Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sokratov klub neznalica (chat)

Go down 
+29
Techpriest
josip21
Lukini
Fantom
Michael Wittmann
vladimir je idiot
Jaykof
Cico
Aleksandar Veliki
Stripy
Nac
Sigmund Freud
snark
YoUnG LiOn
Merkurica
Galileo Galilei
Neo
zvezda
gloria_g
Tutankhamon
arhont
userNejm
Blizzard
None
Sentinel
Svjetloisjena
floridana
Alpha
malena
33 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimesri kol 13, 2008 2:05 pm

Pa da, i sam si to mislim :P
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimesri kol 13, 2008 2:06 pm

5
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimesri kol 13, 2008 2:06 pm

a ljudi, zamro mi je PDF, morao sam ga oživiti zubo
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimesri kol 13, 2008 2:09 pm

miga
Dobro je to, sada napokon možemo malo filozofirati :vopi:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 12:15 pm

I tu je filozofiji stao svaki trag..... (već danima...) lol!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 12:15 pm

Gle, stvarno...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 12:18 pm

... bravo
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 12:20 pm

Trenutno mi hodaju samo loše stvari po glavi... Smisli neku dobru temu, hajde whee
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 12:55 pm

Voljela bih samo prije nego to učiniš, da se tema malo i ovdje razvije pa da svi ti veliki pobožnjaci, koji ovdje lupaju praznu slamu prodikujući drugima, pročitaju i vide jedan od načina kako mogu nesebično pomagati drugima i zaista i činiti dobra djela!!!!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 12:57 pm

Ok, never mind, zakasnila sam sa dopunom posta. Kad počnu piliti po starom, uputiti ćemo ih na temu zdravlja pa nek čitaju i uče!!! :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 12:57 pm

PAa tema je tamo gdje treba biti. Nemoj samo prizivati one koji non stop lupaju po onim temama, niti ovaj topic niti tema davanja krvi nisu prikladni za lupetanje...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 12:59 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
PAa tema je tamo gdje treba biti. Nemoj samo prizivati one koji non stop lupaju po onim temama, niti ovaj topic niti tema davanja krvi nisu prikladni za lupetanje...

Znam, imaš pravo. Ali, dođem na temu DUHOVNOST i što pronađem od pojedinih??? SCARRY... doh
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:20 pm

Freya je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
PAa tema je tamo gdje treba biti. Nemoj samo prizivati one koji non stop lupaju po onim temama, niti ovaj topic niti tema davanja krvi nisu prikladni za lupetanje...

Znam, imaš pravo. Ali, dođem na temu DUHOVNOST i što pronađem od pojedinih??? SCARRY... doh

Upravo tako. Ali i to je valjda duhovnost u različitim razvojnim fazama. kava
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 2:35 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Freya je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
PAa tema je tamo gdje treba biti. Nemoj samo prizivati one koji non stop lupaju po onim temama, niti ovaj topic niti tema davanja krvi nisu prikladni za lupetanje...

Znam, imaš pravo. Ali, dođem na temu DUHOVNOST i što pronađem od pojedinih??? SCARRY... doh

Upravo tako. Ali i to je valjda duhovnost u različitim razvojnim fazama. kava

Ja se ISKRENO nadam... moli
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 4:03 pm

Samo da dodam...nije li upravo to duhovnost...to sto valja da poslusamo jedni druge ma koliko razliciti bili? To sto toleriramo tu razlicitost? Nije li upravo To nacin na koji se raste?
Ako bi taj PDF bio citav o tome kako je sve divno i svi se slazemo onda zapravo tu ne bi bas puno mogli nauciti jedni od drugih.
Za uciti treba zasukati rukave, uvalit se u blato i plivat...barem ja to tako nekako gledam...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 4:04 pm

Alpha, ljubi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 4:35 pm

Alpha je napisao/la:
Samo da dodam...nije li upravo to duhovnost...to sto valja da poslusamo jedni druge ma koliko razliciti bili? To sto toleriramo tu razlicitost? Nije li upravo To nacin na koji se raste?
Ako bi taj PDF bio citav o tome kako je sve divno i svi se slazemo onda zapravo tu ne bi bas puno mogli nauciti jedni od drugih.
Za uciti treba zasukati rukave, uvalit se u blato i plivat...barem ja to tako nekako gledam...

Je, ali ne volim kad dođe do svađa i provokacija... face
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 4:46 pm

Ja ne vidim svadju...a provokacija je subjektivni dozivljaj objektivne stvarnosti...tako da...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 4:47 pm

...svakome po volji... study
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 4:57 pm

A, e... :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimesri kol 20, 2008 4:19 am

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimesri kol 20, 2008 8:50 am

Dobro jutro... zaflo
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimesri kol 20, 2008 8:54 am

dobro jutro freya
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimesri kol 20, 2008 8:56 am

Eclypso je napisao/la:
Hammerfall - Templars of Steel

Za dobro jutro :)
prva asocijacija na tu žensku s mačem- Alpha zubi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitimesri kol 20, 2008 9:13 am

Floridana... jutar... lovely

Ja sam se jutros jedva digla,... Kako ste vi ekipa jutros?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Sokratov klub neznalica (chat)   Sokratov klub neznalica (chat) - Page 17 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sokratov klub neznalica (chat)
[Vrh] 
Stranica 17 / 40.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Sokratov klub neznalica (chat)
» Sokratov dijalog
» Ask primitive101 (chat tema)
» A je to![chat topic]

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: