Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Žene za volanom

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
malenaivi
Čovjek
malenaivi

Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Registration date : 13.12.2007

Žene za volanom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimesub oľu 15, 2008 5:09 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Zena za volanom !!! affraid strah

bic
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Registration date : 22.12.2007

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimesub oľu 15, 2008 6:58 pm

zubi zubo
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi

Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Registration date : 13.12.2007

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimesub oľu 15, 2008 7:03 pm

Tutankhamon je napisao/la:
zubi zubo

baja
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Registration date : 20.09.2007

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimesub oľu 15, 2008 10:08 pm

Halima, halima... zubo gica
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek

Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimepon oľu 17, 2008 3:52 pm

misliš:hanuma? zubo
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki

Male
Pisces Monkey

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimepon oľu 17, 2008 5:48 pm

Ne,

O moja Sanja, da si malo manja...
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek

Female
Aquarius Buffalo

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimepon oľu 17, 2008 7:47 pm

ma, ne mrem biti manja... cry
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki

Male
Pisces Monkey

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 18, 2008 1:00 am

vruća mačka je napisao/la:
ma, ne mrem biti manja... cry

OK

Da si malo veća. tongue
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek

Female
Aquarius Buffalo

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 18, 2008 3:47 pm

ne bi ni tebi par cenata škodilo... lol
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Registration date : 22.12.2007

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 18, 2008 6:07 pm

Kad narastem bit cu penzioner face mudri
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki

Male
Pisces Monkey

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 18, 2008 6:44 pm

vruća mačka je napisao/la:
ne bi ni tebi par cenata škodilo... lol

Ti znaš, što bi meni škodilo. roll
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena

Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Registration date : 18.09.2007

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimened tra 06, 2008 4:45 pm

Vidim da je offtopic još uvijek prisutan svugdje...
Nisam čitala sve postove, pa ako nešto ponavljam što je već rečeno, sorry...

Ja se smatram dobrom vozačicom, iako vozim tek pola godine, a to mi priznaje čak i gogx koji je najveći kritičar na svitu, a pogotovo što se tiče prometa i žena u prometu.
MIslim da muškarcima najviše smeta, a i meni sada, što obično rade žene, a ima i muškaraca, što voze lijevom trakom 30 na sat. Ljudi moji, lijeva traka je brza traka i maknite se iz nje. Ako ćete voziti sporo, vozite desnom trakom!!!!!!
Ja bi naplaćivala kazne sporim vozačima isto tako kao i prebrzim.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimeuto lis 07, 2008 11:20 am

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimeuto lis 07, 2008 11:49 am

Omg...sto je ono bilo? shock

Moderator
malena

Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Registration date : 18.09.2007

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimeuto lis 07, 2008 12:55 pm

floridana je napisao/la:
viš vako to triba gica
http://www.index.hr/video/film.aspx?id=3635

A šta je ova radila da mi je znat... zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimeuto lis 07, 2008 2:03 pm

My guess is da je dala u prvu umjesto u rikverc i opizdila po gasu zubi

Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimeuto lis 07, 2008 2:59 pm

u svakom slučaju je opizdila po gasu cerek
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimeuto lis 07, 2008 7:48 pm

To bi se i meni moglo glat dogoditi kava

Zato ne sjedam za volan zubo
[Vrh] Go down
tuby
Višestanični organizam
tuby

Male
Gemini Horse
Broj postova : 62
Registration date : 06.12.2008

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimesri sij 14, 2009 7:29 pm

Po meni to je glupost kad se kaze da su zene losi vozaci.
Ima ih koje stvarno divno voze.
Ali kad vidim neke muskarce kako voze ja bih plakao.
Kad sam polagao vozacki ljetos polagala je sa mnom i moja prijateljica i sve smo zajedno vozali. i isti dan polagali i ona je pala ja sam prosao.
Ali i lose je vozila.Ali sad djevojka vozi mnogo bolje i osamostalila se za volanom. dosta toga pomogne i isntruktor kad je sputava govoreci da pazi i onda dolazi do nesigurnosti.
Poznajem dosta djevojaka koje divno voze. cak vise njih vozi dobro nego lose.
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Registration date : 21.11.2008

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimesub sij 31, 2009 11:53 am

Generalno su muškarci bolji vozači, večina žena nema sredinu - ili voze odlično ili voze užasno.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimened vel 01, 2009 7:19 pm

Generalno mogu reci da generaliziras ko i inace. Muskarci su agresivniji vozaci sto ih ne cini boljima vec opasnijima. Isto tako zene su cesto pretrome sto ih isto cini opasnima jer ih ostali zele obici pa bude belaj...ali statisticki gledano muskarci imaju puno vise zabiljezenih saobracajnih nezgoda nego zene sto ih cini losijim vozacima. Ipak, ako govorimo o osobnom dozivljaju onda mi se vise svidja 'zivlja' voznja i tromi vozaci me dovode na rub zivaca ponekad...ali to je samo moj dozivljaj...

Dinosaur
Aurora Borealis

Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Registration date : 25.06.2009

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimened srp 19, 2009 12:44 pm

ova me tema uvik raspi*di. potpisujem sve šta je rekla Alpha. U magazinu KLIK! jednom je pisalo: "gužva,trube,raskrižje,psovke- žena za volanom. Autocesta,krv,hitna pomoć,rotirke,vatrogasci,5 mrtvih- muškarac za volanom".
Mislim da je to najbolji sažetak cile priče. Istina,žene se ne znaju parkirat, kasno pale, auti im se gase na semaforu, sporo voze (ima i iznimki!!) ali to ne znači da su lošiji vozači. svi se muškarci hvale kako oni bolje voze ali voziti brže,agresivnije ne znači BOLJE. to obično znači par poginulih. Rijetko kad se može čut da je žena skrivila prometnu nesreću gdje ima žrtava a pogotovo da je pijana vozila. Osobno svog muža uvik prekorim kad kaže "ŽENA" kad vidi neku koja smeta u prometu. Ma zamisli,kažem mu ja. Zasmetat će ti tako u prometu ovaj tjedan bar 7 muškaraca al nikad nećeš njima reć "MUŠKARCI". ;)
kužite poantu? :)
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimened srp 19, 2009 1:15 pm

vidio sam bio neku stranicu top 10 zena za volanom, slike, na prvom mjestu je bilo zena na motoru naopacke stavila kacigu rofl2 ono za vrat joj je bilo na licu
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis

Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Registration date : 25.06.2009

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimened srp 19, 2009 1:44 pm

smanji avatar molim te!

i btw, o tome i govorim- uvik se priča o ženskim pogreškama a ta što je stavila tako kacigu sigurno nije jedina,vjerojatno ima i muškaraca s tim biserom,ali nikad se takvo što neće vidit jer se vječito pokušava ženu za volanom ocrnit što je moguće više. :(
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitimened srp 19, 2009 1:59 pm

Moje osobno iskustvo, vozio sam se mnogo sa starim, a sada i sam vozim i doživio sam mnogo toga. Moje iskustvo:

Žene su manje spretne za volanom, vožnja im slabije leži. Dok se netko vozi 40 na cesti stvarajući kolonu s time, najčešće vidim ženu za volanom.

Muškarci su spretniji, ali i nepromišljeniji. Puno sam muškaraca vidio da skreću bez žmigavca dok žene baš i ne.

Žene slabije parkiraju, vidio sam neke primjerke za koje sam se zapitao jesu li doista položile auto-školu. Muškarce baš i nisam vidio sa tim problemom.

Ako neka budala naglo iskoči pred tebe tako da ti moraš kočiti, ili skrene pred tebe bez žmigavca, u 90% slučajeva radi se o muškarcu.

Što zaključujem iz toga? Da su muškarci spretniji za volanom, ali i umišljeniji te presigurni u sebe. Zato se neki majmun natjera 180 na cesti sa zavojima jer je mnogo presiguran u svoje sposobnosti, a istovremeno nije baš oprezan. Žene su pak druga priča, one su uglavnom malo nesigurne za volanom, ali zato su više suosjećajne s okolinom od muškaraca koji su daleko agresivniji vozači. Samim time one su oprezne, ponekad i ''preoprezne'' što također smeta vožnji.

I sad se pitam, što je važnije za vožnju, imati talent i u 20% slučajeva se frajerisati na cesti, ili imati empatiju prema okolini i u 20% slučajeva kočiti promet zbog nedostatka talenta? Ja bih rekao da je ovo drugo povoljnije, više gužve, ali manja smrtnost.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Žene za volanom
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next