Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)

Go down 
+54
bros
guenhwyvar
shadow_wortex
sign
TheNazgul
Athena
floridana
MisteryManiac
v1p3r
Ofca
brle
biga
Josipa Ban
tomi
Game_Fan
Reptil
Remke
Comi
Gea
zgemboadislic
ThE_IMMORTAL
Legionar
Shadowh86
switch
Blizzard
Berny_Sinara
Neobicni forumas
josip21
bube3lj
Jaykof
kety6
gothic45
Risk
fazon
kayser
gloria_g
TAy
userNejm
SHnjoF
Alpha
bir
silver
Siver fox
Eye
vitrys
zvezda
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
vladimir
gogx
Cvrcak
malena
pećina
Rain
58 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimepet ruj 28, 2007 6:35 pm

Da, cinjenica je da su mnoge eksperimentalne vojne letelice za koje siroka javnost, naravno, nije obavestavana, smatrane za NLO...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimepet ruj 28, 2007 6:47 pm

Ja vučem neku vezu s ljudima i vanzemaljcima. Ako mi imamo različite modele zrakoplova, automobila, brodova(vodeni), tako bi trebali i oni imati različite modele svemirskih prometala. Kugle, kapljice, cigarete, trokute...
[Vrh] Go down
Siver fox
Prašina
Siver fox


Male
Aries Rat
Broj postova : 3
Age : 52
Registration date : 27.10.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimesub lis 27, 2007 2:03 pm

Sve sam to čitao, gledao, slušao, jako zanimljivo ali i moguće.
Zanimljivo je i da je posljednjih godina nestalo 2174 hrvata.
Gdje su ti ljudi i nije li nemoguće da neko pobjegne i nikad se ne javi.
Ili nestane čovjek i njegov auto???
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimesub lis 27, 2007 3:33 pm

Postoje neke indicije o "upotrebi" ljudskih bica od strane drugih entiteta ili njihovih tvorevina. Pod upotrebom ovde se podrazumeva energetska i materijalna, koriscenje ogromne energije koja se emituje u toku dugotrajne i bolne smrti, a i koristenje krvi i tkiva u cilju prehranjivanja. Zvuci morbidno i SF, ali ja pocinjem da razmisljam o ovome... *
[Vrh] Go down
Siver fox
Prašina
Siver fox


Male
Aries Rat
Broj postova : 3
Age : 52
Registration date : 27.10.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimesub lis 27, 2007 6:28 pm

Mislim da se sve može objasniti pogledom na svijet koji nas okružuje. Ako je netko napredniji od nas tako će se i ponašati, kao što smo mi radili razne pokuse s mravima na usijanom ringu štednjaka, zašto nas vanzemaljci nebi otimali i tko zna što radili s nama.
Mada bi fokus trebalo zadržati na sebi i sadašnjosti (na sebi ali ne na sebičan način, već da uvijek ljubimo sve oko nas).
Tada ni jedan vanzemalajc nije iznad nas.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimesub lis 27, 2007 9:37 pm

U pravu si... verovatno...
Samo je malo cudno kada shvatis da nisi poslednja karika u lancu ishrane, zar ne?... *
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimened lis 28, 2007 9:13 am

svjetloisjena je napisao/la:
malena je napisao/la:
Mislim da je već pisano o nekoj vanzemaljskoj vrsti koja se ''stopila'' s ljudima i živi tu, a da ih mi i ne razlikujemo.
Ako se sitim di je to, javim ti...

Anunaki, reptilijanci etc. Zahharia Sitchin, David Icke...

ah, da... hm.

uglavnom. zanimljive stvarcice, ti usadci... naravno, ako su to stvarno slike prave a ne nesto drugo. a ne znam, ali to bi mogao biti pozitivan znak, da nas istrazuju lol valjda nas ne namjeravaju potamanit ili napravit robove od nas ili tako nesto.. mozda su samo znatizeljni :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimepon lis 29, 2007 6:39 pm

Mislim da bi se znatizelja mogla resiti i na druge nacine, ovo je vise plan za metode kontrole... Iako mislim da ce koristiti sofisticiraniju tehnologiju uticaja, koja ce se zasnivati na podesavanju frekvencija i funkcionisati na daljinu i masovno... *
[Vrh] Go down
bir
Višestanični organizam
bir


Male
Libra Monkey
Broj postova : 65
Age : 31
Location : sjedim u kutu s pokrivacem
Registration date : 09.12.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 11, 2007 8:10 pm

malena je napisao/la:
Mislim da je već pisano o nekoj vanzemaljskoj vrsti koja se ''stopila'' s ljudima i živi tu, a da ih mi i ne razlikujemo.
Ako se sitim di je to, javim ti...



ako je to istina kaj kazes,i ako je istina to sto kaete da s oni napredniji nego mi i da mozda izgldaju o mi. Mozemo onda donest jedan zakjlucak. Ti vanemaljci koji zive s nama a miih ne prijecujemo. mozda su to neki ultra pametni ljudi.

Usput:ako ste gledali Matrix mozde je to iz filma stvarno istina. da se dogodila greska u marici i da mi ziino u nekom laznom svijetu i da je sve ovo jeda de'javu.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 11, 2007 10:54 pm

a na kraju krajeva, sve je relativno - a mozda je ovaj svijet samo iluzija.. na kraju krajeva, znamo da zapravo vidimo mozgom, a ono sto oci vide nesto je poprilicno drugacije..
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 11, 2007 11:54 pm

Pa, ovako... Mnoge religije smatraju da je ovo sto poimamo kao realnost zapravo iluzija, maya, veo... kako ga vec ko naziva i da je taj recimo veo moguce razmaci prosirivanjem percepcije i pogledati s' drugu stranu zida od magle - da upotrebim Castanedinu terminologiju... A film Matrix - mislim da su autori znali mnogo toga, inace mi je jedan od omiljenih... ;)
Sto se tice stranaca medju nama, mislim da smo svi mi u jednom trenutku bili stranci ovde na Zemlji, da smo posejani ili doneseni odnekud i da vec imamo vanzemaljske genetike... A oni cisti vanzemaljci koji zive medju nama - verujem da su tu, ali to su oni koji se ne isticu, mislim da bi jedan od znakova prepoznavanja bio njihovo neuklapanje u ovo nase 3D okruzenje... Ali i njih ima raznih, pa je cela stvar dosta slozena... :( *
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 12:57 am

silver je napisao/la:
a na kraju krajeva, sve je relativno - a mozda je ovaj svijet samo iluzija.. na kraju krajeva, znamo da zapravo vidimo mozgom, a ono sto oci vide nesto je poprilicno drugacije..

Možda bi se složio s tobom da je drugačije ono što oči vide od prikaza, ali sluh, opip, miris, i okus mi to sve potvrđuju što oči vide.

Ali opet, sve to je projekcija našeg mozga nama. Znači, miris osjećamo kako nam mozak kaže, vidimo što nam mozak kaže, i sve ovo oko nas, sve što osjetimo je zapravo prikazano nama u glavi a ne ispred i oko nas.
malo mi je čudno za shvatiti, a i ne mislim da je to sve oko nas puno drugačije, ali me interesira što je to sve. Mislim to je sada filozofiranje u beskraj... Bolje ne ... :D
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 1:01 am

Razmišljao sam da li bi bilo moguće promjeniti našu stvarnost pomoću misli. Ono u stilu, sve je ovo što vidimo u našoj glavi, pa ajmo onda probati iskriviti malo stvari :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 1:50 am

Rie je napisao/la:
Razmišljao sam da li bi bilo moguće promjeniti našu stvarnost pomoću misli. Ono u stilu, sve je ovo što vidimo u našoj glavi, pa ajmo onda probati iskriviti malo stvari :D

Mnogi mudraci kažu da mi stvaramo svoju realnost. Dakle, možemo je i promijeniti. Širu stvarnost možemo promijeniti ako određena kritična masa ljudi (kažu oko 10%) počne drugačije razmišljati...
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 11:10 am

Ajmo nas par počet idtugačije razmišljati i promjeniti užu stvarnost!? :D
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 11:22 am

Zamislimo da je nebo crveno, more žuto i zemlja ljubičasta.... :P :D
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 12:15 pm

Ja pocinjem ZAPRAVO videti stvarnost drugacije... *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 2:42 pm

Mislim da ne bi islo sa mijenjanjem boje zemlje, mora i sl. ...malo je preglobalno...al nesto uze...hmmm...sto bi mogli? Bilo bi fora pokusat. Zbilja :)

Pozz :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
bir
Višestanični organizam
bir


Male
Libra Monkey
Broj postova : 65
Age : 31
Location : sjedim u kutu s pokrivacem
Registration date : 09.12.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 4:34 pm

Rie je napisao/la:
Ajmo nas par počet idtugačije razmišljati i promjeniti užu stvarnost!? :D

moze ja cu zapocetak probat promjenit mislenje o sebi. Jel moje je misljenje o samom sobom je jako lose. probat cu drugacij gledatna skolu i na ovaj FUCKINg zivot....MOzda je ova nas zivot samo jedan trenuak u nasem oku jedan mali trenutak,neki de'javi i kad on pdevratimo se u pravi zivot. i mozda je taj 'pravi' zivot samo jos jedan trenutak u oku nekog drugog. lol! KO se od vas sjeca kad je imal 5 mjesci? vjeojano,nitko a ni ja.
mozda je to rzdoblje naseg zivoto ovaj sad ziot koji ivimo.... ako me shvačate.tolko od mene



@Ria
Moda si ti vanzemaljski veleposlanik koji zeli promjeniti nasu stvarnost....
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 4:43 pm

Ja ne shvačam ovo predzadnje gdje spominjes doba od 5 mjeseci.
[Vrh] Go down
bir
Višestanični organizam
bir


Male
Libra Monkey
Broj postova : 65
Age : 31
Location : sjedim u kutu s pokrivacem
Registration date : 09.12.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 5:03 pm

Rie je napisao/la:
Ja ne shvačam ovo predzadnje gdje spominjes doba od 5 mjeseci.

gle ovak: odis se i ovoga azoblja od prvog do 7 mjesca zivota sigurno se ne sjecas. Mozda bas u tom razdoblju nalazi se ovaj nas zivot koji mi zivimo. Kuzis. kad mi umremo o neko djete u cijim ocima(de'javu)mi zivimo vec ce imati npr.gdinu dana i tada mi krecemo u novi zivot i tako stalno... kuzis me sad???
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 5:39 pm

Kužim te što želiš reći ali mi je to nekako čudno za shvatiti. Znači ja sada živim u očima nekog djeteta koje kako bude odrastalo tako ću se ja bližiti smrti i kada djete dođe do svojih dodinu ili dvije ja umirem i stapam se u njega. Djete bi tada imalo svo ili barem dio mog znaja i iskustva, a nemga ga. Možda se to dešava sa indigo djecom :D:D.
[Vrh] Go down
bir
Višestanični organizam
bir


Male
Libra Monkey
Broj postova : 65
Age : 31
Location : sjedim u kutu s pokrivacem
Registration date : 09.12.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 5:57 pm

Rie je napisao/la:
Kužim te što želiš reći ali mi je to nekako čudno za shvatiti. Znači ja sada živim u očima nekog djeteta koje kako bude odrastalo tako ću se ja bližiti smrti i kada djete dođe do svojih dodinu ili dvije ja umirem i stapam se u njega. Djete bi tada imalo svo ili barem dio mog znaja i iskustva, a nemga ga. Možda se to dešava sa indigo djecom :D:D.

Pa i meni je to tesko skuit ali probaj malo razmislit o tome. To ti je ista svar i sa svemorom, ja predpostaljam a je naš univerzum samo jedan baloncic u casi mineralne vode,i tako dalje i dalje...

usput kolko ovaj frum ima bdova...
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 5:59 pm

Ja isto to pretpostavljam.

Koliko forum ima čega? Bodova?
[Vrh] Go down
bir
Višestanični organizam
bir


Male
Libra Monkey
Broj postova : 65
Age : 31
Location : sjedim u kutu s pokrivacem
Registration date : 09.12.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitimesri pro 12, 2007 6:05 pm

da bodova
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)
[Vrh] 
Stranica 2 / 16.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti
» Bliski susreti
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Halo fenomen

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: