Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Indigo djeca

Go down 
+64
Jedi Mind Tricks
Ascended
Skulptura
2pac
Novus ordo seclorum
tinityrannical
Ymir
ficoom666
Korplikan
konoko1
Star
hromi
flory
Fantom
Ezio
ANTEA65
MoW
Dragony
AzrielofDeath
Grinder
schmizzl
Chakotay
.meLinda.
Indigo_girl
biga
Flamezar
Athena
Remke
Michael Wittmann
Lullaby
Gea
bravehart
Berny_Sinara
@nukaDsante
Drea
floridana
Daenerys
frostie
veseli
fazon
Blizzard
Legionar
tomo_z
Jaykof
ThE_IMMORTAL
Ivan-ik
Cuppycake.Disaster
OLugo
Neo
userNejm
Saroman
Srky
Galileo Galilei
gloria_g
fazan u hladnjaku
Faithless
Alpha
Sentinel
alexx
Tutankhamon
silver
Svjetloisjena
Sigmund Freud
arhont
68 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 12:42 pm

Eto, kada su meni ljudi rekli da sam Indigo ja nisam imao pojma što je to i meni su taj pojam krivo objasnili - rekli su da su to osjećajni inteligentni klinci koji se u novim generacijama razvijaju. Tada sam bio manji i nisam pri ruci imao ovako brz internet i gomilu informacija - što krivih, što ispravnih...
I moja tvrdnja sigurno nije na mojem subjektivnom stavu, u početku je to bio stav nekolicine stručnih ljudi.

@berny, mogli bismo otvoriti novu temu o našim iskustvima sa životinjama jer sam i ja slično doživio!

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Drea
Stanica
Drea


Female
Libra Cat
Broj postova : 13
Age : 36
Registration date : 17.04.2009

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 2:39 pm

Vampire ~ Cyon je napisao/la:
Drea je napisao/la:

Ja sam indigo i ne zovem se Marta miga i izasla sam iz puberteta, mada ga nesh nisam bash ni imala. 3 ljudi zna da sam indigo jer:
1. Nemam poterbu da se hvalim ili da dokazivam to bilo kom. Dapace volim to zadrzati za sebe.
2. Nes mi se ucinilo da moja okolina to nece docekati bas toplo. :x

E super, da te pitam, imaš li nekakve nesubjektivne dokaze da si stvarno indigo ili se ta tvrdnja temelji na tvojem mišljenju + mišljenju tvojih prijatelja?

''Nesubjektivne'' zato jer dosada mi je svaka osoba, koja se nazvala indigom, rekla da je indigo jer tako osjeća i da to treba osjetiti da se zna o čemu se priča (automatska pretpostavka da ja to nisam osjetio). Istina, stvari se najbolje skuže kad se osjete iz prve ruke (većinom), no baza argumenta za to da je netko indigo jest uglavnom vlastito mišljenje te osobe, a svakome je jasno koliko je mišljenje relativno i koliko pogrešno zna biti. To što se netko smatra Napoleonom ne znači da jest Napoleon, iz tog razloga pitam upravo za nesubjektivne dokaze jer subjektivni variraju.


Vazi, ali ti meni prvo daj dokaz da nisi indigo, OK?
Da te pitam neshto... Jesi vernik? Bog, Jahve, Buda, etc... Ako jesi dokazi mi crno na bijelo da to uzviseno bitce postoji. Onaj ko ide okolo i hvali se da jeste indigo, to nije. A ja da cu nesh posebno da se bakcem i dokazujem ti to, ne bih. Mogla bih verovatno, ali cemu to? Nauka i cinjenice ili bar ono sto cinjenicama nazivamo su po mom shvatanju daleko relativnije od bilo kog osjecaja koji ja imam za svijet oko sebe. Ako npr. uspem da ti skinem kacket baz dodira, sto bi ti uradio? Malko odlepio i onda? Ako si po prirodi sumljicav i cinik mozda cak i blago paranoican ti ces traziti objasnjenje ili ce tvoj mozak jednostavno odbiti da prihvati sta se desilo, ako nisi onda u principu ni ne moram da ti dokazujem. Ja sam spadala u prvu grupu iz xy razloga, ali onda sam malo istrazivala, sebe pre svega i skontala posle doooosta vremena da se ne moze sve sloziti na sastavne delove i prostudirati. Neke stvari nisu merljive poznatim jedinicama. Imaj na umu da studiram jednu nauku koja se smatra egzaktnom. :)
U sustini dokaz ne postoji, jer ja ne znam kako se ti osecas i razmisljas i ne mogu znati i obrnuto. Tacnije mogu delimicno, ali ne mogu "okusiti" onaj deo samosvesti koji nas cini razlicitim, pod uslovom da ti nisi indigo. Ili mozda jesi...? Kazem to zato sto tvoja pitanja podsecaju na moja od ranije.
P.S. Jedina meni poznata mogucnost da se pouzdano, u tom nekom plasticnom smislu, utvrdi da li je neko ingigos jeste DNK analiza, ali to se ne radi cak ni preko bare. Niko nije lud da se prijavi i kaze Ja mogu svasta i indigo sam, testirajte me i proucavajte koliko vam je milo. upecan
[Vrh] Go down
Drea
Stanica
Drea


Female
Libra Cat
Broj postova : 13
Age : 36
Registration date : 17.04.2009

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 3:04 pm

Hm... Verovtno sam preterala sa ovim:
Citat :
Onaj ko ide okolo i hvali se da jeste indigo, to nije.
Svi smo mi ljudi i neki od nas su mozda previse usamljeni, nesigurni i zeljni paznje i prihvatanja okoline.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 3:29 pm

Prvo da pozdravim nove forumase Dreu i @nukaDsanta mase

@Vampire...kuzim sto hoces reci zivili

@Flo...takodje kuzim sto hoces reci zubi

@Legi...zasto si se postavio kao da je Vampireov post upucen tebi ili da se na negativan nacin odnosi na tebe? misli

Sto se tice ove price da se to 'mora osjetiti'...tu pak imam dojam da ste misljenja (Legi, Drea, @nuka i generalno ljudi koji sebe isticu kao indigo) da smatraju kako netko poput Vampirea, tko moze reci ono sto je rekao, ne moze biti i nije indigo.
Da li ima nesto u tome? Da li doista mislite da netko tko jeste indigo ne bi napisao ono sto je Vampire napisao?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 3:48 pm

Legionar je napisao/la:
Eto, kada su meni ljudi rekli da sam Indigo ja nisam imao pojma što je to i meni su taj pojam krivo objasnili - rekli su da su to osjećajni inteligentni klinci koji se u novim generacijama razvijaju. Tada sam bio manji i nisam pri ruci imao ovako brz internet i gomilu informacija - što krivih, što ispravnih...
I moja tvrdnja sigurno nije na mojem subjektivnom stavu, u početku je to bio stav nekolicine stručnih ljudi.

@berny, mogli bismo otvoriti novu temu o našim iskustvima sa životinjama jer sam i ja slično doživio!
moze otvaram novu temu :=)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 3:50 pm

Legi je vec otovrio temu EVO je :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 3:53 pm

Drea je napisao/la:
Berny je napisao/la:
@nukaDsante je napisao/la:
Postovanje i pozdrav svima.
Kao prvo, veliki pozdrav Drea, nalazim da si u ovoj temi apsolutno, i slazem se sa tvojim opisom evolucije ljudske rase..
Indigo deca postoje, nesumnjivo, oni su deo nas vec vise od decenije, bar zvanicno.. a nezvanicno Bog dragi zna.. samo smo ih mi nazivali drugim imenima..
Licno, mislim da si sasvim lepo odskrinula vrata drugima koji nisu upoznati adekvantno sa svetom indigo dece..
Deca sa darom da vide druge dimenzije u dusama nas samih, deca koja iz svojih snova umeju da protumace sakrivene svetove buducnosti, ili, deca koja prostim pogledom u fotografije nepoznatih ljudi umeju da osete tu nepoznau individuu.. upoznao sam ih..
I jedno sam od njih..
ja neznam al moram reci da sam i ja kada sam kod ljudi ja osjecam njihovu auru i to bome jako...neki puta se grizem zato sto svijetu nemogu pomoc ...a jos vise se grizem sta nemogu pomoci mackama i zivotinjskom svijetu koji se nalazi daleko od nas u Kini...najdraza zivotinja mi je tigar...i znam da ce ovo zvucat ludo al ja mislim da mogu pricati sa zivotinjama...sta se tice mog macka on razumije sve sta mu kazem i ja kao da razumijem sto on meni oce reci....isto tako sa zecom i sa ostalim macama.... al ne salim se ja ne vidim nista sto se tice dusa al bome osjecam i to ili pozitivnu energiju ili jako negativnu ...

Pa jes, zvuci ludo, ali ne mora znacit da nije tako. :) Ja obicno mogu smiriti pse koji laju dok prolazim i u generalu zivotinje me se ne boje (npr. golubovi).
I da, desavalo mi se da osetim kad je neko u blizini, neka meni draga i topla osoba ili neka koju bih zaobisla u velikom luku. A kad me najbolja zove obicne fon ne odzvoni ni jednom. shock :P
tako i ja ;D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 3:56 pm

Alpha je napisao/la:
Legi je vec otovrio temu EVO je :)
joj moj bad ja otvorila novu :D molim moderatore izbrisite ju :D
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 4:29 pm

Alpha je napisao/la:

@Legi...zasto si se postavio kao da je Vampireov post upucen tebi ili da se na negativan nacin odnosi na tebe? misli

Sto se tice ove price da se to 'mora osjetiti'...tu pak imam dojam da ste misljenja (Legi, Drea, @nuka i generalno ljudi koji sebe isticu kao indigo) da smatraju kako netko poput Vampirea, tko moze reci ono sto je rekao, ne moze biti i nije indigo.
Da li ima nesto u tome? Da li doista mislite da netko tko jeste indigo ne bi napisao ono sto je Vampire napisao?

Nisam se postavio kao da me napada. Postavio sam se na način da ne volim izbjegavati tuđa mišljenja o meni i obrnuto, bila loša ili dobra, jer ćemo se jednom zaplest u tu mrežu i izvući iz nje na teži način.
Shvatio sam da je u svom postu mislio na mene, a i ti znaš kako još, i nemam ništa protiv toga što ima takvo mišljenje, ako ima. Isto tako, kada sam ja izrazio svoje mišljenje da on nije indigo?
Loše je da prosuđujete o nama koji smo rekli da smo to što jesmo kao da vam to namećemo, uostalom, jedan od razloga što pišem po forumu jest to da saznam više o tom pojmu!


Eto, da se ne bismo dalje zapletali u mreže, želim naglasiti, i želim da to svima bude jasno, i želim da se vi izjasnite o mom stavu.
To što je netko indigo ga ne izdvaja od drugih, i ja to ne shvaćam kao ''aha, ja jesam indigo i to je to'', svjestan sam da svatko može postati indigo, tj. da njegovo stanje rezultira indigo boju njegove aure. Jer, nadalje, indigo je samo boja aura, a boja aure ovisi o osobi, i isključivo tako. Primijetio sam kako ljudi shvaćaju i misle da indigovci jesu takvi jer imaju indigo boju aure, no vrijedi obrnuto.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Drea
Stanica
Drea


Female
Libra Cat
Broj postova : 13
Age : 36
Registration date : 17.04.2009

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 4:30 pm

Alpha je napisao/la:
Prvo da pozdravim nove forumase Dreu i @nukaDsanta mase

@Vampire...kuzim sto hoces reci zivili

@Flo...takodje kuzim sto hoces reci zubi

@Legi...zasto si se postavio kao da je Vampireov post upucen tebi ili da se na negativan nacin odnosi na tebe? misli

Sto se tice ove price da se to 'mora osjetiti'...tu pak imam dojam da ste
misljenja (Legi, Drea, @nuka i generalno ljudi koji sebe isticu kao indigo) da smatraju kako netko poput Vampirea, tko moze reci ono sto je rekao, ne moze biti i nije indigo.
Da li ima nesto u tome? Da li doista mislite da netko tko jeste indigo ne bi napisao ono sto je Vampire napisao?

face mase

Drea je napisao/la:
Tacnije mogu delimicno, ali ne mogu "okusiti" onaj deo samosvesti koji nas cini razlicitim, pod uslovom da ti nisi indigo. Ili mozda jesi...? Kazem to zato sto tvoja pitanja podsecaju na moja od ranije.

Ista ovakva pitanja sam postavljala na "indigosociety" i trazila opipljive dokaze i dapace bila voljna poverovati da je to jedan veliki zez, ali odgovor je samo i skljucivo u pojedincu. Nema ga se sta puno okolo traziti. Mozda neko ima izrazenu empatiju, neko drugi je extra osetljiv na mirise, buku etc. A mi koji smo dobili ceo ukakani paket smo... khm. Recimo da blagosloveni, izraz koji se cesto koristi, nije bash onaj koji bih ja bila voljna da upotrebim...
I zamalo da zaboravim periode nesanice. Nezaobilazni deo tog naseg paketa...
Ima dana kad mi zivo nije jasno zasto bi iko ovo zeleo...? confused scratch suspect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 4:39 pm

@Berny...sve OK, spojila sam teme zivili

@Legi...ali ja ne razumjem zasto i kako si dosao na ideju da Vampireov post je upucen tebi. Pa post pise o udrugama i etiketiranju i nikako ne vidim gdje si ti tu.

@Drea...daj malo pricaj o nesanici...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
@nukaDsante
Prašina
@nukaDsante


Male
Gemini Dragon
Broj postova : 6
Age : 47
Registration date : 17.04.2009

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 4:44 pm

Postoji jedna stvar kod ljudi koji su rodjeni sa znatno vecom svescu u odnosu na okolinu.. Teret koji se stvara u nemoci da to podeli sa drugima.. nesto slicno kao kod danasnjih superjunaka u filmovima.. nije uzalud taj detaljcic spomenjen toliko puta..
I zaista je tako.. Odatle se opet, slazem sa Drea misljenjem.. ni meni nije jasno zasto bi iko ovo zeleo..
Kao sto ni svaki posao nije za svakoga, tako i ovaj dar od Boga, nije za svakoga.. slozice te se nadam se..
Znate kakav je osecaj kada u autobusu prepunom ljudi osetite da ste iznad pa.. recimo skoro svih.. Neki bi se vec u tom trenutku raspametili, odlepili i otisli u vecna lovista..
Cinjenica je da ima indigosa.. cinjenica je da su mnogi toga svesni.. i da, cinjenica je da to ne moze da se podeli kao znanje nauceno u skolama..
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 4:44 pm

Drea je napisao/la:

I zamalo da zaboravim periode nesanice. Nezaobilazni deo tog naseg paketa...
Ima dana kad mi zivo nije jasno zasto bi iko ovo zeleo...? confused scratch suspect

Forum je djelomično upoznat s mojim stanjima nesanice, a i ja sa takvim stanjima nekih forumaša face

Mislim da je to psihološki rezultat stresa, osjetljivosti, osjećajnosti...
Isto kao i alergije! Neke su, prema posljednjim istraživanjima, posljedica nesklada i stresa. Ja sam zaista alergičan na sve živo, od kikirikija, peludi, breze, perja (teško je naći sintetički ugodni jastuk), od životinja dobivam osip, ali unatoč tome ne mogu ne biti u kontaktu s njima. Imam sreće pa nisam alergičan na ambroziju :)

A što se tiče analize DNK, još jednom ću postaviti ovaj link:

http://www.blog.hr/print/id/1622568190/indigo-djeca-new-age-besmislica.html

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 4:50 pm

@nukaDsante je napisao/la:
Postoji jedna stvar kod ljudi koji su rodjeni sa znatno vecom svescu u odnosu na okolinu.. Teret koji se stvara u nemoci da to podeli sa drugima.. nesto slicno kao kod danasnjih superjunaka u filmovima.. nije uzalud taj detaljcic spomenjen toliko puta..
I zaista je tako.. Odatle se opet, slazem sa Drea misljenjem.. ni meni nije jasno zasto bi iko ovo zeleo..
Kao sto ni svaki posao nije za svakoga, tako i ovaj dar od Boga, nije za svakoga.. slozice te se nadam se..
Znate kakav je osecaj kada u autobusu prepunom ljudi osetite da ste iznad pa.. recimo skoro svih.. Neki bi se vec u tom trenutku raspametili, odlepili i otisli u vecna lovista..
Cinjenica je da ima indigosa.. cinjenica je da su mnogi toga svesni.. i da, cinjenica je da to ne moze da se podeli kao znanje nauceno u skolama..


Često sam sumnjao u cijelu ovu indigo priču postavljajući si pitanje ''Pa zar ne bi trebao čovjek postati indigovcem pri kraju svog života, kada sakupi dovoljno iskustva, mudrosti, snage...'' no onda mi je na pamet došla reinkarnacija. Na našem mozgu ne ostaje trag jer je on fizički, ali na duši možda da. No ni to mi nije ''pasalo'', jer sam tada shvatio da dobivamo novi mozak u novom tijelu i novo životu. No i dalje se ne usudim pomisliti da je to dar o Boga jer mi se to čini prebahato, preuzvišeno, a ja sam uvijek s Bogom imao poseban odnos. Shvatio sam da je bolje o tome niti ne razmišljati. Znam što mi je činiti, znam kako ću to uraditi, a odgovori će doći sami, pomalo ću ih ja tražiti, a pomalo ću ih privući sam od sebe.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 4:52 pm

Citat :
Osoba poput Marte ima puno, ima ih i na ovoj temi i to su uglavnom mlade osobe još neiskusne i pred kojima je još glavnina života, još nisu niti pubertet prošle.

@Alpha:Nekako mi je to pasalo njegovom opisu mene, pogotovo nakon one priče, pa još onog na profilu...

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Drea
Stanica
Drea


Female
Libra Cat
Broj postova : 13
Age : 36
Registration date : 17.04.2009

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 5:03 pm

Alpha je napisao/la:
@Drea...daj malo pricaj o nesanici...

@ Legionar
Nisam ni na sta alergicna, ako se izuzme blaga muka kad jedem luk. Moj razlog za nesanicu je hm... Po meni vrlo glup. Buku sam u stanju izbaciti iz glave, a i ne zivim u urbanoj sredini. Uspevam vrlo dobro da se izborim i sa empatijom. Elem razlog moje nesanice je razmisljanje. Problem sa gasenjem mozga. I nakon 2-3 meseca sa po 2-3 sata sata sna dnevno, covjek bi pomislio da cu biti preumorna i jednostavno kolabirati, ali ne. Nekako sam naucila da odmaram telo dok mozak bruji i to je to. I onda je jednom nestalo. O5 normalno spavanje i sve po starom. Nakon mamine smrti ponovo se isti problem javio, ali sada me moja ljubav uspavljuje i smiruje na neki neverovatan nacin. Bez njega bi bilo to isto i josh gore verovatno.
Inace jednom nisam spavala 5 noci i uz dovoljno jaku volju to se moze preziveti bez problema (i uz izvesne kolicine kafe i zelenog caja naravno :P )

@ @nuka
Yap. That's it. Potpuno se slazem. Kao da sam vanzemaljac...
[Vrh] Go down
@nukaDsante
Prašina
@nukaDsante


Male
Gemini Dragon
Broj postova : 6
Age : 47
Registration date : 17.04.2009

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 5:12 pm

"ljubav je sila koja nema ukus, nema miris, ne mozes da je cujes, nema predrasude prema rasi, boji koze ili vereipovesti.. i da, to je sila koja ume moze i hoce da pogodi i obicnu decu i indigose.."
Narawno.. xDD
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 5:15 pm

Drea je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
@Drea...daj malo pricaj o nesanici...

@ Legionar
Nisam ni na sta alergicna, ako se izuzme blaga muka kad jedem luk. Moj razlog za nesanicu je hm... Po meni vrlo glup. Buku sam u stanju izbaciti iz glave, a i ne zivim u urbanoj sredini. Uspevam vrlo dobro da se izborim i sa empatijom. Elem razlog moje nesanice je razmisljanje. Problem sa gasenjem mozga. I nakon 2-3 meseca sa po 2-3 sata sata sna dnevno, covjek bi pomislio da cu biti preumorna i jednostavno kolabirati, ali ne. Nekako sam naucila da odmaram telo dok mozak bruji i to je to. I onda je jednom nestalo. O5 normalno spavanje i sve po starom. Nakon mamine smrti ponovo se isti problem javio, ali sada me moja ljubav uspavljuje i smiruje na neki neverovatan nacin. Bez njega bi bilo to isto i josh gore verovatno.
Inace jednom nisam spavala 5 noci i uz dovoljno jaku volju to se moze preziveti bez problema (i uz izvesne kolicine kafe i zelenog caja naravno :P )

Ovo me šokiralo jer je identično mojem problemu. Nedavno sam o tome vodio rasoravu s tatom jer je on mene optuživao da ja previše spavam i on mene. I onda smo oboje shvatili da ne možemo spavati jer sve razmišljamo previše, ili analiziramo, ili zamišljamo, maštamo. Mama se često znala na mene ljutiti jer ne spavam po podne.
S tatom sam pričao i on tvrdi da je i on Indigo. Meni je to bilo smiješno, iskreno, pogotovo zato jer sam imao mišljenje da je on odvratna osoba, ali kada sam pričao s njim uvidio sam koliko je bio sličan meni kada je bio mali. Zato se on često ljuti na mene jer kaže da ću puknuti kao i on. No mene nije briga, u ovoj priči na ovom planetu, koji je zaista lijep, ali i zaista sj**an, najmanje je važno moje privremeno zadovoljstvo i sreća.
Primjećujem, isto tako, kod svojih vršnjaka neka razmišljanja koja sam ja imao prije nekoliko godina i onda sam sretan jer vidim, pa ljudi zaista napreduju, razvijaju se, još ima nade! Isto se tako i danas borim protiv nepravde, ali znam da sam prije puno više. Jednostavno se navikavam na to i to me smeta! Ponekad doslovno mislim da 'izgaram', no važno je da, ako već moram izgoriti, da ostavim traga prema što više ljudi.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 5:30 pm

@nukaDsante je napisao/la:
"ljubav je sila koja nema ukus, nema miris, ne mozes da je cujes, nema predrasude prema rasi, boji koze ili vereipovesti.. i da, to je sila koja ume moze i hoce da pogodi i obicnu decu i indigose.."
Narawno.. xDD

Nepotreban mi je ovaj kraj:
Citat :
i indigose
kao da smo mi posebni, a ostali su obični, obična djeca, prosječni ljudi... to ne postoji


Citat :
Eto, da se ne bismo dalje zapletali u mreže, želim naglasiti, i želim da to svima bude jasno, i želim da se vi izjasnite o mom stavu.
To što je netko indigo ga ne izdvaja od drugih, i ja to ne shvaćam kao ''aha, ja jesam indigo i to je to'', svjestan sam da svatko može postati indigo, tj. da njegovo stanje rezultira indigo boju njegove aure. Jer, nadalje, indigo je samo boja aura, a boja aure ovisi o osobi, i isključivo tako. Primijetio sam kako ljudi shvaćaju i misle da indigovci jesu takvi jer imaju indigo boju aure, no vrijedi obrnuto.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Drea
Stanica
Drea


Female
Libra Cat
Broj postova : 13
Age : 36
Registration date : 17.04.2009

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 5:31 pm

Legionar je napisao/la:
Drea je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
@Drea...daj malo pricaj o nesanici...

@ Legionar
Nisam ni na sta alergicna, ako se izuzme blaga muka kad jedem luk. Moj razlog za nesanicu je hm... Po meni vrlo glup. Buku sam u stanju izbaciti iz glave, a i ne zivim u urbanoj sredini. Uspevam vrlo dobro da se izborim i sa empatijom. Elem razlog moje nesanice je razmisljanje. Problem sa gasenjem mozga. I nakon 2-3 meseca sa po 2-3 sata sata sna dnevno, covjek bi pomislio da cu biti preumorna i jednostavno kolabirati, ali ne. Nekako sam naucila da odmaram telo dok mozak bruji i to je to. I onda je jednom nestalo. O5 normalno spavanje i sve po starom. Nakon mamine smrti ponovo se isti problem javio, ali sada me moja ljubav uspavljuje i smiruje na neki neverovatan nacin. Bez njega bi bilo to isto i josh gore verovatno.
Inace jednom nisam spavala 5 noci i uz dovoljno jaku volju to se moze preziveti bez problema (i uz izvesne kolicine kafe i zelenog caja naravno :P )

Ovo me šokiralo jer je identično mojem problemu. Nedavno sam o tome vodio rasoravu s tatom jer je on mene optuživao da ja previše spavam i on mene. I onda smo oboje shvatili da ne možemo spavati jer sve razmišljamo previše, ili analiziramo, ili zamišljamo, maštamo. Mama se često znala na mene ljutiti jer ne spavam po podne.
S tatom sam pričao i on tvrdi da je i on Indigo. Meni je to bilo smiješno, iskreno, pogotovo zato jer sam imao mišljenje da je on odvratna osoba, ali kada sam pričao s njim uvidio sam koliko je bio sličan meni kada je bio mali. Zato se on često ljuti na mene jer kaže da ću puknuti kao i on. No mene nije briga, u ovoj priči na ovom planetu, koji je zaista lijep, ali i zaista sj**an, najmanje je važno moje privremeno zadovoljstvo i sreća.
Primjećujem, isto tako, kod svojih vršnjaka neka razmišljanja koja sam ja imao prije nekoliko godina i onda sam sretan jer vidim, pa ljudi zaista napreduju, razvijaju se, još ima nade! Isto se tako i danas borim protiv nepravde, ali znam da sam prije puno više. Jednostavno se navikavam na to i to me smeta! Ponekad doslovno mislim da 'izgaram', no važno je da, ako već moram izgoriti, da ostavim traga prema što više ljudi.

"Ne daj se Ines", sto rece cika Rade... zubi Salu na stranu... Spusta ti se prag tolerancije na shitice koji prate zivot. To je dobro koliko je i lose.
No malo je teze da ti je tata indigo, pre "plavi". Proguglaj, naces objasnjenje ako ga vec ne znas. Moja mama je to bila. Razumele smo se na vise nivoa. Ne znam kako drugacije to opisati.

@ @nuka
"...all the world needs now,
is love, sweet love.
That's the only thing
that there's just 2 little of..."

lovely cheer cerek
[Vrh] Go down
Drea
Stanica
Drea


Female
Libra Cat
Broj postova : 13
Age : 36
Registration date : 17.04.2009

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 5:32 pm

Legionar je napisao/la:


Nepotreban mi je ovaj kraj:
Citat :
i indigose
kao da smo mi posebni, a ostali su obični, obična djeca, prosječni ljudi... to ne postoji

Tehnicki je nepotreban, realno je dapache potreban... Nazao... Mada mislim da je to bila pesnicka sloboda. zubi
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 5:33 pm

Drea je napisao/la:
Spusta ti se prag tolerancije na shitice koji prate zivot. To je dobro koliko je i lose.

Jest, dvosjekli mač.
Ovako imam vremena mudro odgovoriti na tu nepravdu. A opet, možda neću odgovoriti na nju. Zato želim da to prestane.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 5:33 pm

[quote="Drea"]
Legionar je napisao/la:

realno je dapache potreban... Nazao...

Zašto?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
@nukaDsante
Prašina
@nukaDsante


Male
Gemini Dragon
Broj postova : 6
Age : 47
Registration date : 17.04.2009

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 5:42 pm

Legionaru sorry ali pogresno si shvatio.. indigosi ili indigo deca su "napolju" nista posebniji od onih koji nemaju u sebi pojacana cula i osecaj svesnosti svoje okoline..
Ali to je samo kada pricamo o spoljasnjem izgledu..
I jos nesto.. nisam imao nameru onim gore da nekoga uvredim ili napravim podelu, predrasudu ili slicno..
Ako je jos neko tako shvatio sorry jos jednom..
Drea, love is love.. simple beyond of imagination :)
[Vrh] Go down
Drea
Stanica
Drea


Female
Libra Cat
Broj postova : 13
Age : 36
Registration date : 17.04.2009

indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitimepet tra 17, 2009 5:43 pm

[quote="Legionar"]
Drea je napisao/la:
Legionar je napisao/la:

realno je dapache potreban... Nazao...

Zašto?
Koliko ljudi oko tebe zna da si indigo i koliko te kao takvog prihvata? A koliko je u :x raspolozenju...? Ljudi zaziru od nepoznatog. Znam ljude cije bi najozbiljnije pitanje bilo kako se vi razmnozavate... rofl2 Samo na forumima sam se nacitala gluposti. Niko ne trazi objasnjenje, vec odmah lepe BIOHAZARD etiketu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





indigo - Indigo djeca - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Indigo djeca   indigo - Indigo djeca - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Indigo djeca
[Vrh] 
Stranica 9 / 25.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Next
 Similar topics
-
» Kristalna ili oktarin djeca
» Djeca i internet
» Divlja djeca
» Gdje nestaju djeca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: