Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 o cemu se ovdje govori???????

Go down 
+12
None
Aleksandar Veliki
Merkurica
Alpha
floridana
Svjetloisjena
Blizzard
gloria_g
Tutankhamon
silver
Sentinel
isus dolazi uskoro!
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 4:45 pm

gloria_g je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Tutankhamon je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

znaci Bog je stvorio i posvetio subotu radi nas, a nedjelja-dan sunca je dan boga sunca iliti sotone kojeg slave sotonisti...

Da nema toga sunca sada ti nebi ovdje mogao lupetati znas face

ja govorim da je bog sunca kojeg slave sotonisti lucifer ili svijetlonosa, a 25.12. je dan rođenja boga sunca

hoćeš reći da je 25.12 dan kada katolici slave Božić, u stvari dan sotone??? Isuseeeee, majketi, daj ne lupetaj - a ako i misliš to, misli za sebe...sad si jebeno pretjero.... affraid affraid face


OBRISANO S@S
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 4:49 pm

OBRISANO S@S
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 5:14 pm

A kad je onda rođen Isus majke ti. Preporučam ti da pogledaš film Zeitgeist, pa če ti onda sve bit jasno. I molit te ne vrijeđaj više i ne plaši sotonom jer ti je to uzaludno trošenje riječi, pa ne živimo još u kamenom dobu. Daj osvjesti se čovječe, ili bolje da rečem sine božji.

Svašta ti prdoklačiš!!!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 5:30 pm

ovo dolazi kod nas i od ovoga te samo Bog moze zastititi, ako si rekao da Isusu i slijedis Isusa, ako ne slijedis Isusa onda si na terenu na kojem te Bog ne moze stititi, jer ako ne slijedis Isuusa onda slijedis sotonu...

http://video.google.com/videoplay?docid=-2257603426892317827
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 6:07 pm

Nastali smo od Adama i Eve koji su bili prvi ljudi na zemlji a nigdje ta tvoja biblija ne moze da odgonetne od kud onda odjedanput Egipcani, Sumerani !?
Znaci svi ljudi prije biblije su otisli u pakao jel nisu zivjeli po bibliji !
Svi katolici ( i vecina drugih ) znaci na Bozic slavi Sotonu !
Zemlja je stara 6000 godina, to znaci da je tvoj pra,par,pra,pradjed bio dinosaur ???
Kakav je to onda tvoj savrseni Bog kad ni sam ne zna sta hoce prvo kaze "oko za oko" a onda poslje "ko tebe kamenom ti njega kruhom"?
Bog je stvorio sve u sedam dana pa i taj sedmi dan, onda kako to moze biti sotonin dan ako ga je Bog stvorio ???

Moram zakljuciti da po mome misljenju da sa tobom stvarno nesto nije uredu! Koliko vidim i citam te tvoje postove TI NE VJERUJES U BOGA I ISUSA radi vijere nego zato sto te je strah za tvoju guzicu kada dode sudnji dan. Dragi moj vazna su dijela a ne molitve i klecanja. Ni molitva ni klecanje ti nece pomoci ako si bio djubre od covjeka !!!
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:28 pm

Isus koji dolazi

Zamoljavam te da obrišeš onaj post o tome kako je papa antikrist.
Hvala.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:35 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Nastali smo od Adama i Eve koji su bili prvi ljudi na zemlji a nigdje ta tvoja biblija ne moze da odgonetne od kud onda odjedanput Egipcani, Sumerani !?
Znaci svi ljudi prije biblije su otisli u pakao jel nisu zivjeli po bibliji !
Svi katolici ( i vecina drugih ) znaci na Bozic slavi Sotonu !
Zemlja je stara 6000 godina, to znaci da je tvoj pra,par,pra,pradjed bio dinosaur ???
Kakav je to onda tvoj savrseni Bog kad ni sam ne zna sta hoce prvo kaze "oko za oko" a onda poslje "ko tebe kamenom ti njega kruhom"?
Bog je stvorio sve u sedam dana pa i taj sedmi dan, onda kako to moze biti sotonin dan ako ga je Bog stvorio ???

Moram zakljuciti da po mome misljenju da sa tobom stvarno nesto nije uredu! Koliko vidim i citam te tvoje postove TI NE VJERUJES U BOGA I ISUSA radi vijere nego zato sto te je strah za tvoju guzicu kada dode sudnji dan. Dragi moj vazna su dijela a ne molitve i klecanja. Ni molitva ni klecanje ti nece pomoci ako si bio djubre od covjeka !!!


egipcani i sumerani su bili nakon potopa!
ne, oni slave Isusovo rođenje, ali to je poganski dan, a sto je najgore dan rođenja boga sunca, a to samo pokazuje da je papa antikrist, taj dan je isprazan i nema veze s Bogom, kao sto i svetkovanje nedjelje nema veze s Bogom.
dinosauri su postojali prije potopa.
Bog je odmarao u subotu,a ne u nedjelju, a nisam rekao da je nedjelja sotonski dan, nego da je dan sunca, a da je bog sunca sotona, sto opet dokazuje da je papa antikrist i da je na ti s sotonom
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:36 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Isus koji dolazi

Zamoljavam te da obrišeš onaj post o tome kako je papa antikrist.
Hvala.

ja mogu dokazati biblijom da je

neznam kako se brise
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:37 pm

Zamoli Svjetlo. ides

I ne možeš ništa dokazati. Stoga prestani jer ću se inače ja spustiti na tvoju razinu i počet rešetat po tvom mišljenju.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:45 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Nastali smo od Adama i Eve koji su bili prvi ljudi na zemlji a nigdje ta tvoja biblija ne moze da odgonetne od kud onda odjedanput Egipcani, Sumerani !?
Znaci svi ljudi prije biblije su otisli u pakao jel nisu zivjeli po bibliji !
Svi katolici ( i vecina drugih ) znaci na Bozic slavi Sotonu !
Zemlja je stara 6000 godina, to znaci da je tvoj pra,par,pra,pradjed bio dinosaur ???
Kakav je to onda tvoj savrseni Bog kad ni sam ne zna sta hoce prvo kaze "oko za oko" a onda poslje "ko tebe kamenom ti njega kruhom"?
Bog je stvorio sve u sedam dana pa i taj sedmi dan, onda kako to moze biti sotonin dan ako ga je Bog stvorio ???

Moram zakljuciti da po mome misljenju da sa tobom stvarno nesto nije uredu! Koliko vidim i citam te tvoje postove TI NE VJERUJES U BOGA I ISUSA radi vijere nego zato sto te je strah za tvoju guzicu kada dode sudnji dan. Dragi moj vazna su dijela a ne molitve i klecanja. Ni molitva ni klecanje ti nece pomoci ako si bio djubre od covjeka !!!

to je zato jer je prije zakon bio sudac, a sad je Isus sudac!

naravno, ali ti ne mozes da cinis dobra djela, to moze samo ISUS kroz tebe ako mu dozvolis, niti mozes ciniti dobro ako ne citas bibliju i molis se, sto mislis da se Isus molio svome Ocu bezveze, zato je Isus rekao: molite svaki cas da ne padnete u napast, da vas sotona ne prevari.

pogledaj sto pavao kaze,ovo ti je i odgovor:
Rimljanima 7,14-25:
Zakon je, znamo, duhovan; ja sam pak tjelesan, prodan pod grijeh.
Zbilja ne razumijem što radim: ta ne činim ono što bih htio, nego što mrzim - to činim.
Ako li pak činim što ne bih htio, slažem se sa Zakonom, priznajem da je dobar.
Onda to ne činim više ja, nego grijeh koji prebiva u meni.
Doista znam da dobro ne prebiva u meni, to jest u mojem tijelu. Uistinu: htjeti mi ide, ali ne i činiti dobro.
Ta ne činim dobro koje bih htio, nego zlo koje ne bih htio - to činim.
Ako li pak činim ono što ne bih htio, nipošto to ne radim ja, nego grijeh koji prebiva u meni.
Nalazim dakle ovaj zakon: kad bih htio činiti dobro, nameće mi se zlo.
Po nutarnjem čovjeku s užitkom se slažem sa Zakonom Božjim,
ali opažam u svojim udovima drugi zakon koji vojuje protiv zakona uma moga i zarobljuje me zakonom grijeha koji je u mojim udovima.
Jadan li sam ja čovjek! Tko će me istrgnuti iz ovoga tijela smrtonosnoga?
Hvala Bogu po Isusu Kristu Gospodinu našem! Ja, dakle, umom ja služim zakonu Božjemu, a tijelom zakonu grijeha.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:46 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Zamoli Svjetlo. ides

I ne možeš ništa dokazati. Stoga prestani jer ću se inače ja spustiti na tvoju razinu i počet rešetat po tvom mišljenju.


dokazem ti samo tako!
u par citata, vrlo je jasno
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:47 pm

Još jednom i znaj da će to biti i zadnje. "Ne vrijeđaj".

Jesi li zamolio moda da ti pomogne?
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:50 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Još jednom i znaj da će to biti i zadnje. "Ne vrijeđaj".

Jesi li zamolio moda da ti pomogne?
ne
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:50 pm

cega se bojis
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:55 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Još jednom i znaj da će to biti i zadnje. "Ne vrijeđaj".

Jesi li zamolio moda da ti pomogne?
ne

OK.

Znaš što ti slijedi.

Istina čitaš Bibliju ko lud, pročitaj sad malo pravila.

Poštovanje, da bi se mogao/la registrirati, moraš se slagati s uvjetima pod kojima radi/funkcionira ovaj forum, a koji su navedeni u tekstu ispod.

Svi postovi [poruke] na ovom forumu izražavaju mišljenja/stavove/poglede autora/ica tih postova; sukladno čemu administratori/ce, moderatori/ce i ostale osobe koje sudjeluju u održavanju ovog foruma [u daljnjem tekstu: Admini/ce] ne mogu i neće odgovarati za sadržaj tih postova [naravno, osim vlastitih].

Admini/ce će u najkraćem mogućem roku izbrisati postove uvredljivog/nepoćudnog/nedopuštenog sadržaja, no, treba imati na umu da je gotovo nemoguće pogledati svaki post što će reći da postoji mogućnost da neki od postova takvog sadržaja ne bude izbrisan [stoga se ne ustručavaj obavijestiti Admine/ice o postojanju istog/ih].

Postanje uvredljivih, bestidnih, vulgarnih, klevetničkih, punih mržnje, prijetećih, seksualno orijentiranih sadržaja kao i bilo kojih drugih sadržaja koji krše zakon(e) nije dozvoljeno. Činjenje nedozvoljenog uzrokuje trenutno i trajno isključivanje osobe [činitelja/ice] s ovog foruma kao i obavijest provideru osobe [činitelja/ice] o učinjenom. Admini/ce imaju pravo, u bilo koje doba, izbrisati/urediti/premjestiti/zatvoriti teme/postove s nedozvoljenim sadržajem.

Svi podatci, upisani prilikom Registracije, upisuju se u bazu podataka. Niti jedan podatak ne smije i neće biti dan na uvid ikojoj osobi [osim tebi, Admina/ica i onih-ako/što/kako podliježe zakonu]. Admini/ce ne mogu i neće biti odgovorni/e ukoliko uslijed hakerskog napada dođe do uvida u/otkrivanja podataka.

Forum koristi tzv. cookies [kolačiće] za spremanje podataka na računalo kojim pregledavaš sadržaj foruma. Kolačići ne sadrže nikakve osobne podatke i služe samo i isključivo za bolji rad foruma. Tvoja e-mail adresa služi samo za Registraciju, te obavijesti vezane uz tvoj korisnički račun.

Klikom na "Slažem se..." potvrđuješ da se slažeš sa svim gore navedenim kao i da ćeš se istog pridržavati.

Pošto si kliknuo slažem se znaš također da tvojim postanjem vrijeđaš na vjerskoj osnovi. Stoga vjerovatno će uslijediti oređene mjere.

Za dodatne informacije pročitaj ponovo ovo što sam napisao.
Hvala.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 8:01 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Još jednom i znaj da će to biti i zadnje. "Ne vrijeđaj".

Jesi li zamolio moda da ti pomogne?
ne

OK.

Znaš što ti slijedi.

Istina čitaš Bibliju ko lud, pročitaj sad malo pravila.

Poštovanje, da bi se mogao/la registrirati, moraš se slagati s uvjetima pod kojima radi/funkcionira ovaj forum, a koji su navedeni u tekstu ispod.

Svi postovi [poruke] na ovom forumu izražavaju mišljenja/stavove/poglede autora/ica tih postova; sukladno čemu administratori/ce, moderatori/ce i ostale osobe koje sudjeluju u održavanju ovog foruma [u daljnjem tekstu: Admini/ce] ne mogu i neće odgovarati za sadržaj tih postova [naravno, osim vlastitih].

Admini/ce će u najkraćem mogućem roku izbrisati postove uvredljivog/nepoćudnog/nedopuštenog sadržaja, no, treba imati na umu da je gotovo nemoguće pogledati svaki post što će reći da postoji mogućnost da neki od postova takvog sadržaja ne bude izbrisan [stoga se ne ustručavaj obavijestiti Admine/ice o postojanju istog/ih].

Postanje uvredljivih, bestidnih, vulgarnih, klevetničkih, punih mržnje, prijetećih, seksualno orijentiranih sadržaja kao i bilo kojih drugih sadržaja koji krše zakon(e) nije dozvoljeno. Činjenje nedozvoljenog uzrokuje trenutno i trajno isključivanje osobe [činitelja/ice] s ovog foruma kao i obavijest provideru osobe [činitelja/ice] o učinjenom. Admini/ce imaju pravo, u bilo koje doba, izbrisati/urediti/premjestiti/zatvoriti teme/postove s nedozvoljenim sadržajem.

Svi podatci, upisani prilikom Registracije, upisuju se u bazu podataka. Niti jedan podatak ne smije i neće biti dan na uvid ikojoj osobi [osim tebi, Admina/ica i onih-ako/što/kako podliježe zakonu]. Admini/ce ne mogu i neće biti odgovorni/e ukoliko uslijed hakerskog napada dođe do uvida u/otkrivanja podataka.

Forum koristi tzv. cookies [kolačiće] za spremanje podataka na računalo kojim pregledavaš sadržaj foruma. Kolačići ne sadrže nikakve osobne podatke i služe samo i isključivo za bolji rad foruma. Tvoja e-mail adresa služi samo za Registraciju, te obavijesti vezane uz tvoj korisnički račun.

Klikom na "Slažem se..." potvrđuješ da se slažeš sa svim gore navedenim kao i da ćeš se istog pridržavati.

Pošto si kliknuo slažem se znaš također da tvojim postanjem vrijeđaš na vjerskoj osnovi. Stoga vjerovatno će uslijediti oređene mjere.

Za dodatne informacije pročitaj ponovo ovo što sam napisao.
Hvala.


bojis se jer znas da cu ti pokazati istinu i onda neces moci priznati istinu jer si katolik...pise u bilii da kukavice ide u jezero...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 8:02 pm

Poštovanje, da bi se mogao/la registrirati, moraš se slagati s uvjetima pod kojima radi/funkcionira ovaj forum, a koji su navedeni u tekstu ispod.

Svi postovi [poruke] na ovom forumu izražavaju mišljenja/stavove/poglede autora/ica tih postova; sukladno čemu administratori/ce, moderatori/ce i ostale osobe koje sudjeluju u održavanju ovog foruma [u daljnjem tekstu: Admini/ce] ne mogu i neće odgovarati za sadržaj tih postova [naravno, osim vlastitih].

Admini/ce će u najkraćem mogućem roku izbrisati postove uvredljivog/nepoćudnog/nedopuštenog sadržaja, no, treba imati na umu da je gotovo nemoguće pogledati svaki post što će reći da postoji mogućnost da neki od postova takvog sadržaja ne bude izbrisan [stoga se ne ustručavaj obavijestiti Admine/ice o postojanju istog/ih].

Postanje uvredljivih, bestidnih, vulgarnih, klevetničkih, punih mržnje, prijetećih, seksualno orijentiranih sadržaja kao i bilo kojih drugih sadržaja koji krše zakon(e) nije dozvoljeno. Činjenje nedozvoljenog uzrokuje trenutno i trajno isključivanje osobe [činitelja/ice] s ovog foruma kao i obavijest provideru osobe [činitelja/ice] o učinjenom. Admini/ce imaju pravo, u bilo koje doba, izbrisati/urediti/premjestiti/zatvoriti teme/postove s nedozvoljenim sadržajem.

Svi podatci, upisani prilikom Registracije, upisuju se u bazu podataka. Niti jedan podatak ne smije i neće biti dan na uvid ikojoj osobi [osim tebi, Admina/ica i onih-ako/što/kako podliježe zakonu]. Admini/ce ne mogu i neće biti odgovorni/e ukoliko uslijed hakerskog napada dođe do uvida u/otkrivanja podataka.

Forum koristi tzv. cookies [kolačiće] za spremanje podataka na računalo kojim pregledavaš sadržaj foruma. Kolačići ne sadrže nikakve osobne podatke i služe samo i isključivo za bolji rad foruma. Tvoja e-mail adresa služi samo za Registraciju, te obavijesti vezane uz tvoj korisnički račun.

Klikom na "Slažem se..." potvrđuješ da se slažeš sa svim gore navedenim kao i da ćeš se istog pridržavati.

Pošto si kliknuo slažem se znaš također da tvojim postanjem vrijeđaš na vjerskoj osnovi. Stoga vjerovatno će uslijediti oređene mjere.

Za dodatne informacije pročitaj ponovo ovo što sam napisao.
Hvala.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 8:09 pm

ok
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 8:15 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
ok

Drago mi je što prihvaćaš odgovornost za svoje postupke.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 9:01 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

bojis se jer znas da cu ti pokazati istinu i onda neces moci priznati istinu jer si katolik...pise u bilii da kukavice ide u jezero...

Biblijom nećeš ništa dokazati odmah da ti kažem. Kažeš da svi koji bježe od Biblije bježe od istine...

Apsolutno ne. Baš je obratno. Svi koji slijepo vjeruju Bibliji idu sve dalje od istine.

Znaš li možda kako Islam objašnjava Boga? Da li griješe? Ili recimo hinduizam. Da li njihove vede lažu? Zar su njihove svete knjige manje istinite od ''naše''?
Ili recimo reinkarnacija od budizma. Da li oni griješe?
Jesu li jedino kršćani pravi ''bogoštovatelji'', a svi ostali su lažni?
Drugi ljudi iz drugih religija možda niti neznaju za Bibliju nego imaju neke svoje svete knjige koje štuju. Idu li oni zbog toga u pakao?

Jako me zanima što ćeš odgovoriti. Pazi...
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 9:25 pm

Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

bojis se jer znas da cu ti pokazati istinu i onda neces moci priznati istinu jer si katolik...pise u bilii da kukavice ide u jezero...

Biblijom nećeš ništa dokazati odmah da ti kažem. Kažeš da svi koji bježe od Biblije bježe od istine...

Apsolutno ne. Baš je obratno. Svi koji slijepo vjeruju Bibliji idu sve dalje od istine.

Znaš li možda kako Islam objašnjava Boga? Da li griješe? Ili recimo hinduizam. Da li njihove vede lažu? Zar su njihove svete knjige manje istinite od ''naše''?
Ili recimo reinkarnacija od budizma. Da li oni griješe?
Jesu li jedino kršćani pravi ''bogoštovatelji'', a svi ostali su lažni?
Drugi ljudi iz drugih religija možda niti neznaju za Bibliju nego imaju neke svoje svete knjige koje štuju. Idu li oni zbog toga u pakao?

Jako me zanima što ćeš odgovoriti. Pazi...

svi koji ce ici protiv savjesti idu u pakao, a npr. kuran nije sigurno od Boga jer u kuranu pise da Isus nije nas spasitelj, niti to pise u vedama, znaci ili biblija ili ostale knjige lazu, jedan jednostavan dokaz je zidovski narod, mozes vidjeti da su poseban narod, da su mnogi zidovi nobelovci, da su posebni, to je jedan dokaz koji ne mozes pobiti

sami sotonisti su dokaz da sotona postoji, a krscani da Jahve postoji, a ja vjerujem da ne postoji pjesma u svijetu gdje se huli na allaha ili budu, samo na Isusa
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 9:26 pm

kad pocnes citati bibliju onda ces shvatiti kakva je to knjiga
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 9:28 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
kad pocnes citati bibliju onda ces shvatiti kakva je to knjiga

kad počneš čitati pravila onda ćeš shvatiti kakav je ovo forum

Poštovanje, da bi se mogao/la registrirati, moraš se slagati s uvjetima pod kojima radi/funkcionira ovaj forum, a koji su navedeni u tekstu ispod.

Svi postovi [poruke] na ovom forumu izražavaju mišljenja/stavove/poglede autora/ica tih postova; sukladno čemu administratori/ce, moderatori/ce i ostale osobe koje sudjeluju u održavanju ovog foruma [u daljnjem tekstu: Admini/ce] ne mogu i neće odgovarati za sadržaj tih postova [naravno, osim vlastitih].

Admini/ce će u najkraćem mogućem roku izbrisati postove uvredljivog/nepoćudnog/nedopuštenog sadržaja, no, treba imati na umu da je gotovo nemoguće pogledati svaki post što će reći da postoji mogućnost da neki od postova takvog sadržaja ne bude izbrisan [stoga se ne ustručavaj obavijestiti Admine/ice o postojanju istog/ih].

Postanje uvredljivih, bestidnih, vulgarnih, klevetničkih, punih mržnje, prijetećih, seksualno orijentiranih sadržaja kao i bilo kojih drugih sadržaja koji krše zakon(e) nije dozvoljeno. Činjenje nedozvoljenog uzrokuje trenutno i trajno isključivanje osobe [činitelja/ice] s ovog foruma kao i obavijest provideru osobe [činitelja/ice] o učinjenom. Admini/ce imaju pravo, u bilo koje doba, izbrisati/urediti/premjestiti/zatvoriti teme/postove s nedozvoljenim sadržajem.

Svi podatci, upisani prilikom Registracije, upisuju se u bazu podataka. Niti jedan podatak ne smije i neće biti dan na uvid ikojoj osobi [osim tebi, Admina/ica i onih-ako/što/kako podliježe zakonu]. Admini/ce ne mogu i neće biti odgovorni/e ukoliko uslijed hakerskog napada dođe do uvida u/otkrivanja podataka.

Forum koristi tzv. cookies [kolačiće] za spremanje podataka na računalo kojim pregledavaš sadržaj foruma. Kolačići ne sadrže nikakve osobne podatke i služe samo i isključivo za bolji rad foruma. Tvoja e-mail adresa služi samo za Registraciju, te obavijesti vezane uz tvoj korisnički račun.

Klikom na "Slažem se..." potvrđuješ da se slažeš sa svim gore navedenim kao i da ćeš se istog pridržavati.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 11:02 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
sami sotonisti su dokaz da sotona postoji, a krscani da Jahve postoji, a ja vjerujem da ne postoji pjesma u svijetu gdje se huli na allaha ili budu, samo na Isusa

postoje takve pjesme, naravno.

sotonisti - dokaz da postoji sotona
krscani - dokaz da postoji Bog (kako ga nazivamo)
židovi - dokaz da postoji Jahve

logičnim zaključivanjem, iz ovoga slijedi jedno jedino:

hinduisti - dokaz da postoje Višna, Krišna i Šiva
muslimani - dokaz da postoji Allah

imaš još recimo:
budizam
konfucionizam
spiritizam
shinto
zoroastrizam
...

nda.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 11:24 pm

silver je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
sami sotonisti su dokaz da sotona postoji, a krscani da Jahve postoji, a ja vjerujem da ne postoji pjesma u svijetu gdje se huli na allaha ili budu, samo na Isusa

postoje takve pjesme, naravno.

sotonisti - dokaz da postoji sotona
krscani - dokaz da postoji Bog (kako ga nazivamo)
židovi - dokaz da postoji Jahve

logičnim zaključivanjem, iz ovoga slijedi jedno jedino:

hinduisti - dokaz da postoje Višna, Krišna i Šiva
muslimani - dokaz da postoji Allah

imaš još recimo:
budizam
konfucionizam
spiritizam
shinto
zoroastrizam
...

nda.

da ali ne postoje oni koji stuju ime zlog bica iz kurana, kako ga oni zovu, šejtan, također vede kazu da sotona ne postoji, sve 3 knjige se oko zla ne slazu, to je bit svega, samo sotonisti postoje i samo po bibliji pljuju, ne mogu kuran i biblija biti od istog Boga, jedna je od sotone a jedna od Boga, isto je i s vedama, samo je jedna od tih knjiga od Boga, a ostale su dvije od sotone, vede kazu da sotona ne postoji, kao i kuran, a vidimo da sotonisti postoje, tako da je to dokaz da sotona nece pljuvati po onome sto je njegovo......jer ako po onoj logici u koju smo usli, sotonisti su dokaz da sotona postoji, onda vede i kuran lazu jer ne govore o sotoni...budi mudar i bori se za zivot vjecni, predaj srce i misli Isusu
[Vrh] Go down
Sponsored content





o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: o cemu se ovdje govori???????   o cemu se ovdje govori??????? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
o cemu se ovdje govori???????
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!
» U cemu spavate???

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: