Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prava opasnost?

Go down 
+12
Berny_Sinara
Michael Wittmann
tuby
PEPE-Top Secret
gothic45
Rain
vikica
snake
Svjetloisjena
gloria_g
Sentinel
razzor123
16 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimeuto svi 20, 2008 1:25 am

Što je realnija opasnost, novi svjetski poredak(Bilderburg grupa,komitet 300,smanjenje svjetske populacije na ~miliardu) ili invazija zelenih(2012,smak svijeta itd.)?
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimeuto svi 20, 2008 1:27 am

moje mišljenje je da je cijeli ovaj val o 2012 i vanzemaljcima samo odvraćanje od strane elite, namjerno prošireno internetom i ostalim medijima zbog dezinformacije i odvraćanja pažnje od stvarnih problema.

Što vi mislite?
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimeuto svi 20, 2008 1:44 am

Ja trenutno nisam u mogućnosti da mislim, ali svakako se javim kad budem!
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimeuto svi 20, 2008 10:48 am

čisto sumnjam u bilo kakav smak svijeta u doslovnom smislu.
prirodne katastrofe da, ali ono tipa: Bog uništio Zemlju, i svoja bića jer su poslata zla...bla bla bla...??? ma kakvi....

ali vlast, moć....bogatih nad siromašnima...koji stvaraju taj "svjetski poredak" to da.
sigurno je to realnija opasnost...
face shock
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimeuto svi 20, 2008 11:37 am

e sad, kako se tome oduprijeti?
jedan mali prosvijed ne mijenja ništa
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimeuto svi 20, 2008 12:11 pm

ma moš pjevat borbene.... shock

protiv novca tj. moći fakat ne znam s čime...
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimeuto svi 20, 2008 1:20 pm

e onda naje**smo

xD
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimeuto svi 20, 2008 1:21 pm

i nije njima do novca, ionako ga imaju kolko ih volja, s obzirom da određuju svjetsku ekonomiju, krize i uspone, tako da...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimeuto svi 20, 2008 2:07 pm

A što NIJE manipulacija. U vedama ovaj varljivi svijet u koji svakodnevno gledamo nazivaju maya zubo

Mislim da je najveća manipulacija to da se čovjeka stalno usmjerava na nešto izvanjsko što se dogodilo, događa ili se tek treba dogoditi. Pritom mu se odvraća pažnja od njegove vlastite nutrine u kojoj bi mogao pronaći odgovore na sva ta pitanja i procijeniti je intuicijom koja bi mu se bolje razvila kad bi više osluškivao tu nutrinu. Sve što se događa VANI proizlazi iz nas samih, iz naše sveukupnosti. Jedini način stvarnog savladavanja negativnosti jest da svatko sam pokuša djelovati što je moguće pozitivnije i u skladu sa sobom. Ne kažem da bi odmah svima bilo super, ali počelo bi se pomicati nabolje. Unatoč svim crnim prognozama kojima nas zasipaju ja imam dojam da se upravo to događa, da nas ima sve više koji u tome nastojimo onoliko koliko kad možemo i da se stvari pomiču u pozitivnijem pravcu.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimeuto svi 20, 2008 2:09 pm

ode naše svjetlo....na neki drugi kolosjek... lolcina
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimeuto svi 20, 2008 2:12 pm

gloria_g je napisao/la:
ode naše svjetlo....na neki drugi kolosjek... lolcina

Molim? misli
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimeuto svi 20, 2008 2:21 pm

malo si skrenula s teme...al nebitno :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimeuto svi 20, 2008 2:45 pm

gloria_g je napisao/la:
malo si skrenula s teme...al nebitno :)

Mislim da nisam, to je odgovor na uvodno pitanje. Ali stvarno je nebitno :)

Htjela sam reći da većinu tih opasnosti smatram nametnutima i to sam proširila.
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimeuto svi 20, 2008 4:09 pm

na koji nacin misle reducirati nas broj na milijardu i koju selektivnu metodu misle koristiti ?? ako postoji ta zavjera by komitet 300..

da li neko zna vise o tome? ne da mi se surfati internetom..

cini mi se da sam negdje cuo podatak da to planiraju do 2050 ??
da nije virus pticije gripe ogledni primjerak i jedan od pokusa kako to najbrze odraditi ??
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimeuto svi 20, 2008 4:10 pm

ma...
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimeuto svi 20, 2008 4:11 pm

ne vjerujem, ljudi vole senzacije i zabavljati se zavjerama i urotama.... :P
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimeuto svi 20, 2008 9:57 pm

snake je napisao/la:
na koji nacin misle reducirati nas broj na milijardu i koju selektivnu metodu misle koristiti ?? ako postoji ta zavjera by komitet 300..

da li neko zna vise o tome? ne da mi se surfati internetom..

cini mi se da sam negdje cuo podatak da to planiraju do 2050 ??
da nije virus pticije gripe ogledni primjerak i jedan od pokusa kako to najbrze odraditi ??

iz dokumentaraca koje sam pogledao mogu ti reći samo činjenice iz njih, opet nisam ja taj koji jamči da je to prava istina ugl.-->

nije taj komitet 300 toliko moćan, to je Bilderburg grupa-skupina najmoćnijih ljudi na svijetu- npr.Bush,kraljica engleske,glavni u sudstvu , čak i glavni šef korporacije Fiat

oni su zadivljeni Kineskom vladom,zadivljeni su kako je kina uspjela dostići policijsku državu, 1 dijete po obitelji itd

broj ljudi se reducira sve vidljivijim metodama a to su npr. živa u cjepivu(povećava šansu za rak bilo koje vrste za ~50%--zato u danasnje doba od kad se to primjenjuje sve vise ljudi dobiva rak koze za koji oni optuzuju UV zrake,no one su gotovo iste jacine kao i prije 500g.kada nije bilo ovoliko slucajeva,...dakle živa potiče rak
nadalje, oni to rade i oprašivanjem urbanih zona kemikalijama iz aviona za što se,naravno, ne govori na medijima
dalje, jedan od članova bildenberg grupe je izjavio(na dokumentarcu je i audio i video zapis te izjave): "Hiv virus je dobar virus, jedina mu je mana da ubija presporo."-->taj isti čovjek zaključio je da patogene bakterije i jos neke kemikalje u vodi predstavljaju savršen način plana za redukciju populacije.

njihov afrodizijak nije novac(već ga imaju i upravljaju njim),već moć.
oni žele upravljati malim brojem ljudi(1milijarda) jer tako puno manje pobuna dolazi, a usput bi već ih i čipirali ...urbane zone bi postale središta fašizma budućnosti, s kamerama koje mogu čitati usne, pokrete...

također im je u planu uvesti sterilizaciju kao legalnu--za redukciju
također su već uspjeli u mnogim područjima legalizirati abortus--dio plana također

u cjepivima se nalazi skupina kemikalija koje tako utječu na naš mozak da smo mi svi već sada poluzombiji--utjecu tako da vecina nas ne preispituje vlasti,autoritete, cak je navedeno da se ubacuje neki spoj koji u covjeku potice optimizam i "whatever" "dont worry" stav affraid ...to je upravo ono što žele--dont worry be happy--dok oni preuzimaju kontrolu nad tvojim životom i određuju po kojim češ normama živjeti
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimeuto svi 20, 2008 10:01 pm

poticanje brige za okoliš u ljudima je ništa drugo nego još jedan plan za pridobiti zapadnjake za svoje interese...ko bi drugi osnovao live earth(ili kako već)pokret nego Rockefeller
[Vrh] Go down
vikica
Prašina



Female
Libra Dog
Broj postova : 1
Age : 41
Location : pusti otok
Registration date : 09.10.2007

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimened lip 22, 2008 3:12 am

T
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimened lip 22, 2008 8:08 am

vikica je napisao/la:
T
Dobro došla, vikica :)

Ali ovo T mi je nejasno... misli
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimeuto kol 12, 2008 4:31 pm

razzor123 je napisao/la:
Što je realnija opasnost, novi svjetski poredak(Bilderburg grupa,komitet 300,smanjenje svjetske populacije na ~miliardu) ili invazija zelenih(2012,smak svijeta itd.)?

Ja šta sam čitao o toj 2012. godini mislim da je i najrealnije, jer priče o tome potiču iz proročanstva Maja, a tu na forumu imaš baš temu o tome.

evo i link:
https://ce-4.forumotion.com/alternativna-povijest-f5/21-prosinca-2012-godine-t413.htm

Dalje, možda nas javno i posjete kakvi vanzemaljci do tada, a moje mišljenje je da nas već neko vrijeme i posjećuju, naravno ne javno :D

Ako pogledaš kakvo je stanje u svijetu, što se tiče rasta cijena goriva i inflacija vidjeti ćeš da nije baš sve naj.

Kako je sve krenulo, ako se na neki način ne reducira populacija, dovest će do propasti života na zemlji jer je mjesta za život sve manje, sve je manje pitke vode, hrane i svega što uvjetuje život. Sada pazi koliko bi zemlja mogla podnijeti da populacija nastavi konstanto rasti kao što sada raste. Šta misliš koliko bi izdražao sistem? Na kraju krajeva, kad tad će se sunce ugasiti, a to nam je sigurno kraj ako do tada ne otkrijemio neke alternativne metode zagrijavanja ili neki planet ili planete pogodne za život.

E sad da se vratim na vanzemaljce. Ima puno teorija zašto nas posjećuju, možda su samo znatiželjni, možda nam nose neke korisne poruke, a možda su iskoristili resurse svog planeta ili su im pri kraju evil

Edit: E, još da i dam odgovor na glavno pitanje ove teme, što je opasnije zeleni ili mi sami. Stvarno ne znam face

Edit2: Al nekako bi rekao da ćemo se prije sami dokrajčiti, dokrajčit će nas ova pohlepa naša :x
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123


Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimesri kol 20, 2008 11:45 pm

Rie je napisao/la:
razzor123 je napisao/la:
Što je realnija opasnost, novi svjetski poredak(Bilderburg grupa,komitet 300,smanjenje svjetske populacije na ~miliardu) ili invazija zelenih(2012,smak svijeta itd.)?

Ja šta sam čitao o toj 2012. godini mislim da je i najrealnije, jer priče o tome potiču iz proročanstva Maja, a tu na forumu imaš baš temu o tome.

evo i link:
https://ce-4.forumotion.com/alternativna-povijest-f5/21-prosinca-2012-godine-t413.htm

Dalje, možda nas javno i posjete kakvi vanzemaljci do tada, a moje mišljenje je da nas već neko vrijeme i posjećuju, naravno ne javno :D

Ako pogledaš kakvo je stanje u svijetu, što se tiče rasta cijena goriva i inflacija vidjeti ćeš da nije baš sve naj.

Kako je sve krenulo, ako se na neki način ne reducira populacija, dovest će do propasti života na zemlji jer je mjesta za život sve manje, sve je manje pitke vode, hrane i svega što uvjetuje život. Sada pazi koliko bi zemlja mogla podnijeti da populacija nastavi konstanto rasti kao što sada raste. Šta misliš koliko bi izdražao sistem? Na kraju krajeva, kad tad će se sunce ugasiti, a to nam je sigurno kraj ako do tada ne otkrijemio neke alternativne metode zagrijavanja ili neki planet ili planete pogodne za život.

E sad da se vratim na vanzemaljce. Ima puno teorija zašto nas posjećuju, možda su samo znatiželjni, možda nam nose neke korisne poruke, a možda su iskoristili resurse svog planeta ili su im pri kraju evil

Edit: E, još da i dam odgovor na glavno pitanje ove teme, što je opasnije zeleni ili mi sami. Stvarno ne znam face

Edit2: Al nekako bi rekao da ćemo se prije sami dokrajčiti, dokrajčit će nas ova pohlepa naša :x

teško pitanje sam postavio a? :D

ja mislim da ćemo propasti zbog pohlepe moćnika koji su na vlasti, i zbog svoje gluposti što to ne vidimo.

U postojane zelenih negdje u svemiru ne sumnjam, no ipak sve ove teorije o njima mislim da su manipulacija narodom koja odvlači pažnju i usmjerava nas u suprotnom smjeru od problema, tj. umjesto da razmišljamo i djelujemo protiv realnih LJUDI, mi fantaziramo i čekamo svoju propast u mislima.
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimeuto stu 04, 2008 12:15 am

Najveca opasnost po meni je magla koju nam prodaju svjetski mocnici da mi ljudi imamo pravo nekog izbora i onda kao sto su to vec neki rekli odvuku na paznju dok nam usput smanjuju broj i cipiraju nas.
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimepon pro 29, 2008 9:53 pm

Ja san pročita tolko sr...anj i neznan u šta da virujen evo sad iman novu teoriju hahaha ko nama šta može ako smo priživili 2 miljuna godina a možda i više zašto onda nebi još tolko!!!!!!!!
[Vrh] Go down
tuby
Višestanični organizam
tuby


Male
Gemini Horse
Broj postova : 62
Age : 33
Registration date : 06.12.2008

Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitimečet sij 15, 2009 12:49 am

Prava opasnost su sami ljudi.,
jer smo mi krivi za sve sto se desi.
Sami sebe unistavamo, a necemo jos dugo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prava opasnost? Empty
PostajNaslov: Re: Prava opasnost?   Prava opasnost? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prava opasnost?
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Obama-opasnost za bijelu rasu?
» Univerzalna(prava) istina
» Borba za muska prava
» Zastita autorskih prava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: