Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)

Go down 
+54
bros
guenhwyvar
shadow_wortex
sign
TheNazgul
Athena
floridana
MisteryManiac
v1p3r
Ofca
brle
biga
Josipa Ban
tomi
Game_Fan
Reptil
Remke
Comi
Gea
zgemboadislic
ThE_IMMORTAL
Legionar
Shadowh86
switch
Blizzard
Berny_Sinara
Neobicni forumas
josip21
bube3lj
Jaykof
kety6
gothic45
Risk
fazon
kayser
gloria_g
TAy
userNejm
SHnjoF
Alpha
bir
silver
Siver fox
Eye
vitrys
zvezda
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
vladimir
gogx
Cvrcak
malena
pećina
Rain
58 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimened lip 07, 2009 12:43 pm

silver je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
Gea je napisao/la:
tko zna... imaš li ikakve neobjašnjive ubode i boli u tijelu? face
imam bolove odjedamput me nes zaboli ... :/ ruka ili noga najcesce :)

ma to ti je pms :P
ma da ziher xD
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimened lip 07, 2009 11:02 pm

a silver zna kako je to... lolcina

a da to nije od one silne prakse koje moraš raditi?

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimepon lip 08, 2009 12:45 am

Gea je napisao/la:
a silver zna kako je to... lolcina

a da to nije od one silne prakse koje moraš raditi?
hehe ta praksa ide u 9 mj :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimesri lip 17, 2009 12:33 am

[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimesri lip 17, 2009 9:32 pm

ne piše da je radio nekakvu štetu ili da su ljudi s tog područja nestali

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimečet lip 18, 2009 12:10 am

al izgleda zakon :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimečet lip 18, 2009 2:38 pm

to je istina :)
a da nije možda skenirao potencijalne žrtve?

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimečet lip 18, 2009 2:56 pm

moze biti :) mozda je skenirao kolko ce biti zrtava ako napadnu :=)
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimepet srp 10, 2009 10:22 pm

NLO nad Sibenikom....



Nepoznati leteći objekt, zapravo leteća vatra, u srijedu u 22.30 sati, natjerala je sve budne Zablaćane i njihove goste da najmanje 7-8 minuta zabezeknuto zure u vedro nebo. Iz pravca Brodarice, prema sjeverozapadu, i Zablaću nebom se u potpunoj tišini polagano kretala izdužena vatrena kugla, prema slobodnoj procjeni, na visini između jednog i dva kilometra.


Iznad zablaćkog platoa zaustavila se na nekoliko minuta da bi, potom, lagano nestajala i pretvorila se 'u mrak'. Kako u Šibeniku nema stručnjaka za to, Zablaćani i njihovi gosti sami pokušavaju odgonetnuti leteću nebesku vatru.

- Vatra je, u svakom slučaju, velika zagonetka. Pogotovo sam impresionirana njezinim ‘gašenjem’. Nije to bilo prirodno gašenje, već postupno nestajanje, baš kao da se u jednoj točki lagano diže u visine i nestaje - kaže Marica Budeša iz Zablaća.
Zbunjen je i student geodezije Tino Krečak, koji se snašao i leteću vatru snimio Sony Ericsson mobitelom K 800 sa 3,2 megapiksela.
- Na videosnimci jasno se vidi leteća vatra. Kad je uobičajenim postupkom pokušam skinuti u sliku, iz neobjašnjivih razloga cijela slika počne plesati, a vatra nestaje - kaže Krečak, koji nam je i ustupio video toga neobičnog događaja.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimepon srp 27, 2009 12:11 pm

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 0058007.17

Video je u subotu na svom portalu objavio Disclose.tv, a na njemu vidimo ufologa kako kolegama predstavlja zastrašujuće pola metra visoko stvorenje.

Sudeći prema legendi koja stoji na tom portalu, video je prikazan na kongresu ufologa održanom u Nevadi u veljači, a kolegama ga je predstavio Jaime Maussan.

Slavni meksički ufolog sudionicima skupa je ispričao da je to stvorenje uhvaćeno na nepoznatoj lokaciji u Meksiku, te da je ubijeno nakon što je cijelu noć bilo uronjeno u kantu s vodom.

"Nakon što je uhvaćen, taj stvor si je pokušao odgristi ruku kako bi pobjegao. Bio je vrlo nasilan i glasan, pa su ga se ljudi uplašili".

"Odlučili su ga utopiti, u čemu su na kraju i uspjeli, ali tek iz trećeg pokušaja. Stvor je najprije bio uronjen u vodu 30, potom 45 minuta, a umro je tek nakon što je proveo cijelu noć u kanti".

Prikazan navodni hibrid čovjeka i izvanzemaljca!
Video je u subotu na svom portalu objavio Disclose.tv, a na njemu vidimo ufologa kako kolegama predstavlja zastrašujuće pola metra visoko stvorenje.

Sudeći prema legendi koja stoji na tom portalu, video je prikazan na kongresu ufologa održanom u Nevadi u veljači, a kolegama ga je predstavio Jaime Maussan.

Slavni meksički ufolog sudionicima skupa je ispričao da je to stvorenje uhvaćeno na nepoznatoj lokaciji u Meksiku, te da je ubijeno nakon što je cijelu noć bilo uronjeno u kantu s vodom.

"Nakon što je uhvaćen, taj stvor si je pokušao odgristi ruku kako bi pobjegao. Bio je vrlo nasilan i glasan, pa su ga se ljudi uplašili".

"Odlučili su ga utopiti, u čemu su na kraju i uspjeli, ali tek iz trećeg pokušaja. Stvor je najprije bio uronjen u vodu 30, potom 45 minuta, a umro je tek nakon što je proveo cijelu noć u kanti".

"Budući da ima isti broj zubi i kralježaka kao čovjek, te da su slična stopala i ruke, vjeruje se da je riječ o hibridu čovjeka i izvanzemaljca stvorenom od ljudske ruke u svrhu manipulacije".

"Želja vlada je plašiti ljude izvanzemaljcima, izmisliti da smo s njima u ratu i da nas napadaju, te pomoću atmosfere straha nastaviti kontrolirati čovječanstvo", prenosi Disclose.tv teoriju zavjere izrečenu na skupu.

Izvor: Net.hr: Disclose.tv i naturalplane.blogspot.com

Na linku ima i filmic pa koga zanima...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimepon srp 27, 2009 3:47 pm

zanimljivo, utapali su ga cijelu noc??? sta ga nisu mogli ubit nekak o drukcije??? kako bi ovlio da nije mrtav, pa da se probudi i sve ih tamo ubije
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimepon srp 27, 2009 5:13 pm

Alpha je napisao/la:
"Želja vlada je plašiti ljude izvanzemaljcima, izmisliti da smo s njima u ratu i da nas napadaju, te pomoću atmosfere straha nastaviti kontrolirati čovječanstvo"
A svrha ove informacije je što, uvjeriti ljude da je to istina?
Ljudi većinom jedva prihvaćaju mogućnost da izvanzemaljci postoje ili da smo s nima u kontaktu, a ovu rečenicu koja itekako može biti istinita većina će ljudi ismijati i to iz jednog razloga. Ako netko živi u iluziji ''realnosti'' ona se treba polako rušiti, a ne banuti s takvom informacijom očekivajući da će osoba povjerovati. Posljedica će biti upravo suprotna: idućeg ufologa koji možda i priča istinu većina ljudi će od početka razgovora ismijati.
Zato zaključujem da je svrha ovog članka odbijanje ljudi od ostalih teoretičara zavjere koji mogu biti u pravu... a možda je autor ovog teksta jednostavno nepromišljen zubi

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Reptil
Višestanični organizam



Male
Virgo Monkey
Broj postova : 85
Age : 31
Location : Zagreb
Registration date : 21.07.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimepon srp 27, 2009 10:07 pm

Ako im je želja pomoću atmosfere straha od izvanzemaljaca kontrolirati čovječansto, onda im to baš i ne uspjeva. Tko to uopće misli da smo u ratu s njima i boji ih se? Sumnjam da itko ikad i hoće.

Mislim da neka svjetska vlada i bez toga dosta dobro kontorolira svijet. Što se tiče teoretičara zavjere, mislim da svatko od njih djelomično ima pravo, ali nitko nije potpuno u pravu, jer cijela istina je uvijek preskrivena i nemoguće ju je obuhvatiti u cijelosti.

Jedan dan sam na youtubeu naišao na filmić o navodnom pozivu nekog čovjeka iz područja 51, koji mi se činio vrlo realan i mislim da nije fejk. Djelomično se slaže sa tvrdnjama ovih novih teoretičara zavjere o izvanzemaljcima. Naime, navodno, kako se svijet kontrolira od davnina, sada je to zbog broja ljudi postalo preteško. I cilj su katastrofalni događaji umjetno izazvani, kako bi se smanjio broj ljudi na planeti i kako bi ih se moglo nastaviti lakše kontrolirati.

Uglavnom, point je u tome, kao i u istim teorijama zavjera, da se netko (netko kaže Iluminati, netko izvanzemaljci) navodno ponaša kao da je svijet njegovo privatno vlasništvo, a razlozi su pitaj boga koji.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimepon srp 27, 2009 10:21 pm

evo da se javim malo s mora.... ovdje oko Zadra isto ima NLOa da bar sam uspila slikat crveni NLO al sam jedan uspila slikat kada se vratim s mora postat cu liku ovdje dakle rijec je o zutom objektu koji je kruzio oko Nina i zatim je nestao :O slikicu imam pa kada se vratim oko 15. og 8 sliku postam...Ps morat ce se dost zoomat
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimepon srp 27, 2009 11:47 pm

@Barney...mozda nisu imali vatreno oruzje, a nikom se nije dalo da si gura ruke blizu toga...tako da ako zamislimo to utapanje bilo u stilu da su ga uspjeli nekim stapom ili tako cime ugurat u bacvu i onda...

@Legi...svrha recenice je cisto u svrhu razuvjeravanja onih koji se eventualno boje naplaseni raznim pricama kako su vanzici potencijalni agresori...mislim da je to OK...tocnije, ne vidim neku stetu ili nesto lose u toj recenici...
Eto, Reptil je tu dao dobar komentar :)

@Reptil...dobrodosao :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 12:07 am

@Barney, sad mi je jasno zašto na moru uvijek sanajm nešto vezano uz vanzemaljce ... na Viru sam na moru, upravo tamo oko di ti slikaš NLO-e :D

A i čudno, jednom sam sanjao neš, al ide to na drugi topik, da ne offtopičarim :D
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 10:15 am

Alpha je napisao/la:
@Barney...mozda nisu imali vatreno oruzje, a nikom se nije dalo da si gura ruke blizu toga...tako da ako zamislimo to utapanje bilo u stilu da su ga uspjeli nekim stapom ili tako cime ugurat u bacvu i onda...
ma ja bi bacio neku kamencugu pa ga zdrobio da sam sam, a da nisam, recimo s nekim curama dobrim onda bi bio faca i oso do njega (zazmirio da nevide) i probo ga zadavit :P ali bi onda kuci na wc-u proveo jedno pol sata XD
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 10:16 am

Jaykof je napisao/la:
@Barney, sad mi je jasno zašto na moru uvijek sanajm nešto vezano uz vanzemaljce ... na Viru sam na moru, upravo tamo oko di ti slikaš NLO-e :D

A i čudno, jednom sam sanjao neš, al ide to na drugi topik, da ne offtopičarim :D

imamo slicno ime pa nas nemojte mjesat ja sam barney on je berny
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 10:50 am

@Barney...znas sta...cisto sumnjam da bi i macku uspio kamenom zatuc osim ako ju ne zarobis u nekoj rupi ili necem gdje nema prostora za pobjec, a kamoli ono nesto sto se doima ludo, brzo i zilavo.
Btw, Berny je nasa, sad vec, stara clanica tako da nema straha za mijesanjem kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 12:02 pm

ne nego je bio napiso barney, a to je berny rekla pa sam samo reko
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 12:11 pm

eto opet nekakva muljaza....kao uhvaceno nekakvo cudno bice na nekakvoj nepoznatoj lokaciji....par nekakvih losih slika i to je sve....ma vise mi je pun qurac takvih vijesti....pa dobro utopli su ga i di je sad to tijelo??...sve nekakvi poznati ofolozi drze razna predavanja...ne vjerujem niti malo....
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 12:18 pm

@mr. stinkson: Valjda sam slučajno napiso Barney jer sam gledo gore u tvoje ime ... ispričavam se gđici Berni zbog miješanja imena :D
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 2:44 pm

stinson ne stinkson i veliko slovo molim kava
[Vrh] Go down
Game_Fan
Prašina
Game_Fan


Male
Aries Horse
Broj postova : 9
Age : 34
Registration date : 27.07.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 3:07 pm

Ma daj bre samo seru kao konji.Sto vise nekazu da ima izvanzemaljaca ili nekih cudnih bica pa da budemo svi sretni,ovako samo plasu ljude sa sranjima.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 3:15 pm

Game Fan, mozda ih nema pa ne zele lagat face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)
[Vrh] 
Stranica 10 / 16.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti
» Bliski susreti
» Bliski susreti - osobna iskustva

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: