Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

tko zeli vjecni zivot?

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
kayser
Moderator
kayser

Male
Taurus Tiger
Broj postova : 1149
Registration date : 03.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 3:24 pm

hail
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Registration date : 20.09.2007

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 3:27 pm

kayser je napisao/la:
hail

IKD sinko.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 4:07 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
kayser je napisao/la:
hail

IKD sinko.

IKD

Moderator
kayser

Male
Taurus Tiger

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 6:09 pm

Citat :
ova vremena su otprilike, zapravo je prije potopa vrijeme trajalo 1500-2000, a nakon potopa 2000-2500, nije mi se dalo racunati.

ponovo ne štima
[Vrh] Go down
kayser
Moderator
kayser

Male
Taurus Tiger

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 6:11 pm

Citat :
pa normalno da su te civilizacije imale to kad su komunicirale s bogom sunca, kojemu je pravo ime lucifer, a on zna sto je istina i on im je otkrio i oni su zapisali, sotona ce sve uciniti da zavede ljude od ISUSA KRISTA, to je njegov jedini cilj

ja sam mislio da je Isus istina. zašto bi lucifer govorio ljudima istinu, ako ih želi zavest? confused
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac

Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Registration date : 13.01.2008

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 6:27 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

bludnicis nad vlastitim tijelom, a nase tijelo je hram Duha Svetoga, to je grijeh koji razara um, ti to ne mozes razumjeti, jer nezelis razumjeti, ali ako mislis da sam taj cin nije grijeh, ali ti je kad pozelis zenu u mislima grijeh, jer je ISUS rekao tko pozeli zenu vec je ucinio grijeh.
jer zapovjed je glasila da onaj koji ucini spolni odnos prije braka i onaj koji u braku spava s nekom drugom, je ucinio preljub, na to se odnosila zapovjed, ne ucini preljuba, jer zena koja bi spavala prije braka s nekim bila bi kamenovana, to je opasan grijeh, ali tad Isus rece na tu zapovjed:
Matej 5,27 "Čuli ste da je rečeno: Ne čini preljuba!
Matej 5,28 A ja vam kažem: Tko god s požudom pogleda ženu, već je s njome učinio preljub u srcu.
Isus je ovdje nadopunio zapovjed i nadodao da ako samo pozelis zenu u mislima, gle naravno da ce ti sotona bacati u misli neke lose stvari, ali ako ti vidis neku zenu na tv ili na internetu ili na ulici, moze ti se dogoditi kusnja, ali ako ti pocnes u mislima razvijati tu kusnju i razmisljati o odnosu s tom zenom, tad si ucinio grijeh, vidis Isus koji svojim Duhom u meni stanuje, on kontrolira i svojim silom meni daje snagu da to mogu kontrolirati, zato ti kazes da mi sami ne mozemo nista, razumit ces jednog dana o cemu ti govorim, samo ti Isus moze silom Duha maknuti te misli i osloboditi te toga, ne samo toga, tako je sa svim stvarima, savaki od nas ima neke kusnje gdje ga sotona jace a neke slabije kusa, ali mislim da je kod muskaraca su to vecinom zene, ali trazi Krista pomoc, ne oslanjaj se na svoju snagu, to sam ja radio, pa mi demon dodje i prevari me u sekundi, sve ovisi o tebi koliko se prepusti Kristu, tolo ce ti biti lakse u zivotu, ako mu vjerujes i povjeris taj ili bilo koji drugi problem, bit ce bezbolnije i manje patnje, ja sam se s masturbacijom borio 4 mjeseca, toliko je trajalo jer sam mislio da je to lako, moze biti lako ako vjerujes Kristu da ce ti on pomoci, sretno.

Svaka čast. Ja ne mogu da ne gledam lijepe žene, također ne mogu da ne poželim lijepe cure, možda sam lud, a možda sam u prosjeku, a tko će ga znat.
Ja znam da onaj tko kad vidi lijepu curu i niš ne osjeti tada je on mrtav, sa velikim t.

mozes ti sebi govoriti sto hoces i pravdati se bilo kome ali Bog je jasno rekao da ce bludnici i prebljubnici biti baceni u ognjeno jezero, pa ti sad vidi dal se isplati, a ja ti mogu reci da je meni bolje jer sam slobodan i nisam vise rob tog grijeha, nebudi rob sotone i njegovih demona, ali nije samo to grijeh....pouzdaj se u ISUSA KOJI JE DAO ZIVOT ZA TEBE, NEMOJ TO ZABORAVITI, JER TIME SRAMOTIS NJEGOVU ZRTVU
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica

Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Registration date : 24.12.2007

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 6:29 pm

JA NISAM OVDJE DOSAO DA VI DODJETE U ADVENTISTICKU CRKVU, NEGO JE PITANJE BILO: TKO ZELI VJECNI ZIVOT, TAJ ZIVOT DAJE SAMO ISUS KRIST, A JA SAD ZELIM DA VI SVI PRIHVATITE ISUSA KAO SVOG SPASITELJA JER JE ON UMRO ZA SVAKOGA OD NAS
....
....
....
ZATO VAS MOLIM SVE DA KLEKNETE I POKLONITE SE BOGU I POVJERITE SVOJ ZIVOT U POTPUNOSTI NJEMU, VJERUJTE NJEMU, ALI ZNAJTE DA AKO NESTO STO VAM NETKO KAZE A NE PISE U BIBLIJI NIJE OD BOGA...
Kao prvo i prvo, ne galami jer glava me boli. Kao drugo i drugo, shvati da svi ne dijele tvoje mišljenje. Kao treće i treće, shvati da postoje ljudi koji vjeruju da će biti "spašeni" bez obzira vjerovali oni u Isusa ili ne. Kao četvrto i četvrto, duša se ne procjenjuje na temelju toga koliko si puta klečao pred oltarom i izgovarao molitve, nego duša se VAŽE, a težinu joj daju (ne)djela.
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti

Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Registration date : 15.10.2007

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 6:35 pm

...JA NE ZELIM DA VAS LAZU CRKVE I SVECENICI ILI PASTORI, JER NE POSTOJI DANAS NA SVIJETU CRKVA CIJI SU SVI VJERNICI PRIMILI DUHA SVETOGA, POSTOJI NEVIDLJIVA KRISTOVA CRKVA I TO JE TA CRKVA O KOJOJ ISUS GOVORI, DEFINITIVNO DA NASU CRKVU SOTONA NAPADA NAJVISE JER ZNA DA ZNAMO ISTINU A I ON ZNA ISTINU....

Je baš tvoja crkva zna istinu (ali ako se zna za nju, nije nevidljiva, hm....) a ostale nemaju pojma....

I ostale crkve (misle da) znaju istinu, isto kao i tvoja, ja tu ne vidim razliku.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei

Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Registration date : 26.12.2007

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 6:50 pm

ikd!
Zadnje upozorenje pred isključenje
još jednom budem li vidio da pišeš velikim slovima zatražit ću određene sankcije

ban
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac

Male
Virgo Tiger

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 8:22 pm

njene usne vrele i sočne je napisao/la:

bludnicis nad vlastitim tijelom, a nase tijelo je hram Duha Svetoga, to je grijeh koji razara um, ti to ne mozes razumjeti, jer nezelis razumjeti, ali ako mislis da sam taj cin nije grijeh, ali ti je kad pozelis zenu u mislima grijeh, jer je ISUS rekao tko pozeli zenu vec je ucinio grijeh.
jer zapovjed je glasila da onaj koji ucini spolni odnos prije braka i onaj koji u braku spava s nekom drugom, je ucinio preljub, na to se odnosila zapovjed, ne ucini preljuba, jer zena koja bi spavala prije braka s nekim bila bi kamenovana, to je opasan grijeh, ali tad Isus rece na tu zapovjed:
Matej 5,28 A ja vam kažem: Tko god s požudom pogleda ženu, već je s njome učinio preljub u srcu.
Isus je ovdje nadopunio zapovjed i nadodao da ako samo pozelis zenu u mislima, gle naravno da ce ti sotona bacati u misli neke lose stvari, ali ako ti vidis neku zenu na tv ili na internetu ili na ulici, moze ti se dogoditi kusnja, ali ako ti pocnes u mislima razvijati tu kusnju i razmisljati o odnosu s tom zenom, tad si ucinio grijeh, vidis Isus koji svojim Duhom u meni stanuje, on kontrolira i svojim silom meni daje snagu da to mogu kontrolirati, zato ti kazes da mi sami ne mozemo nista, razumit ces jednog dana o cemu ti govorim, samo ti Isus moze silom Duha maknuti te misli i osloboditi te toga, ne samo toga, tako je sa svim stvarima, savaki od nas ima neke kusnje gdje ga sotona jace a neke slabije kusa, ali mislim da je kod muskaraca su to vecinom zene, ali trazi Krista pomoc, ne oslanjaj se na svoju snagu, to sam ja radio, pa mi demon dodje i prevari me u sekundi, sve ovisi o tebi koliko se prepusti Kristu, tolo ce ti biti lakse u zivotu, ako mu vjerujes i povjeris taj ili bilo koji drugi problem, bit ce bezbolnije i manje patnje, ja sam se s masturbacijom borio 4 mjeseca, toliko je trajalo jer sam mislio da je to lako, moze biti lako ako vjerujes Kristu da ce ti on pomoci, sretno.

Svaka čast. Ja ne mogu da ne gledam lijepe žene, također ne mogu da ne poželim lijepe cure, možda sam lud, a možda sam u prosjeku, a tko će ga znat.
Ja znam da onaj tko kad vidi lijepu curu i niš ne osjeti tada je on mrtav, sa velikim t.
ili je gej.. zubi

nisam gey, jer Bog kaze da ce i oni biti baceni u jezero

http://www.chick.com/reading/tracts/1527/1527_01.asp
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac

Male
Virgo Tiger

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 8:24 pm

Ja ljubim curu i bez da smo u braku. Za to mi ne treba ni pop ni đakon.
I poštujem je i sve više nego neki "zagriženi vjernici iz prvog reda".
Stoga mi nemaš što govoriti o ljubavi.
Bez brige i brak začinjen ljubavlju pred Bogom i sa mnogo poštivanja bez seksa (ne spolnog odnosa, već seksa) neće dugo izdržati.

prijatelju badava sve, ako ne dopustis Kristu da te vodi svojim Duhom

Znaš li što je rekao premjer R.H. Ivo Sanader.
Čitao je jutarnji pa pomislio da je 1. april.

To što netko se iskazuje pred drugima kao vjernik, ne pomaže sebi, a još manje pomaže drugima.
Jer najgori ubice uopće se ne hvale kako su veliki uboice, također, najveći umjetnici i najbolji svjetski financijeri. Uopće nisu poznati i nitko za njih ne zna.
A ti izgleda tražiš publiku, tražiš popularnost, popularnost i profesionalnost ne ide ruku pod ruku.

ja sam nasao no sto sam trazio, nasao sam pravi put, to sam Boga trazio, ali postoji netko tko ne zeli da idem po tom putu, on zeli da ja idem po njegovom putu, zato se moram svaki dan moliti Bogu da me zastiti Isusovom krvlju, jer cu inace pasti i skrenuti na put koji vodi u propast.

1. Ja još tražim. Nisam našao.
2. Nitko neće ići po drugom, osim svom putu.
3. Zar nemaš dovoljno vjere da se možeš oduprjeti da skreneš?

ja mogu jer se ne uzdam u sebe nego u ISUSA, A SAMO JE ISUS PUT, ON JE JEDINI PUT, ON JE SAM REKAO JA SAM PUT,ISTINA I ZIVOT
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac

Male
Virgo Tiger

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 8:25 pm

kayser je napisao/la:
Citat :
pa normalno da su te civilizacije imale to kad su komunicirale s bogom sunca, kojemu je pravo ime lucifer, a on zna sto je istina i on im je otkrio i oni su zapisali, sotona ce sve uciniti da zavede ljude od ISUSA KRISTA, to je njegov jedini cilj

ja sam mislio da je Isus istina. zašto bi lucifer govorio ljudima istinu, ako ih želi zavest? confused

rekao im je nesto, ali je rekao da nije put preko Isusa, a to je laz...
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac

Male
Virgo Tiger

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 8:26 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
ikd!
Zadnje upozorenje pred isključenje
još jednom budem li vidio da pišeš velikim slovima zatražit ću određene sankcije

ban

sorry, nisam vidio
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac

Male
Virgo Tiger

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 8:27 pm

Nefertiti je napisao/la:
...JA NE ZELIM DA VAS LAZU CRKVE I SVECENICI ILI PASTORI, JER NE POSTOJI DANAS NA SVIJETU CRKVA CIJI SU SVI VJERNICI PRIMILI DUHA SVETOGA, POSTOJI NEVIDLJIVA KRISTOVA CRKVA I TO JE TA CRKVA O KOJOJ ISUS GOVORI, DEFINITIVNO DA NASU CRKVU SOTONA NAPADA NAJVISE JER ZNA DA ZNAMO ISTINU A I ON ZNA ISTINU....

Je baš tvoja crkva zna istinu (ali ako se zna za nju, nije nevidljiva, hm....) a ostale nemaju pojma....

I ostale crkve (misle da) znaju istinu, isto kao i tvoja, ja tu ne vidim razliku.

crkva ne spasava, nego Isus, ali moja crkva nije mjenjala zapovjedi i neka druga vjerovanja kao druge...

http://www.chick.com/reading/tracts/1527/1527_01.asp
[Vrh] Go down
XPmaN
Žaba
XPmaN

Male
Leo Monkey
Broj postova : 257

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 8:33 pm

@isus
može jedno osobno pitanje?
[Vrh] Go down
kayser
Moderator
kayser

Male
Taurus Tiger

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 9:00 pm

Citat :
rekao im je nesto, ali je rekao da nije put preko Isusa, a to je laz...

ovdje mi nisi nesto uvjerljiv
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti

Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Registration date : 15.10.2007

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 9:43 pm

crkva ne spasava, nego Isus, ali moja crkva nije mjenjala zapovjedi i neka druga vjerovanja kao druge...

To govore i u drugim crkvama za vašu crkvu. Po tome se uopće ne razlikujete jedni od drugih. Ne vidim razliku. I otkud znaš da nije mijenjala zapovijedi?
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki

Male
Pisces Monkey

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 9:58 pm

mozes ti sebi govoriti sto hoces i pravdati se bilo kome ali Bog je jasno rekao da ce bludnici i prebljubnici biti baceni u ognjeno jezero, pa ti sad vidi dal se isplati, a ja ti mogu reci da je meni bolje jer sam slobodan i nisam vise rob tog grijeha, nebudi rob sotone i njegovih demona, ali nije samo to grijeh....pouzdaj se u ISUSA KOJI JE DAO ZIVOT ZA TEBE, NEMOJ TO ZABORAVITI, JER TIME SRAMOTIS NJEGOVU ZRTVU

Također sramotim Boga, ako ne koristim ono što mi je dao. Dao mi je emocije, ako me režeš - boli, ako boli tada se loše osjećam.
Ako me vrijeđaš - boli, ako boli tada se loše osjećam.
Ako mi se sviđaš - drago mi je, ako mi je drago što te vidim dobro se osjćam.

mozes ti sebi govoriti sto hoces i pravdati se Bogom i svime, ali to što ti ne prakticiraš nešto što ja prakticiram ne trebaš me osuđivati, jer ja tebe ne osuđujem što misliš da je sve ono što drugi misle a u kontrastvu je stvojim mišljenjem je sotonsko.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki

Male
Pisces Monkey

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 9:59 pm

[quote="isus dolazi uskoro!"]

ili je gej.. zubi

nisam gey, jer Bog kaze da ce i oni biti baceni u jezero

http://www.chick.com/reading/tracts/1527/1527_01.asp[/quote]

I bolje da nisi gej, jer bi onda ti i ja imali još jedno oprečno mišljenje.

A ja bih tada završio u paklenom jezeru, jer volim žene.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki

Male
Pisces Monkey

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 10:02 pm

Ja ljubim curu i bez da smo u braku. Za to mi ne treba ni pop ni đakon.
I poštujem je i sve više nego neki "zagriženi vjernici iz prvog reda".
Stoga mi nemaš što govoriti o ljubavi.
Bez brige i brak začinjen ljubavlju pred Bogom i sa mnogo poštivanja bez seksa (ne spolnog odnosa, već seksa) neće dugo izdržati.

prijatelju badava sve, ako ne dopustis Kristu da te vodi svojim Duhom

Znaš li što je rekao premjer R.H. Ivo Sanader.
Čitao je jutarnji pa pomislio da je 1. april.

To što netko se iskazuje pred drugima kao vjernik, ne pomaže sebi, a još manje pomaže drugima.
Jer najgori ubice uopće se ne hvale kako su veliki uboice, također, najveći umjetnici i najbolji svjetski financijeri. Uopće nisu poznati i nitko za njih ne zna.
A ti izgleda tražiš publiku, tražiš popularnost, popularnost i profesionalnost ne ide ruku pod ruku.

ja sam nasao no sto sam trazio, nasao sam pravi put, to sam Boga trazio, ali postoji netko tko ne zeli da idem po tom putu, on zeli da ja idem po njegovom putu, zato se moram svaki dan moliti Bogu da me zastiti Isusovom krvlju, jer cu inace pasti i skrenuti na put koji vodi u propast.

1. Ja još tražim. Nisam našao.
2. Nitko neće ići po drugom, osim svom putu.
3. Zar nemaš dovoljno vjere da se možeš oduprjeti da skreneš?

ja mogu jer se ne uzdam u sebe nego u ISUSA, A SAMO JE ISUS PUT, ON JE JEDINI PUT, ON JE SAM REKAO JA SAM PUT,ISTINA I ZIVOT

Niti si išta komentirao povezano s mojim odgovorom pod 1 i 2. Također nisi niti odgovorio na pitanje 3.

Jučer je sir na tržnici koštao više nego kad je koštao 10.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki

Male
Pisces Monkey

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimeuto vel 12, 2008 10:04 pm

Nefertiti je napisao/la:

To govore i u drugim crkvama za vašu crkvu. Po tome se uopće ne razlikujete jedni od drugih. Ne vidim razliku. I otkud znaš da nije mijenjala zapovijedi?

bog mu je rekao.

Dečko, trebaš otići malo posjetiti temu manipulacije, pa ćeš se načuditi kako možemo biti tako glupi i vjerovati da netko nama manipulira.
Ajde odi, razveseli si dan.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei

Male
Pisces Rat

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri vel 13, 2008 8:13 am

@isus dolazi uskoro!
Drago mi je sto si prihvatio to da se pise normalnim slovima. Objasnim ti jos preko PM kako se quote rezu te ostavi onaj tekst kojem mislis odgovoriti.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac

Male
Virgo Tiger

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri vel 13, 2008 9:47 am

Binah je napisao/la:

JA NISAM OVDJE DOSAO DA VI DODJETE U ADVENTISTICKU CRKVU, NEGO JE PITANJE BILO: TKO ZELI VJECNI ZIVOT, TAJ ZIVOT DAJE SAMO ISUS KRIST, A JA SAD ZELIM DA VI SVI PRIHVATITE ISUSA KAO SVOG SPASITELJA JER JE ON UMRO ZA SVAKOGA OD NAS
....
....
....
ZATO VAS MOLIM SVE DA KLEKNETE I POKLONITE SE BOGU I POVJERITE SVOJ ZIVOT U POTPUNOSTI NJEMU, VJERUJTE NJEMU, ALI ZNAJTE DA AKO NESTO STO VAM NETKO KAZE A NE PISE U BIBLIJI NIJE OD BOGA...
Kao prvo i prvo, ne galami jer glava me boli. Kao drugo i drugo, shvati da svi ne dijele tvoje mišljenje. Kao treće i treće, shvati da postoje ljudi koji vjeruju da će biti "spašeni" bez obzira vjerovali oni u Isusa ili ne. Kao četvrto i četvrto, duša se ne procjenjuje na temelju toga koliko si puta klečao pred oltarom i izgovarao molitve, nego duša se VAŽE, a težinu joj daju (ne)djela.

spasenje ne dolazi od djela, nego prema vjeri, tako je Isus rekao, da se nebi tko hvalisao djelima. onaj koji nikad nije cuo za Boga ili Isusa mozda da, ali ne i oni koji su culi i rekli da mogu bez njega, a oni mogu vjerovati koliko hoce, kao i ovaj katolik: http://www.chick.com/reading/tracts/1527/1527_01.asp
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac

Male
Virgo Tiger

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri vel 13, 2008 9:48 am

@isus
može jedno osobno pitanje?

uvijek
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei

Male
Pisces Rat

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitimesri vel 13, 2008 9:49 am

Binah je napisao/la:

....
....
....

spasenje ne dolazi od djela, nego prema vjeri, tako je Isus rekao, da se nebi tko hvalisao djelima. onaj koji nikad nije cuo za Boga ili Isusa mozda da, ali ne i oni koji su culi i rekli da mogu bez njega, a oni mogu vjerovati koliko hoce, kao i ovaj katolik: http://www.chick.com/reading/tracts/1527/1527_01.asp
zubo
Moram se nasmijati. Nije ništa zlobno, vjeruj mi lol
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 20 Icon_minitime

[Vrh] Go down

tko zeli vjecni zivot?
[Vrh] 
Stranica 20 / 40.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next