Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Samoubojstva zbog web trenda

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Absynthia
Pračovjek

Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Registration date : 01.12.2007

Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimepon oľu 10, 2008 4:30 pm

malenaivi je napisao/la:
no comment

+1 shock
[Vrh] Go down
Sengrath
Višestanični organizam
Sengrath

Male
Libra Snake
Broj postova : 30
Registration date : 03.03.2008

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimened tra 13, 2008 10:24 pm

silver je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Depresija je najnovija boljka našeg društva, nakon siromaštva najviše smrti sije.

Depresija je simptom. Ona je posljedica prave bolesti. Ljudi su izgubili kontakt sa svojim duhovnim organizmom, boje se i pomisliti da on postoji, da ne bi bili ismijani.

u hrvatskoj oko 300 000 ljudi pati od kliničke depresije.

moja bliska prijateljica je proživjela to, u sklopu s anoreksijom. al dobro, još je živa. i divim joj se na neki način jer se poprilično oporavila..

a ovo što se u nas događalo, a očito se događa i u svijetu, po priči na početku (samo ponešto drukčije), to što su nazvali kao 'emo djeca'.. e to je malo više od slušanja određene vrste glazbe.

meni se čini da ima velik broj tinejđera koji razmišljaju, ili su razmišljali, ozbiljno o samoubojstvu. Događalo se i meni, ali uvijek je postojalo nešto što me držalo, najčešće obitelj. a i nada. nekad. da nemam obitelji, ne vjerujem da bi ovo sad pisao. al eto. bilo pa prošlo. :)

događa se to da jednostavno ljudi ne paze na svoju djecu, i ne razmišljaju o onome što oni kriju unutra, a izvani sve super - dijete odlikaš, mirno, ne pravi probleme.. A čim je netko povučen i miran, to je prva indikacija da nešto možda nije u redu. mislim da su roditelji tu najviše odgovorni na neki način, u vijestima svi govore o školskim psiholozima - ali što oni mogu na toliko djece koje ni ne poznaju? Roditelji bi trebali više obraćati pažnju (NEKI roditelji) na svoju djecu i njihove probleme ozbiljno shvaćati, a i pomoći im da ih podijele, pa se puno toga ne bi događalo. Ali eto, ovo je očito bila nekakva lančana reakcija, još od one dvije djevojčice što su se bacile sa zvonika.. a i prije.
grozno. :(

Sto se tice EMO djece, mislim da muzika koju slusaju ta djeca je sporedna stvar, jer ta djeca su previse emotivna bila i prije neg su otkrila tu muziku, padaju u kojekakve depresije, samoranjavaju se, prijete samoubojstvom, u nekim slucajima i ostvare prijetnje... Svo to emocionalno bujanje prati i still oblacenja, zatim i muzika. Dakle, to sto hocu da kazem je da muzika ne izaziva ''EMO''
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Registration date : 22.12.2007

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimepon tra 14, 2008 9:02 pm

Sengrath je napisao/la:

Sto se tice EMO djece, mislim da muzika koju slusaju ta djeca je sporedna stvar, jer ta djeca su previse emotivna bila i prije neg su otkrila tu muziku, padaju u kojekakve depresije, samoranjavaju se, prijete samoubojstvom, u nekim slucajima i ostvare prijetnje... Svo to emocionalno bujanje prati i still oblacenja, zatim i muzika. Dakle, to sto hocu da kazem je da muzika ne izaziva ''EMO''

U potpunosti se slazem s ovim.
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Registration date : 21.11.2008

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimečet stu 04, 2010 4:01 pm

Policijska teorija je da mladi smatraju kako je u trendu imati takvu stranicu na internetu,te da se ubijaju radi prestiza.
Prije bih rekao radi gluposti, a ne prestiža.
[Vrh] Go down
primitive101
Majmun
primitive101

Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1763
Registration date : 20.10.2010

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimečet stu 04, 2010 4:39 pm

A boli ih uvo,opet ce se inkarnirati u novo tjelo,pa se mogu opet samoubit....

Ko zna,mozda su se neki od nas ubili u proslom zivotu.... scratch affraid

Mozda se mozemo i sjetiti zbog cega...

A to mislim da su roditelji krivi,jer se prepuste emocijama prema djeci,teze idealiziranju i ne razmisljaju hladnom glavom.A opet sa druge strane danasnji roditelji nisu ni navikli na danasnji svjet,a pogotovo na internet...A na netu djete moze saznati sve,i dobro i lose,sto im inace roditelji mozda ne bi ni objasnili kako treba.I tako djeca ili mladi pokupe informaciju i pomire se sa njom,izgledaju normalni i sve ali ta nekakva ideja koju su pokupili moze im se obiti o glavu u ekstremnim situacijama...

A sad stvarno zasto skoce krzo prozor ljudi koji nemaju nikakvih problema ?

Ako zaista nemaju nikakvih razloga ili problema,onda po meni jedino slj vazi:

1.Uhvati ih nekakva fuga ili mjesecarenje ili neka slicna spavajuca psihoza i nalete na prozor ili balkon....

2.Slucajno zapnu pa padnu....

3.Potpuno izgube strah i u toj ekstazi odluce da urade ono cega su se najvise bojali,svoje smrti....

E dalje stvarno ne znam sta im moze bit u glavu....Ne vjerujem da se neko moze hipnotisat da se ubije...

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimečet stu 04, 2010 5:47 pm

Pitanje je sto su "nikakvi problemi". Netko tko se rodio u nekom selu u Africi, bez kuce, hrane, vode, odjece, prava glasa i td. zasigurno nece dozivljavati kao problem isto sto dozivljava netko to ima sve navedeno.
Danas kada gledamo djecu kazemo "sve imaju" ili "da smo mi to imali gdje bi nam bio kraj" ili "mi nista od toga nismo imali"...medjutim sve to "imanje" dovelo je drugih raskola. Povecao se los odnos izmedju bogatih i siromasnih i sve je cesci bullying. Djete koje na prvi pogled ima "sve" moze biti krajnje frustirano. Traume iz skolskih dana znaju biti jace od svih kasnijih. A sve to uzrokuje depresiju i izmjenjeno stanje svijesti radi cega ljudi postaju sucidalni.

Sto se hipnoze tice...mislim da te ne moze hipnotizirati da se ubijes ali mozda moze da skocis sa zgrade jer ti utuvi u glavu da zapravo skaces u bazen...

PraGlodavac
Mama

Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Registration date : 05.11.2009

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimepet stu 05, 2010 12:18 pm

Sve je danas drugačije... Kad sam ja bila mlađa, mogla sam razgovarati sa svojim roditeljima. Nije bilo Facebooka nit toliko surfanja po internetu - razgovarali smo više i družili se. Mislim da je to danas jedan od osnovnih problema. Roditelji posvećuju manje pažnje djeci i eto - djeca se zakače za Facebook npr. i misle da stječu prijatelje. Povjeravaju se nepoznatima.
Poznam jednu curu koja izgleda sasvim super, sve petice na faksu, a s druge strane se reže po rukama. Kad su roditelji to saznali, umjesto zabrinutosti i ulaganja vremena u to da joj pokušaju pomoći - namlatili je!? I rekli neka se to ne ponovi. I kad čuješ njenu stranu priče o tome da oni ne cijene njen uspjeh na faksu (nema doslovce nit pohvale za položeni ispit), govore joj da im smeta kad je doma itd... Užas!
A izvana djeluju kao jedna super obitelj, oni se ponašaju kao roditelji puni razumijevanja...
Tako da ja mislim da uzrok dosta samoubojstava mladih leži u disfunkcionalnim obiteljima.
Nisam ja za to da se baš za sve okrivi roditelje, ali oni su odrasle i zrele osobe (bar bi trebali bit) koji ako već imaju djecu, trebali bi im posvećivati vrijeme.
Internet je ok, ali ne može zamijeniti obitelj i tople međuljudske odnose.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8408
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimepet stu 05, 2010 1:18 pm

Da slažem se, prije su ljudi nekako bili više povezani, pa su tako i djeca bila povezana. Ja sam se znao po cijele dane igrati sa prijateljima vani, odlaziti kod njih doma, znao bi njihove roditelje, oni bi dolazili kod mene, moji roditelji bi znali njih, postojala je ta povezanost koje danas više nema. Danas se djeca igraju on line, niti poznaju one s kime se igraju, niti su ih ikada vidjeli, a kamoli da ih znaju njihovi roditelji. Onda te nasilne igrice koje stalno igraju. Doduše i mi smo se igrali rata i sličnih igrica, ali mislim da to nije isto, nije isto da li imaš plastičan pištolj ili pak gledaš u monitor kako nekoga pogađa metak i curi krv.

Tako kad se danas kaže da ...djeca imaju sve... Mislim da nemaju sve, možda da od materjalnog, jer ja doista nisam imao tako puno igračaka, kad sam želio nešto novo morao sam tatu ili mamu nagovarati mjesecima da mi to kupe, ali opet imali smo ono nešto što se neda iskazati u novcu, primjerice nisam nikada dobio poklon kao nagradu zato što sam prošao neki razred sa pet. Ali nikad to nisam niti tražio, nije da mi je falilo jer su roditelji bili ponosni sa mnom što sam dobar u školi. Tako da mogu razumjeti ovu djevojku iz posta forumašice Mame, kad bi ju roditelji koji puta pohvalili i doista bili ponosni njome, tada ju ne bi trebali mlatiti ili pak napadati.

PraGlodavac
Mama

Female
Taurus Goat

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimepet stu 05, 2010 7:16 pm

Da, danas su nekako one istinske vrijednosti zamijenjene materijalnima. Mnogo današnje djece ima sve, a zapravo nema ništa... Ja imam djecu i moji prijatelji imaju djecu i nevjerojatno je koliko su različiti pristupi odgoju djece.
Ljudi jesu danas zaposleni i rade po cijele dane, ali to nije nikakva isprika. Moji roditelji radili su u 3 smjene i opet smo svakodnevno razgovarali. Kad je mama radila, tata se bavio s nama i obrnuto. Ne velim da je moje djetinjstvo bilo savršeno - toga nema nit treba biti (jer kako bi inače učili). Ali i danas znam da im se mogu obratiti za savjet i pomoć. Ja kod svoje djece nastojim učvršćivati njihovo samopouzdanje pohvalom, zagrljajem, lijepom riječi, a ne obasipanjem igračkama. I ono što mislim da je jako važno kod odgoja je da roditelj prizna svoju pogrešku i ispriča se svom djetetu. Mnogima je to ispod časti i time sebe stavljaju na piedestal i dijete stalno ima osjećaj da nešto krivo radi. A na kraju, svi smo mi samo ljudi i svi mi griješimo.
[Vrh] Go down
primitive101
Majmun
primitive101

Male
Sagittarius Cat

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimesub stu 06, 2010 2:22 am

Ma ja mislim da djeca sto se radjaju ovih godina barem u zapadnjackom svjetu bukvalno nemaju izgleda da pronadju svoju duhovnu stranu i da se okrenu nekim drugim vrjednostima a ne materijalnim...

Mislim sva djeca su se u proslosti radjala u nekom vremenu i nisu imala izbor da biraju dje ce se rodit,ali barem je ljubav bila nekako prihvacena,bilo je siromasnih i jadnih ali je ljubav bila jaka i cjenjena,barem mi se cini.A danas ima jedno 1000 puta siromasnijih i jadnijih ljudi a ta ljubav je nekako zigosana kao nenormalna i cudna....

Kao da je sramota reci da ste zaljubljeni i da volite nekoga,a kamoli da kazete da volite sve i biljke i zivotinje i univerzum kao takav....Danas kao da postanes vrjedniji ako ucinis nekome zlo,jer si onda kao bolji ti ispao...Uzas...I sto je najgore vidim da se ustvari danasnja mladez boji da iskaze ljubav.Bukvalno ih je strah toga.Ne do bog da javno to priznaju,nego nekako uvjek tajno da niko ne cuje...A zato kad neko napravi neko sranje,napije se i pobije,polomi diskoteku to je brate vjest dana taj je car i kralj .....

I stvarno ne znam kakva ce biti djeca te djece,ona vjerovatno nece vise ni znati sta znaci ljubav,nego ce po Wikipedii trazit definiciju...haha

MA uzas kako se ljudi ustvari boje i srame svoga neznanja i svojih mana....Uzas stvarno...Toliko je ta ekipa iza americkog i svjetskog kapitala iskoristila znanje o psihologiji covjeka da mu danas 100posto opere mozak preko televizije i slicno...Ljudi nisu ovce,ljudi se sljepe ovce,jer i ovca bi nesto shvatila....

A stvarno se slazem da danas roditelji kupujuci ljubav svoje djece ustvari kupuju djavola koji ce da se razvije u njihovoj mladoj psihi...To je ta fora mama kupi mi ovo svi ovo imaju...A sta je sa stvarima kao sto je ljubav,koju nema svako?To mala djeca ustvari ne shvacaju.

Ne shvacaju sta znaci ne imati nista a imati ljubav....

Ne shvate dok im se to ne desi a onda je obicno tesko to za njih pa onda ovaj pun kurac depresija,ubistava,samoubistava.....Jer ljudi cjeli zivot misle u jednog materijalnom smjeru i kad taj smjer prsne,onda oni bukvalno ne znaju sta bi dalje.Ne znaju...

Jer im je mozak isprogramiran...A nemaju pored sebe osobu koja ih moze vratiti na pravi put..A takvih je osoba sve manje i manje...I onda se oni obrate psiholozima i psihijatrima koji su opet vecina na isti kalupp...I oni koriste to njihovo znanje sa faksa samo da zarade pare u komb sa farmaceutima...Sve se vrti u krug....
Jbg ljudi se vezu za ta sranja sto im reklame utuve u mozak i zaborave na ono sto imaju u sebi a sto SE NE MOZE MJERITI NI CJELIM KAPITALOM U SVJETU...Ljubav i briga o drugome,ali su oni stvorili tolike blokove i strahove od toga da to onda nije normalno kad se moraju suocit s tim...Zato i prsnu tako brzo...

Uzas je da danas ni 90 posto odraslih ne shvaca da im je opran mozak ,da su svi namjerno zaraceni medjusobno,da su im date te ideje o nacijama,rasi,mrznji,ratovima,neprijateljima itd...Cak se i oni boje....

A najsmjesnije je da ce ta ljubav uvjek ustvari prezivjeti i nastaviti da djeluje dok ima ljudi,jer da bi rodio i odgajao djete moras imati ljubavi u sebi.....

I bas me zanima kad bude sljedeci potop kakav ce noa biti,kapitalista ili duhovnjak....I koga ce od ekipe povest sa sobom...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimesub stu 06, 2010 12:27 pm

primitive101 je napisao/la:
Ma ja mislim da djeca sto se radjaju ovih godina barem u zapadnjackom svjetu bukvalno nemaju izgleda da pronadju svoju duhovnu stranu i da se okrenu nekim drugim vrjednostima a ne materijalnim...
Uvijek postoji mogućnost za to i nikad nećemo izgubiti nadu u to jer pronaći duhovno i dobro se može samo u sebi, trebamo samo pogledati u sebe. Gotovo je nevjerojatno koliko je to jednostavno, a opet za mnoge tako nedokučivo :(

primitive101 je napisao/la:
Kao da je sramota reci da ste zaljubljeni i da volite nekoga,a kamoli da kazete da volite sve i biljke i zivotinje i univerzum kao takav....
Da, nažalost je danas tako, ali to ne znači da to ne moramo govoriti, pa makar nas drugi smatrali čudacima :)

Mama je napisao/la:
...Ja kod svoje djece nastojim učvršćivati njihovo samopouzdanje pohvalom, zagrljajem, lijepom riječi, a ne obasipanjem igračkama. I ono što mislim da je jako važno kod odgoja je da roditelj prizna svoju pogrešku i ispriča se svom djetetu
Jako lijepo rečeno, zasluženo nosiš nick "Mama" lovely

PraGlodavac
Mama

Female
Taurus Goat

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimesub stu 06, 2010 2:17 pm

@Chakotay, hvala ljubi .
Da, nada umire posljednja. Treba ustrajati na ljubavi i izražavanju iste ljudima, biljkama, životinjama i Svemu - ma kako god to čudno izgledalo nekima. Jer svakome (većini barem) kad-tad u životu dođe situacija u kojoj je ljubav skoro sve za što se može uhvatiti pa je onda i spozna. A time što je mi sami izražavamo i utječemo na druge.
A što se tiče duhovnog razvoja, svatko je točno tu di treba biti i napreduje svojim tempom. Pa i onaj za kojeg se čini da stoji. Sve je točno tako kako treba biti.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimesub stu 06, 2010 2:50 pm

... ili možda točno onako kako želimo cerek

Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimesub stu 06, 2010 2:57 pm

Mama je napisao/la:
I ono što mislim da je jako važno kod odgoja je da roditelj prizna svoju pogrešku i ispriča se svom djetetu. Mnogima je to ispod časti i time sebe stavljaju na piedestal i dijete stalno ima osjećaj da nešto krivo radi. A na kraju, svi smo mi samo ljudi i svi mi griješimo.
U potpunosti! :)

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimepon stu 08, 2010 4:13 pm

Ne idu djeca/ljudi na internet, na razne drustvene mreze, forume i td. samo zato jer to postoji. Idu zato jer im nesto fali u tzv. RL-u. Price o roditeljima koji se brinu o djeci i prijateljima i ljubavi i toplini doma i blabla...nema toga. Da ima ne bi to trazili negdje drugdje. Droga postoji stotinama godina, a opet nisu svi ljudi na svijetu ovisnici. Nece nesto zavladati ljudima samo radi samog postojanja.
Mogu kazati po sebi. Ja sam "zavrsila na netu" zato jer mi masu toga fali u RL. Da sam to imala mozda nikad ne bih dosla na ovaj forum.
Isto tako se nitko nece ubit jer mu je netko na netu rekao "ubij se". Jel ikom od vas palo na pamet skocit s mosta zato i samo zato jer vam je netko, kad ste imali 14, rekao "skoci s mosta"?
Poanta: Potrebna je predispozicija. Za sve pa tako i za samoubojstvo.

Majmun
Collector604

Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Registration date : 19.02.2010

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimened stu 14, 2010 4:40 am

A moze li se znati sta ti to toliko fali pa si zavrsila na netu....

tuzni
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimened stu 14, 2010 1:08 pm

Da Alpha slažem se s tobom da nećemo koristiti sve što postoji, ali jednako tako, ako to i koristimo kao npr. net, koristit ćemo na način na kojim mi to želimo. Netko će to zloupotrebljavati, a netko će to koristiti na način da nadopuni i nađe stvari koje nije mogao naći u RL-u.

Internet je dobar jer tu možemo biti više slobodni nego u RL-u, pa je primjerice o ovim temama dosta teško pričati u RL-u, pogotovo u većoj grupi, jer će se odmah netko naći pozvanim i nazvati nas čudacima. A ovdje je to ok, nema toliko osuđivanja.

Nažalost netko tko je u RL-u bezobrazan, zločest, želi vrijeđati druge će ovdje biti još gori.

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimepon stu 15, 2010 11:16 am

I ja tako razmisljam. A sto se tice tih sto kompenziraju (jer netko tko dojde negdje gdje je anoniman samo da bi omalovazavao, vrijedjao i td. je jadan i kukavica i ocito je da nesto kompenzira...Freud bi zasigurno rekao da doticna osoba ima malog ili je frigidna ili tako nesto :P ) njih je lako iskljuciti...jos lakse nego iz RL-a...pogotovo ako si admin lol rofl2 :D

Majmun
Collector604

Male
Taurus Snake

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimepon stu 15, 2010 4:13 pm

Alpha jel to neces odgovoriti na pitanje suspect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimepon stu 15, 2010 4:43 pm

Alpha je napisao/la:
Ne idu djeca/ljudi na internet, na razne drustvene mreze, forume i td. samo zato jer to postoji. Idu zato jer im nesto fali u tzv. RL-u. Price o roditeljima koji se brinu o djeci i prijateljima i ljubavi i toplini doma i blabla...nema toga. Da ima ne bi to trazili negdje drugdje. Droga postoji stotinama godina, a opet nisu svi ljudi na svijetu ovisnici. Nece nesto zavladati ljudima samo radi samog postojanja.
Mogu kazati po sebi. Ja sam "zavrsila na netu" zato jer mi masu toga fali u RL. Da sam to imala mozda nikad ne bih dosla na ovaj forum.
Isto tako se nitko nece ubit jer mu je netko na netu rekao "ubij se". Jel ikom od vas palo na pamet skocit s mosta zato i samo zato jer vam je netko, kad ste imali 14, rekao "skoci s mosta"?
Poanta: Potrebna je predispozicija. Za sve pa tako i za samoubojstvo.

Ono sto ti fali u RL Alpha,nikada neces naci u virtuali ili knjigama...
To te moze samo odvuci u jos vecu depresiju,nistavilo ili neki pogresan korak...
Kada ovo procitam,sretan sam sto sam ovdje iskljucivo radi zajebancije koja mnoge iritira a
sta cu im ja,nije do mene...

Kome da zahvalim na svom ovozemaljskom statusu,Bogu,sudbini,spletu sretnih okolnosti...???

NE,iskljucivo sebi i urodjenom osjeceju da cvrsto stojim na zemlji i nikakvi kratki ili dugi poremecaji u
zivotnom balansu me nemogu izbaciti iz ustaljene kolotecine... miga

Biti covjek,o kako to samo lijepo zvuci... ides
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimepon stu 15, 2010 4:57 pm

Ali ja to jesam nasla i u virtuali i u knjigama. Nasla sam ljude s kojima mogu pricati o temama koje me zanimaju, a sto nisam mogla u RL. Nasla sam u knjigama ali u njima sam to oduvijek i nalazila.

I jos vise od toga...nasla sam i zezanciju i prijatelje...nasla sam citav jedan svijet.

Majmun
Collector604

Male
Taurus Snake

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimepon stu 15, 2010 5:23 pm

Ako ti je socijalni zivot adekvatan onda je super sto iskoristavas u slobodno vrijeme mogucnosti interneta,knjiga,virtualnog svijeta ili cega vec.....

Ako se povlacis iz socijalnog zivota onda bas i nije dobro.....

Nadam se da je ovo prvo....

5
[Vrh] Go down
primitive101
Majmun
primitive101

Male
Sagittarius Cat

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitimepon stu 22, 2010 6:06 pm

Sve je dobro sto se dobro svrsi(sto znaci da ne skocite sa balkona).....
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Samoubojstva zbog web trenda   Samoubojstva zbog web trenda - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Samoubojstva zbog web trenda
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2