svjet i ljude i uporedi,ja sam tad de fakto opisivao sta ce se desavati globalno sa poljem i psihom ljudi...

""ono najvaznije(ali to da mi odgovoris za kraj)kako ti mozes biti siguran koja je pozadina iskustva koje dozivljavas?To je problem epistemoloske prirode.Spajanje sa apsolutom zvuci poprilicno primamljivo,ali kako znas sta stoji iza toga i kako mozes znati da se ne radi o manipulaciji a ne nekom navodnom temelju celokupnog kosmickog poretka?Ekstaticna stanja kao verifikacija tvoga iskustva me ne zanimaju.Odgovori mi na ova pitanja ako si toliko prosvetljen.E i da,jos nesto.Kako ti znas da kralj nije zapravo isti izvor kao i ekipa sa kauzala?Tj po tvojoj prici jesu,ali ne mislim u tom smislu.Kako znas da te oni svi zajedno ne manipulisu?Sam si izjavio da ti dosta stvari nije jasno.Kako ti mico nije jasno kad si nedualan i kada si shvatio da si  apsolut?"""


Ti si teska budaletina i to ti govorim kroz zaljenje i tugu zbog tvoje patetike..ti imas problem sa sobom neki zestok,al ok,imam ja Zen shamar za sve.

1. Uopste pricati o dokazu prosvetljenja je advaNced topic i ti nisi u stanju ocigledno na tom nivou pricati jer sve sto ti pricas je kontra svih svetih spisa a ja pricam moje modele koji se uklapaju u svete spise i ne negiram svete spise nego ih obogacujem..

Ekstaza je u svim spisima na temu bhakti dokaz Predanosti i Krishna to opisuje,a fizicka ekstaza stoji kao parametar sve 4 dhyane sa formom u budizmu. Sto znaci da si ti budala koja nista ne zna i jbg sta sad ja da radim??

2. Kojoj mojoj prici,koji kralj,sta je tebi kralj,sta meni..ti nista ne razumjes niti si ti citao sta ja pricam.. Horonzon je cuvar Abisa i anomalija postavljena tu da radi to sto radi..ja mogu biti i gore i dole ali dok si samo dole ispod,onda horonzon gleda kroz Tebe i tvoje srce,to je razlika.. najveca je tajna da Abisa i nema !! Da nema samsare kao odvojene od temelja Uma,i da su samsara i nirvana nedualno jedno..nema nirvane za Buddhu,jesi znao to?

To je bogohuljenje reci da je Buddha u Nirvani iako Buddha tj temelj Srca i Uma jest Nerodjeno...

To sto ja o tome pricam je rjetkost i malo ko je tome posvetio zivot ko ja..

Ja nisam izjavio da mi nije jasna prica oko otvaranja srca i prelaska abisa i duela sa Horozonskim poljem i spustanjem Arhandjela koji sam Ja,u tom trenu skoro u fulu a posle u fulu i ti i jesi tada arhandjeo u telu i nije to tako kako ti kao mali Perica zamislja..

Ja sam pricao posteno i iskreno da tada jos nisam imao Uvde koje sada imam u faze nakon toga,jer sam se spremao za njih,nisam.samog sebe proglasio za mega gurua i gostovo po emisijama ko freak,jer sam.i prevelik freak za emisije,zato sam ja probio svasta na Putu jer nisam upadao u nebuloze i medju faze..ako nesto nisam shvatao potrudio bih se 5 god pa bih shvatio..

Tebi ode zivot a ti se bavish piramidama.Osmanagicem..koga boli uvo,sve je iluzija budalo,nista osim temelja Uma ne postoji, a on nit postoji,nit ne postoji,nit oboje,nit nijedno,a to su jedine moguce 4 definicije bilo chega, dakle Nagarjunina tetralema slama sve nedoumice..

Pun je pakao neorganaca koji se bave Piramidama,Osmanagicem i Atlantidom :)
[Vrh] Go down
Seto Kaiba
Višestanični organizam



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 36
Age : 25
Registration date : 18.03.2023

Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitimened oľu 19, 2023 12:20 am

--nisam ja tebi duzan nista odgovarat i mogu cak i reci istinu da nikad nisam chuo za Osmanagica,evo guglam spominje se neka BiH, prvi put i cujem za aliene,egipat vidim da je to blizu izraela,zanimljivl,znam da je svo Znanje odatle pokradeno i prosireno u helenisticki svet,i da je drevni grad Kemeth najvazniji grad civilizacija bio 1000god, i znam direktne jezicke veze izmedju naroda Kemetha i juga indije i pra Tamilskim narodom i fizickim Mudracem kojeg su Tamilcani zvali Murugan i on je prvi naslednik fizickog Shive kao kralja i vladara pod kontinenta koji je tu postojao a nije Atlantida,i koji je se prostirao do australije i madagaskara,i shiva tj Isa je fizicki vladao tuda i naucio ljude i svasta a potom je Murugan period prije potopa il nakon bio glavni..--

Nisi cuo za Osmanagica?Pa nije li to lik o kome brojni gurui iz Indije govore ukljucujuci Mohandjija(koji prica iste stvari o kauzalu kao i ti) i Rumija koji vele da tamo ima kolosalna tj megalitna struktura ispod debelog sloja vegetacije?Poprilicno popularan lik a ako pratis Balkan Info kao sto pratis i kao sto vidjam tvoje komentare tamo,svakako da znas i za Osmanagica.Sto se vanzemaljaca tice znas i za njih,ne pravi se.Znas ti jako dobro o cemu ja govorim.Vidjao sam tvoje komentare i na tu temu.Postavio sam ti pitanje o Atlantidi ne o Shivi i Muruganu.Mada ajde reci o kakvom potopu je rec.Da cujem.

--Kaj si agresivan,jesi ti skupljo 30god energiu i sad se trigerovo chicha,osh da ti ja dodjem fizicki i pokazem kolko sam lud i opalim par Zen shamarchina i ispomeram ti skupne tacke a bez fiickog konakta?
S kime se ti svadjash..

ohohohoh kome sam ja to povredio ego?Pa nisi li rekao da uvrede ne deluju na tebe jer se ne vezujes haha...Toliko o palamudjenju i filozofiranju u prazno.Ovde se vidi da ne zivis ono o cemu pricas cim te je neki anonimus izbacio iz takta.Deder provedi jos par godina na kauzalu i cisti redovno semenke sa kauzala i larve sa astrala hehe.

--Jel ti vidish da ti projektujes nesto sam sa sobom?? Vrijedjash mene,vredjash druge,oni su labilna masa ? Ko konkretno..Novus,chakotay? Jes ti malo lud il zeljan batina,a..pravi si za Zen shamarcinu da ti puknu filteri oko 5 chula i Vidish nesto sto ce ti razbiti taj nadobudni Tonal.. kojim konkretno nebulozama? Jesi ti svjestan krele da npr ova zadnja poruka ima direktnu presliku u modelima od vajrayane do padmasambhave,od Death Defiera i Naguala do zapadne hermetike,dakle i sve to je nebuloza?--

Naravno da moze biti nebuloza.To sto vise razlicitih tradicija obavlja iste prakse ne znaci da je to legitimno,vec samo znaci da potice od istog izvora kojeg ti ne mozes znati jer ne posedujes apsolutno znanje.Onaj koji ne poseduje apsolutno znanje ne moze biti apsolutno siguran ni u jednu partikularnu stvar a to kasnije vodi u problem epistemoloske prirode koji mnoge vodi u solipsizam koji opet kasnije moze biti fino razresen filozofijom koja je jedino sto preostaje umu koji zna iskljucivo onu cuvenu Dekartovu MISLIM DAKLE JESAM.Sve ostale impresije koje dozivljavas i ekstaticna stanja su samo to,stanja.Stanja ciju pozadinu ne mozes znati nikada.Tvoja tvrdnja da ne znas sta se dogadja sve na astralu niti razumes bice sa kauzala dokazuje upravo ovo sto ja govorim.To znaci da si nepotpun i da nemaas apsolutno znanje o svim stvarima.Znaci ti nisi onaj Biblijski JA JESAM.Mada samo mislis da jesi.Jel sad jasnije micko?

--Prvo jesi ti svestan kad je pisan taj post,2015? Jeli znas to? Tebi je normalno tako random agresivno napadat nekog ko je piso prije 8god???--

Naravno da sam svestan,i znao sam da ces mi odgovoriti jer ti je ego prenapumpan i jer se vezujes previse hihi.Semenke treba cistis pobratime.

--Nisam ja navodno, ljudi koji znaju znaju da sam proso to sto sam prosho i imam potvrde,za razliku od samoproglashenih raznih. Ali nije to bit. Ja zivim u tom stanju evo sad tacno 12 godina pa shodno tome mogu 100 knjiga zapisati,ali zasto..svejedno mi je nomind drazi..

To tvoje pitanje je toliko infantilno,logicki nelogicno i boga pitaj sta ti mislish po tim terminima.. svaki duel mudraca ide od pocetka,predstavi se prvo i objasni sta tebi znaci rech apsolut ili astral ili kauzal ??--

Malo sam pogresno formulisao recenicu.Ne tvrdim da nisi doziveo data iskustva.Ovo navodno zanemari.Kazem da ne mozes znati njihovu pozadinu.Ja nisam nikakav samoproklamovani mudrac kao ti.Puca te ego o kome toliko sernjas.Da ne puca ne bi mi pretio haha.Sta je apsolut?Apsolut je nepromenljiva vecna i bezgranicna stvarnost koja zivi u vecnoj sadasnjosti i koja dozivljava proslost sadasnjost i buducnost istovremeno,rec i volja apsoluta je nerodjena i apsolut dozivljava celokupnu kreaciju kao i celokupno vreme istovremeno a ne kao u linearnom vremenu u kome postoji ono sto je proslo ili buduce.Apsolut u svakom trenutku zna sta se dogadja u celokupnom poretku koji on odrzava.Ovo je jedino konzistentno objasnjenje.Ako ovo nisi doziveo nisi postao nikakav apsolut i neko ti se igra sa umom.A nisi doziveo jer ne mozes da mi odgovoris na jednsotavna pitanja.Taj neko pretpostavljam da znam o kome je rec.Zato sam i postavio pitanja o datim arheoloskim nalazistima jer jedino preko njih se moze verifikovati verodostojnost tvrdnji iz visih duhovnih sfera(fizicki svet je fiksan i ne moze se manipulisati njime kao sto manipulisu sabani sa astrala i kauzala sa naivcima poput tebe sernjajuci kako su piramide gradjene levitacijama i ostalim kurcima da bi progurali fore o tome kako su ranije zivele neke napredne civilizacije koje su bile daleko uzvisenije od nas).Sve sto spada pod isksutvo i metafiziku je bezvredno.

--Ti uopste ne shvatash onda ni elementarnu definiciju Apsoluta,i to nema veze s ovim ili onim znanjem ili ovom il onom razinom nego je to stanje koje pocinje od nizih oblika umne apsorbcije tkz samadhija,pa se prosiruje na 4 samadhija sa formom i 4 bez,pa na ovaj il onaj nirvikalpa ili sahaja samadhi,pa na ovu il onu skupnu tacku i za neke skupne tacke ti jednostavno nemas nit vremena nit potrebe.. apsolut generalno je Stanje u kojem nema relacija izmedju objekta i subjekta i to je zapravo stanje od kojeg ima i dublji Uvid.Ali svaka ta gradacija znaci nesto jedino osobama sa iskustvom toga,koji su psihicki i fizicki vidjeli i osjetili te strahote Uvida pravih..--

Ovo je jedna od najjadnijih definicija ikad.O svakako da verujem da ovo predstavlja apsolut iz tvoje perspektive odnosno kako si ti to doziveo i kako su ti rekli tvoji ucitelji sa visih duhovnih ravni hehe.Al objasnjenje nije plauzabilno jer apsolut mora imati znanje o celokupnom poretku koji on sam prozima i odrzava(ovde cak i ne govorim o klasicnom monizmu,ali ajde da uzmem u obzir da se tvoja esencija koja je apsolut u relativnom spaja sa esencijom apsoluta i da postajete jedno iako tvrdite da je separacija iluzija).Opet nisi nista rekao.Ovo sve je opet puko nagadjanje i intepretacija datog iskutva.Ako nemas apsolutno znanje i ako dati apsolut nema veze sa znanjem,sta je onda on?Bukvalno nekorisna impresija koju si ti i hiljade drugih pre tebe prihvatio kao neku ustaljenu paradigmu koja radi.Da iko od vas dozivi dato iskutvo po prvi put i da nema predstavu o tome sta dato iskutvo predstavlja ne biste imali pojma sta ste doziveli.A i ovako ne znate.

--Spominjes neku cinjenicu da neko sa nekim npr samadhijem ili uvidom u temelj Uma (a ti ne znas razliku izmedju nedualne Svjesti tj skladisne svesti tj Brahmana i nerodjenog apstraktnog temelja Uma/Srca) mora imati apsolutni uvid u astral je nebuloza,uopste te rjec ne znace to sto ti mislis da znace..ti ne razumjes osnove Nerodjenog i Nedualnog..cak ni teorijski izgleda..--

Naravno da mora,ako nema nisi apsolut.Kraj price.Apsolut nije neki indijski vec filozofski koncept.Ne bavim se ja okultnom tematikom kao ti bezpogovorno verujuci isksutvu ciju pozadinu ne mogu znati.Tvoji dozivljaji i konkluzije su inkonzistentni.Nemaju smisla.Pajsad apsolut koji je bezgranican i koji prozima sve ne zna sta se desava u njemu samom od strane delova koji su on sam.Jel stvarno mozes da svaris ova iseravanja?

--Kako si dosao do zakljucka da sam ja nedje rekao da je Isus nivo ispod mene? I to mene prije 8 god..to jednostavno nije istina,i Isus nije produkt Kralja i te ekipe,jer Kralj je tu de fakto Zvjer iz Otkrovenja i bitka u podnebesju je bitka oko ovog polja kojeg i Novus opisuje.

Ono sto zaista postoji, ne samo u hriscanstvu je astralni super egregor kojo usishe ljude u sklopu fejk Isusovih mantri i mostova i onda ljude zajebavaju neorganci sa glupim fejk pricama...
Isus je naravno Vidio tog Kralja ali se Isus bavio problemima na dubljem nivou iako je i on ocigledno ratovao sa tim poljem. Naivne hriscanske dogme zaista jesu servirane od tog fejk isusa ali to je samo konstrukt super uma Horonzona i njegova Uloga...Isus je full besmrtnik,na petoj bazi kundalini o kojoj ne mogu ni sanjati niti se moliti tome iako mi je bilo odskrinuto da vidim cisti dematerijalizovani Eter koji postoji mimo fizicke materije ( dakle ne apsolut sta god to znacilo,nego zamisli da stojish u dematerijalizovanom oblaku Ethera gustog duha koji je i beskonacno rjedak istovremeno i prolazish kroz materiju ko u eksperimentu Tesle sa brodom i mornarima..--

Koje interpretacije otkrovenja lebe mekani haha...Ajde da uzmemo simboliku iz Hari Potera,izuzmemo recenicu iz Biblije van sireg konteksta i onda je interpretirati kako nama odgovara kroz Hari Poterovu prizmu.Na kraju dobijes da je Biblija knjiga o Hari Poteru.Ovo mozes uraditi sa bilo kojom knjigom glupko.A jake li metodologije i kurca...Ti znas ko je kralj i sta je taj egregor?Kako znas da je ista od toga realno?Jer si iskusio?Daj ne zajebavaj me.Ne znas distinkciju izmedju dozivljaja necega i same sustine necega.Sustinu nije moguce spoznati.To moze samo um sa apsolutnim znanjem koji je i stvorio datu sustinu ili joj je barem omogucio platformu za egzistenciju.A taj um je Bog.Kakve bre hriscanske dogme?Prvo citiras Novi Zavet kako bi potkrepio svoju teoriju pa onda kenjas kako je to kralj podvalio.Ako ces vec citirati novi zavet nemoj citirati samo ono sto ide tebi u prilog vadeci stvari van konteksta.Ne mozes sanjati niti se moliti tome a znas dje je Isus stacionairan i siguran si da je to pravi Isus?Kakva komedija jebem ti pojilo.Daj jos ovoga hahahha slini

--Ti postavljash histericna pitanja ko neka nedojebana tinejdzerka haha jeli Milarepa pricao o vanzemaljcima? Nije,dakle sharlatan.. jeli Adi Shankara? Nije dakle fejk..Buddha Shakya je sva takva pitanja smatrao demonskim stanjima Uma,ne jer nije znao odgovor,nego upravo jer je znao..

Jebao te buda pobratime.Pozivanje na autoritet nije zamena za argument.Jebo takve odgovore,ocekivao sam bolje od tebe.Ovde se vec i ne oslanjas na isksutvo vec na rekla kazala.

--Temelj piramida i atlantide se vracado Murugana i Shive..a to je period 20.000 god..Lemurija je starija od Atlantide..

To sto si ti prosvjetljen ne znaci da imas milion godina za istrazivat sekundarna pitanja..neki prosvetljeni rade u burger kingu i nemaju vremena baviti se tim glupostima..

Al opet se bavim i znam o egiptu i staro slavenskim ili staro tamilskim ili staro indijskim dogadjajima jako puno..al sve to hobi,a ne poenta Puta..--

E to brate moj,to zelim da cujem.Konacno si odgovorio na jedno pitanje.Aj bolje ista nego nista.Znaci ispravi me ako gresim i ako sam te pogresno razumeo.Prema tebi Atlantida je postojala pre 20 000 godina.Atlantidjani su gradili piramide a Lemurija je bila pre Atlantide?Da si ovako direktno odgovarao ne bi ni bilo potrebe za ovolikim esejima.

--Ja nisam izjavio da mi nije jasna prica oko otvaranja srca i prelaska abisa i duela sa Horozonskim poljem i spustanjem Arhandjela koji sam Ja,u tom trenu skoro u fulu a posle u fulu i ti i jesi tada arhandjeo u telu i nije to tako kako ti kao mali Perica zamislja..

Ja sam pricao posteno i iskreno da tada jos nisam imao Uvde koje sada imam, zato sam ja probio svasta na Putu jer nisam upadao u nebuloze i medju faze..ako nesto nisam shvatao potrudio bih se 5 god pa bih shvatio..

Tebi ode zivot a ti se bavish piramidama.Osmanagicem..koga boli uvo,sve je iluzija budalo,nista osim temelja Uma ne postoji, a on nit postoji,nit ne postoji,nit oboje,nit nijedno,a to su jedine moguce r definicije bilo chega, dakle Nagarjunina tetralema slama sve nedoumice..--

Sama cinjenica da ti treba 5 godina nesto da shvatis govori u prilog tome da pojma nemas o bilo cemu.Sama donosenje zakljucaka uz proces propratnih premisa ili na osnovu isksutva govori u prilog toga da nisi svestan o cemu govoris.Samo mislis da jesi.

Hladni likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Anđeli - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Anđeli   Anđeli - Page 15 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Anđeli
[Vrh] 
Stranica 15 / 20.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» fotografska natjecanja- 2009

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: