Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Žene za volanom

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis

Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Registration date : 25.06.2009

Žene za volanom - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimened srp 19, 2009 2:14 pm

Gripphon skidam kapu,točno takvo je i moje mišljenje! mislim da se u prometu mora pazit na tuđe živote,što muškarci prečesto zaboravljaju. U prometu također smetaju i penzioneri ali se na njih nitko nije okomio! Koliko sam puta vidjela nekakvog metuzalema od 108 godina u starom stojadinu kako ne kuži da se upalilo crveno na semaforu,ne zna sesnać na raskrižju i sl. Osobno mislim da bi na njih trebalo posebno pazit,da redovno prolaze testove sposobnosti svake godine,brat moje bake ima 73 godine i osobno bi mu najrađe oduzela vozačku jer ono što on radi po cesti nisu istine,ugrožava živote di god krene,prelazi preko punih crta kao da ih nema, sječe zavoje koji su nepregledni... sreća što ne vozi često! tako da je moj zaključak, umjesto što se svi okomljavaju na žene trebali bi pripazit na tatine sinove u bmw-ima koji nemaju više od 18 g, penzionere, i muškarce pune sebe ko što reče gripphon jer svi oni stvaraju opasnost na cesti. Žena najčešće stvara samo frustraciju :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimened srp 19, 2009 2:24 pm

Penzioneri su pak druga stvar, njima su već i reakcije oslabile, kao i refleksi. Usto nalaze se u životnoj dobi kada je svaki dan moguće da će umrijeti i uopće ne sumnjam u to da imaju mnogo toga na pameti. Slično kao kada imamo test u školi i još 3 minute za 2 zadatka. Naravno, žurno ćemo pokušati to riješiti, brinuti ćemo se samo o tome. Mislim da je većina penzionera tako okupirana svojim životnim zadacima, već podsvijesno razmišljaju o tome. Naglasak je naravno na oslabljelim refleksima, tromosti očiju... na fizičkoj oslabljelosti.

Kako su nas učili u autoškoli, ovako se ne možeš baš družiti sa penzionerima kao niti sa malom djecom, ali ima da su ti na cesti najbolji prijatelji. zubo

Pitanje je jel je teže utjecati na mladog i neiskusnog vozača koji je jedva dočekao da vozi, koji se želi iskazati u tome, malo frajerisati... ili starijem tipu od 40-50 godina koji ima već 20 godina voznog iskustva i koji već ima urezano u mozak svoj način vožnje koji je lako moguće pogrešan.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimened srp 19, 2009 3:10 pm

ja mislim da nije tolko rijec o spolu, jest muskarci su sigurniji u sebe i agresivniji pa grijese, a zene paze, ali sve ostalo nije bit u spolu nego o iskustvu, npr. nemoze sad muskarac koji vozi prvi put bit dobar ko zena koja vozi vec 2 godine, ili obratno, ali ipak ima iznimki u ponasanju
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666

Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Registration date : 07.09.2009

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 8:52 pm

Evo par pimjera:

https://www.youtube.com/watch?v=ZKxA6EpWEC0

https://www.youtube.com/watch?v=-uLECuGK07U&feature=related

i mislim da muško, koliko god glup i neiskusan bio tak nešt nebi mogo izvest, zato mislim da su muški bolji vozači
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 8:57 pm

na ovom prvom video pred kraj je isla u rikverc i samo u jednu stranu, pa valjda se ide u drugu da se ispravi omg pa ni ja to nebi mogo
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimened ruj 13, 2009 10:52 pm

ma oba spola sux :) kako koji naravno a druga stvar uvijek ce zene biti krive za svenpr oni vicevi sa plavusama....cekaj malo zasto su samo zene u vicevima? Zasto nisu i muski u vicevima...Ma cure uvijek cemo biti krive a cekaj a kada sam citala Crnu Kroniku u 99% slucajeva sam vidila i procitala: Muskarac taj i taj pregazi tog i tog :/ s toga nema loseg spola...oba su spola losa :/
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimened ruj 13, 2009 11:26 pm

Generalno za volanom bila zena ili muskarac je sasvim svejedno
ako naletis na nekog ko nepazi.
Kao sto rece jedan ginekolog jednom iznenadjenom "ocu" da
mu je zena trudna.
A on jadan,pa kako,pa pazio sam doktore...
A doktor kaze,dragi kolega to ti je kao u saobracaju,ti pazis ali drugi nepaze...Žene za volanom - Page 3 295661
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimened ruj 13, 2009 11:30 pm

hahaha dobar XD moj deda je govorio: ja se ne bojim za sebe ja se bojim za druge...:) objasnjenje nikad neznas sta drugi u autu misli tako da moras razmisljat za dvoje :)
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666

Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Registration date : 07.09.2009

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 11:09 am

A ne kažem ja da su žene jako loši vozači, ali imaju manju sposobnost procjenjivanja situacije i reagiranja u vožnji. I muški rade više prometnih nesreća, to je istina, ali žena napravi saobračajku iz ničega, izvede nemoguće...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 11:59 am

pa cuj ja znam jednog lika koji je vvec 20 puta slupao novi auto :) i uvijek ostane ziv :)
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann

Male
Scorpio Broj postova : 2443
Registration date : 24.05.2009

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 12:53 pm

moja sestra je na polaganju slomila nogu instruktoru za vreme polaganja shock
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 12:57 pm

Ja cudne familije,da Bog sacuva...Žene za volanom - Page 3 Kopfschuettel
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 3:00 pm

ja sam imao 2 teza sudara sa autom i milion manjih.......

s motora se 3 puta lomio......ziva istina......

ali sta je je....drajver sam......
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 3:06 pm

dok npr moja stara i moj ocuh voze izuzetno carski :)
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 4:10 pm

Wickey666 je napisao/la:
A ne kažem ja da su žene jako loši vozači, ali imaju manju sposobnost procjenjivanja situacije i reagiranja u vožnji. I muški rade više prometnih nesreća, to je istina, ali žena napravi saobračajku iz ničega, izvede nemoguće...
problem u žena je što vožnju pokušavaju napamet naučit... učio sam 3 ženske i 2 muška voziti... vjerujte sve tri žene su uvijek kad bi upalile auto pitale šta ono sad treba??al to nije bilo poslje prvih možda 5 sati, nego poslje 20 dana i to svaki put isto pitanje.. koda negdje ima na papiru redosljed napisan... jedna me uvjeravala da se u jednu krivinu nemože uć drugom brzinom kad sam je pito zašto ona rekla da su joj dvi prijateljice rekle da im je instruktor govorio da tu ubace u prvu... affraid scratch hail
to je moje iskustvo sa ženskim, al opet nekažem... ima i muških koji katastrofalno voze...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 4:54 pm

E, sorry Biga al nije ti neki uzorak...k tome bih jos dodala...ono...koji IQ te cure imaju? Ili neki problem s kratkorocnom memorijom mozda?

Obicno zene voze sporije i tako u biti koce promet navodeci druge da ih pokusaju preteci. Jednostavno imaju losu dinamiku voznje. Isto kao i muski vozaci nekon nekih godina zivota.
A mladji muski rod...on se pak sami i bez icije pomoci znaju skrsit jer pate od pretjerane agresivnosti.

Na koncu, kad se sve sabere...tesko je reci tko je zbilja opasniji u prometu...svatko ima neki svoj modus...

Osobno vise volim zivlju voznju, ne volim kad se ljudi vuku po cesti, kad u lijevo skretanje ulaze puzevim korakom prozivljavajuci svojih pet minuta slave prolaska spomenute okuke, ali ne volim ni idiote koji rade gluposti, ne volim ni one sto se trkaju sami sa sobom pa nagaze gas i dojdu prvi do iduceg semafora...wow, koji uspjeh gica ...i tako... kava

Pračovjek
Remke

Male
Libra Pig

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 7:42 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
hahaha dobar XD moj deda je govorio: ja se ne bojim za sebe ja se bojim za druge...:) objasnjenje nikad neznas sta drugi u autu misli tako da moras razmisljat za dvoje :)

e to je istina, moj bratic je jednom udario nekog klinca, ali se poslije skuzilo da je to bila "igra" i da su pretrcavali cestu trenutak prije nego auto prodje i da su s bicikla skidali kocnice i ispred auta prolazili i onda se smijali ako auti zavrse u kanalu
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 7:52 pm

Alpha je napisao/la:
E, sorry Biga al nije ti neki uzorak...k tome bih jos dodala...ono...koji IQ te cure imaju? Ili neki problem s kratkorocnom memorijom mozda?

Obicno zene voze sporije i tako u biti koce promet navodeci druge da ih pokusaju preteci. Jednostavno imaju losu dinamiku voznje. Isto kao i muski vozaci nekon nekih godina zivota.
A mladji muski rod...on se pak sami i bez icije pomoci znaju skrsit jer pate od pretjerane agresivnosti.

Na koncu, kad se sve sabere...tesko je reci tko je zbilja opasniji u prometu...svatko ima neki svoj modus...

Osobno vise volim zivlju voznju, ne volim kad se ljudi vuku po cesti, kad u lijevo skretanje ulaze puzevim korakom prozivljavajuci svojih pet minuta slave prolaska spomenute okuke, ali ne volim ni idiote koji rade gluposti, ne volim ni one sto se trkaju sami sa sobom pa nagaze gas i dojdu prvi do iduceg semafora...wow, koji uspjeh gica ...i tako... kava
hehe, imaš polovično pravo... jedna je konobarica, al je druga završila fakultet...treća neznam dokle je dogurala... ja to volim pripisivat njihovoj nezainteresiranosti...
i znam da je uzorak mal, al tek vozim 4 godine (mislim legalno) tako da imam vremena skupit 'veći uzorak'.. malo tko mojih godina se može pohvalit da je naučio 5 ljudi vozit...durimse

I da, volim za sebe mislit da vozim bolje od 90% ostalih na cesti iako mi je desna noga 'teža' od lijeve... ;)
To što si rekla za skretanja, to me totalno naživcira.... živina ubaci u prvu na glavnoj cesti da skrene... evil
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi

Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Registration date : 22.08.2009

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 11:42 pm

Slazem se s bigom da se voznja ne uci napamet. A mnogi tako rade, posebno zene :) Znam ih nekoliko takvih :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 2:40 pm

Meni je to neshvatljivo...kako mozes ucit vozit na pamet??? Pa to je svaki puta nova situacija...mislim...

Ali ima jedna stvar...zadnje vrijeme mi sve cesce dolazi da doslovno zapisujem momente u prometu sa zabiljeskom da li je vozac musko ili zensko te koliko bi mogao/la od prilike imati godina... :P

Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 2:44 pm

Nije to loša ideja zubi

A što se tiče učenja napamet, to je kod nekih praksa cijeli život, od škole pa preko kućnog rada, raditi napamet. Tu je prisutna i određena doza nesigurnosti.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 3:02 pm

Alpha je napisao/la:
Meni je to neshvatljivo...kako mozes ucit vozit na pamet??? Pa to je svaki puta nova situacija...mislim...

Ali ima jedna stvar...zadnje vrijeme mi sve cesce dolazi da doslovno zapisujem momente u prometu sa zabiljeskom da li je vozac musko ili zensko te koliko bi mogao/la od prilike imati godina... :P
da, i meni je pala na pamet ta ideja... hehe.. ev do 15.10 ću baš zapisivat tko je više zabrljo... al trebalo bi nekako kategorizirat greške... kao npr.
opasne radnje(oduzimanje prvenstva, preticanje u krivini itd), i radnje u prometu koje izvlače drugima živce(polagano skretanje, koćenje gdje treba i netreba, šminkanje na senaforu, parkiravanje nasred ulice kako bi se otišlo na piće itd...)...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 3:50 pm

Ajd, ajmo...

Evo juce recimo...auto vozi i krene usporavati bez ikakvog upozorenja. U blizini ima jedan odvojak...kao put medju kuce...ima i malo prosirenje uz taj put...i sada, kao sto rekoh, vozilo neposredno prije toga krene usporavati i krene skretati ali se najednom krene vracat na pravac...zmigavac je naravno strana rijec u svemu tome...na koncu stane na tom prosirenju...vozac je bio muskog roda oko 45-50 godina. Totalna opasnost na cesti...vrluda ko idiot okolo...

Isto tako juce...dvje vozacice sa istim 'momentom'...na semaforu ostave prostora izmedju sebe i auta ispred sebe jedno 4 m...to mi je fascinantno...naravno...ako u blizini jos postoji odvojak za skretanje desno do istog se ne moze doci...jer ona ne samo da se ne pomakne lijevo u koliko ide u svojoj traci nego se niti ne povuce do auta ispred sebe...a to isto rade i muski stariji vozaci...znaci preko 60 godina...

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 4:16 pm

Alpha je napisao/la:
Ajd, ajmo...

Evo juce recimo...auto vozi i krene usporavati bez ikakvog upozorenja. U blizini ima jedan odvojak...kao put medju kuce...ima i malo prosirenje uz taj put...i sada, kao sto rekoh, vozilo neposredno prije toga krene usporavati i krene skretati ali se najednom krene vracat na pravac...zmigavac je naravno strana rijec u svemu tome...na koncu stane na tom prosirenju...vozac je bio muskog roda oko 45-50 godina. Totalna opasnost na cesti...vrluda ko idiot okolo...

Isto tako juce...dvje vozacice sa istim 'momentom'...na semaforu ostave prostora izmedju sebe i auta ispred sebe jedno 4 m...to mi je fascinantno...naravno...ako u blizini jos postoji odvojak za skretanje desno do istog se ne moze doci...jer ona ne samo da se ne pomakne lijevo u koliko ide u svojoj traci nego se niti ne povuce do auta ispred sebe...a to isto rade i muski stariji vozaci...znaci preko 60 godina...
može...
e ovak još jedna situacija... trkamo se buraz ja i još jedan tip... čovjek ispred nas skreće lijevo... stajemo buraz i ja iza njega a taj tip prestiže čovjeka koji skreće lijevo... mislim, da je taj malo brže smotao i dodao gas netrebam ni govorit šta bi bilo...
pouka: i kad se trkaš poštuj ostala pravila...

ženska jučer ide u poštu... parkirava se u traku za skretanje izlazi iz auta i uđe u poštu... taman kad je ušla auto pođe naprijed.. šta je bilo, nije zategnula ručnu... otac mi je policajac i kaže da je prošli mjesec samo imala 3 nezgode... tuga...
kad naiđem na još nešto, zapamtim pa napišem ovdje... ok?? :) :P
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 4:29 pm

Alpha je napisao/la:

Ova priča sa odvojkem je meni već dobro poznata. Dok sa starim idem kući iz Zagreba, tada na nekim mjestima i skrećemo, jel... E, ali lik ispred nas ostavi nekoliko metara i ostane tako stajati, a mi ne možemo skrenuti desno pokraj njega jer je taman tamo gdje se cesta širi. I stari mu trubi, a lik ništa, boli njega neka stvar... Bio je neki mladić, 20-25 god.

Sad neki dan se dogodila neka zgoda u nekom malom mjestu, uska cesta, a taman je škola završila pa je bilo djece na cesti. I tako, pokraj ceste šeću klinke, stari ih želi obići, a posred ceste pokraj njih se šeće neka žena, kojih 50 godina... I šeće ona šeće, ne možemo proći osim preko nje, stari joj trubi ko manijak, a ona ništa, ide ispred nas lagano... Splašila se dok joj je potrubio i okrenula se, ali ništa, nije joj palo na pamet maknuti se s ceste... I nije se makla, čekali smo pola minute da ju djeca sastrane prestignu da možemo proći pokraj nje...

Jbg, u prometu se na neki način vidi jel osoba misli da je sama na svijetu i ima li ikakvog obzira prema drugima.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Žene za volanom   Žene za volanom - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Žene za volanom
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next