Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Voda vs. Coca-Cola

Go down 
+14
MoW
Kahali
waldox
floridana
arhont
fretless11
because the night
Aleksandar Veliki
sanja
meli
veronika30
Svjetloisjena
Merkurica
Sentinel
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimesri ruj 24, 2008 12:40 am

meli je napisao/la:
Koliko taj susjed ima godina?

A ima negdje oko 45 godina, al da vidis na sto lici, strasno.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimečet lis 16, 2008 7:17 am

Citat :
Testiranje vodećih marki flaširane vode kupljene širom SAD-a otkrilo je zagađenje koje se često nalaze i u vodi iz slavine.

Iako su sve osim dvije marke ispunile Američke propise o kvaliteti vode nalaz je otkrio rasprostranjenu zabludu - i marketinški trik - da je flaširana voda čistija od one iz slavine, napomenuli su istraživači.

Laboratorijsko testiranje tijekom studije na 10 marki flaširane vode otkrilo je 38 kemikalija uključujući i bakterije, kofein, sastojke lijeka protiv bola acetaminofena, umjetnog gnojiva, kemikalije za izradu plastike i radioaktivni element stroncij.

Iako je ovo najčešće posljedica činjenice da je testirana voda zapravo vodovodna kojom kompanije samo pune svoje plastične bočice i prodaju vam istu stvar po daleko puta većoj cijeni drugi zagađivači su vjerojatno potekli iz plastične ambalaže, izjavili su istraživači.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimečet lis 16, 2008 7:18 am

Citat :
"U nekim slučajevima čini se da flaširana voda nije ništa manje zagađena od one iz vodovoda, a skuplja je 1 900 puta. Potrošači bi trebali očekivati nešto bolje, rekla je Jane Houlihan, jedna od autorica studije.

Dvogodišnje istraživanje provela je ekološka grupa iz Washingtona Environmental Working Group, organizacija koju su utemeljili znanstvenici koji traže strožije reguliranje ekoloških pitanja.

Znanstvenici uključeni u istraživanje osobama zabrinutima zbog zagađenja pitke vode savjetuje da umjesto flaširane vode kupe običan filter i piju onu iz vodovoda.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimečet lis 16, 2008 7:22 am

a tko zna kakve je kvalitete ova naša u trgovinama. znam samo kad sam jednom prilikom popila čašu vode iz automata da sam poslije osjećala užasnu žeđ iako prije toga nisam bila toliko žedna. upozorili su me na to ali im nisam vjerovala.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimečet lis 16, 2008 8:58 am

voda se zove Sveti Rok
sad sam se sitilia lood
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimečet lis 16, 2008 9:19 am

Meni ta voda Sveti Rok ima bljutav okus. Inače uglavnom pijem vodu iz vodovoda. Onu u bocama kupujemo samo kad idemo nekamo. I plastika mi je nekako bljak...
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimesri sij 28, 2015 7:57 pm

coca cola nije zdrava,ali što je zdravo? sve valja umjereno jesti i piti. affraid
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimesri sij 28, 2015 9:24 pm

waldox je napisao/la:
coca cola nije zdrava,ali što je zdravo? sve valja umjereno jesti i piti. affraid

kako misliš "što je zdravo" ? pa ne znam, možda nisam baš ja najkompetentniji da o tome pišem ali i ja bi mogao napisati par kartica texta o tome što je sve zdravo, postoji desetke tisuće napitaka koji su zdravi, lijekoviti, poželjni za organizam i tretmane.. ..
ne znam na što si aludirao sa tim, kao cola nije zdrava ali nije ni ništa drugo pa onda nema veze ?

ai i ovaj drugi dio isto "sve treba umjereno.." šta treba umjereno i mixana alkoholna pića sa etanolom na plus 50 usred ljeta u Indiji ?
sigurno ne treba "sve" umjereno, vjeruj mi ja probao ..
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimesri sij 28, 2015 9:28 pm

umjereno sam mislio ne puno a ne malo. alkohol je štetniji nego coca cola ali nitko ne kontrolira šta jedemo i pijemo.pametnom dosta :x
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimečet sij 29, 2015 11:47 am

Dodani šećeri i umjetna sladila nisu zdravi. To je boljka gotovo svih sokova na tržištu. "Soft drinks" su sokovi koji se sastoje od dodanog šećera u nekom obliku, umjetnih boja i gazirane vode. Koliko je poznato, izazivaju veliku količinu problema u čovjeka, a najviše doprinose epidemiji debljine, dijabetesu, propadanju zubiju i smanjenju gustoće kostiju. To sve je pogotovo problem u slučaju da se pije puno takvih pića i da zamijene tradicionalna nutritivno kvalitetna pića kao što su voda, prirodni voćni sokovi i mlijeko.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimečet sij 29, 2015 12:15 pm

valjda, ali nije ni voda zdrava ima dosta i klora u njoj .mlijeko više nije što je bilo prije... drunken
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimesri oľu 11, 2015 5:59 am

Alkohol je štetniji od Cole ako usporedjuješ kronere i klince koji piju te Cole svugdje, ali ako usporedjuješ ljude koji znaju piti alkohol, to jest bolje reći oni koji ga znaju koristiti, onda vidiš kako to baš i nije tako i alkohol u toj varijanti ne samo da nije štetan već je i zdrav.
Cola nije zdrava u nijednoj varijanti (osim možda da pokušaš sjebati bakterije ili viruse nakon neke hrane za koju sumnjaš da je već bila stara ili pokvarena, tu jedino možda može pomoć' Cola)
Znao sam jednu staru gospodju u Istri i uvijek bi kod nje stali kada bi išli bilo gdje u Istru prema obali...
jebote žena je imala 90 godina kada sam ju upoznao i mislim da je još živa, ima preko 103 sigurno, šjora Kornelija, pitajte za nju ako se budete našli na području Buzeštine bilo gdje.... svi znaju tko je jer je držala dobru konobu i sama ju je vodila preko 60 godina kontinuirano.... (uvijek lupi neku cijenu napamet koja uopće nije točna kada izračunaš ali nitko se ne buni radi toga, nekada uopće ne naplati, nekada odere previše, ali previše je najčešće kada ljudi naruče puno tih makjata ili čajeva, to joj se gadi radit kaže...);

Ona bi točno znala kada i koliko kojeg vina treba popiti da si regulira tlak, znalaje nekad mrdnut i rakijicu, kada je bila mlada naučila je kako se pija crno kuhano vino i koliko prije nego što se ide raditi u polje.... ni ona niti itko drugi koji pije alkohol na takav način neće imatiama baš nikakvih problema sa zdravljem, sigurno ne rdi alkohola....
Kornelija je dnevno stresla sigurno po 1 bocu bijelog (najmanje), pomalo ujutro, malo popodne i malo više prije spavanja, ajde neka netko proba popiti litru Coca cole baš svaki dan i nek radi što god hoće da prevenira oštećenje zdravlja pa miti objasni kako je tococa cola manje štetna od alkohola.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimesri oľu 11, 2015 11:53 am

kako to sudiš po jednoj osobi ako je pila da je zdrava ,kako ti znaš da je coca cola štetnija od alkohola?ja pijem colu svaki dan pa šta?od kokakole se nećeš napiti normalno da nije zdravo piti 2l ili 1 l svaki dan,ajde popij 3 čaše vina već te glava boli ...alkohol šteti mozgu -.- ali svatko ima svoj porok ,ako te nešto uništi uništitit ćete ...
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimesri oľu 11, 2015 3:51 pm

Secer u Coli je stetniji, nego sastav alkohola. Naravno ne govorimo o litrama, cak i ako popijes previse vode, je stetno. Alkohol u umjerenim kolicinama je dobar za krvnu sliku, cirkulaciju i sl.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimepet oľu 27, 2015 4:52 am

waldox je napisao/la:
kako to sudiš po jednoj osobi  ako je pila da je zdrava  ,kako ti znaš da je coca cola štetnija od alkohola?ja pijem colu svaki dan pa šta?od kokakole se nećeš napiti normalno da nije zdravo piti 2l ili 1 l svaki dan,ajde popij 3 čaše vina već te glava boli ...alkohol šteti mozgu -.- ali svatko ima svoj porok  ,ako te nešto uništi uništitit ćete  ...

- Ne sudim po jednoj osobi, tu sam priču naveo kao simpatičan primjer, vodim navoditi ponekad primjere kada o nečemu pričam..

- Ne znam "ja" da je coca cola štetnija već to znaju svi ljudi koji su ikada došli barem do shvaćanja utjecaja i uloga šećera, masti, polisaharida, ugljikohidrata, bjelnačevina, soli, minerala etc na tijelo čovjeka (ne treba dalje od osnova nutricionizma, može čak i ovog naj površnijeg Zapadnog) i samom činjenicom što se radi o piću s najkoncentriranijom količinom šećera (koje ljudsko tijelo jednostavno nebi bilo u stanju abosrbirati u tim količinama da nije spravljeno u takvoj vrsti tekućine/napitka);
Osim njih svi ljudi koji imaju dijabetes ili se bave šećernom bolesti iz bilo kog razloga prvo uče što je to šećeš i na klasičnom coca cola primjeru je sve bajno objašnjeno jer se testovi i promatranja vrše na zdravom čovjeku a ne na dijabetičaru...
Dalje imaš HRPE testova što Coal radi i što možeš sa njom učiniti kao sa tekućinom sa skidanje hrđe, stavljanjem komada mesa unurat cole tijekom 1 noći itd...
Meni jednostavno nije jasno kako nekom nije jasno da je to trivijalno usporedjivati uopće.

- Ja ne znam od kojeg tebe to vina "boli glava" nakon tri čaše ali meni se to u mom 20 godišnjem iskustvu nije desilo ama baš nijednom ... možda u srednjoj školi od nekog od prvih pijanstava od nekog najgoreg vina do kojeg smo mogli doć ali ovako sam znao pijuckati i 40 -50 gemišta ili lovranskih od 3 deci i ko bubica ....
I to pričam o pijasntvima gadnim ne pričam o normalnom konzumiranju ...

Evo ti jedno pitanje i kojim god odgovorom da odgovoriš znat ću gdje si i što misliš (a mislim da ćeš znat' i ti):
Ostao si na nekom Pustom otoku i nema apsolutno nikakvih izvora vode, sa broda koji se nasukao uspio si izvući nekoliko kašeta:
a) bijelog vina
b) coca cole
što bi da si radije našao i što misliš s kojim odgovorom bi preživio duže ?

Znaš jedan kvalitetniji Chabli ili recimo dobra Borgonja sa jedne od Premier Cru lokacija zaslužuje da se otvori kada dođe iskusan Somelier i otvori, dekantira, degustira i zatim napiše jedan čitav mali elaborat od atmosfere vina do umjetnosti fermentacije, čistoće, boje, buke-a itd itd....
Alkohol (vino specijalno) sa nama je valjda 10000 godina i više i od Bakho-a i Dionizijskih ceremonija pa sve do poezije o vinima, knjigama, tezama, naučnim doktoratima i čitavim malim bogatstvom onoga što je Vino iza nas ostavilo i što će još ostaviti ne može se uporediti sa coca colom ni u jednom smislu a najmanje uopće u razmatranju nečega toliko trivijalnog kao ovo "kako znamo da je coca cola štetnija"... lol
pa to valjda djeca u osnovnoj znaju ...
ako baš hoćeš možemo preći i na znanstvene dokaze ali to ne znam stavrno odakle bi počeo ...

- Alkohol NE šteti mozgu, ne u normalnim količinama i nakon hrane itd i ne kada se radi o alkoholnim preradjevinama koji su pristojni i nisu smeće....
ja sam (dok sam pio) pio vino i u najgorem periodu single-malt-ove jer to jedino priznajem za whiskey, ostalo su smijurije .... tipa "jack s colom" i takve nebuloze, kao pije Burbom i onda stavi Kolu u njega ...hahah....
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimepet oľu 27, 2015 11:40 am

Waldox, probaj prati wc školjku s coca colom, bolje ide od domestosa.
Inače gledao sam video u kojem su stavili mliječni zub preko noći u čašu coca cole. Mislim da je potpuno nestao.
Stavi zub u čašu vina i u najgorem slučaju ga možda malo nagrize.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimepet oľu 27, 2015 11:42 am

Kahali, što misliš o blended whiskey-ima, za razliku od single maltova?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimepet oľu 27, 2015 11:44 am

novus možda je to točno ali vino je otrov na drugi način, pokušaj piti 3 čaše crnog vina i kakvi ćeš se osjećat, od pepsi još nitko nije umro. no
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimepet oľu 27, 2015 5:12 pm

Od tri čaše se osjećam odlično, pogotovo u dobrom društvu.
[Vrh] Go down
Bella.Lilly
Riba



Female
Sagittarius Monkey
Broj postova : 107
Age : 31
Registration date : 09.07.2013

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimepet oľu 27, 2015 11:39 pm

Ja sam jednom, eksperimenta radi, popila 2l Cole Zero u roku najviše pola sata i počeli su mi se mišići kočiti i jako me boljeti a srce lupati. Inače nemam nikad lupanje srca, nikad nikakvih kardivaskularnih problema i nikad mi se tako mišići nisu grčili sami od sebe. Nikad ne pijem običnu Colu jer mi šećer tu jako smeta, osim kad mi pritisak ode u tačku ili kad mi se grlo upali (kad sam imala možda 9-10 godina to mi je bio očajnički potez u tim situacijama). Moooožda u tom slučaju vrijedi da otrov može biti i lijek ;) Ostala mi je ružna navika da pijem tu Colu zero, kad mi tata vidi hoće da me ubije, kaže aspartam ti pravi rupe na mozgu i zato si neraspoložena, realan čovjek.
Inače se slažem da je vino i sav alkohol zdraviji od Coca-Cole, čini mi se da sam na nekoj ayurvedskoj stranici pročitala da je Coca-Cola čist Tamas a alkohol neko "neutralno zlo", mada... :) kakvo crno zlo :))) krv isusova :D Nije meni pijanstvo čak ni poslije tri čaše, nego omirišem ga, malo na jezik, nepce, uz neku grickalicu tipa bundeve ili finog sira, tamburaši ili neka slična muzika, to je nešto najbolje na svijetu, više me to "opije" :D. A pogotovo kad je vino miješano s nekom oporom biljkom ili se osjeti na voće, ma ej. Par vrsta domaćeg vina sam nedavno probala u Beču i to su najbolja vina koja sam probala u životu u jednoj vrlo lijepoj vinariji, a probala sam dosta vrsta, volim mijenjati dok ne nađem što mi najbolje paše.
waldox, možda ti jednostavno ne paše vino, ja mislim da za to trebaš imati žicu. Većina ljudi koje znam su pivopije a vino ne vole, kažu da im ne prija... ali možda jednostavno nisi probao dobro vino, ako je loše napravljeno možda je do metanola, ne etanola. (?)
Nisam nikad od vina osjetila glavobolju, doduše glava me nikad ni ne boli, jedino me boli želudac kad pretjeram s pićem, ali to su uglavnom kombinovane žeste, recimo jeger-lavov-tequila.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimesub oľu 28, 2015 12:24 am

Bella.Lilly je napisao/la:
jeger-lavov-tequila.

You really know how to party! cuga
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimesub oľu 28, 2015 1:22 am

bella lilly, zero cola nije dobra kad se miksa ja volim rum kolu ,ali nije dobar bambus, ne volim vino ni pivo odmah me glava boli ,ne osjećam se dobro kad pijem alkohol,sve umjereno najviše volim čaj od brusnice, mlijeko , pepsi , bijelo vino ne crno ... :D
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimesub oľu 28, 2015 3:49 pm

Ja cesto vidim eko-punkere u parku, piju caj od brusnice.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimesub oľu 28, 2015 4:10 pm

haha jedi i mogu ti reć da je jako zdrav čaj od brusnice, drunken ne boli glava od njega.vino povećava visoki tlak i eto ti moždani ,
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitimesub oľu 28, 2015 6:52 pm

Bella.Lilly je napisao/la:
čini mi se da sam na nekoj ayurvedskoj stranici pročitala da je Coca-Cola čist Tamas a alkohol neko "neutralno zlo", mada... :)
kako mislis tamas? Po onim sto sam ja cula, ne mozes "fizicke" stvari svrstati pod tamas, rajas ili sattva. Radi se o Prakriti...

Citat :
uz neku grickalicu tipa bundeve ili finog sira, tamburaši ili neka slična muzika, to je nešto najbolje na svijetu, više me to "opije" :D.
aaaaahhh opisala si mi perfektnu vecer kad je ljeto  face  face

Citat :

ali možda jednostavno nisi probao dobro vino, ako je loše napravljeno možda je do metanola, ne etanola. (?)
u nikakvom vinu nebi trebalo biti metanola^^

Ja nikad u zivotu nisam imala mamurluk niti malo glavobolje poslije konzumiranja alkohola, a ja sam bas zestoko trpala alkohol u sebe face I guess, I just happened to be a happy bunny cuga
[Vrh] Go down
Sponsored content





Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Voda vs. Coca-Cola   Voda vs. Coca-Cola - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Voda vs. Coca-Cola
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Voda
» Fotografska natjecanja 2010. godine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Zdravlje-
Forum(o)Bir: