Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)

Go down 
+54
bros
guenhwyvar
shadow_wortex
sign
TheNazgul
Athena
floridana
MisteryManiac
v1p3r
Ofca
brle
biga
Josipa Ban
tomi
Game_Fan
Reptil
Remke
Comi
Gea
zgemboadislic
ThE_IMMORTAL
Legionar
Shadowh86
switch
Blizzard
Berny_Sinara
Neobicni forumas
josip21
bube3lj
Jaykof
kety6
gothic45
Risk
fazon
kayser
gloria_g
TAy
userNejm
SHnjoF
Alpha
bir
silver
Siver fox
Eye
vitrys
zvezda
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
vladimir
gogx
Cvrcak
malena
pećina
Rain
58 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
Autor/icaPoruka
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimesri pro 12, 2007 6:35 pm

0 bodova. Neznam, na koje bodove misliš?
[Vrh] Go down
bir
Višestanični organizam
bir


Male
Libra Monkey
Broj postova : 65
Age : 31
Location : sjedim u kutu s pokrivacem
Registration date : 09.12.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimesri pro 12, 2007 6:38 pm

na one bodove kad ih skupis odredjen broj dobijes domeneu
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimesri pro 12, 2007 6:44 pm

0

Dobra mi je ova domena :D
[Vrh] Go down
bir
Višestanični organizam
bir


Male
Libra Monkey
Broj postova : 65
Age : 31
Location : sjedim u kutu s pokrivacem
Registration date : 09.12.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimesri pro 12, 2007 6:47 pm

Mislim da bi ti forumbio oznatiji da imaš neku pravu domenu npr. www.ce-4.com,www.ce-4.hr,www.ce-4.co.nr(zo je free domena9
nije da zalim na ovu ali samo predlazem...
daj pogledaj onu moju temu vezanu sa snovima pa reci kaj mislis...
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimesri pro 12, 2007 6:51 pm

Nije tu stvar do naziva domene. Ako nekoga interesira pročitati će sa bilo koje adrese sadržaj.

Jednog dana ako se sakupi dosta korisnika, kupiti ću domenu nisu nešto ekstra skupe, ali za sada još ne.
[Vrh] Go down
bir
Višestanični organizam
bir


Male
Libra Monkey
Broj postova : 65
Age : 31
Location : sjedim u kutu s pokrivacem
Registration date : 09.12.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimesri pro 12, 2007 7:55 pm

ok,a da se vratimo na ovu temu
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimesri pro 12, 2007 9:25 pm

Koja je uopće bila tema? lol
[Vrh] Go down
bir
Višestanični organizam
bir


Male
Libra Monkey
Broj postova : 65
Age : 31
Location : sjedim u kutu s pokrivacem
Registration date : 09.12.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimesri pro 12, 2007 9:42 pm

bliski susreti cetvtevrste. sorry zbog pravopisa pism na laptopu a malo su mu tipke u kurcu
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimečet pro 13, 2007 1:25 am

Rie je napisao/la:
Nije tu stvar do naziva domene. Ako nekoga interesira pročitati će sa bilo koje adrese sadržaj.

Jednog dana ako se sakupi dosta korisnika, kupiti ću domenu nisu nešto ekstra skupe, ali za sada još ne.

Mi smo na starom forumu koji poznaješ plaćali mislim 270 ili 370 kn svaka tri mjeseca, a nije samo forum nego i portal :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimečet pro 13, 2007 3:59 pm

@bir
Ne verujem u to sa 5 (7) meseci, ne uklapa mi se nekako... moras da pauziras izmedju zivota, da ne bi sasvim poludeo...!

@rie
Indigo... ne verujem. Ona imaju neke karakteristike, ali ne i te... *
[Vrh] Go down
bir
Višestanični organizam
bir


Male
Libra Monkey
Broj postova : 65
Age : 31
Location : sjedim u kutu s pokrivacem
Registration date : 09.12.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimečet pro 13, 2007 6:43 pm

a jel se ti sječaš razdoblja od prvoh 7 mjeseci?
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimepet pro 14, 2007 2:55 pm

Ne, bar ne svesno... Ali mislim da nije poenta u tome, ja se ne secam ni mnogih dogadjaja iz mnogo blize proslosti... Cula sam za teorije da dusa ulece u embrion, u jos nerodjenu bebu i tu se integrise sa umom do rodjenja, kada tek zaboravlja prethodne zivote i kontemplacionu zonu... Cak postoje misljenja o tome da dusa moze povremeno isetati iz tela do uzrasta od, cini mi se, 7 godina, ali tada je kao na srebrnoj niti, i dalje zna sta se telu dogadja... Ali bit je da ne mozes iz jednog zivota pravo u drugi. *
[Vrh] Go down
SHnjoF
Prašina



Female
Aquarius Goat
Broj postova : 1
Age : 44
Registration date : 19.02.2008

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimeuto vel 19, 2008 7:58 pm

ej, ljudi, ajmo se dogovoriti i svi zamisljati iste brojeve za loto. ne znam jel se to netko sjetio ovdje jer nisam citala do kraja.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimeuto vel 19, 2008 9:47 pm

SHnjoF je napisao/la:
ej, ljudi, ajmo se dogovoriti i svi zamisljati iste brojeve za loto. ne znam jel se to netko sjetio ovdje jer nisam citala do kraja.

Dobro došla, SHnjoF :cheers:

Mislim da to i nije tema ovdje, ali možeš otvoriti jednu, možda za početak na zabavi, pa ako stvar uspije, možemo preseliti u misterije :D To je inače na liniji noetičkih istraživanja koja su trenutno u punom jeku pod vopdstvom Lynn Mac Taggart.
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimeuto vel 19, 2008 9:56 pm

ako uspije ovo s brojevima za loto (kolektivna svijest, jel'da?) onda bih za sljedeći pokus predložio otkrivanje baze Area 51 :D
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimeuto vel 19, 2008 9:58 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Rie je napisao/la:
Nije tu stvar do naziva domene. Ako nekoga interesira pročitati će sa bilo koje adrese sadržaj.

Jednog dana ako se sakupi dosta korisnika, kupiti ću domenu nisu nešto ekstra skupe, ali za sada još ne.

Mi smo na starom forumu koji poznaješ plaćali mislim 270 ili 370 kn svaka tri mjeseca, a nije samo forum nego i portal :)
270 kn za domenu? suspect
Zar domene nisu jeftinije?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimeuto vel 19, 2008 9:59 pm

Mislim da to ne ide samo tako :)

Osim toga, računica ne štima. Mislim da bi puno ljudi trebalo nastojati utjecati na one loptice na lotu, a to znači da bi, kad bi stvar uspjela, pojedinačni dobici bili mali jer bismo svi uplatili istu kombinaciju :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimeuto vel 19, 2008 10:00 pm

userNejm je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
Rie je napisao/la:
Nije tu stvar do naziva domene. Ako nekoga interesira pročitati će sa bilo koje adrese sadržaj.

Jednog dana ako se sakupi dosta korisnika, kupiti ću domenu nisu nešto ekstra skupe, ali za sada još ne.

Mi smo na starom forumu koji poznaješ plaćali mislim 270 ili 370 kn svaka tri mjeseca, a nije samo forum nego i portal :)
270 kn za domenu? suspect
Zar domene nisu jeftinije?

To je onaj moj stari forum s portalom koji poznaješ. Ima puno opcija i 24h podrške zubo
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimeuto vel 19, 2008 10:20 pm

svjetloisjena je napisao/la:
userNejm je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
Rie je napisao/la:
Nije tu stvar do naziva domene. Ako nekoga interesira pročitati će sa bilo koje adrese sadržaj.

Jednog dana ako se sakupi dosta korisnika, kupiti ću domenu nisu nešto ekstra skupe, ali za sada još ne.

Mi smo na starom forumu koji poznaješ plaćali mislim 270 ili 370 kn svaka tri mjeseca, a nije samo forum nego i portal :)
270 kn za domenu? suspect
Zar domene nisu jeftinije?

To je onaj moj stari forum s portalom koji poznaješ. Ima puno opcija i 24h podrške zubo
jel to hosting + domena ili samo domena? :)
i portal koristi opensource mambo (joomla) ako se ne varam, jel tako? :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimeuto vel 19, 2008 10:59 pm

userNejm je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
userNejm je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
Rie je napisao/la:
Nije tu stvar do naziva domene. Ako nekoga interesira pročitati će sa bilo koje adrese sadržaj.

Jednog dana ako se sakupi dosta korisnika, kupiti ću domenu nisu nešto ekstra skupe, ali za sada još ne.

Mi smo na starom forumu koji poznaješ plaćali mislim 270 ili 370 kn svaka tri mjeseca, a nije samo forum nego i portal :)
270 kn za domenu? suspect
Zar domene nisu jeftinije?

To je onaj moj stari forum s portalom koji poznaješ. Ima puno opcija i 24h podrške zubo
jel to hosting + domena ili samo domena? :)
i portal koristi opensource mambo (joomla) ako se ne varam, jel tako? :D

Prvo ne znam, drugo mislim da.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimesri vel 20, 2008 1:53 am

...Ja ne bih uplatila kombinaciju... :)

I radije bih tražila Area 51 ili neke još zanimljivije stvari... ;) *
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimečet vel 21, 2008 3:23 am

hehe, pa ovdje ima svega, samo ne teme ovog topica :D
[Vrh] Go down
TAy
Višestanični organizam



Male
Gemini Horse
Broj postova : 43
Age : 33
Registration date : 21.12.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimečet vel 21, 2008 3:34 pm

Rie je napisao/la:
Zamisli scenu, ulazis navečer u sobu i upališ svjetlo a "on" stoji usred sobe i gleda te onako.

Nek "on" mene samo gleda, odmah mu dam sve poslove koje ne volim raditi, i da nosi smeče van, pa bi ovaj alien mene još više gledao širom otvorenima očima!
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimepet vel 22, 2008 1:35 am

TAy je napisao/la:
Rie je napisao/la:
Zamisli scenu, ulazis navečer u sobu i upališ svjetlo a "on" stoji usred sobe i gleda te onako.

Nek "on" mene samo gleda, odmah mu dam sve poslove koje ne volim raditi, i da nosi smeče van, pa bi ovaj alien mene još više gledao širom otvorenima očima!

hahaha, ne znaju oni s čime se suočavaju lol!
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitimepet vel 22, 2008 2:56 pm

uz ovakve "prijetnje" bilo bi im pametnije da ostanu u svom kutiću svemira!! lolcina
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)
[Vrh] 
Stranica 3 / 16.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti
» Bliski susreti
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Halo fenomen

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: