Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 život nakon Juge

Go down 
+14
floridana
Casper
Berny_Sinara
gloria_g
Karl Marx
BUBI
malena
zmija
Aleksandar Veliki
Cvrcak
gogx
Svjetloisjena
vladimir
sanja
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
BUBI
Višestanični organizam
BUBI


Female
Cancer Dragon
Broj postova : 59
Age : 59
Registration date : 22.11.2007

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimepet stu 23, 2007 6:45 pm

YU!
Meni se dopadalo sto je tamo ostala moja mladost.
Druzenje,posvuda u velikoj zemlji.
Putovanja,dopisivanja,ljubavi...
Svasta lepo.
Nije nas bilo briga za politike,nikoga od mladih..a i matorci(bar mnogi),su o tome kao brste nesto jer im je dosadno.
Bilo je sigurno i ekstremista(mislim da su takvi zakuvali i zamuvali).No...
Kinte je bilo pristojno,sljakalo se i nije bas da se kralo.Posle su to radili.
Tile je uzo te kredite,ali napravio i mogucnost da se radi i otplacuje.
Nije ni Tile ni ovi sad zasrali.
Svi cute o onoj ekipi 10 godina izmedju.Ti su pokupili kajmak i kad je trebalo provaliti,zakuvali rat i izvukli se ko prdac iz gaca.Ja bi da se oni malo prozovu.

Ekipa je bila ok.Mi smo odavde voleli da idemo na Vase more,i dobro smo se ophodili,nije bilo govora o naci forama.Dobro smo i trosili.Pa bar Srbi vole da arce i bance!
Ja sam i zivela u Puli pred rat ,3 godine.Mislila sam da ostanem zauvek.A onda poce sranje kojeg se gadim i uzasavam svakodnevno.I dan danas.
Pioniri.
Pa to je meni bilo slatko.Jedino sto ja to nisam kapirala.Moja je porodica bila apoliticna pa nisu mi ni bili jasni ti fazoni partija.Nisam dok nije ovo sranje pocelo niti razmisljala o tome.
Kapirala sam nekog zanima to i tu se druzi i interesuje,a mene je zanimao R&R i ja sam bila u tom fazonu.Ali,tu su i zajebali.
Mnogi na svim stranama koji su neduzni su upravo iz tog miljea R&R,i platise ceh sto nisu pratili politiku.
Ma ni sad je ne pratim,nek puse k**** svi od reda.
Ja bi da i moja deca upoznaju lepe nase Hrvatice.Jesam zena,ali vasew su zene prelepe.
Ni frajri vam nisu losi...imam ja i ceru!!
Daj da se malo sve to prekine i da se druzimo.
Ja bi volela da mi neko iz HR kaze,aj dodjem i vidim tu Srbiju i te strasne ljude!
Ja znam da su Hrvati zgodni i da nisu strasni.
Malo ko zeli odande da dodje.
Eto vi mladi,EXIT je super.
I dok su bila sranja ljudi(normalni a vise ih je) su se uvek radovali kad neko dodje iz HR.
Nije onda bilo ni gore ni bolje,malo drugacije i mekse i svima je to prijalo.
Pa svi vole da je mir i da nema ruznih misli u glavi.
Tako sam ja sve to ...a sad ima verovatno drugih vidjenja.
Meni ni sad nije lose,nije super-ne mogu na more.To mi jedino nedostaje.
Jer sva alternativna mora nisu to.Bila,videla i ne idem vise dok ne dodjem u HR. cry
A i prijatelji mi nedostaju.Upravo pokusavam da nadjem neke stare drugare iz ZG,sa nekima iz PU kontaktiram.
Eto...pomalo.
LJUBAV VW-mama mase
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimepet stu 23, 2007 6:47 pm

ljubi čak sam sve pročitala....
p.s. ja bi na exit odmah cheer
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimepet stu 23, 2007 6:56 pm

Pozdrav Bubi.
[Vrh] Go down
BUBI
Višestanični organizam
BUBI


Female
Cancer Dragon
Broj postova : 59
Age : 59
Registration date : 22.11.2007

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimepet stu 23, 2007 7:16 pm

Veliki
Aj pricaj mi o Puli!
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimepet stu 23, 2007 7:21 pm

P.M.
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned



Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Age : 32
Registration date : 26.06.2008

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimepet lip 27, 2008 1:18 pm

ma bolje je kurac.živio drug tito i jugoslavija

GG edit
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimepet lip 27, 2008 10:46 pm

Pozdrav Karl Marx.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimepon lip 30, 2008 11:33 am

skreno, nemam blage veze jel bilo bolje...bila sam pre mala da bih to procijenila. ali ja jesam pionir :D

ali često čujem svoje starce koji kažu da je bilo prije bolje...
mislim u stvari, da svako vrijeme, ima svoje prednosti i mane....tako da je riječ "bolje" relativan pojam.
izuzev toga, da, ako prije nije bilo mržnje, onda mogu reći da je bilo bolje. jel moramo priznati htjeli, nehtjeli poslije jugostavije na prostoru balkana je cvjetala mržnja.
mržnja je najgora stvar koja se može dogoditi čovjeku - to mi je nešto strašno,
sjećam se tuđmanovog govora - prvog na Trgu - 1990 god. - govora koji me užasnuo. doslovno...
govora u kojem ja nisam naslutila ni mrvicu domoljublja, nego samu strašnu, smrtonosnu i ogromnu količinu mržnje...a mržnja se mogla škarama rezati međut ljudima okupljenim ispred pozornice.
tada sam shvatila da ne pripadam ovom okruženju...kao da sam pogriješila zemlju i narod u kojem sam se rodila...ili možda planetu???

ne razumjem zašto bih morala mrziti nego...samo zato što se drugačije zove od mene???ili zato što mi je to rekao prvi hrvatski predsjednik???
ah...sad sam se zapetljala...mogla bih ovako zauvijek :D
[Vrh] Go down
BUBI
Višestanični organizam
BUBI


Female
Cancer Dragon
Broj postova : 59
Age : 59
Registration date : 22.11.2007

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimesub vel 28, 2009 2:18 pm

E mila....
Ja na to pitanje pokusavam i dan danas naci odgovor...20 godina ,a ni tada nisam bila klinka 25....
Nema odgovora na najmocniju silu zemaljskog zivota-LJUDSKA GLUPOST I BEDASTOCA!!
Na to pitanje cak ni dragi Bog nema odgovor,pred tom "silom" ni Ona nema moc....
Jedino sto On ne moze je borba sa ne-ljubavi.
Da li ce se u ovim narodima krv vratiti u zile,gde im je i mesto,ili cemo gacati po krvi svih onih koji su nekih majki deca????
Daj Boze da stane-sad-juce!!!
Optimizam malih je ono sto nas cini velikima.
Ljubav,ljubav,ljubav...jedini moguci lek za ove bolne duse....Balkanske.... tongue
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimesub vel 28, 2009 2:26 pm

BUBA, lijepo da si ponovo navratila ljubi

Ovo što je Gloria napisala, nekako mi je promaklo čim nisam ništa napisala. Sjećam se svog užasa zbog tog govora i tadašnje atmosfere, bez obzira što znam ponešto o uzrocima i tokovima koji su na kraju do svega toga doveli je rčula sam vrlo jasno i glasno i govor mržnje s druge strane dosta prije ovoga, pa mnogi onda počnu odgovarati istim... Ne vratilo se. A posljedice traju i trajat će, ne zauvijek, nadam se, no to je priča za sebe.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimesri oľu 04, 2009 3:19 am

mrzim politiku...podsjeca me na gitka ovo sa politikom...citiram:"Koja je najstarija ljudska djelatnost?" Svabo:Prostitucija?
Gitak:Politika....al Svabo to ti je veoma veoma slicno....

Mozda su imali pravo kada su nasi govorili da je politika K**va :D?

link: https://www.youtube.com/watch?v=8BjkYlmBWFw
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimesri oľu 04, 2009 5:46 pm

Veliki starogrčki filozof Platon je napisao da bi se politikom smjeli baviti samo filozofi, i to prokušano i dokazano najmudriji, najobrazovaniji, najmoralniji i najplemenitiji pripadnici jedne zajednice. A kad pogledamo tko se danas time bavi (čast izuzecima), ili, još bolje, kad čujemo tko se sve živ ni mrtav time ne bi htio baviti, vidimo gdje nam je društvo u ovom trenutku...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimesri oľu 04, 2009 9:21 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Veliki starogrčki filozof Platon je napisao da bi se politikom smjeli baviti samo filozofi, i to prokušano i dokazano najmudriji, najobrazovaniji, najmoralniji i najplemenitiji pripadnici jedne zajednice. A kad pogledamo tko se danas time bavi (čast izuzecima), ili, još bolje, kad čujemo tko se sve živ ni mrtav time ne bi htio baviti, vidimo gdje nam je društvo u ovom trenutku...
bas :D ma politikla iliti prostitucija :D
[Vrh] Go down
BUBI
Višestanični organizam
BUBI


Female
Cancer Dragon
Broj postova : 59
Age : 59
Registration date : 22.11.2007

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimesri oľu 04, 2009 9:33 pm

Mili dragi...
pa prostitucija je posten "poso",za ono sto je politika. evil
Politika je rabota necastivog...a ,prostitucija moze biti i casna i uzvisena.
Odrastajte i vucite planetu u pravu stranu...uvek nas je manje,ali demoni ipak na kraju nikada nisu jaci ,bolji i uspesniji.
Ljubav!!! lovely
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 4:51 pm

upravo tako Bubi :cheers:
[Vrh] Go down
Casper
Dinosaur
Casper


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 305
Age : 46
Location : Croatia
Registration date : 10.02.2009

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 5:58 pm

Kad su bili prvi slobodni višestranacni parlamentarni izbori u RH pitali su jednu staru ženu iz Like što misli o novom poredku ona je odgovorila: "Prasci su ostali isti samo se korito promjenilo".
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 5:59 pm

Koja izreka! lolcina
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 6:35 pm

rofl2
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 10:43 am

meni licno je bilo bolje prije,
covjek se osjecao nekako mirnije s obzirom da je nekakva egzistencijalna sigurnost bila zagarantovana, da ne spominjem nivo zdravstvene zastite nekad i sad , besplatno skolstvo, uglavnom rijeseno stambeno pitanje ili je postojala realna perspektiva za njegovo rjesavanje ( bivsa juga je valjda bila jedina zemlja u svijetu koja je gradjanima gradila stanove, naravno da smo preko licnih izdvajanja sve to platili, ali sustina je bila u dobroj preraspodjeli sredstava )....

nisi se bojao podici kredit, izgraditi kucu, jer ga i onako pojede inflacija ; nisi mogao ostati bez posla sve da si i neradnik; na more je isla cak i sirotinja koje je bilo daleko manje nego danas ; od svih drugih socijalistickih zemalja bilo smo najpriznatiji i najcjenjeniji, pasos je bio "jak ko zemlja", pa skoro si imao status koji po osnovu svog pasosa danas uzivaju amerikanci...

da ne pricam o kulturi, sportu, muzici ( rok sastavi bivse juge, od triglava do makedonije su bili " boli glava ", i dan danas se slusaju i jos uvjek su neprevazidjeni sto se tice danasnjih ( prostor bivse drzave )pop- rok skupina), ako i ima nekih novih koji su nesto narocito znacajni u trzisnom smislu...

itd, itd..
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimesub oľu 07, 2009 2:34 am

Snake, slažem se, i meni je bilo bolje prije. Samo, nisam sigurna da je to izravno povezano s postojanjem i nepostojanjem Juge. Vremena su se nepovratno promijenila, a osim rata mi financijski vjerojatno i dalje otplaćujemo dugove tog lagodnog i relativno sigurnog života koji opisuješ. Osobno bih bila najsretnija kad bi se ta vremena vratila, po mogućnosti bez Juge, kako ne bi bilo razloga za neko novo sranje tuzni
[Vrh] Go down
BUBI
Višestanični organizam
BUBI


Female
Cancer Dragon
Broj postova : 59
Age : 59
Registration date : 22.11.2007

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimesub oľu 07, 2009 11:37 am

Moje vidjenje stvari je malo drugacije...
Ono sto je bilo bolje,nije toliko materijalni status,vec nesto u ljudima.
Standard je bio nesto bolji,i mogucnosti ...ali ljudi...
Bil smo zaista slobodni...pored mogucnosti putovanja bez previse napora,medjusobom smo bili otvoreni i kad bi se sukobili u misljenju i vidjenju stvari-niko nikoga nije zeleo ubiti i unistiti.

Nekako,ljudskost i gledanja na zivot i obaveze su bili dublji.
Sva ta prica kako niko nista nije radio,svi su imali gomile para,kralo se....
To je totalni apsurd.
Ljudi su vredno radili,kud i kamo vise nego danas.Imali su za svoj rad dovoljno da zive i da ne brigaju da li ce ostati gladni ili iskljuceni sa struje.

Ako je neko krao(a jeste) to su bili oni koji su imali pristup velikom novcu i velikim malverzacijama.
Krediti,da...ali...

Imali smo fabrike,poljoprivredu i ostale grane zaradjivanja i mogucnost da se ti krediti vracaju.

Ono sto u tom ekonomskom smislu ne stima u rasturanju YUge je upravo velika privredna nezavisnost.
Crv mrznje je i ubacen da bi se to srusilo.
YU-ga je bila organizam koji je mogao sam sebe odrzavati sa sasvim malim intervencijama od spolja.
To nekome nije odgovaralo...trebalo je uceniti i porobiti.
Nacionalizam i ostala sranja su se ovde tesko iskorenila ali se bolest lako ponovo zapatila.
I eto,sad smo svi ljudi 2. reda u odnosu na EU i Svet...
Moze nas uceniti i drzati u duznickom ropstvu ko god hoce.
Da bi se "udruzili" ponovo i oduprli tome-tesko je jer su jaz iskopali krvlju i uzasom....
Nek nam je Bog upomoc.

Kad je sve to pocelo meni je bilo jasno istog sekunda...ali...
Bila sam u uzasnoj zabludi da to ljudi vide isto.
I danas ne vide.

Sve je to i napravljeno da bi se napravila "velika legalna kradja"(rat),i onda imas 22 miliona robova umesto 22 miliona slobodnih i jakih.

Nacionalizam,ta rodoljublja-domoljublja, to ti je sve nepostojece sranje.
Niko nikog nije tu mrzeo.
Sa obe strane su ubaceni ,elementi razdora,i pufff!
Gotovo.
Za zarazu ti ne treba puno,tek pokoji mali virus.Jel?

Od Triglava do Vardara:
Sve privredne grane,sve vrste proizvodnje,svi moguci prirodni resursi.
Krug-zatvoren.

Onda zvaka o Titu,kao ideologija i ta sranja.
Da tako je krenulo,ali vremenom je to leglo.
Matori bas i nije smeo da prica (kao i sad politicari)ABC....nego satro "cuvajte YU kao oci",paaaa" bratstvo i jedinstvo"...ma,

U frazama,a ljudi su plitki,to zvuci tralalalalala,medjutim;
Da je rekao:
"Ako se zavadite-nista od love,bicete robovi zapada i istoka zauvek,crkavacete od uzasa i necete moci dalje od svog sela.
Kolonijalisti postoje svakog trenutka,istrebice vas kao Ameri Indijance....
Uzece vam vodu,zrak,naftu,zito,more,planine,dusu i zivot.
" " " " " " " " "
A??????
Iako je Tito bio Tito...ko zna cime je on drzo u saci ekipu...bio je velika mafioza...
Ali sa sobom nije odneo cvonjka,ni njegova porodica,izgradio je sta je izgradio...koliko su posle njega izgradili????
Sve je propalo i zapustilo se,znoj nasih dedova se prodaje u bescenje a nas tvore u robove.

Nisam Titoista,niko mi nikada nije bio clan....ali imam vidjenje i zdrav razum.

Jeste posle 2. rata bilo ljuto da se zemlja dovede u red,bilo je i nevinih-sigurno...
Ali to je trajalo 5-8 godina i nakon toga,nije se kopalo po ranama.
Zatrpano je,i ajmo dalje,za nove generacije.

Ko je tero skotove da otkopavaju zakopano?
Pa pohlepa!Licemerje!Ljudska glupost.

I sta sad,kao bolje nam je?
Pa ni Slovenci nisu Europljani 1. reda-nece ni biti.
A o nama nize da i ne govorim.

Sve se to moglo napraviti bez krvi i sa mnogo vise stila,i sta...Bili bi drzave za sebe ali bi se sradnja nastavila i snaga bi i ostala i uvecala bi se.
STOJIM KO BEDEM IZA OVOGA rofl
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimesub oľu 07, 2009 11:50 am

To je sve OK, BUBI, sjećam se i ja tog razdoblja, ali se sjećam i dvanaestogodišnjeg razdoblja propadanja i natezanja nakon Titove smrti i konačnog govora mržnje prije rata, nisam ni ja vjerovala da će se dogoditi što se dogodilo, ali crv mržnje je očito imao dobro pripremljeno tlo kad je tako lako sve planulo i nestalo što je bilo građeno desetljećima.
[Vrh] Go down
BUBI
Višestanični organizam
BUBI


Female
Cancer Dragon
Broj postova : 59
Age : 59
Registration date : 22.11.2007

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimesub oľu 07, 2009 12:08 pm

Upravo sam to pomenula,
trovali su ti koji su nakon njega krali i imali pristup svim tim ,za nas ljude nedodirljivim ,sferama.

Zrtvovani smo uzduz i popreko.
A stoka se napasla nsim zivotnim dahom.

Ovaj vid komunikacije je upravo dobar da se pomalo,nekim putevima ,zdravi ljudi nadju i ipak u borbi za opstanak-opstanu.
Sa svim vrednostima ljudskosti.
Malo nas je,jako malo,i mnogi nemaju puta do komunikacije...
Ali i evolucija radi polako.
Uzdajmo se u nasu decu,u ono malo ljudskosti sto im budemo uspeli usaditi u srca.
I molimo se.

Nikom ovde na Balkanu NIJE DOBRO!
Sladimo se "nama je bolje nego ovima-vidi njima je jos gore..."
To je bez veze,kakva je razlika dal si u loncu mrkva il krtola?
U loncu si i krckas!
Jel?
E pa ,pametnice moje,pomalo.....ima zraka i za nas.
Ko kaze da se moramo i hocemo utopiti u masu koja tera u propast.
Iako ih je vise.
Sad je vreme da budemo istrajni i hrabri,na pravi nacin.
Hrabri da istrajemo u ljubavi i iznad svega ljudskom uvazavanju i postovanju svakog pojedinca.
KISS
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimesub oľu 07, 2009 2:32 pm

Treba nastojati širiti dobro oko sebe, onda se to projecira i na širu zajednicu. Što više ima pozitivnih pojedinaca, pozitivnija je i zajednica. :)
[Vrh] Go down
Casper
Dinosaur
Casper


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 305
Age : 46
Location : Croatia
Registration date : 10.02.2009

život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitimesub oľu 07, 2009 5:51 pm

Iako ja se ne sjećam loših trenutaka u ex Yu mislim da je od ostalih komunistički režima ex Juga bila najdemokratskija.
[Vrh] Go down
Sponsored content





život nakon Juge - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: život nakon Juge   život nakon Juge - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
život nakon Juge
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Promjene nakon prekida
» Depresija nakon ljeta
» Dijeljenje nakon raskida

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: