Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)

Go down 
+8
Sentinel
Tutankhamon
marko suzic
Svjetloisjena
Alpha
meli
gloria_g
vladimir
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimened svi 04, 2008 6:52 pm

marko suzic je napisao/la:


Citat :
Svemir ---> minimalno 13.7 milijardi godina

Sunce ---> 5 milijardi godina

Mjesec ---> 4.5 milijardi godina


samo ti vjeruj bajkama...


Šta je, ostao bez riječi?
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimened svi 04, 2008 7:08 pm

kako kaze biblija: doci ce vrijeme kada ce ljudima razni ucitelji skakljati usi s raznim neistinama....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimened svi 04, 2008 9:29 pm

marko suzic je napisao/la:

samo ti vjeruj bajkama...

Ja barem ne pričam da sam nastao iz prašine rofl2

Citat :
nebi rekao da je crveno more presusilo!!!!

To je istina, ne može. Isto tako se ne može rastvoriti. Ti DOKAŽI da je to fizički moguće i ja ću ti vjerovati. Samo nemoj mi dati citat iz Biblije jer ga neću niti pročitat.

Citat :
ti zelis reci da neznas sto je dobro a sto lose???

Znam za sebe, uostalom to svatko za sebe procjenjuje, tako i ti. Tvoja je procjena da su ljudi loši ako ne čitaju Bibliju, moja je procjena da su to gluposti.

Citat :
a naravno da ne mozes ciniti dobro kad ti sotona namece zlo...baca ti lose misli...

tako je, Sotona je sve kriv. Uprevo uprevlje mojim prstime i ne zne gdje je slovo a na tipkovnici

Citat :
ti neznas niti odgovor na to pitanje, pa kad evolucija nema smisla i ne moze odgovoriti na pitanje smrti....jer je smrt besmislena, smrt je posljedica adamova pada u grijeh, jer je Bog to obecao...

Smrt je prirodna stvar jer se stanice sporije dijele nego što umiru. Ne pričaj bajke u odraslom društvu


Zadnja promjena: Omega; ned svi 04, 2008 9:30 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimened svi 04, 2008 9:30 pm

marko suzic je napisao/la:
kako kaze biblija: doci ce vrijeme kada ce ljudima razni ucitelji skakljati usi s raznim neistinama....

Šteta što su mislili na tebe i ostale kreacioniste.
[Vrh] Go down
Angel from shadow
Riba
Angel from shadow


Female
Leo Rooster
Broj postova : 158
Age : 30
Registration date : 16.12.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimepon svi 05, 2008 3:24 am

marko suzic je napisao/la:

zasto onda ti ne cinis samo dobro???

Zato što je, prvo i osnovno, čovjek i jer mu je u prirodi (isključimo Boga i Vraga sad) da čini i jedno i drugo. Također mu je u prirodi, ako je normalan (i ako nije pod utjecajem Vraga) da naginje ka svome Stvoritelju tj. da naginje ka dobrome stoga čovjek pokušava što više potisnuti tu svoju negativnu stranu prirode i činiti dobro, netko više - netko manje.
Sad zašto nam je to u prirodi - jer nas Bog stvori takvima - a zašto nas stvor takvima - tko će Ga znati, valjda on zna.. Tu je prikladna ona: "Pitaj Boga zašto." :)

Shvatio?
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimepon svi 05, 2008 12:47 pm

marko suzic je napisao/la:

ti zelis reci da neznas sto je dobro a sto lose???

Dakle, spasim muhu iz paukove mreze i pustim je na slobodu, da li je to dobro ili lose ???
Vidis to zavisi od tocke gledista, za muhu je to dobro jer je ostala ziva a za pauka lose jer ce ostat gladan i mozda umre od glad !!!
Sve je relativno mudri
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimepon svi 05, 2008 12:50 pm

Asolutno... zivili
Tutankhamon je napisao/la:
Sve je relativno mudri


Moje najdraze geslo lovely

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Angel from shadow
Riba
Angel from shadow


Female
Leo Rooster
Broj postova : 158
Age : 30
Registration date : 16.12.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimepon svi 05, 2008 7:33 pm

Namcor je napisao/la:
Asolutno... zivili
Tutankhamon je napisao/la:
Sve je relativno mudri


Moje najdraze geslo lovely

:)
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimeuto svi 06, 2008 1:21 pm

Dakle Adam i Eva su bili prvi ljudi na zemlji i bili su biljojedi a kako onda objasnjavas ostatke neandretalaca koji su bili lovci i jeli meso ?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimeuto svi 06, 2008 2:24 pm

Mislim da bi tocan odgovor bio da neandertalci nisu ni postojali jer ih se ne spominje u Bibliji...tako da... gica

A vidjet cemo sto Marko kaze...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimečet svi 08, 2008 6:46 pm

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

samo ti vjeruj bajkama...

Ja barem ne pričam da sam nastao iz prašine rofl2

Citat :
nebi rekao da je crveno more presusilo!!!!

To je istina, ne može. Isto tako se ne može rastvoriti. Ti DOKAŽI da je to fizički moguće i ja ću ti vjerovati. Samo nemoj mi dati citat iz Biblije jer ga neću niti pročitat.

Citat :
ti zelis reci da neznas sto je dobro a sto lose???

Znam za sebe, uostalom to svatko za sebe procjenjuje, tako i ti. Tvoja je procjena da su ljudi loši ako ne čitaju Bibliju, moja je procjena da su to gluposti.

Citat :
a naravno da ne mozes ciniti dobro kad ti sotona namece zlo...baca ti lose misli...

tako je, Sotona je sve kriv. Uprevo uprevlje mojim prstime i ne zne gdje je slovo a na tipkovnici

Citat :
ti neznas niti odgovor na to pitanje, pa kad evolucija nema smisla i ne moze odgovoriti na pitanje smrti....jer je smrt besmislena, smrt je posljedica adamova pada u grijeh, jer je Bog to obecao...

Smrt je prirodna stvar jer se stanice sporije dijele nego što umiru. Ne pričaj bajke u odraslom društvu

samo mi objasni kako je moguce da riba dobije noge i da dobije pluca???

a Bog je svemoguc i moze kako je rekao stvoriti abrahamovu djecu iz kamenja...


pa zato ti kazem da su pronasli kotace i kosti konja na mjestu gdje je mojsije prosao, pa to bas ne ide u prilog svijetu, jer svi vjeruju u evoluciju...a kako je to moguce, pa Bog je svemoguc...

ne ja kazem da covjek koji ne cita bibliju u danasnje vrijeme ne moze da cini dobro...jer citanje biblije ti daje duhovnu hranu bez koje ne mozes jer si duhovno bice...zato ces ciniti zlo jer ce sotona uvijek te prevariti jer si bez biblije duhovno slab...


sjeti se onih misli kad pricas s nekim, kad ti se namecu nek glupe misli...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimečet svi 08, 2008 6:47 pm

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
kako kaze biblija: doci ce vrijeme kada ce ljudima razni ucitelji skakljati usi s raznim neistinama....

Šteta što su mislili na tebe i ostale kreacioniste.

a covjk koji je to pisao je napisao da je adam bio prvi covjek...i bio je adventist...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimečet svi 08, 2008 6:50 pm

Angel from shadow je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

zasto onda ti ne cinis samo dobro???

Zato što je, prvo i osnovno, čovjek i jer mu je u prirodi (isključimo Boga i Vraga sad) da čini i jedno i drugo. Također mu je u prirodi, ako je normalan (i ako nije pod utjecajem Vraga) da naginje ka svome Stvoritelju tj. da naginje ka dobrome stoga čovjek pokušava što više potisnuti tu svoju negativnu stranu prirode i činiti dobro, netko više - netko manje.
Sad zašto nam je to u prirodi - jer nas Bog stvori takvima - a zašto nas stvor takvima - tko će Ga znati, valjda on zna.. Tu je prikladna ona: "Pitaj Boga zašto." :)

Shvatio?

Bog nas je stvorio da cinimo zlo, da lazemo,ubijamo,krademo,psujemo,pijemo,pusimo,drigiramo se,kurvamo,masturbiramo,vrijeđamo,nepostujemo roditelje??????????
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimečet svi 08, 2008 6:52 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Dakle Adam i Eva su bili prvi ljudi na zemlji i bili su biljojedi a kako onda objasnjavas ostatke neandretalaca koji su bili lovci i jeli meso ?


ma kakvi neandertalci? pa to je laz....

kako onda objasnjavas da su nasli otiske dinosaura i covjeka????

pa naravno da su nasli kad su ljudi i dinosauri zivjeli prije potopa....pa zato svi otisci dinosaura idu prema planini, jer su bjezali od vode...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimečet svi 08, 2008 6:53 pm

evo moja adresa: marko.suzic@gmail.com
broj moba: 091 1508 120
kad jednog dana cete imati puno pitanja javite se...
[Vrh] Go down
Angel from shadow
Riba
Angel from shadow


Female
Leo Rooster
Broj postova : 158
Age : 30
Registration date : 16.12.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimečet svi 08, 2008 8:22 pm

marko suzic je napisao/la:
Angel from shadow je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

zasto onda ti ne cinis samo dobro???

Zato što je, prvo i osnovno, čovjek i jer mu je u prirodi (isključimo Boga i Vraga sad) da čini i jedno i drugo. Također mu je u prirodi, ako je normalan (i ako nije pod utjecajem Vraga) da naginje ka svome Stvoritelju tj. da naginje ka dobrome stoga čovjek pokušava što više potisnuti tu svoju negativnu stranu prirode i činiti dobro, netko više - netko manje.
Sad zašto nam je to u prirodi - jer nas Bog stvori takvima - a zašto nas stvor takvima - tko će Ga znati, valjda on zna.. Tu je prikladna ona: "Pitaj Boga zašto." :)

Shvatio?

Bog nas je stvorio da cinimo zlo, da lazemo,ubijamo,krademo,psujemo,pijemo,pusimo,drigiramo se,kurvamo,masturbiramo,vrijeđamo,nepostujemo roditelje??????????

Ako je Bog naš Stvoritelj kako oboje vjerujemo i ako nas je stvorio grješnima i ako je to što si naveo grijeh...

Pročitaj ponovno, premda nema baš puno nade da ćeš shvatiti što sam htjela reći, no znaš da se neki tekstovi moraju više puta išćitavati da bi se razumjeli jer njihova je poruka dublja od one koje naše površne oči vide :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimečet svi 08, 2008 9:05 pm

marko suzic je napisao/la:

Samo mi objasni kako je moguce da riba dobije noge i da dobije pluca???

Prilagodba. Možda su u vodi vladali grabežljivci pa je neka živina naučila polagat jaja na obali da je to korisno... S generacijama ta riba se sve više prilagođavala uvjetima tako da što lakše diše.
Na početku su i peraje dobre za hodanje po pijesku, ali s godinama su te peraje jačale budući da su bili takvi uvjeti...

Citat :
a Bog je svemoguc i moze kako je rekao stvoriti abrahamovu djecu iz kamenja...

Hmmm bilo bi mu lakše da stvori organske molekule iz neživog pa da onda evolucija učini svoje.

Citat :
pa zato ti kazem da su pronasli kotace i kosti konja na mjestu gdje je mojsije prosao, pa to bas ne ide u prilog svijetu, jer svi vjeruju u evoluciju...a kako je to moguce, pa Bog je svemoguc...

Ja sam ti reko da to dokažeš da je fizički moguće i ne miješaj Boga u ovo.

Citat :
ne ja kazem da covjek koji ne cita bibliju u danasnje vrijeme ne moze da cini dobro...

Tako je, onaj tko ne čita knjige ne može činiti dobro

Citat :
jer citanje biblije ti daje duhovnu hranu bez koje ne mozes jer si duhovno bice...zato ces ciniti zlo jer ce sotona uvijek te prevariti jer si bez biblije duhovno slab...

Znači kada čovjek koji čita Bibliju pomogne nekoj starijoj gospođi da dođe do lifta noseći joj stvari, tada je to dobro djelo.

A što ako čovjek koji ne vjeruje u Boga i ne čita Bibliju pomogne starijoj gospođi da dođe do lifta noseći joj stvari? Tada to isto više nije dobro djelo? To mu je Sotona reko da učini samo zato jer se nadao da će bakica ovome dati da ju prasne?


Citat :
sjeti se onih misli kad pricas s nekim, kad ti se namecu neke glupe misli...

Da, i šta sad? To je sasvim normalno. Nema čovjeka kojem se to ne događa.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimečet svi 08, 2008 9:10 pm

marko suzic je napisao/la:

ma kakvi neandertalci? pa to je laz....

Tako je :)

Citat :
kako onda objasnjavas da su nasli otiske dinosaura i covjeka????

Iste starosti?

Citat :
pa naravno da su nasli kad su ljudi i dinosauri zivjeli prije potopa....pa zato svi otisci dinosaura idu prema planini, jer su bjezali od vode...

Za koliko metara je porasla razina vode?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimečet svi 08, 2008 9:13 pm

marko suzic je napisao/la:

a covjk koji je to pisao je napisao da je adam bio prvi covjek...i bio je adventist...

A odakle je on znao da se prvi čovjek zvao Adam?
Znači ipak su ljudi rekli da su Adam i Eva bili prvi ljudi. Ili se varam?

marko suzic je napisao/la:

Bog nas je stvorio da cinimo zlo, da lazemo,ubijamo,krademo,psujemo,pijemo,pusimo,drigiramo se,kurvamo,masturbiramo,vrijeđamo,nepostujemo roditelje??????????

Dobro pitanje, zašto nas je uopće stvorio?
Zar on nije svemoguć, pa kako se onda ne zna riješiti Sotone?
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimečet svi 08, 2008 11:48 pm

Angel from shadow je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Angel from shadow je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

zasto onda ti ne cinis samo dobro???

Zato što je, prvo i osnovno, čovjek i jer mu je u prirodi (isključimo Boga i Vraga sad) da čini i jedno i drugo. Također mu je u prirodi, ako je normalan (i ako nije pod utjecajem Vraga) da naginje ka svome Stvoritelju tj. da naginje ka dobrome stoga čovjek pokušava što više potisnuti tu svoju negativnu stranu prirode i činiti dobro, netko više - netko manje.
Sad zašto nam je to u prirodi - jer nas Bog stvori takvima - a zašto nas stvor takvima - tko će Ga znati, valjda on zna.. Tu je prikladna ona: "Pitaj Boga zašto." :)

Shvatio?

Bog nas je stvorio da cinimo zlo, da lazemo,ubijamo,krademo,psujemo,pijemo,pusimo,drigiramo se,kurvamo,masturbiramo,vrijeđamo,nepostujemo roditelje??????????

Ako je Bog naš Stvoritelj kako oboje vjerujemo i ako nas je stvorio grješnima i ako je to što si naveo grijeh...

Pročitaj ponovno, premda nema baš puno nade da ćeš shvatiti što sam htjela reći, no znaš da se neki tekstovi moraju više puta išćitavati da bi se razumjeli jer njihova je poruka dublja od one koje naše površne oči vide :)


a da li ti imas zivot vjecni sada ako Isus dođe?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimepet svi 09, 2008 12:02 am

marko suzic je napisao/la:



a da li ti imas zivot vjecni sada ako Isus dođe?

MOLIM NEMOJ STAVLJATI OVE OGROMNE CITATE. Izbriši citirano kao što sam ja sad učinila ili napiši bez citata ili nemoj uopće pisati. Ovo je opomena administratora, ne znam koja po redu, ali ako ne proučiš taj postupak ići ćeš na nekoliko dana na hlađenje.
[Vrh] Go down
Angel from shadow
Riba
Angel from shadow


Female
Leo Rooster
Broj postova : 158
Age : 30
Registration date : 16.12.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimepet svi 09, 2008 7:38 pm

marko suzic je napisao/la:
Angel from shadow je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Angel from shadow je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

zasto onda ti ne cinis samo dobro???

Zato što je, prvo i osnovno, čovjek i jer mu je u prirodi (isključimo Boga i Vraga sad) da čini i jedno i drugo. Također mu je u prirodi, ako je normalan (i ako nije pod utjecajem Vraga) da naginje ka svome Stvoritelju tj. da naginje ka dobrome stoga čovjek pokušava što više potisnuti tu svoju negativnu stranu prirode i činiti dobro, netko više - netko manje.
Sad zašto nam je to u prirodi - jer nas Bog stvori takvima - a zašto nas stvor takvima - tko će Ga znati, valjda on zna.. Tu je prikladna ona: "Pitaj Boga zašto." :)

Shvatio?

Bog nas je stvorio da cinimo zlo, da lazemo,ubijamo,krademo,psujemo,pijemo,pusimo,drigiramo se,kurvamo,masturbiramo,vrijeđamo,nepostujemo roditelje??????????

Ako je Bog naš Stvoritelj kako oboje vjerujemo i ako nas je stvorio grješnima i ako je to što si naveo grijeh...

Pročitaj ponovno, premda nema baš puno nade da ćeš shvatiti što sam htjela reći, no znaš da se neki tekstovi moraju više puta išćitavati da bi se razumjeli jer njihova je poruka dublja od one koje naše površne oči vide :)


a da li ti imas zivot vjecni sada ako Isus dođe?

Ma lako ću ja - kažem tam' portiru na vratima da poznajem tebe i da vidiš kako će me pustiti unutra.
Šalim se, Marko (Što? Pa moram reći da se šalim još će me čovjek krivo shvatiti.)

Ako je život vječni ovo što si nam ti tu prezentirao i na način na koji si to prezentirao i ako tamo idu ljudi poput tebe - ne hvala, ne želim tamo.
Eto rekla sam to.
Mislim da sam valjda među rijetkima koji ti prestaju objašnjavati da nisu Sotonini sljedbenici, jednostavno me nije briga, prozovi me čime god hoćeš, jer mislim da je ponekad promjena pristupa - najbolji pristup.

Jednom si me pitao jesam li kršćanka. Jesam, po nekome tamo papiru, ali po onome što mi srce govori nisam. Ne pripadam niti jednoj vjeri osim Božjoj vjeri ljubavi, koja je bez zidova, bez papira, bez podijele vlasti, zakona i ograničenja koje ne poštuje ni onaj koji ih postavlja. Vjera bez manipulacije, laži i prevara.. Samo ljubav, Bog i ja :)

Tako da mi nemaš pravo ništa reći, jer nisam kršćanka i to znači da ne kršim kršćanska pravila time što ne čitam Bibliju, što ne vjerujem svemu što mi kažu, što se ne klanjam slikama i kipovima i što se ispovijedam Bogu, a ne svećeniku (i tome što smatram da je budizam daleko bolji način življenja od kršćanstva)

Bezuvjetno vjerujem u Boga i njegovu ljubav, i premda vjerujemo u istog Boga, možemo ih slobodno podijeliti na ono Moj Bog i Tvoj Bog, jer tvoje viđenje Boga je zastrašujuće.

To što si ti vjerski fanatik i uživaš u psihičkom i duhovnom silovanju i maltretiranju drugih oko sebe - samo ti uživaj s onima koji te žele slušati, a ne znam jesi li primjetio - takvih nema. Zapitaj se zašto.

Tako da bi bilo stvarno lijepo kada bi prestao izigravati Boga ili nekog Božjeg glasnika, da to i jesi, nije način da ovako širiš Božju riječ, tako da - hvala, ali ne hvala, nisi jedini Božji glasnik, naći ću ja sebi drugoga ako mi bude potreban. (; Nemoj dijeliti pravdu i slati ljude u Raj ili Pakao - neće Bog imati što raditi.

p.s. Nemoj mi odgovoriti sa nekim enormno dugim citatima (tipa "I rekli su da će zatvarati uši" ...) jer to nema smisla kad ne vjerujem u njih na način na koji ti vjeruješ. Zapravo, znaš što? Još bolje, nemoj mi ni odgovoriti.
Želim ti svu sreću u nalaženju pogodnog materijala za preobraćenje ili slijeđenje tebe kao čegagodsevećpredstavljaš i nadam se da ćeš jednom shvatiti koliko daleko si bio od definicije Boga i Božanskoga, a onda.. Onda se ti javi meni, bez obzira gdje bili, da usporedimo iskustva.

Ne ljutim se, brate, nipošto. Samo ne dopuštam da me netko tko me ne pozna, uči tko sam ja (:

Želim ti sve najbolje u životu,

L.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimepet svi 09, 2008 8:04 pm

Angel, draga, ovo i ja potpisujem.
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimeuto svi 13, 2008 2:48 am

oprostite ja sam novi na ovom forumu
ali želio bih nešto reći
marko suzić nas sve zove braćom i sestrama
ali zamolio bih ga da nam objasni zašto mi nismo njegovi braća i sestre, nadalje tko je Ellen Gould White (nadam se da sam dobro napisao ime). marko suzić je bez sumnje ispravan i dobar mladić, ali kao i većina adventista na sirov način predstavlja kršćanstvo i evanđelje. takve ljude čak i u crkvi kao što je adventistička zovu fanaticima. fanatici su ljudi koji smatraju da znaju potpunu istinu o bilo čemu i žele je prezentirati drugim ljudima i prosvijetliti ih. pri tome ne brinu previše za njihove osjećaje, nego smatraju da će rekavši im sirovu istinu posijati sjeme koje će ponegdje pasti na plodno tlo. da se razumijemo, ja sebe smatram kršćaninom i pročitao sam evanđelja mnogo puta i bio duboko dirnut svakim stihom. ali kod marka suzića me smeta jedna stvar, a to je da on koji se smatra vidjelom ili svjetlom ili onim koji će prosvijetliti nekoga biva opomenut zbog svoje nesnošljivosti od ljudi koji nisu kršćani. želim reći još i ovo da adventisti (što ih ne razlikuje mnogo od drugih religija ili čega već) smatraju da su posebno nagrađeni od Boga jer imaju spoznaju o deset zapovjedi (subota itd). na ovom forumu ima i budista i muslimana i agnostika i neopredjeljenih, ali marko suzić uporno velikim slovima objašnjava stihove koje možda niko osim njega ne razumije. adventisti su zatvorena grupa, ali nisu svi fanatici kao marko suzić. i to što on predstavlja nije kršćanstvo. zasad toliko od mene.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitimeuto svi 13, 2008 6:59 am

On vam niti neće pročitat vaše postove kako spada, misli da je u pravu i amen. Normalno da je vjerski fanatik kad nema blage veze o znanosti, a i logika mu je strana.
On za čovjeka koji ubija tvrdi da će u pakao, a isto tako mu je Bog koji glumi Koradea super, sve 5... Ja ne znam, pa zar on stvarno ne vidi da priča takve stvari? Znači po njemu Bog smije raditi sve i Njemu se to oprašta, a čovjek ne smije... Diktator, nema šta.

Marko, zar ti stvarno vjeruješ u diktatora? Gdje je tu ljubav onda?

S kreacionistima je nemoguće raspravljati o Bogu kada njima vrijedi jedino njihova riječ. Kako da ti nekome takvome dokažeš da nije fizički moguće rastvoriti tisuće tona vode iz vedra neba?
A da, ''Božja ruka'' je u pitanju... Njima je sve oko njih meč između Boga i Sotone. Potrese radi Sotona, kao i vulkane, i tsunamije... Prekrasno, takvima fizika ne postoji, a budući da uglavnom fizika može pobiti Bibliju, tada njima ne možeš dokazat da se Biblija ne shvaća doslovno.
No ipak zanimljivo je gledati kako se izvlače svojim odgovorima, neki su čak i zabavni koliko su nerealni.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)
[Vrh] 
Stranica 9 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» ZAKONI ZDRAVLJA
» Ludi zakoni
» Zakoni fizike i matematike skidaju maske

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: