Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Žene za volanom

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
malenaivi
Čovjek
malenaivi

Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Registration date : 13.12.2007

Žene za volanom - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 5 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 10:12 am

Alpha, odi malo u Zadar, koliko oni dugo stoje dok je zeleno...ma za upucat se Boink
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 5 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 11:27 am

E, ali ima jos bolja fora sa semaforima... Nedavno cekam ja na semaforu...tri trake, ja u srednjoj...lijevo od mene neko auto, desno od mene takodje...samo sto je to desno, slucajno, policijsko...i sad...svi stojimo, naravno i ja...zvjeram pogledom okolo...vidim da ovi u policijskom se nesto zezaju/igraju s necim, uglavnom, ne obracaju bas paznju na cestu...nista, cekamo mi dalje taj semafor...napokon se okrene zeleno, ja krenem, a svi - stoje! Anblivibl! Naime, policijsko vozilo je stajalo jer su se oni unutra igrali i nitko nije htio krenut dok se ovi nisu pomakli! Žene za volanom - Page 5 793385

Čovjek
malenaivi

Female
Virgo Rooster

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 5 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 11:47 am

znam za taj fenomen :P

ljudi se pripadnu il neznam šta im se već dogodi kad vide policjote

isto tako ako imaš duplu traku, ako se policajci vuku u desnoj, u livoj ih niko neće prić , već se svi voze laganini za njima lolcina
valjda se boje
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 5 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 11:50 am

Pa kakvi su to kod vas vozači 8)

Kod nas nema takvih događaja da svi tako kolektivno sudjeluju... Eventualno jedan čovjek koji ne vidi da je zeleno pa ne krene odmah, ali odmah mu počne 5 ljudi trubiti pa se pokrene.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 5 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 11:55 am

@Malenaivi...e, da i to isto...nevjerojatno... :P

Čovjek
malenaivi

Female
Virgo Rooster

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 5 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 12:07 pm

Omega, policjoti su ti kod nas strah i trepet lolcina
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6014
Registration date : 05.09.2009

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 5 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 3:13 pm

Mislim da nije bitno, makar ima sitnih razlika, ne opcenito vec kod pojedinca. Osobno znam par vozacica koje voze puno bolje i sigurnije od nekih muskih vozaca. Makar prema mom misljenju i videnju, neke zene vise obracaju paznju na nebitne stvari koje se desavaju oko njih, a manje na one vezane za promet....

Al sve u svemu, mislim da je nebitno i ne se hvatam za glavu kad cujem "zena za volanom".

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 5 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 3:16 pm

hehe, dođite u Hercegovinu... u nas kraj policije pale gume, a policija ništa...
i kasnje uhvate nekog 'jadnika' koji je vozio 15-ak iznad ograničenja i kazne ga... teška pravda..
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura

Male
Leo Buffalo

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 5 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 3:19 pm

biga je napisao/la:
hehe, dođite u Hercegovinu... u nas kraj policije pale gume, a policija ništa...
i kasnje uhvate nekog 'jadnika' koji je vozio 15-ak iznad ograničenja i kazne ga... teška pravda..
pa vama je jos dobro, kod nas kazne za sve :) nemoras nista niti napravit, i evo globe

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 5 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 4:52 pm

M474 je napisao/la:
biga je napisao/la:
pa vama je jos dobro, kod nas kazne za sve :) nemoras nista niti napravit, i evo globe
Znam, platio sam 500 kuna kazne kraj Slanog... Jbg, nisam ja kriv što mi je desna noga malo teža pa je nemogu držat iznad papučice gasa... heheh...
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura

Male
Leo Buffalo

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 5 Icon_minitimepet ruj 25, 2009 5:22 pm

ufff... pa sta nije islo za nekih 100kn? meni prode obicno, mito je ok nekad :)

Čovjek
malenaivi

Female
Virgo Rooster

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 5 Icon_minitimepon ruj 28, 2009 12:27 pm

Zaustavio policajac Muju: Dobar dan! Dajte mi vašu vozačku dozvolu
Odgovara Mujo: Neću, položi i ti ko i ja , pa ćeš i ti dobit svoju!!!!

rofl2 rofl2
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 5 Icon_minitimepon ruj 28, 2009 7:09 pm

HAHAHA :D
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007

Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Registration date : 23.12.2009

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 5 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 2:25 pm

mislim da su žene puno bolji vozači od muških....
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Žene za volanom
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5