Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Indigo djeca

Go down 
+64
Jedi Mind Tricks
Ascended
Skulptura
2pac
Novus ordo seclorum
tinityrannical
Ymir
ficoom666
Korplikan
konoko1
Star
hromi
flory
Fantom
Ezio
ANTEA65
MoW
Dragony
AzrielofDeath
Grinder
schmizzl
Chakotay
.meLinda.
Indigo_girl
biga
Flamezar
Athena
Remke
Michael Wittmann
Lullaby
Gea
bravehart
Berny_Sinara
@nukaDsante
Drea
floridana
Daenerys
frostie
veseli
fazon
Blizzard
Legionar
tomo_z
Jaykof
ThE_IMMORTAL
Ivan-ik
Cuppycake.Disaster
OLugo
Neo
userNejm
Saroman
Srky
Galileo Galilei
gloria_g
fazan u hladnjaku
Faithless
Alpha
Sentinel
alexx
Tutankhamon
silver
Svjetloisjena
Sigmund Freud
arhont
68 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimepet tra 17, 2009 5:46 pm

Istina, :x raspoloženje. Ali igrom slučaja, to sada zna cijela moja škola, a to mi sigurno nije bila niti najmanja namjera. I začudio sam se što su to pozitivno prihvatili, kada se o tome potajno šuška sve ispadne negativno, ali ovako je sve bilo crno na bijelo i ljudi su zainteresirani, površno zainteresirani.
Da ne bi bilo zabune, nisam ja bio taj koji je to po cijeloj školi razglasio, niti itko. Prije toga sam se uvjerio kako profesori ne znaju čuvati tajne, a profesori su jednim djelom rekli meni da jesam indigo.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Drea
Stanica
Drea


Female
Libra Cat
Broj postova : 13
Age : 36
Registration date : 17.04.2009

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimepet tra 17, 2009 5:54 pm

Daj im vremena da promene misljenje... Crni humor, sa truncicom istine. Veruj mi, drugacije (indigo da preciziram) u danasnje vreme ne znaci bolje, za vecinu. I zato skidam kapu sacici koji su normalni, pa im nije frka dal' je ko indigo, kinez, paganin, crnac, astmaticar ili advokat ( evil zubi ), vec gledaju ko je kakav covek.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimepet tra 17, 2009 6:01 pm

Drea je napisao/la:
Daj im vremena da promene misljenje... Crni humor, sa truncicom istine. Veruj mi, drugacije (indigo da preciziram) u danasnje vreme ne znaci bolje, za vecinu. I zato skidam kapu sacici koji su normalni, pa im nije frka dal' je ko indigo, kinez, paganin, crnac, astmaticar ili advokat ( evil zubi ), vec gledaju ko je kakav covek.

Eto, meni je draže da svi sada to znaju, sve se sleglo, nemam što skrivati.
Oni to nisu shvatili u duhovnom smislu, nego kao inteligentno i nadareno dijete, što su i do sada za mene znali.
Samo što im nemožeš objasniti da ne vidim boje aure, nego sam obrise zubo

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Drea
Stanica
Drea


Female
Libra Cat
Broj postova : 13
Age : 36
Registration date : 17.04.2009

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimepet tra 17, 2009 6:02 pm

Legionar je napisao/la:
... svjestan sam da svatko može postati indigo, tj. da njegovo stanje rezultira indigo boju njegove aure. Jer, nadalje, indigo je samo boja aura, a boja aure ovisi o osobi, i isključivo tako. Primijetio sam kako ljudi shvaćaju i misle da indigovci jesu takvi jer imaju indigo boju aure, no vrijedi obrnuto.

good good good
Potpuno se slazem!!!
[Vrh] Go down
Drea
Stanica
Drea


Female
Libra Cat
Broj postova : 13
Age : 36
Registration date : 17.04.2009

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimepet tra 17, 2009 6:04 pm

Legionar je napisao/la:
Drea je napisao/la:
Daj im vremena da promene misljenje... Crni humor, sa truncicom istine. Veruj mi, drugacije (indigo da preciziram) u danasnje vreme ne znaci bolje, za vecinu. I zato skidam kapu sacici koji su normalni, pa im nije frka dal' je ko indigo, kinez, paganin, crnac, astmaticar ili advokat ( evil zubi ), vec gledaju ko je kakav covek.

Eto, meni je draže da svi sada to znaju, sve se sleglo, nemam što skrivati.
Oni to nisu shvatili u duhovnom smislu, nego kao inteligentno i nadareno dijete, što su i do sada za mene znali.
Samo što im nemožeš objasniti da ne vidim boje aure, nego sam obrise zubo

zubi zubi zubi
Ako dovoljno dugo piljis, videces i boju. ;)
[Vrh] Go down
@nukaDsante
Prašina
@nukaDsante


Male
Gemini Dragon
Broj postova : 6
Age : 47
Registration date : 17.04.2009

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimepet tra 17, 2009 6:07 pm

Samo jedna osoba na svetu moze da uhvati jedan moj pogled u trenutku kada vidim "nesto" kod ljudi recimo na ulici..
Hvala nebesima sto je to moja ljubav xDD
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimepet tra 17, 2009 6:51 pm

Legionar je napisao/la:

I moja tvrdnja sigurno nije na mojem subjektivnom stavu, u početku je to bio stav nekolicine stručnih ljudi.

Znači na njihovom subjektivnom mišljenju je tvrdnja. :P

Drea je napisao/la:

Vazi, ali ti meni prvo daj dokaz da nisi indigo, OK?
Da te pitam neshto... Jesi vernik? Bog, Jahve, Buda, etc... Ako jesi dokazi mi crno na bijelo da to uzviseno bitce postoji.

Ne mogu dati takav dokaz, mogu ti dati samo svoje mišljenje o tome. Vjernik jesam, religiozan nisam. Nema smisla to dokazivati, od samog našeg nespoznavanja svega što postoji do različitih naših percepcija objektivne stvarnosti oko nas.

Citat :
P.S. Jedina meni poznata mogucnost da se pouzdano, u tom nekom plasticnom smislu, utvrdi da li je neko ingigos jeste DNK analiza, ali to se ne radi cak ni preko bare.

Na nešto slično sam i mislio, a što je sa aurom?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimepet tra 17, 2009 6:57 pm

Vampire ~ Cyon je napisao/la:

Znači na njihovom subjektivnom mišljenju je tvrdnja. :P

E, ne *ebi zubo :P

Citat :
Na nešto slično sam i mislio, a što je sa aurom?


A ima nekih koji tvrde da taj fotoaparat za slikanje aura pokazuje elektrostatičku nabijenost naše kože i da tako 'umjetno' stavlja boju.

No zanimljivo je da je ipak, za većinu onih koji su tvrdili da su te boje koje jesu ipak slikali upravo tu boju!

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimepet tra 17, 2009 7:02 pm

Legionar je napisao/la:

E, ne *ebi indigo - Indigo djeca - Page 10 257951 indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_razz

Ne *ebem, pišem gluposti po forumu raspa

Citat :
A ima nekih koji tvrde da taj fotoaparat za slikanje aura pokazuje elektrostatičku nabijenost naše kože i da tako 'umjetno' stavlja boju.

No zanimljivo je da je ipak, za većinu onih koji su tvrdili da su te boje koje jesu ipak slikali upravo tu boju!

Mene zanima koliko je aura precizan alat za ispravno prepoznavanje osobe, tko god ima iskustva s time.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimepet tra 17, 2009 11:18 pm

Vampire ~ Cyon je napisao/la:
Legionar je napisao/la:

E, ne *ebi indigo - Indigo djeca - Page 10 257951 indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_razz

Ne *ebem, pišem gluposti po forumu raspa

Citat :
A ima nekih koji tvrde da taj fotoaparat za slikanje aura pokazuje elektrostatičku nabijenost naše kože i da tako 'umjetno' stavlja boju.

No zanimljivo je da je ipak, za većinu onih koji su tvrdili da su te boje koje jesu ipak slikali upravo tu boju!

Mene zanima koliko je aura precizan alat za ispravno prepoznavanje osobe, tko god ima iskustva s time.
ja mogu samo osjetiti negativne ili pozitivne vibre :D osjetim jednostavno kada je neko dobar ili los...kada je neko ljut mada i sutio... a brijem da je moja boja plava buduci da sam ogroman fanatik za plavom :DDDDD
[Vrh] Go down
bravehart
Prašina



Male
Capricorn Rat
Broj postova : 2
Age : 39
Registration date : 18.04.2009

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimesub tra 18, 2009 3:27 am

vjerujte mi, nitko od vas ovdje nije indigo dijete.
malo drukcije razmisljate od svojih vrsnjaka i to je sve.
lupit ce vas prije ili kasnije.

anyway, budite ono sto jeste i ne zamarajte se "drugima"

pozz
[Vrh] Go down
Drea
Stanica
Drea


Female
Libra Cat
Broj postova : 13
Age : 36
Registration date : 17.04.2009

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimesub tra 18, 2009 11:22 am

bravehart je napisao/la:
vjerujte mi, nitko od vas ovdje nije indigo dijete.
malo drukcije razmisljate od svojih vrsnjaka i to je sve.
lupit ce vas prije ili kasnije.

anyway, budite ono sto jeste i ne zamarajte se "drugima"

pozz

Ne bih ja bila ja da ne pitam zasto to mislis...? :)
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 33
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimesub tra 18, 2009 2:03 pm

Berny je napisao/la:
ja mogu samo osjetiti negativne ili pozitivne vibre :D osjetim jednostavno kada je neko dobar ili los...kada je neko ljut mada i sutio...
i ja takodjer. nisam nikad vidio boje aure (ne znam jesam li uopce ikad vidio auru, mada se sjecam kad sam imao jedno 7-8 godina, kada mi je u skoli bilo dosadno i spavalo mi se, pa sam se zagledao u jednu tocku i oko svega zivog sam vidio kao bijelu maglu, koja ostavi trag u prostoru ako se pomjeri - mozda je to samo opticka varka posto sam bio pospan). uglavnom osjetim bas kao Berny vibracije ljudi koji su oko mene, tako da znam kako se tko osjeca, je li nervozan ili ljut pa da mu ne prilazim, ili je dobro raspolozen.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimesub tra 18, 2009 9:05 pm

ThE_IMMORTAL je napisao/la:
Berny je napisao/la:
ja mogu samo osjetiti negativne ili pozitivne vibre :D osjetim jednostavno kada je neko dobar ili los...kada je neko ljut mada i sutio...
i ja takodjer. nisam nikad vidio boje aure (ne znam jesam li uopce ikad vidio auru, mada se sjecam kad sam imao jedno 7-8 godina, kada mi je u skoli bilo dosadno i spavalo mi se, pa sam se zagledao u jednu tocku i oko svega zivog sam vidio kao bijelu maglu, koja ostavi trag u prostoru ako se pomjeri - mozda je to samo opticka varka posto sam bio pospan). uglavnom osjetim bas kao Berny vibracije ljudi koji su oko mene, tako da znam kako se tko osjeca, je li nervozan ili ljut pa da mu ne prilazim, ili je dobro raspolozen.
e tako i ja :D a ja kada sam se zagledala u kalendar od coca cole kada sam imala 8 godina ...imala sam feeling da se micu likovi na slikama :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 2:44 am

Zbilja postoje energije "svjetlosti" oko ljudskih tjela, to se definitivno ne može vidjeti očima, a i osjetiti.
one vibracije to su samo pojaćana polja oko ljudi ali se ne moraju odnositi na boje
ja znam nekog dećka koji ima navodno indigo boju ( sin brbljive profesorice ) i ne čini mi se kao iznimno bistar, ali hiperaktivan da, klinac ne može ni 5 minuta mirno sjediti, a da neš ne napravi - npr. trči po školi s čekićem
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimeuto tra 21, 2009 12:10 pm

Drea je napisao/la:
bravehart je napisao/la:
vjerujte mi, nitko od vas ovdje nije indigo dijete.
malo drukcije razmisljate od svojih vrsnjaka i to je sve.
lupit ce vas prije ili kasnije.
anyway, budite ono sto jeste i ne zamarajte se "drugima"
pozz
Ne bih ja bila ja da ne pitam zasto to mislis...? :)
Nazalost Bravehart vise nije postnuo. Nadala sam se da bude. Ali imam prilicno jasnu predodzbu zasto je rekao to sto je rekao i sto je time mislio.
Usudit cu se dati odgovor umjesto njega... U biti odgovor je vec djelomicno dan u recenici "budite sto jeste i ne zamarajte se drugima".
Ne znam...mozda je to neka nova skola...al po staroj skoli nije to nesto o cem se prica i istice. Samo se djeluje. I te osobine koje se isticu da su kao 'posebne' i koje 'dokazuju' da je netko indigo bi toj osobi (a bome i cjelokupnoj populaciji) trebale biti toliko normalne da se doticni/cna ne bi ni sjetio istaknuti ih kao nesto vanserijsko.
Eto, nadam se i dalje da ce Bravehart svratiti pa da kaze da li sam dobro protumacila njegove misli...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Lullaby
Višestanični organizam
Lullaby


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 93
Age : 103
Registration date : 01.05.2009

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimepet svi 01, 2009 1:16 pm

Sigmund Freud je napisao/la:

indigo djeca po tome ispadaju mali alieni ,a ne ljudi ... tako razlicita derista po toj definiciji mogu dobiti sve na volju jer po definiciji indigo djeca su hiperaktivna , ne priznaju autoritete , sve im je dosadno , preosjetljiva su te bi njihovi roditelji maltene trebali onda bit njihovi robovi koji bi im trebali osigurati dovoljno poticaja da se njihovi mozgici ne dosađuju ...

ne prihvacam nikakve gluparije o tome da je neko poslan sa druge planete i izabrao roditelje , sta su onda roditelji samo rasplodni uređaji... na zalost nisam naiso na postove IKD al kolko sam cuo ovo mi zvuci u njegovom stilu
U opisima indigo djece ne stoji da su sa nekakve druge planete ili bilo sto slicno. To su obicni humanoidi..heh..djeca kao i ostala, ali prelazna u evoluciji covjeka. Po meni indigo prica ima smisla i logike.
Djeca koja se rađaju su prapočeci novog narastaja koji dolazi...kojima je bitna priroda, covjek, globalni problemi a ne zemaljske prolazne stvari koje nam odvracaju pozornost od bitnog. Čak je i vrijeme doslo takvo da se jednostavno i pojavila potreba za novom svijesti (zbog događanja i točke do koje je čovječanstvo došlo).

E sad..prilicno sam skeptična prema prici 2012 , kraj svijeta , kraj Maya kalendara..bla.bla. Ali oni koji su imalo citali o tome znau da postoje i teorije o 2012.oj kao promjeni svijesti covjecanstva te da nije nuzno neki smak svijeta koji nam prvi pada napamet. (nisam sigurna sad napamet..ali 21. prosinca 2012. godine (ujedno je to i datum koji se spominje kao smak) se poklapaju planete u neobicnu i rijetku konjukciju...

Eto...ko vec nije , materijala za citanje i istrazivanje!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimepet svi 01, 2009 2:24 pm

Hvala na linku i dobro došla na forum, Lullaby :)
[Vrh] Go down
Lullaby
Višestanični organizam
Lullaby


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 93
Age : 103
Registration date : 01.05.2009

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimepet svi 01, 2009 2:42 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Hvala na linku i dobro došla na forum, Lullaby :)
Hvala, zanimljiv miran forum. Sviđa mi se jer me dosta zanima. Tema i novih stvari dosta! . Link je za film..ali tema 2012 je dosta zanimljiva. Nisam je jos pronasla na forumu, vjerojatnio je vec imate. Povezujem je usko sa Indigo!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimepet svi 01, 2009 2:47 pm

Imamo je OVDJE

Svašta smo već nadrobili na temi od 2007, ali možda ti se da pogledati malo unatrag :)

Drago mi je da ti se sviđa ides
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimepet svi 15, 2009 12:07 pm

@Lullaby...Sigmund, kojeg si citirala, je napisao taj post u svjetlu jos nekih drugih tadasnjih diskusija na Forumu. Nije zbilja mislio da su to mali vanzici. Samo je htio kazati da netko sebi ne moze dati za pravo raditi sto hoce i to opravdavati 'Indigom'. A to se upravo i radi. Danas se masu razmazene djece nazove Indigom, roditelj slegne ramenima, i nije njegova briga. Ma nemoj. Nije im dijete Indigo nego ga se njima ne da odgajat.
Indigo djeca jesu osjetljivija i tako dalje i tako blize...ali postoje gotovo oduvijek. Da li ih je sada puno veci broj nego prije? Moguce.
Najvise me nasmijava ovaj dio kako su to jako bistra djeca i da ih zato roditelji moraju stalno animirat i zabavljat (sto je Sigmund reko - robovat im) kako im se mozgovi ne bi dosadjivali. Khm. Da. Bas. Mislim ako to samo malo bolje pogledamo primjetit cemo kako ce puuuuno prije biti da ta djeca traze paznju roditelja zato jer nisu sposobna sama nesto krativno radit i opet zato jer su razmazena. Naravno, i potrosacko drustvo je tu dalo svoj doprinos. Danas ako dijete hoce nesto to nesto se moze kupiti. Prije si morao sam slozit igracku da bi se igrao. I slagao si. Pa je i slaganje i igranje bilo zabava. Isto tako je kretivnost bila na djelu. Ako te nesto zanimalo uzeo si knjige pa citao. Danas se sve oslanja na televiziju. Ako nije ekranizirano - pricekat ce se da bude :P
Poanta, ako ce netko ici pravdat klinca (ili on sam sebe) time da je Indigo onda se sansa da je to zbilja tako vidno smanjuje. Ako jesi Indigo odi pa budi. Radi, stvaraj, citaj, bulji u nebo...a ne provodit vrijeme diveci se sam sebi dok ocekujes da te drugi animiraju obzirom si Indigo, ergo 'iznad' tih nekih drugih.
To se, ofc, odnosi na ove primjere kakve je naveo Sigmund, a toga ima zbilja dosta.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Lullaby
Višestanični organizam
Lullaby


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 93
Age : 103
Registration date : 01.05.2009

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimepet svi 15, 2009 12:56 pm

Stoji sve to tako..osobito dio o pasivosti djece..
Recimo moja djeca odrastaju slicno kao sto sam i ja .. s malo televizije a vise prirode..ali svjesna sam da ce njihova biti posve drugacija.. A u to doba u buducnosti da im dode dijete iz mog djetinjstva nazvali bi ga indigom..heh..

Ali dobro.. Sto se tice indigo na rubu znanosti sam gledala prilog o djetetu koji je naravno, po opisu Indigo, jako osjetljivo, osjeca aure drugih ljudi kroz koje se prenose sve informacije (sjecanja, iskustva, osjecaji,...) i kroz aure kontaktira s drugim ljudima..
Primjer je tada bio : mama otisla u kino o gledala film, on ostao kod kuce, kad se ona vratila on joj prepricao i film i sve sto se tamo dogadalo.. Osjetio, znao kroz nju...
To je dobra prica.
Losa prica o Indigo (ako je to uopce to i bilo) čitam na nekom forumu slicne tematike kao ovaj mozda, tinejderka pise o sebi kao Indigo. Inace na temi su roditelji indigo djece i indigo djeca...
I ona pise o svom zivotu koji se dosta poklapa sa onim osnovnim opisom Indigo.. i pored svega tuzi se na nezumjevanje roditelja, profesora, kako je ona iznad njih..kako je cudakinja..bla..bla.. I to mi otislo na mene i sve moje prijatelje tinedzere u to vrijeme...
Cisto ismijavanje!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimepet svi 15, 2009 1:10 pm

Upravo tako. Ono sto se danas daje kao definicija Indiga odgovara skoro svima koje poznajem iz razdoblja djetinjstva. Mislim, u moje doba su klinci bili genijalci u usporedbi s ovim 'gljivama' koje danas roditelji mahom (ne)odgajaju. Ali tada se to nije zvalo Indigo nego Normalno. A sad su svi nesto posebni i sve tako to. Ma daj, molim te.

Ljudi imaju razlicite afinitete i talente. Netko ce imati jaku zelju da bude pjevac ali jednostavno nema glasa/sluha pa da se naopako okrene. A netko se rodi s time al ga uopce ne interesira. Netko ce htjeti slikati i imat ce osrednji talent koji ce nadoknaditi upornim radom i vjezbom. Drugi ce se rodit s iznimnim talentom koji ce izblijediti bez praxe tako da ce onaj prvi slikadi neusporedivo bolje iako je krenuo s manjom predispozicijom. Tako i ljude koji imaju sposobnost da se lakse konektiraju sa nekim drugim vibracijama mozemo nazvati Indigo. Ako to zanemare izgubit ce taj talent. Netko ce se pak truditi pa ce ga razviti iako nije imao tako dobru predispoziciju. Hocu reci da je sve to prilicno slicno i svakako prirodno i normalno.
Al nije normalno da se svakakve gluposti opravdavaju navodnim Indigom. I opet ponavaljam, tim vise sto, ako je netko zbilja Indigo on ce samo biti to sto jeste. Njemu ce sve sto radi biti normalno. Kao sto je normalno da vidimo boje. Ne pricamo okolo kako mi vidimo boje. Prije je netko znao doci u starost prije nego bi otkrio da je daltonist. Zasto? Zato jer je on sebi bio normalan takakv kakav jeste.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimepet svi 15, 2009 1:17 pm

Sve te priče o prepoznavanju indiga... Sve je to samo za zabavu, bez nekog smislenog cilja.
[Vrh] Go down
Lullaby
Višestanični organizam
Lullaby


Female
Capricorn Monkey
Broj postova : 93
Age : 103
Registration date : 01.05.2009

indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitimepet svi 15, 2009 1:18 pm

Gljivama..hehe..okrutno.! zubi

Ispada da je napredak civilizacije ne u razvoju vec vracanje korjenima. A tako nekako to i jest na kraju svega.

Slazem se potpuno s napisanim,...ali isto tako prava Indigo djeca postoje i postojace, a mozda su i oduvjek postojala. Posebne sposobnosti, nama obicnima neobicne ce postati normalne njima samima, a kasnije i nama ostalima. napredak i razvoj civilizacije ce ipak morati biti vracanje korjenima, prirodi, iskonskom i jedinom normalnom ... ma kako to god bilo. .. kroz indigo cool sposobnosti, prisilom .. jer na ovaj nacin idemo samo ka neizbjeznom kraju!
[Vrh] Go down
Sponsored content





indigo - Indigo djeca - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Indigo djeca
[Vrh] 
Stranica 10 / 25.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Povijest ljudske rase i dolazak Indigo djece
» Djeca i internet
» Divlja djeca
» Gdje nestaju djeca
» Kristalna ili oktarin djeca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: