Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?

Go down 
+9
gloria_g
Galileo Galilei
Nefertiti
malenaivi
Aleksandar Veliki
floridana
Svjetloisjena
Merkurica
userNejm
13 posters

Koliko vremena u prosjeku provedete na forumu?
1 sat
Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_vote_lcap33%Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_vote_rcap
 33% [ 8 ]
2 sata
Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_vote_lcap21%Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_vote_rcap
 21% [ 5 ]
3 sata
Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_vote_lcap13%Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_vote_rcap
 13% [ 3 ]
4 sata
Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_vote_lcap17%Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_vote_rcap
 17% [ 4 ]
5 sati
Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_vote_lcap0%Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
6 sati
Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_vote_lcap0%Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
7 sati i više (ovisnici :zubo:)
Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_vote_lcap16%Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_vote_rcap
 16% [ 4 ]
Ukupno glasova : 24
 

Autor/icaPoruka
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimened vel 10, 2008 8:57 pm

Ja provedem oko sat, dva (u prosjeku). A nekada znam biti po 3 sata (ne baš u komadu, npr. 1.5 sati pa opet kasnije 1.5). Nekada me nema uopće... ali prosječno oko sat, dva... stoga odabirem opciju 2 sata :D

iako varira alien
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimened vel 10, 2008 8:59 pm

kvragu, prva sam glasala
sad ću se pokriti ušima i nestati na neko vrijeme :brukica:
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimened vel 10, 2008 9:00 pm

Ne znam zašto u statistici nema prikaza vremena koje provodimo ovdje, onda bi bilo lako izračunati prosjek. Ovako ne znam, puno sam ovdje...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimened vel 10, 2008 9:04 pm

glupa statistika :x
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimened vel 10, 2008 9:04 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Ne znam zašto u statistici nema prikaza vremena koje provodimo ovdje, onda bi bilo lako izračunati prosjek. Ovako ne znam, puno sam ovdje...
otprilike?
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimened vel 10, 2008 9:06 pm

imzadi je napisao/la:
kvragu, prva sam glasala
sad ću se pokriti ušima i nestati na neko vrijeme :brukica:
ma nema veze, svima se to može dogodit ;)


a ja zaboravio prvi glasat, evo sad sam :bounce:
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimened vel 10, 2008 11:13 pm

oko 4 na dan ujutro 1 navećer 3
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimened vel 10, 2008 11:45 pm

negdi oko 3 sata,možda i više, neman pojma
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimepon vel 11, 2008 11:23 am

oko 2 sata u prosjeku, možda čak i manje jer me vikendom nikad nema tu face
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimepon vel 11, 2008 11:42 am

Pa recimo da provodim negdje oko 50 puta vise nego sto cu provoditi za par dana. Lagani rastanak se sprema, put mi je dalek, tko zna sto me ceka, mozda se nikad vise vidjet necemo (dobro, nije bas tako, vidjet cemo se ali puuuuuuuuno manje nego do sada).
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimepon vel 11, 2008 11:43 am

Spadam medju ovisnike zubo
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimepon vel 11, 2008 2:00 pm

To je OK.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimepon vel 11, 2008 6:34 pm

koliko radno vrijeme traje (naravno 8 sati) toliko sam i ja ovdje ;) ;)
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimepon vel 11, 2008 9:05 pm

ma sat vremena maksimalno...imam i drugih stvari za radit..heheheh
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimesub vel 16, 2008 7:18 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
Pa recimo da provodim negdje oko 50 puta vise nego sto cu provoditi za par dana. Lagani rastanak se sprema, put mi je dalek, tko zna sto me ceka, mozda se nikad vise vidjet necemo (dobro, nije bas tako, vidjet cemo se ali puuuuuuuuno manje nego do sada).
a gdje ideš? :)
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimesub vel 16, 2008 11:35 pm

userNejm je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
Pa recimo da provodim negdje oko 50 puta vise nego sto cu provoditi za par dana. Lagani rastanak se sprema, put mi je dalek, tko zna sto me ceka, mozda se nikad vise vidjet necemo (dobro, nije bas tako, vidjet cemo se ali puuuuuuuuno manje nego do sada).
a gdje ideš? :)
negdje daleko
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimesub vel 16, 2008 11:44 pm

put zvijezda? :D
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimesub vel 16, 2008 11:44 pm

blizu, jaaako blizu
[Vrh] Go down
(CroM)Flash
Dinosaur
(CroM)Flash


Male
Aries Tiger
Broj postova : 438
Age : 85
Location : Inside your computer!
Registration date : 30.11.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimened vel 17, 2008 6:09 am

svakakvih nas ima...ja sam cijeli dan na kompjuteru..tak da sam i cijeli dan na ogame..isto tako da sam i cijeli dan na forumu
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimened vel 17, 2008 11:14 am

Kad ne radim skoro cijeli dan
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitimepon vel 18, 2008 2:36 pm

10-15 minuta
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?   Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko prosječno vremena visite na ovom forumu u jednom dan?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zasto pisem bez pocetka i kraja na ovom forumu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Ankete-
Forum(o)Bir: