Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)

Go down 
+54
bros
guenhwyvar
shadow_wortex
sign
TheNazgul
Athena
floridana
MisteryManiac
v1p3r
Ofca
brle
biga
Josipa Ban
tomi
Game_Fan
Reptil
Remke
Comi
Gea
zgemboadislic
ThE_IMMORTAL
Legionar
Shadowh86
switch
Blizzard
Berny_Sinara
Neobicni forumas
josip21
bube3lj
Jaykof
kety6
gothic45
Risk
fazon
kayser
gloria_g
TAy
userNejm
SHnjoF
Alpha
bir
silver
Siver fox
Eye
vitrys
zvezda
Aleksandar Veliki
Svjetloisjena
vladimir
gogx
Cvrcak
malena
pećina
Rain
58 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
Autor/icaPoruka
sign
Stanica
sign


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 23
Age : 30
Location : 4 dimenzija
Registration date : 28.12.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimesub sij 02, 2010 6:47 pm

xD to nisam ja izmislio, možd je tak izgledalo jer sam piso po svom scratch


mislim ono šta sam napiso da me otmu šta bi napravio to je moje a ovo dugo ne.

to drugo su prorekli tibetanski svečenici kako če nas 2012 vanzemaljci spasit od samouništenja.

dok nađem dat ču ti link da pročitaš više, to sam još prije čito al sam zaboravio gdje.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimened sij 03, 2010 5:34 pm

sign je napisao/la:
dok mi uništavamo planet sivi i zeleni po zemlji traže
rješenje da nas spase!! ce4

i recimo da mene otmu vanzici i da mi usade neki predmet ja to nebi dao vadit, možda oni tako odabiru ljude koje če spasiti kad nastane apokalipsa. pa če ti ''odabrani'' ponovno pokretat civilizaciju na zamlji a možda i na nekom drugom planetu.

možda je čovjek propali pokus vanzemaljaca i sad odozgora gledaju kako se uništavamo, pa baš zbog toga što su nas možda stvorili žele nas spasit katastrofe i dat drugu šansu da se popravimo, budemo bolji i napredniji ili nas žele uništit jer se neponašamo onako kako su oni planirali i željeli.

mase
Jesi gledao film Prorocanstva :)?
[Vrh] Go down
sign
Stanica
sign


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 23
Age : 30
Location : 4 dimenzija
Registration date : 28.12.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimened sij 03, 2010 6:31 pm

nisam.
el to nešt kao dokumentarni ili baš film?
[Vrh] Go down
shadow_wortex
Prašina
shadow_wortex


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 4
Age : 37
Registration date : 08.01.2010

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimepet sij 08, 2010 3:03 pm

to je bas film...pogledaj ga... bic
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimepet sij 08, 2010 4:43 pm

ljudi pogledala sam trailer filma Fourth Kind bome me zabrinjava pogledajte ga link : https://www.youtube.com/watch?v=vVRHOhLP-aA pa i iskomentirajte :D
[Vrh] Go down
guenhwyvar
Riba
guenhwyvar


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 111
Age : 38
Registration date : 06.10.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimened sij 10, 2010 5:26 pm

ufff film je strasan.. otisa san iz kina i samo gleda oko sebe oce me sta scepat... dobar je jer su prikazali prave zapise te psihijatrice i paralelno s tim snimkama su prikazivali njihovu rekonstrukciju...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimeuto sij 12, 2010 8:25 pm

super hvala ti odma cu se u kino "naruciti" bas me zanima da vidim :) mene je cak sada strah kada sam u mraku :)
[Vrh] Go down
guenhwyvar
Riba
guenhwyvar


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 111
Age : 38
Registration date : 06.10.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimeuto sij 12, 2010 9:56 pm

ako se uzivis u pricu kao ja neces bas mirno zaspat :D meni su najveci strahovi demoni i vanzici... nema obrane protiv toga.. brr onaj paranormal activity me uzdrma sve dok nisam shvatia da nisu stvarne snimke :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimesri sij 13, 2010 4:16 pm

guenhwyvar je napisao/la:
ako se uzivis u pricu kao ja neces bas mirno zaspat :D meni su najveci strahovi demoni i vanzici... nema obrane protiv toga.. brr onaj paranormal activity me uzdrma sve dok nisam shvatia da nisu stvarne snimke :D
Ma ovaj sa vanzemaljcima me tako uplasio da danas oko 6 h nisam oka sklopila ...a samo sam trailer pogledala
[Vrh] Go down
guenhwyvar
Riba
guenhwyvar


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 111
Age : 38
Registration date : 06.10.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimečet sij 14, 2010 1:50 am

ma u meni je trailer vratia onaj osjecaj sta sam ga ima kad sam gleda x-files kad san bia mali :D a film ajme... sad ne izlazim na balkon navecer... ne znam kolko ce me to jos drzat...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimečet sij 14, 2010 1:54 am

morat cu si ispod jastuka spremiti cakiju za svaki slucaj haha danas definitivno ne idem spavat bez neke macete hahaha :D gledala film sada me brine kak cu zaspat....
[Vrh] Go down
guenhwyvar
Riba
guenhwyvar


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 111
Age : 38
Registration date : 06.10.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimečet sij 14, 2010 2:33 am

pa kakva cakija ce ti pomoc ako oni dodju? pa imaju wall hack.. provuku te kroz zidove :D ja sam gleda za vrime praznika pa sam moga ostajat budan do 4-5h :D
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimečet sij 14, 2010 6:16 am

Ma dosta je dobar film, sam nisam gledao kraj, cura mi nije dala.
i dala mi je do znanja da nesmijem oponasat zov sove pokraj nje.
Hu-huuu! :P
[Vrh] Go down
guenhwyvar
Riba
guenhwyvar


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 111
Age : 38
Registration date : 06.10.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimečet sij 14, 2010 12:50 pm

Today at 4:16 am :D

ma pogledaj sam kraj... kazes film. ne znam jeli dokumentarac ili film a strah me bilo uoce provjeravat Dome.. i dogadjaje u okolici...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimesub sij 16, 2010 12:15 pm

pogledala kraj je dobar al mene je opet strah uf :D
[Vrh] Go down
guenhwyvar
Riba
guenhwyvar


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 111
Age : 38
Registration date : 06.10.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimesub sij 16, 2010 1:04 pm

meni je samo cudno da oni pricaju u filmu sumerski i onda na kraju kad ona ode u hipnozu pocnu pricat engleski (ono u vezi djeteta)....
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimesub sij 16, 2010 7:15 pm

to je i meni cudno a danas mi se tako nesta cudno dogodilo neznam di da smjestim pa cu tu :) oko 4 h sam se digla... u pola 6 usnila san,i u tom polu snu dogodilo se sljedece:netko me okrznuo po koljenu to sam osjetila i da sam cula mamu kak je rekla "daj odi pripazi na macka da se opet ne zapisha u kuhinju" i ja se jedva digla(bila sam ljuta jer sam t ek zaspala)pregledala sve prostorije u polu mraku vidim mama spava (digla se za par minuta) i upitala sam je dal je to rekla a ona je rekla da nije :/ i sada ide ona zanimljiva stvar...Sto ak sam imala posjetioca u sobi?
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimesub sij 16, 2010 7:20 pm

Gle, onda se mozemo opustiti, zar ne, otmu te i ziva si u svom krevetu sutra dan. nije li to lijepo. i daje neku nadu u to da nas nece mozda sve suha zemlja i pjesak(ili nesto drugo) osusit ovdje na zemlji.
[Vrh] Go down
guenhwyvar
Riba
guenhwyvar


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 111
Age : 38
Registration date : 06.10.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimesub sij 16, 2010 8:41 pm

jel ti to prvi dozivljaj? ja nisam nikad ima nikakve paranormalne aktivnosti.. niti san ikad vidia nlo.. nece to na mene :D

e da u filmu mi je bila neka cudna poveznica sa javljanem demona... ove otmice su se vecinom dogadjale oko 3h u noci kad je zabiljezeno da demoni dolaze.. i izgledaju dosta slicno kao opsjednuti likovi s tim da jos pricaju na zaboravljenom jeziku i govore da su oni Bog...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimened sij 17, 2010 2:27 pm

i to veoma agresivno!
[Vrh] Go down
guenhwyvar
Riba
guenhwyvar


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 111
Age : 38
Registration date : 06.10.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimened sij 17, 2010 3:49 pm

a inace se demoni pojavljuju miroljubljivo :D popijes kavu s njima.. to jedino tebi dolaze i govore da pripazis na macku :P

ko zna sta se sve dogadja oko nas...
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimened sij 17, 2010 9:38 pm

A cuj, bica koja nisu sa zemlje ljudi bi zvali bogovima, anđelima, demonima. a sadako su iz druge dimenzije ili su s drugog planeta,opet su vanzemaljci.

Meni su nekako jako zanimljive danikenove teorije,vjerovatno ima tema o njemu u alternativnoj povijesti. jer ako malo bolje pogledate neke stvari se uklapaju puno bolje nego ono sto smatramo stvarnim.
Sto zelim reci, je da dodjes avionom u neku primitivnu kulturu, bit ces im ili bozanstvo ili zlo, ovisno o tome cega ti je pun avion ;)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimepon sij 18, 2010 10:43 pm

slazem se bros s tobom
[Vrh] Go down
argonian
Višestanični organizam
argonian


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 40
Age : 37
Registration date : 10.07.2009

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimepet sij 22, 2010 4:37 am

Berny_Sinara je napisao/la:
to je i meni cudno a danas mi se tako nesta cudno dogodilo neznam di da smjestim pa cu tu :) oko 4 h sam se digla... u pola 6 usnila san,i u tom polu snu dogodilo se sljedece:netko me okrznuo po koljenu to sam osjetila i da sam cula mamu kak je rekla "daj odi pripazi na macka da se opet ne zapisha u kuhinju" i ja se jedva digla(bila sam ljuta jer sam t ek zaspala)pregledala sve prostorije u polu mraku vidim mama spava (digla se za par minuta) i upitala sam je dal je to rekla a ona je rekla da nije :/ i sada ide ona zanimljiva stvar...Sto ak sam imala posjetioca u sobi?
možda ti mama priča u snu :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitimesri lis 20, 2010 12:03 pm

Da se malo osvjezi i ova tema. Jel tko otet u zadnje vrijeme? :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)   Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4) - Page 15 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bliski susreti četvrte vrste (Fenomen CE-4)
[Vrh] 
Stranica 15 / 16.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti
» Bliski susreti
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Halo fenomen

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: