Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Marketinski trik ili ''prava stvar''?

Go down 
+15
Sang Real
maya
Skulptura
Zabranjeno_Znanje
Dunja the tomboy
Berny_Sinara
baskica15
GoodAlien
omen
snark
silver
Galileo Galilei
Alpha
Malkavian
Annon Imus
19 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marketinski trik ili ''prava stvar''?   Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 4:14 pm

Neznam sta da vjerujem, neznam ni sta da mislim o takvim fotkama, ali zanimljivo je da prije nije bilo toliko vidanja tih cudnih stvorenja, mozda je to zbog nekadasnjeg manjka racunala pa je s time i fotomontaza bila tesko izvediva a nerjetko i skupa, dok si danas svatko tko ima volje moze doma od misa napravit limun u photoshopu i slicno. No mozda je problem bio u manjku fotoaparata, danas svatko nosi fotic ili kameru sa sobom, ako nikakvu drugaciju onda ovu na mobitelu, s time je i puno lakse uslikat ovakva stvorenja prije nego to netko zataska. Ali ne mislim da je ovo marketinski trik posto nitko bas ne profitira od te fotke. Samo sam siguran da sam za ovo cuo sad i vise nikad necu, do pojave nekog drugog stvorenja. Mislim da bi znanstvenici za jedan sat saznali sto je to tocno... ali to se nikad ne desi, jednostavno kao da nikog ne zanima, ili ako su u pitanju eksperimenti onda netko to zataska sa izlikom da je fotomontaza ili slicno...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marketinski trik ili ''prava stvar''?   Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Icon_minitimečet ruj 24, 2009 10:53 pm

ma oni sa tim bicima rade svasta jadna bica :(
[Vrh] Go down
maya
Višestanični organizam



Female
Leo Rooster
Broj postova : 65
Age : 66
Registration date : 08.06.2009

Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marketinski trik ili ''prava stvar''?   Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Icon_minitimesub ruj 25, 2010 9:06 pm

bilo bi bolje da rade na tome da imamo zdravu hranu i pice a ne sve hibridno.
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marketinski trik ili ''prava stvar''?   Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Icon_minitimesri lis 27, 2010 3:55 am

opet se plastelinom igrali...podsjeca me to na jednu zgodicu koju sam procitala u knjizi ejdnoi...ekipa nekakva napravila fetus zmaja sutnula ga u formalin u staklenku,podvalili neke kao uzasno stare dokumente iz osamsto i neke u kujima pise da tadasnji znanstvenici nisu mogli odrediti dali je pravo ili ne...tu ispala prava buka ovo ono d abi s enakraju ispostavilo da je fejk...al masovna histeria je bila ono ekipa zabrijala na te zmajeve isli su po sumama i spiljama traziti ih dalje...ma joooj... rofl2
[Vrh] Go down
Wayne_Myth
Riba
Wayne_Myth


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 122
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 22.10.2010

Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marketinski trik ili ''prava stvar''?   Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Icon_minitimesri lis 27, 2010 10:39 am

silver je napisao/la:
e, izgleda da su i u bosni jos davno nasli nesto sto bar donekle slici na ovo tu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=224254&page=4

pri kraju strane..
doduse, ne lici bas previse, osim sto se nedostatka krzna tice. al nema veze. to na toj slici mi izgleda stvarno kao nekakva degenerirana kornjača, pogotovo jer su leđa tako crvena u odnosu na ostatak tijela, kao da je tu bio nekakav oklop.

evo slika te bestije iz bosne:
Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 F_ZENICACHUPAm_cf4439e

E TAKAV DREK JE NAS GLDAO KADA JE PRETRCAVAO CWEST SMAO J IMAO SIVO KRZNO S CRNIM TOCKAMA MALO DEBLJE I STAJALO NA DVE NOGE SA ZUTIM OCIMA
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marketinski trik ili ''prava stvar''?   Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Icon_minitimesri lis 27, 2010 4:47 pm

Wayne_Myth je napisao/la:
silver je napisao/la:
e, izgleda da su i u bosni jos davno nasli nesto sto bar donekle slici na ovo tu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=224254&page=4

pri kraju strane..
doduse, ne lici bas previse, osim sto se nedostatka krzna tice. al nema veze. to na toj slici mi izgleda stvarno kao nekakva degenerirana kornjača, pogotovo jer su leđa tako crvena u odnosu na ostatak tijela, kao da je tu bio nekakav oklop.

evo slika te bestije iz bosne:
Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 F_ZENICACHUPAm_cf4439e

E TAKAV DREK JE NAS GLDAO KADA JE PRETRCAVAO CWEST SMAO J IMAO SIVO KRZNO S CRNIM TOCKAMA MALO DEBLJE I STAJALO NA DVE NOGE SA ZUTIM OCIMA


imali ste bliski susret sa cupakabrom tup
[Vrh] Go down
Wayne_Myth
Riba
Wayne_Myth


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 122
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 22.10.2010

Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marketinski trik ili ''prava stvar''?   Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Icon_minitimečet lis 28, 2010 2:05 pm

u nasim krajevima? pale
[Vrh] Go down
explorer^^
Prašina



Male
Leo Horse
Broj postova : 1
Age : 33
Registration date : 01.01.2011

Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marketinski trik ili ''prava stvar''?   Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Icon_minitimesub sij 01, 2011 8:23 pm

Ja mislim da je to neka nerazvijena životinja ili miješanje životina nemožemo tacno reći ali po mome misljenju ja mislim da je to nerazvijena zivotilja. NPR:Kornjaca kojoj es nije razvio oklop pa se je razvila na drugi nacin,ko zna ali photoshop nije sto posto zato jer je nemoguće ovaku sliku napraviti u photoshopu. strah Ali mi trebamo samo da mislimo na pozitivne stvari.
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marketinski trik ili ''prava stvar''?   Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Icon_minitimepon sij 02, 2012 7:26 pm

Galileo Galilei je napisao/la:
prije par dana su pronašli do sada nepoznatu vrstu kukca i to u sred grada.
zašto ne bi postojala koja vrsta a da je nama nepoznata.

čak postoje priče o bićima koja žive u zraku, a ljudi su ih često mješali sa nlo.
potpisujem...@ amen
[Vrh] Go down
megawar888
Riba
megawar888


Male
Libra Horse
Broj postova : 196
Age : 33
Location : Zona Sumraka
Registration date : 30.04.2012

Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marketinski trik ili ''prava stvar''?   Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 08, 2012 5:07 pm

Danas za jednu životinju imaš 10 potpuno različitih slika,pa ti odluči koja je prava. :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Marketinski trik ili ''prava stvar''?   Marketinski trik ili ''prava stvar''? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Marketinski trik ili ''prava stvar''?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Prava opasnost?
» Univerzalna(prava) istina
» Borba za muska prava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: