Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sadržaj vaše torbice...

Go down 
+22
Berny_Sinara
josip21
Mama
Cinderella
Collector604
Athena
Gea
Tutankhamon
malena
Blizzard
Alpha
Nefertiti
meli
angelus
vladimir
floridana
sanja
urbanaaa
Merkurica
veronika30
Svjetloisjena
malenaivi
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimečet vel 25, 2010 6:10 pm

Collector604 je napisao/la:
...

Primijetio sam bar racunajuci nabrzaka da je prosjek stvari koje nosite u "torbici" 13-14...U jednom danu jel uspijete svaku stvar iskoristiti ili upotrijebiti...Naravno da postoji sansa da pukne nokat,neki higijenski problem,da vam procuri krv iz nosa,bilo sta drugo ali to su rijetke situacije i ne treba se spremati kao da se one desavaju svaki dan...

Autorica rece nosi nozice svicarske...mislim da se tu sad stvara neki strah od neizlaznih situacija u buducnosti(zaglavi se u liftu,pukne noktic,pukne carapica,slomi se stikla,povrijedi se koljeno,posijece se u restoranu lol )

...

Da se osvrnem na ovaj dio...

Sto se tice situacije da ti se npr. desi da dobijes mjesecnicu nenadano...recimo da ti se poremeti ciklus radi stresa ili tako neceg...vjeruj mi, mozda se ne desava svaki dan ali zelis biti spreman svaki dan...naime, zamisli se sa krvavim hlacama kako setas okolo trazeci tampone/higijenske u nekoj Murphyevskoj situaciji...

A sto se svicarca tice...pa, kao sto sam kazala...u prosjeku se koristi makar jednom u par dana. Imam veci i manji nozic. U njima su noz (jako cesto treba), skare, odvijac (veci i manji sto je jako zgodno kad trebas npr. rastavit komp na poslu), otvarac za boce (i za pluteni cep i onaj drugi), otvarac za konzerve, turpijica za nokte, pinceta i td.
Ne znam, ja te nozice tj. ono sto sadrze prolicno cesto koristim...ti mozda ne pa ti se cini glupo...ali isto tako ti ne koristis ni tampone pa to ne znaci da ih ja necu nosti zubi miga
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimečet vel 25, 2010 6:25 pm

De osvrni se ;)

Obuces crvene pantolice pa ce se slabije vidjeti,salim se bag

A to sam fulio za higijenske probleme,promasio:rofl2:

To se podrazumijeva da trebate nositi,uloske,tampone,vlazne maramica ili sta vec...Ali sad gurati sve sta stigne u tasnu,jos kad kazu nosim parfem,dezodorans...Pa zar se ne treba prvo istusirati pa onda dezodorans ili to ide usput u WC-u u kaficu pa cak i ako smo oznojeni naspricaj malo...conf1

A jel to dama i PC rastavlja na poslu popc Pazi ako je pod garancijom da ne dobijes otkaz...heheh...

:)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimečet vel 25, 2010 6:44 pm

Sadržaj moje torbice... ovaj, mojih džepova:

Mobitel, novčanik i ključevi, ponekad i mp3, a rijetko kad maramice. Maramice uzimam samo dok sam prehlađen ili dok idem negdje na put gdje nema kioska i slično. zubo
U novčaniku imam pare, dokumente, iglu, karte po mogućnosti...
Nekad mi smeta novčanik, naročito po ljeti, pa stavim pare u nešto manje što uzimam sa sobom.

Ostale stvari nosim samo dok bi mi trebale, poput noža dok idem u šumu i slično.

I zamisli ti to, ništa mi ne fali. Priznajem, da me netko pita za kemijsku, ne bi mu imao za posuditi. Nije da mi je dosad trebala, samo kažem... :P

@ Collector
Sad su došli neki mini-laptopi. To bi si mogle kupiti i staviti u torbu, onako za svaki slučaj rofl2
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimečet vel 25, 2010 6:49 pm

Collector604 je napisao/la:

Hoces li meni kakvu majicu skrpiti i napisi na njoj Sa Ljubavlju Gea 8)

Pa lahko je to premjestati..samo naredis svom momku nek premjesta,valjda si zasluzila makar da ti to olaksa.Jesam li upravu zivota ti:5:

Pazi se Geice. Izgleda da je i Collector bacio oko na tebe :D
Očito je da želi znati imaš li momka ;)
Collectore, imaš jaku konkurenciju zubi
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimečet vel 25, 2010 6:53 pm

Collector604 je napisao/la:
Vidim ja da ti samo preletis preko postova 8)

Ma bi ja cistu placu ali ne i mokru placu... misli

Hoces li meni kakvu majicu skrpiti i napisi na njoj Sa Ljubavlju Gea 8)

Pa lahko je to premjestati..samo naredis svom momku nek premjesta,valjda si zasluzila makar da ti to olaksa.Jesam li upravu zivota ti:5:

Joj ta majca će se prije otkrpati nego što ćeš je obući rofl2 Nisam spretna s odjećom...
Sva sreća otkrila sam NOVČANIK zubi sada je sav novac siguran od pranja miga
A ovo s premještanjem... Bolje nek dečko pamti da sam promjenila torbicu pa da me podsjeti kad bjesomučno tražim osobnu iskaznicu po kući zubo

@Cinty detektivko zubi
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimepet vel 26, 2010 7:30 am

Omega kakvu iglu to ti nosis... misli

Evo i omega nosi noz u sumu,pomislio bi vako preko foruma da si serijski ubojica lol


Cuo sam za te LaPToPove zubi Dosle su i one mini tute za bebe rasklopljive,pa se moze staviti u torbicu kad zagusti u sred putovanja ka moru ili ka planini a nemozes saobracaj remetit nono

Cinderella,ne bacam ja okice tek tako...

Ako ima konkurencije odma ja to ostavljam mudri ..Cinderella ako kod tebe nema konkurencije eto mene na PM da mi nesto objasnis lovely


Da,da vidim po avataru da nisi spretna sa odjecom..haj sad ce ljeto pa nece biti problem sa zimom..ali do zime iduce zime budi malo spretnija,smrznucemo se

conf1
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimepet vel 26, 2010 11:56 am

Collector604 je napisao/la:
De osvrni se ;)

Obuces crvene pantolice pa ce se slabije vidjeti,salim se bag

A to sam fulio za higijenske probleme,promasio:rofl2:

To se podrazumijeva da trebate nositi,uloske,tampone,vlazne maramica ili sta vec...Ali sad gurati sve sta stigne u tasnu,jos kad kazu nosim parfem,dezodorans...Pa zar se ne treba prvo istusirati pa onda dezodorans ili to ide usput u WC-u u kaficu pa cak i ako smo oznojeni naspricaj malo...conf1

A jel to dama i PC rastavlja na poslu popc Pazi ako je pod garancijom da ne dobijes otkaz...heheh...

:)

A cuj...sadrzaj moje torbe vise podsjeca na Sport Bilijev super sak nego na tipicnu (sto god to znacilo) torbicu.

Da, dama rastavlja kompove ako je potrebno i ne planiram si dat otkaz za sada :P
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimepet vel 26, 2010 1:04 pm

@ Collector bez brige.. ima ja torbicu... a u torbici igla i konac bi mogli postati sastavni dio asortimana... Tako ako se nešto dogodi ja nam zašijem u letu... miga
A što se tiče avatara.. ma njoj je toplo hekla samo je sramežljiva

Ma vidim ja da ti tu postaješ neki forumski Casanova ;)

Evo jučer sam uzela svoju malu torbicu za izlaske... i nevjerojatnno uspjela sam se odvojiti od svega i uzeti samo ono nužno... ogledalce u koje sam stavila novac, osobnu i kartu za bus/vlak, sjajilo, ruž i mobitel
I sve je bilo korišteno ^^
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimepet vel 26, 2010 1:05 pm

A koji si nozic stavila u torbicu?

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 0105007.23

zubi
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimepet vel 26, 2010 1:27 pm

Pa zna se koji zubi
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimepet vel 26, 2010 1:37 pm

Zanimljiva Dama...pretpostavljam onda da nemas duge noktice misli

Stavi i konac u vise boja...

Kazes toplo joj..A da puhne hladni vjetar ? conf1 Mozda i ja grijesim,mozda posjedujes nevjerovatnu toplinu...

Eto vidis da se mozes odvojiti od 450 stvari,samo sto je nuzno za taj dan i nema problema 5

Alpha taj prvi Swiss nozic trebace meni i Gei jer ima makazice male a nama ce trebati zbog konca kad budemo zasivali u letu....Samo odvoji jedan pa cemo kupit 8)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimepet vel 26, 2010 1:52 pm

lol Evo može, konci različitih boja, još ziherica u slučaju da ne uspijem zašiti štetu

Samo sad opet počinje faks.. I onih 450 stvari će opet trebati doh

Pa nadam se da isijavam toplinom confused ako ne onda mi je zbilja hladno conf1
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimepet vel 26, 2010 3:15 pm

Korak po korak pa ces na kraju nositi tek 4-5 stvari...

A ako nemas volje za koracima onda 450 stvari ostaje....

Sve sta ti ne uspijes zasiti ja cu pokusati...I ja znam nesto bravo
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimepet vel 26, 2010 3:45 pm

Za sada sam prisilno sve reducirala jer sam dodala fotaparat i torba je osjetno otežana.. pa se sve svelo na one osnove samo da mi rame ne odpadne study
A opet ne mogu... ugljen, gumica, olovka, skalpel, ljepljiva traka i lak za kosu (koji izbjegavam nositi) je moj pribor.. tu je i bilježnica za teorisku nastavu.. naravno i olovka conf1 samo to je hrpa obaveznih stvari

Tako treba ides
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimepet vel 26, 2010 4:56 pm

U mojoj torbici su: mobitel, novčanik, maramice, žvake, kemijska, ruževi za usne. Naguram ja i po dvije knjige kad idem u kjinižnicu ak treba shock Nije mi jasno da ja nemrem funkcionirati ni s malim ni s velikom torbicom. Stalno su pretrpane i obavezno ne nađem odma kaj trebam. Moje torbice su "sport Bili" torbice - nikad ne znaš kaj buš unutra našel zubo
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimepet vel 26, 2010 4:57 pm

Skalpel..zasto skalpel i ljepljiva traka i lak za kosu....

Sredis se kuci i to je to...ali cemu lak za kosu ako ides vani confused


Nemoj da rame otpadne cuvaj se bona ljubi

Zaboravih prokomentarisati kosu,bas ti je bujna kosa whee

Mamice de ti meni reci koje boje ruzeva su u pitanju,i cemu vise ruzeva,za svaku priliku a bravo

Nego koje se to knjige najvise citaju,mozda pitam i za preporuku? study


Zadnja promjena: Collector604; pet vel 26, 2010 5:07 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimepet vel 26, 2010 5:02 pm

ajde Legi sta se sramis....napisi da znamo sta ti u svojoj torbici nosis.... scratch

znatizeljni smo.....vidili smo na slikama da imas torbicu oko pojasa.... rofl2
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimesub vel 27, 2010 3:14 am

@Collektore ja studiram umjetnost :) tako da mi treba ugljen za crtanje a lak za kosu ga fiksira da se ne izbriše, ljepljiva traka da se pričvrsti papir za dasku i skalpel da izrežem papir 8)

^^ ma za fotić se sve da izdržati cerek I hvala na komentaru za kosu ;)
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimesub vel 27, 2010 5:32 am

Ahaaa sad ima smisla zasto nosis te stvari mudri

A da fotic fotic,kakva je to jedna curica kad se ne slika 10 puta na dan ;)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimesub vel 27, 2010 1:58 pm

rofl2 ma ja sam ona koja stoji iza fotića ne ispred :P
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimesub vel 27, 2010 3:34 pm

Znaci ti nosis fotic da druge slikas 8)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimesub vel 27, 2010 4:08 pm

naravno 8)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimesub vel 27, 2010 4:11 pm

Ovo na Geinom avataru je ona, samo sa fotošopiranom kosom. Znam jer mi je rekla... Momci, navalite rofl2
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimesub vel 27, 2010 4:36 pm

... i onda je jazavac zamotao čokoladu... kava
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitimesub vel 27, 2010 6:34 pm

Naravno jel...


Pa nek drugi slikaju..sto se ti mucis i nosis fotic..Ionako ti je natrpana torbica...


To ja samo za tvoje dobro 8)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sadržaj vaše torbice...   Sadržaj vaše torbice... - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sadržaj vaše torbice...
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: