Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?

Go down 
+18
Eternity
srdjan888
maya
Blizzard
Michael Wittmann
Berny_Sinara
Rain
Anat
Svjetloisjena
Syn
ThE_IMMORTAL
windmill
vjestica
Jaykof
snark
Tutankhamon
Saroman
silver
22 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimepet kol 01, 2008 12:35 am

https://www.youtube.com/watch?v=ycjdwn9WEtA

ako se ne radi o photoshopu, što mi se baš i ne čini, onda je vrlo interesantno. ako malo bolje pogledate, vidit ćete kako to "nešto" dva puta mjenja smijer, i zapravo nije toliko veliko koliko izgleda, jer, iako se na prvi pogled čini da odlazi iza zgrade, zapravo, ako bolje pogledate, vidit ćete da se naglo spusti uz zgradu, s prednje strane. Kao da se radi o nekakvim skokovima. možda je bliže kameri nego što izgleda..
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimepet kol 01, 2008 2:38 am

Mislim da znam šta je ovo.Ime sam zaboravio,ali uglavnom ovo se čudovište pokazuje uvjek prije neke velike katastrofe,već je vidjeno bilo .ča je bilo i blizu nas prije par godina u Srbiji prije katastrofe koja ih je zadesila mislim bombardiranja Nato.ima dosta o ovome.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimepet kol 01, 2008 10:39 am

koja je to katastrofa bila u hamburgu?

podsjeca me to na onaj film mothmen.
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimesub kol 02, 2008 5:33 pm

da da taj je film i pravljen na temelju priče o ovom stvorenju,Pa valjda će tek zadesiti hamburg ako je se tek to pokazalo.nije navedeno gore kad se ojavilo
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimesub kol 02, 2008 5:50 pm

Saroman je napisao/la:
Mislim da znam šta je ovo.Ime sam zaboravio,ali uglavnom ovo se čudovište pokazuje uvjek prije neke velike katastrofe,već je vidjeno bilo .ča je bilo i blizu nas prije par godina u Srbiji prije katastrofe koja ih je zadesila mislim bombardiranja Nato.ima dosta o ovome.
Kakva katoastrofa, to bombardiranje ??? Pa nisu ih ni ogrebali a kamoli katastrofu napravili.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimečet kol 07, 2008 12:21 pm

Saroman je napisao/la:
da da taj je film i pravljen na temelju priče o ovom stvorenju,Pa valjda će tek zadesiti hamburg ako je se tek to pokazalo.nije navedeno gore kad se ojavilo

mislim da je bilo 2001. ili tako nesto.

al u svakom slucaju je bilo najkasnije 2006. jer je tad dodan video, a ovaj sta ga je doda ga je dobia od nekog prijatelja.
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimepet kol 08, 2008 1:01 am

da nije bazilisk, ili sam nešto opet pomiješao?
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimepet kol 08, 2008 1:02 am

kaj nije bazilisk onaj neki gmaz ili ona zmijurdina iz heri potera?
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimened kol 10, 2008 2:53 pm

to isto je vidjeno u bratuncu prije mozda 2,3 godine,nisam sigurna tacno kada.imaju snimci i televizija je prenosila.
[Vrh] Go down
windmill
Stanica



Male
Pisces Monkey
Broj postova : 10
Age : 32
Registration date : 25.02.2008

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimesri kol 13, 2008 10:49 am

nije Mothman sigurno jer je on crne boje a i vidile bi se zarko crvene oci ovo bice kao da je iz druge dimenzije uslo onako prozirno covjekoliko,kao sto je Don Juan pisao kad je prizivao bica iz druge dimenzije pa je izaslo nekakvo mjehurasto prozirno bice.
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimesri kol 13, 2008 10:32 pm

kako vi svi pohvatate tako te emisije po tv-u, a ja nikad T_T
[Vrh] Go down
Syn
Stanica
Syn


Male
Scorpio Rat
Broj postova : 23
Age : 39
Registration date : 15.08.2008

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimepet kol 15, 2008 5:51 am

Intigirajuce u svakom slučaju...ako netko zna više o tome volio bih da se napiše...jer ovo je stvarno fascinantno!!
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimepon kol 18, 2008 4:18 pm

vjestica je napisao/la:
to isto je vidjeno u bratuncu prije mozda 2,3 godine,nisam sigurna tacno kada.imaju snimci i televizija je prenosila.

nemas mozda kakav link?

nego, ja sam cuo za nesto slicno, a to su nekakve 'letece ribe' ili nesto tako, bica koja lete pri brzinama od 300/400 mps, pa ih zato ne mozemo vidit golim okom. al ima snimke na youtubeu, gleda sam davno neku. al to obicno ne skace ovako, koliko ja znam.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimepon kol 18, 2008 6:00 pm

Izgleda kao nekakav leteći gmaz, ali slabo se vidi...
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimepon kol 18, 2008 8:31 pm

evo nasao sam nesto slicno onom o cemu sam govorio. inace, zanimljiva stranica.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimepon kol 18, 2008 8:36 pm

Misliš onog pterodaktila na kraju? Nisam shvatila o kojem građanskom ratu priča...
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimesri kol 20, 2008 4:04 pm

silver je napisao/la:
vjestica je napisao/la:
to isto je vidjeno u bratuncu prije mozda 2,3 godine,nisam sigurna tacno kada.imaju snimci i televizija je prenosila.

nemas mozda kakav link?

nego, ja sam cuo za nesto slicno, a to su nekakve 'letece ribe' ili nesto tako, bica koja lete pri brzinama od 300/400 mps, pa ih zato ne mozemo vidit golim okom. al ima snimke na youtubeu, gleda sam davno neku. al to obicno ne skace ovako, koliko ja znam.


http://www.ilustrovana.com/2005/2439/3.htm



Ljubovijske priče o fantomu
Letač „došao“ po Karadžića

LJUBOVIJA - Misteriozni letač, koji je u dva navrata viđen iznad Ljubovije, i dalje je glavna tema razgovora u ovom gradu. Pričama da je reč o vanzemaljcima, helijumskom balonu ili dirigovanoj lutki dodata je najnovija verzija po kojoj je sve to delo Amerikanaca koji hvataju Radovana Karadžića.

Dok se deo stanovnika grada na Drini dobro zabavlja tvrdeći da je reč o nečijoj neslanoj šali, drugi su ozbiljno zabrinuti i preplašeni. Pojedinci ne otvaraju prozore i terase, a neki od očevidaca pristali su da govore za novine.

- Dok sam u ponedeljak uveče nešto radio ispred kuće, deca koja su igrala u blizini fudbal povikala su: „Čovek leti.“ Bacio sam pogled na krov žute zgrade i video omanjeg čoveka sa crnim plaštom kako hoda po ivici krova. Pomislio sam da neko montira TV antenu, i nastavim da radim“, priča jedan od očevidaca Miloš Đokić.

Miloševa supruga Slavojka uzbuđeno nastavlja:

- Kada su se deca po drugi put uskomešala, istrčala sam iz kuće i videla čoveka kako lebdi u vazduhu između žute zgrade i „Ljubovijatransa“. Oko čoveka je bila slaba svetlost, a oči su mu čudno sijale. Krenuli smo prema njemu, a on se onda u vazduhu pomerio unazad. Zatim je počela čudna igra: stanemo mi, stane i on i lebdi. Na kraju se naglo okrenuo i nestao iza topola „Ljubovijatransa“.

Misteriozni fantom je viđen i sutradan oko 15 časova. Videli su ga svi koji su se zatekli u Drinskoj ulici. Među njima su bili putnici jednog autobusa i gledaoci na stadionu očekujući početak fudbalske utakmice. Fantom je leteo prema brdu Kik, a zatim nastavio ka Nemiću.

Gotovo u isto vreme desio se i slučaj koji su mnogi povezali sa fantomom.

- Na putu do prodavnice ispred mene se stvorilo bradato i dugokoso stvorenje kome se lice nije videlo. Sa ispruženim rukama krenulo je prema meni. Na smrt sam se prepala i kišobranom krenula na njega. On je ustuknuo, prošao pored mene i nastavio prema vrhu Kika. Posle desetak metara se okrenem da bolje vidim, ali on samo ide pravo ne osvrćući se. Još uvek se tresem koliko sam se uplašila - drhteći priča Zorka Milutinović.

U ljubovijskoj policiji su nam rekli da će ceo slučaj ispitati, iako do danas njima niko nije prijavio prisustvo fantoma. Inače, fantom nije viđen poslednjih 12 sati, iako su preksinoć grupe građana, uglavnom mladih, čekale da se ponovo pojavi.
Jugoslav Trijić

kopirala sam sa http://www.blic.co.yu/stara_arhiva/arhiva/2005-08-25/strane/hronika.htm
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimened kol 24, 2008 11:53 pm

zanimljivo, ne vidim razloga zasto bi cijela obitelj lagala o necem takvom, pogotovo ako su samo postali predmet ismijavanja.
[Vrh] Go down
Anat
Stanica
Anat


Female
Leo Horse
Broj postova : 19
Age : 33
Registration date : 11.05.2008

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimepon ruj 22, 2008 11:37 pm

hmmmmm..... kakvih sve to onda stvorenja ima...
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimesri lis 01, 2008 3:14 pm

Anat je napisao/la:
hmmmmm..... kakvih sve to onda stvorenja ima...

mozda neka od njih i nisu s ove planete. a u svemiru ih sigurno ima svakakvih. :)
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimepon pro 22, 2008 2:56 am

Liči na onog Mothmana - Čovjek Moljac ali ja mislim da se radi o fotomontaži.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimepon pro 22, 2008 3:11 am

Syn je napisao/la:
Intigirajuce u svakom slučaju...ako netko zna više o tome volio bih da se napiše...jer ovo je stvarno fascinantno!!

Upiši u google "Leteći fantom Ljubovija"

ili nešto tipa

"Fantom viđen iznad Ljubovije"
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimečet vel 26, 2009 2:50 am

Rie je napisao/la:
Liči na onog Mothmana - Čovjek Moljac ali ja mislim da se radi o fotomontaži.
mothman mi slici na owl mana i zao mi je tog stvorenja sto ak su ga ljudi deformirali?nes kao godzilla samo sto nisu ga uvecali nego od covjeka napravili to sto sada je
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimepet lip 05, 2009 1:10 am

Tutankhamon je napisao/la:
Saroman je napisao/la:
Mislim da znam šta je ovo.Ime sam zaboravio,ali uglavnom ovo se čudovište pokazuje uvjek prije neke velike katastrofe,već je vidjeno bilo .ča je bilo i blizu nas prije par godina u Srbiji prije katastrofe koja ih je zadesila mislim bombardiranja Nato.ima dosta o ovome.
Kakva katoastrofa, to bombardiranje ??? Pa nisu ih ni ogrebali a kamoli katastrofu napravili.
radijacija, osiromaseni uranijum... ogromne su posledice od njega... kosovo je unisteno desetine hiljada ljudi proterano na desetine crkava spaljeno sta jos treba da bi bila katastrofa ?
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitimepet lip 05, 2009 3:30 pm

ma cijeli planet je katastrofa
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Empty
PostajNaslov: Re: Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?   Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nepoznato leteće stvorenje u njemačkoj?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zov u nepoznato - trebam savjete

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Kriptozoologija-
Forum(o)Bir: