Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sokratov klub neznalica (chat)

Go down 
+13
malena
jasmina 07
gloria_g
ThE_IMMORTAL
Sentinel
Tutankhamon
meli
Annon Imus
floridana
Blizzard
Angel from shadow
Alpha
Svjetloisjena
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 8:12 pm

Aura obicno i sadrzava vise boja...

Ali...ako gledamo sto prevladava...i koje su 'osobine' za te boje...onda... ljubi ljubi ljubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 8:19 pm

Namcor je napisao/la:
Aura obicno i sadrzava vise boja...

Ali...ako gledamo sto prevladava...i koje su 'osobine' za te boje...onda... ljubi ljubi ljubi

E, nevjerojatno je da nekoliko pitanja nisam baš razumio (dakle pitanje je da li sam realno odgovorio), a sva ta pitanja su za kristalnu boju. Nevjerojatno, pitanje je jesam li uopće to realno odgovorio. Za ostala znam, samo za tu kristalnu su mi neka čudna pitanja rofl2
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 8:36 pm

No...to je ipak samo test...pitanja su takva da se ne bi moglo 'varat'...

Omega... ljubi ljubi ljubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 8:43 pm

Namcor je napisao/la:
E, glede tvog pitanjca...i sama sam jednom (nakon par dana vjezbe) na tren uspjela vidjet kao ljubicaste trake iz prstiju rujke...a samo na tren zato jer onaj cas kad sam ih ugledala sam izgubila fokus...tj. pogledala sam direktno u tu ljubicastu 'svjetlost' i gotovo... :P

Trebala bih vjezbat...al nikako da se opet ulovim toga...

Je li teško to uvježbat? Kako? confused

Namcor je napisao/la:
No...to je ipak samo test...pitanja su takva da se ne bi moglo 'varat'...

Omega... ljubi ljubi ljubi

Reci mi kakva je to uopće boja kristalna? misli

Namcor... oops
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 8:46 pm

Evo, stavila sam naslov teme i postavila je kao top temu da ne padne u zaborav zubi

Ako se nekome naslov ne dopada slobodno neka kaže, rado ću ga promijeniti. To je inače vrlo prikladan naziv, možemo sad malo raspaliti po Sokratu ako hoćete bez obzira na naziv whee
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 8:55 pm

@omega najprije moraš biti zainteresiran da vidiš auru i uvjeren da to možeš - a možeš. Ja sam po jednoj preporuci promatrala svoju ruku navečer u polusvjetlu, stavila sam je pred svijetlu podlogu - vrata. Moraš malo zamagliti pogled i opustiti ne samo mišiče kojima fokusiraš stvari kad gledaš nego se opustiti općenito, gledanje aure ne iziskuje napor, napor ga ometa. Kad si u stanju nekakve dekoncentrirane koncentracije (znam da glupo zvuči ali opisuje ono što mislim) imaš šanse nešto i vidjeti. Ja sam najprije mislila da se radi o sporosti prilagođavanja oka - dakle da vidim sjenu ruke koju sam prije toga nehotice pomaknula, no kad sam pomicala ruku ta ju je sivkasta traka obruba pratila sa svih strana. Stvar se može pojačati ako protrljaš ruke jednu o drugu kao da ih zagrijavaš. Ubrzo sam bez problema vidjela izboje svjetla na vrhovima prstiju. No kako nisam vježbala, ostala sam na tome. Boje nisam nikad vidjela. Nadam se da jednom hoću, no meni je bitno da znam da mogu vidjeti i da sam sigurna da je to to. Jednom sam bez problema vidjela auru oko muževe glave nasuprot modroga neba. No za takve vježbe nemam puno prilike jer mi treba nekoliko do nekoliko desetaka sekundi da se prebacim u to stanje kad vidim i nije zgodno da prolaznici gledaju kako razroko zuriš u prazno lolcina Mislim da sam na onom topicu koji je namćor linkala i s kojeg je kopipejstala test napisala nešto više i o knjizi iz koje sam to konačno naučila :) U svakom slučaju sad mogu vidjeti auru oko svojih ruku na svakoj podlozi i u raznim osvjetljenjima.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 8:56 pm

Pa ajde. Prvo bih napomenuo da Sokrat nije rekao ''znam da ništa neznam'' nego ''znam da ne znam''. Ako je bio mudar, tada nije mogao reći da ništa ne zna, nego dok je provjeravao znanje stručnjaka nekog područja, tada je rekao da zna da ne zna, pa pita. Ispao je mudriji od svih jer je znao da ne zna dok ostali to nisu znali sve dok im Sokrat nije otvorio oči.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 8:58 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Evo, stavila sam naslov teme i postavila je kao top temu da ne padne u zaborav zubi

Ako se nekome naslov ne dopada slobodno neka kaže, rado ću ga promijeniti. To je inače vrlo prikladan naziv, možemo sad malo raspaliti po Sokratu ako hoćete bez obzira na naziv whee

Super je naslov! lovely
Tnx!

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 8:59 pm

Mnogi tuače da je Sokrat mislio na duhovno znanje kad je to rekao. Inače je bio vrlo obrazovan i svestran čovjek :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 9:01 pm

svjetloisjena je napisao/la:
@omega najprije moraš biti zainteresiran da vidiš auru i uvjeren da to možeš - a možeš. Ja sam po jednoj preporuci promatrala svoju ruku navečer u polusvjetlu, stavila sam je pred svijetlu podlogu - vrata. Moraš malo zamagliti pogled i opustiti ne samo mišiče kojima fokusiraš stvari kad gledaš nego se opustiti općenito, gledanje aure ne iziskuje napor, napor ga ometa. Kad si u stanju nekakve dekoncentrirane koncentracije (znam da glupo zvuči ali opisuje ono što mislim) imaš šanse nešto i vidjeti. Ja sam najprije mislila da se radi o sporosti prilagođavanja oka - dakle da vidim sjenu ruke koju sam prije toga nehotice pomaknula, no kad sam pomicala ruku ta ju je sivkasta traka obruba pratila sa svih strana. Stvar se može pojačati ako protrljaš ruke jednu o drugu kao da ih zagrijavaš. Ubrzo sam bez problema vidjela izboje svjetla na vrhovima prstiju. No kako nisam vježbala, ostala sam na tome. Boje nisam nikad vidjela. Nadam se da jednom hoću, no meni je bitno da znam da mogu vidjeti i da sam sigurna da je to to. Jednom sam bez problema vidjela auru oko muževe glave nasuprot modroga neba. No za takve vježbe nemam puno prilike jer mi treba nekoliko do nekoliko desetaka sekundi da se prebacim u to stanje kad vidim i nije zgodno da prolaznici gledaju kako razroko zuriš u prazno lolcina Mislim da sam na onom topicu koji je namćor linkala i s kojeg je kopipejstala test napisala nešto više i o knjizi iz koje sam to konačno naučila :) U svakom slučaju sad mogu vidjeti auru oko svojih ruku na svakoj podlozi i u raznim osvjetljenjima.

Zvuči nevjerojatno. Pokušat ću nešto izvježbat. To je samo ta jedna metoda ili ima metoda kojom se ubrzano vježba?

Inače bio sam prakticirao telekinezu, ali niti neznam kako se prakticira rofl2

Btw kada zamutiš pogled, tada normalno da se vidi sjena oko ruke
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 9:03 pm

jel' ovo neka chataona?
ništa mi nije jasno misli
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 9:07 pm

malo maknuta teta flo.... je napisao/la:
jel' ovo neka chataona?
ništa mi nije jasno misli

Pa nema te već dva dana osim povremeno, već sam pomislila da su te oteli oni iz Hladnog piva... :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 9:08 pm

Omega je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
E, glede tvog pitanjca...i sama sam jednom (nakon par dana vjezbe) na tren uspjela vidjet kao ljubicaste trake iz prstiju rujke...a samo na tren zato jer onaj cas kad sam ih ugledala sam izgubila fokus...tj. pogledala sam direktno u tu ljubicastu 'svjetlost' i gotovo... :P

Trebala bih vjezbat...al nikako da se opet ulovim toga...

Je li teško to uvježbat? Kako? confused

Svjetlo ti je opisala...a imas i vise o tome bas na temi Aura...tamo gdje sam ti linkala i 'Upitnik'...
Ovo sto Svjetlo kaze da sad vidi auru stalno...to ja taj prvi sloj...koji je mlijecno bijeli...puno ga ljudi vidi, a da to ni ne kuzi...i ja to vidim bez problema...al za boje treba vjezbat...

Omega je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
No...to je ipak samo test...pitanja su takva da se ne bi moglo 'varat'...
Omega... ljubi ljubi ljubi
Reci mi kakva je to uopće boja kristalna? misli
Namcor... oops

Cini mi se da sam ti mozda jednom vec linknula OVU stranicu...tu ima zgodno napisano plus je na hrvatskom (inace nema puno o toj temi na hrvatskom)...cim kliknes ti je bas o 'Kristalima'...

hug :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 9:09 pm

malo maknuta teta flo.... je napisao/la:
jel' ovo neka chataona?
ništa mi nije jasno misli

O...teta Flo :) pa di si ti...

Ovo je jedan elitni klub...hoces in? zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 9:11 pm

Omega je napisao/la:
Zvuči nevjerojatno. Pokušat ću nešto izvježbat. To je samo ta jedna metoda ili ima metoda kojom se ubrzano vježba?
Inače bio sam prakticirao telekinezu, ali niti neznam kako se prakticira rofl2
Btw kada zamutiš pogled, tada normalno da se vidi sjena oko ruke

Da, zvuci...pogledaj malo temu Aura...a ja ti mogu i jos napisat sto imam po toj temi tj. vjezbanju...samo moram nac na kojem kompu...mislim da mi je na laptopu...naci cu :) hug

E, al nije to sjena...to je kao mlijecnobijela izmaglica...ona gotovo da isijava...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 9:13 pm

Namcor je napisao/la:
Omega je napisao/la:
Zvuči nevjerojatno. Pokušat ću nešto izvježbat. To je samo ta jedna metoda ili ima metoda kojom se ubrzano vježba?
Inače bio sam prakticirao telekinezu, ali niti neznam kako se prakticira rofl2
Btw kada zamutiš pogled, tada normalno da se vidi sjena oko ruke

Da, zvuci...pogledaj malo temu Aura...a ja ti mogu i jos napisat sto imam po toj temi tj. vjezbanju...samo moram nac na kojem kompu...mislim da mi je na laptopu...naci cu :) hug

E, al nije to sjena...to je kao mlijecnobijela izmaglica...ona gotovo da isijava...

Možeš staviti na forum?

A ja sam dio onoga štio sam napisala o temi aura napisala i ovdje, samo na prethodnoj stranici... :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 9:18 pm

Namcor je napisao/la:


Svjetlo ti je opisala...a imas i vise o tome bas na temi Aura...tamo gdje sam ti linkala i 'Upitnik'...
Ovo sto Svjetlo kaze da sad vidi auru stalno...to ja taj prvi sloj...koji je mlijecno bijeli...puno ga ljudi vidi, a da to ni ne kuzi...i ja to vidim bez problema...al za boje treba vjezbat...

Želiš reći da si oko moje pikse vidjela auru? :)



Citat :
Cini mi se da sam ti mozda jednom vec linknula OVU stranicu...tu ima zgodno napisano plus je na hrvatskom (inace nema puno o toj temi na hrvatskom)...cim kliknes ti je bas o 'Kristalima'...

hug :)

Hvala. Znači kristalna boja je potpuno nova i ljudskom oku nevidljiva nijansa.
Inače sve opisano skoro savršeno se preklapa sa navikama koje imam confused
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 9:19 pm

@omega, nisi valjda mislio da možeš biti s nama ako nisi "barem" indigo lolcina
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 9:20 pm

svjetloisjena je napisao/la:
@omega, nisi valjda mislio da možeš biti s nama ako nisi "barem" indigo lolcina

Znaš li da ne razumijem što si napisala? :)

Što pak označava indigo boja
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 9:24 pm

Omega je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
@omega, nisi valjda mislio da možeš biti s nama ako nisi "barem" indigo lolcina

Znaš li da ne razumijem što si napisala? :)

Što pak označava indigo boja

Namcor, imaš neki link na stranice o indigo djeci pri ruci?

Indigo djeca su djeca koja su se počela rađati u drugoj polovini prošlog stoljeća, vidoviti kažu da im je aura indigo boje a imaju i neke osobine koje im ponekad smetaju u životu, duhovno su napredniji od većine ljudi i teško se prilagođavaju. Kristal je zapravo napredniji indigo i čini se da je toj djeci odnosno ljudima nešto lakši život nego onima koji su bili i ostali indigo...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 9:28 pm

http://rijecan.wordpress.com/category/boje-aure/

Jesam, indigo sam

Usto vidovit sam (deja vu)
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 35
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 9:33 pm

malo maknuta teta flo.... je napisao/la:
jel' ovo neka chataona?
ništa mi nije jasno misli
prije bi reko da je ovo mjesto za free postove bez ikakve povezanosti cry
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 9:37 pm

Omega je napisao/la:
Inače sve opisano skoro savršeno se preklapa sa navikama koje imam confused

Hehe...skuzio si, ha zubi

I meni takodjer...zato te i citam ko knjigu study hug

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 9:38 pm

DMocic je napisao/la:
malo maknuta teta flo.... je napisao/la:
jel' ovo neka chataona?
ništa mi nije jasno misli
prije bi reko da je ovo mjesto za free postove bez ikakve povezanosti cry

Sve piše u naslovu, a nama koji chatamo nije nepovezan. Hajde uključi se i ti :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitimečet svi 01, 2008 9:40 pm

Omega je napisao/la:
Želiš reći da si oko moje pikse vidjela auru? :)

Ha, cuj...morala bih te malo duze gledat...a nije bas bilo prilike da te bas promatram... face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sokratov klub neznalica (chat)
[Vrh] 
Stranica 3 / 40.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Sokratov dijalog
» Ask primitive101 (chat tema)
» Rasadnik [chat]
» A je to![chat topic]

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: