Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 šta koristite one dane u mjesecu?

Go down 
+9
malena
Aleksandar Veliki
gloria_g
None
Merkurica
sanja
Svjetloisjena
Alpha
floridana
13 posters
Go to page : Previous  1, 2

šta koristite one dane u mjesecu?
Always ulošci
šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_vote_lcap36%šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_vote_rcap
 36% [ 8 ]
Vir ulošci
šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_vote_lcap0%šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Libresse ulošci
šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_vote_lcap14%šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_vote_rcap
 14% [ 3 ]
OB tamponi
šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_vote_lcap23%šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_vote_rcap
 23% [ 5 ]
ništa
šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_vote_lcap5%šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_vote_rcap
 5% [ 1 ]
svašta
šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_vote_lcap9%šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_vote_rcap
 9% [ 2 ]
skupljam perje
šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_vote_lcap13%šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_vote_rcap
 13% [ 3 ]
Ukupno glasova : 22
 

Autor/icaPoruka
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 12:01 am

Ja koristim dnevne uloške više iz razloga što ne prakticiram pamučno donje rublje, nego se tu nađe svakakve ''plastike'', pa pošto to ne mogu peglat, ne volim da mi je uz tu ''zonu'', pa koristim dnevne uloške... Nisu tamponi razlog...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 12:05 am

malena je napisao/la:
Ja koristim dnevne uloške više iz razloga što ne prakticiram pamučno donje rublje, nego se tu nađe svakakve ''plastike'', pa pošto to ne mogu peglat, ne volim da mi je uz tu ''zonu'', pa koristim dnevne uloške... Nisu tamponi razlog...

Kužim razlog, samo kažem da je moje donje rublje koje je obavezno pamučno već stradavalo kad sam stavljala samo tampone.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 12:10 am

Puno ovisi o jačini krvarenja, a ja s tim do sada nisam imala problema, i nadam se da neću...
Ja imam problema s bolovima kad nisam na pilulama, ali i to sam već riješila kako ne dojim...
Ali to je već daleki off topic, pa...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 8:44 am

malena je napisao/la:
Puno ovisi o jačini krvarenja, a ja s tim do sada nisam imala problema, i nadam se da neću...
Ja imam problema s bolovima kad nisam na pilulama, ali i to sam već riješila kako ne dojim...
Ali to je već daleki off topic, pa...

Pa i nije toliki offtopic zubo

Što koristite one dane u mjesecu? Pilule protiv bolova zubi
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 8:48 am

Pilule su pod obavezno barem 1. dan koji ja zovem dan D.
Nisam nikad koristila tampone, nekak mi je odbojna pomisao na njih, ali valjda se čovjek navikne.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 8:54 am

meli je napisao/la:
Pilule su pod obavezno barem 1. dan koji ja zovem dan D.
Nisam nikad koristila tampone, nekak mi je odbojna pomisao na njih, ali valjda se čovjek navikne.

Možeš se naviknuti, ja ih koristim ponekad kad moram na posao ili neku drugu aktivnost drugi dan menge koji mi je nakon drugog poroda vrlo "poplavan". Ne pomažu ni oni noćni ulošci pa kombiniram s tamponom, ali mi smeta, nakon što ga izvadim, kao da me izgrebao, boli ako pokušam staviti novi. U svakom slučaju kutija mi traje mjesecima zubo
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 11:01 am

meli je napisao/la:
Pilule su pod obavezno barem 1. dan koji ja zovem dan D.
Nisam nikad koristila tampone, nekak mi je odbojna pomisao na njih, ali valjda se čovjek navikne.
i meni je odbojna pomisao na njih prije svega zato što si vizualiziram tampon natopljen krvlju unutar mog tijela. no
ne djeluje mi to baš ni higijenski ni zdravo.
meli, na kakve pilule misliš? na hormonske ili misliš na pilule/tablete protiv bolova?
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 11:22 am

Ja sam mislila na kontracepcijske, otkad ih pijem, nemam nikako bolove za vrijeme mensturacije....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 11:24 am

malena je napisao/la:
Ja sam mislila na kontracepcijske, otkad ih pijem, nemam nikako bolove za vrijeme mensturacije....

Eh, pa kad je to onda estrinski menzis, a ne onaj normalni. On manje krvari i manje boli. Samo su meni pilule u tri mjeseca što sam ih uzimala napravile svakakve probleme - od non stop sitnog krvarenja do otečenosti cijeloga tiojela, fuj... no
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 11:29 am

svjetloisjena je napisao/la:
Samo su meni pilule u tri mjeseca što sam ih uzimala napravile svakakve probleme - od non stop sitnog krvarenja do otečenosti cijeloga tiojela, fuj... no
ja nisam krvarila, ali grozno sam se osjećala dok sam ih pila (također 3 mjeseca), kao da sam u tuđem tijelu. zbog toga sam ih i prestala piti, a probleme riješila mješavinom vrkute i stolisnika. :)
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 11:38 am

Ali dok ih nisam pila imala sam takve bolove, da se nisam dizala iz kreveta dva-tri dana kada bi dobila menstruaciju. Jedno vrime sam pila Nalgesin protiv bolova, ali od njega sam se osjećala čudno, pa sam ga prestala pit. Tako da sam se ja sa kontracepcijskim pilulama spasila...
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 11:56 am

malena je napisao/la:
Ali dok ih nisam pila imala sam takve bolove, da se nisam dizala iz kreveta dva-tri dana kada bi dobila menstruaciju. Jedno vrime sam pila Nalgesin protiv bolova, ali od njega sam se osjećala čudno, pa sam ga prestala pit. Tako da sam se ja sa kontracepcijskim pilulama spasila...
znam mnoge djevojke i žene kojima su pilule pomogle, što pri bolovima, što zbog neredovite/obilne mjesečnice, odljeva i cista na janicima.
meni su samo odmogle. doduše, u ta tri mjeseca mjesečnica mi je bila redovita i u tom smislu su bile o.k., ali kad sam zbrojila sve ono što sam zbog toga trpila, ipak mislim da su mi više odmogle.
ma glavno da je sada sve o.k. :)
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 12:16 pm

ja ih pijem vec dulje vrijeme... imala sam jako neredovitu i obilnu mjesecnicu a o bolovima da i ne pricam. sad mi je super. znam kad cu ju tocno dobit i znam da me nece boljet. a inace imam jednu vrstu anemije tako da su mi obilne mjesecnice samo štetu radile.
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesri svi 21, 2008 1:23 pm

merkur je napisao/la:
meli je napisao/la:
Pilule su pod obavezno barem 1. dan koji ja zovem dan D.
Nisam nikad koristila tampone, nekak mi je odbojna pomisao na njih, ali valjda se čovjek navikne.
i meni je odbojna pomisao na njih prije svega zato što si vizualiziram tampon natopljen krvlju unutar mog tijela. no
ne djeluje mi to baš ni higijenski ni zdravo.
meli, na kakve pilule misliš? na hormonske ili misliš na pilule/tablete protiv bolova?

Na tablete protiv bolova, ne pijem kontracepcijske.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesub kol 02, 2008 11:16 pm

pustite ga čovjek konkretno govori a vi ga ismijavate
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesub kol 02, 2008 11:18 pm

ufo men je napisao/la:
pustite ga čovjek konkretno govori a vi ga ismijavate
ispravak slobodno zajebavajte ali ne mene :x
[Vrh] Go down
stella
Majmun
stella


Female
Pisces Rat
Broj postova : 902
Age : 52
Registration date : 06.02.2008

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimeuto kol 05, 2008 11:45 pm

Ja uopće nemam problem s ulošcima ni s tamponima jer uopće nemam menstruaciju otkako mi je doktor ugradio "mirenu". To je kod mene ionako bilo strašno neredovito, al sad mi je super!
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesri kol 06, 2008 12:49 am

šta je to mirena?
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimečet kol 07, 2008 11:38 am

kako? pa imaš 36 god (ako je to točno)?
[Vrh] Go down
stella
Majmun
stella


Female
Pisces Rat
Broj postova : 902
Age : 52
Registration date : 06.02.2008

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimesub kol 09, 2008 12:11 am

Godine su mi točne, ali me hormoni ne slušaju! Inače mirena ti je slična spirali, s tom razlikom da ne djeluje abortivno, što je meni najvažnije! Izgleda kao kapsula koju i ginekolog umetne u maternicu i tokom 5 godina otpušta hormonekoji te štite od trudnoće. Kažu da je zaštita ravna sterilizaciji. Jedina mana je što je dosta skupa.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimepon kol 11, 2008 1:01 pm

nikad čula....fakat...
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 7:23 pm

ja koristim tampone,mada ih je najbolje izbjegavati jer stvaraju TSS (toksicni sok sindrom) govorim vam to kao ljekar,sto se tice tableta u toku bolnih menstruacija dobre su ketonal ili depon,u vrijeme menstruacije trebala bi se izbijegavati bilo koja tableta koja u sebi sadrzi andol ili paracetamol jer andol produzava krvarenje :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: šta koristite one dane u mjesecu?   šta koristite one dane u mjesecu? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
šta koristite one dane u mjesecu?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Koji browser koristite ?
» LHC na Mjesecu
» Koji 'Quick reply' koristite?
» Najbolji web preglednik. Koji vi koristite ?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Ankete-
Forum(o)Bir: