Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)

Go down 
+8
Sentinel
Tutankhamon
marko suzic
Svjetloisjena
Alpha
meli
gloria_g
vladimir
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Icon_minitimeuto svi 13, 2008 10:23 am

@Snark...prvo dobrodosao :)

Drugo...odlican post 5 ...iako ga Marko vjerojatno nece procitat...ili ako ga procita nece ga shvatit... (osim ako nisi citirao Bibliju face )

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Icon_minitimeuto svi 13, 2008 3:22 pm

OPET IKD!!!! lolcina lolcina
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Icon_minitimeuto svi 13, 2008 7:26 pm

marko suzic je napisao/la:
samo mi objasni kako je moguce da riba dobije noge i da dobije pluca???

sam si rekao da je bog svemoguć. zašto bi onda išta bilo nemoguće?
proturječiš sam sebi, dragi naš ikd.:)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Icon_minitimesri svi 14, 2008 9:54 am

nema nam i dalje ikd-a!!
sad sam fakat već zabrinuta....možda su mu njegovi u crkvi objasnili da je internet vražje djelo??? face
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Icon_minitimesri svi 14, 2008 10:30 am

gloria_g je napisao/la:
nema nam i dalje ikd-a!!
sad sam fakat već zabrinuta....možda su mu njegovi u crkvi objasnili da je internet vražje djelo??? face

Pa nazovi ga na mob kad ti toliko nedostaje 8) lolcina
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Icon_minitimesri svi 14, 2008 11:02 am

lolcina
javim vam kaj je lolcina
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Icon_minitimečet svi 22, 2008 9:40 am

svjetloisjena je napisao/la:
Biblija, osobito stari zavjet nije jedinstven tekst, to je zbirka knjiga koja je nastajala najmanje tisuću godina i bila bezbroj puta prepisana, redigirana, ispravljana, prepravljana. Poznato je da je moguće iz Biblije izvuči vrlo velik broj užasno negativnih izreka i citata.


Šteta što to neki ne prihvaćaju zbog onog u što vjeruju.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Icon_minitimečet svi 22, 2008 2:56 pm

Omega je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
Biblija, osobito stari zavjet nije jedinstven tekst, to je zbirka knjiga koja je nastajala najmanje tisuću godina i bila bezbroj puta prepisana, redigirana, ispravljana, prepravljana. Poznato je da je moguće iz Biblije izvuči vrlo velik broj užasno negativnih izreka i citata.


Šteta što to neki ne prihvaćaju zbog onog u što vjeruju.

Ove dvije stvari nisu izravno uzročno povezane. Ja spadam u one koji i nastoje znati i vjeruju i poznajem dosta takvih ljudi. Već sam više puta pisala da je vjer stvar emocionalnog i duhovnog čovjekovog bića, a ona nisu izravno povezana s intelektom koji nam pomaže da npr. vidimo da je Biblija knjiga u kojoj je sakupljena zbirka različitih, višeznačnih i mnogoslojnih tekstova.
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Icon_minitimesri lip 04, 2008 11:19 pm

ja se svjetloisjena u ovome jako s tobom slažem. drago mi je kad netko lijepo uobliči ono što i ja mislim. tako mi neke stvari postaju jasnije. naša vjera daje nam krila, ali nas zna ograničiti. sukob razuma i srca; treba ga izbjeći, ali to je ponekad teško.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Icon_minitimečet lip 05, 2008 8:00 pm

snark je napisao/la:
ja se svjetloisjena u ovome jako s tobom slažem. drago mi je kad netko lijepo uobliči ono što i ja mislim. tako mi neke stvari postaju jasnije. naša vjera daje nam krila, ali nas zna ograničiti. sukob razuma i srca; treba ga izbjeći, ali to je ponekad teško.

Tako je :)
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Icon_minitimesub lip 21, 2008 6:53 pm

htio bih dodati još i to da ovi zakoni citirani na početku ne spadaju u deset božjih zapovjedi. a druga stvar, ni biblija nije bezvremenska knjiga, bilo bi sumnjivo da nije odraz svoga vremena. a to vrijeme bilo je jako divlje i krvavo. da navedem primjer: još prije dvadesetak godina o ubijanju i klanju životinja pisalo se i govorilo kao o nečem normalnom, ubijane su čak i na filmovima. a danas u gotovo svakom filmu na odjavnoj špici piše da životinje u tom filmu nisu mučene ili ubijane. toliko vezano uz temu, ako sam što pojasnio, drago mi je.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)
[Vrh] 
Stranica 10 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» ZAKONI ZDRAVLJA
» Ludi zakoni
» Zakoni fizike i matematike skidaju maske

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: