Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Piramide u Visokom!

Go down 
+44
orca
biga
srki2000
Matrix
Floridain
Fantom
Zona
Archangel
Chakotay
mEN_iN_WHite
Backpacker
hromi
MoW
Legionar
Berny_Sinara
Viktor-x
Xila
Hapa
malena
comewithme1717
conan_1
Saroman
mate_kamiondzija
Syn
zviz
Jaykof
snark
Neo
GoodAlien
ThE_IMMORTAL
vjestica
danijeel
Aleksandar Veliki
zvezda
silver
Alpha
lampandina
Srky
kekereke
Daenerys
urbanaaa
Rain
Svjetloisjena
little alien
48 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Piramide u Visokom?
Postoje
Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_vote_lcap63%Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_vote_rcap
 63% [ 82 ]
Ne postoje
Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_vote_lcap10%Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_vote_rcap
 10% [ 13 ]
Suzdrzan
Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_vote_lcap12%Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_vote_rcap
 12% [ 16 ]
Bilo bi dobro
Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_vote_lcap14%Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_vote_rcap
 14% [ 18 ]
Ne bi bilo dobro
Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_vote_lcap1%Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Ukupno glasova : 130
 

Autor/icaPoruka
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimepet svi 02, 2008 9:43 am

evo vam cijeli tekst koji sam kopirala sa ove stranice

http://kicoteam.ki.funpic.de/news.php?readmore=83




Kako je Osmanagić danas na izvanrednoj konferenciji za novinare u Visokom rekao, sve je bila obična varka.

- Sve je izmišljeno. Ispričavam se svim Bosancima i Hercegovcima. Jako mi je žao zbog svega, rekao je novinarima vidno utučeni Osmanagić odbivši odgovarati na druga pitanja.

- Bio sam primoran ovo vam reći, ali druge izjave ne želim, niti mogu davati, rekao je.

Prema pisanju lokalnih medija, ovakav, nevjerojatan obrat baš u vrijeme početka nove sezone istraživanja, dogodio se zbog nedavne posjete direktora UNESCO-a Koichira Matsuurae, koji je vlastima BiH, ali i Osmanagiću osobno zaprijetio kako će naša zemlja biti izbrisana s karte ove organizacije ako ne prestanu lakrdije u Visokom.

U Fondaciji su nam potvrdili kako je izaslanstvo UNESCO-a tražilo razgovor s Osmanagićem, te da je to jedan od glavnih razloga njegova priznanja.

Drugi razlozi zasigurno su novi dokazi i analize stručnjaka iz Egipta, koji tvrde kako do sada nisu bili u mogućnosti doprijeti do bh javnosti.

- Svaki put kad bismo željeli nešto priopćiti kontra piramida, naše izjave i dokumenti čudno su zataškavani, izjavio je Lamia El-Hadidy, arheolog s kairskog sveučilišta.

S druge strane, saznanja američkih istražnih organa o poslovnim aktivnostima Osmanagića, bit će naknadno predstavljena javnosti, jer ne žele iznositi bilo kakve detalje dok istraga ne bude u potpunosti okončana.

Federalna policija uskoro bi trebala raspisati potjernicu ua Osmanagićem jer se počinju javljati brojni prevareni donatori, a neslužbeno doznajemo kako i Vlada Federacije BiH namjerava sudskim putem zatražiti povrat sredstava odobrenih Osmanagićevoj Fondaciji.

Novinarima koji su ga naknadno telefonski pokušali kontaktirati, Osmanagić je bio nedostupan. Navodno je već napustio zemlju.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimepet svi 02, 2008 9:45 am

Moguće, ali ostaje da su oni nalazi na lokalitetima, ako i nisu piramide, vrlo zanimljivi. :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimepet svi 02, 2008 9:46 am

Hvala na tekstu, vještice, idem sad pogledati :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimepet svi 02, 2008 9:48 am

Čuj, znam da je glupo, ali čini se da je taj tekst bio objavljen prvog aprila scratch
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimepet svi 02, 2008 9:49 am

neznam,eto ja slucajno naletila na to. lol!
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimepet svi 02, 2008 9:50 am

ali eto saznam ja sta su izjavili ovi arheolozi egipatski pa javim danas ovde :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimepet svi 02, 2008 9:53 am

vjestica je napisao/la:
neznam,eto ja slucajno naletila na to. lol!

Da je tako nešto ozbiljno objavljeno i to prije mjesec dana digla bi se oko toga užasna halabuka, a tamo ima samo jedan komentar. Ja sam pomislila da je to najnovija vijest od jučer ili prekjučer, ovako bi već vrapci na grani cvrkutali o tome, a internet bi bio pun svih mogućih komentara i osvrta na temu. Samo na forum.hr u pdf-u Na rubu ima mislim više tisuća postova na ovu temu. Pa i da se dogodilo da Osmanagić pobjegne ostaje ta vrlo kontroverzna tvorevina tamo, ona je i te kako materijalna i teška milijune tona. ja bih je rado vidjela uživo.
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimepet svi 02, 2008 9:57 am

bila sam ja tamo,i vidjela.moze zvucat glupo ali ja sam sto posto sigurna da su ono piramide.dobila sam karticu da sam kao clan piramide sunca.i sad sam naletila slucajno na taj tekst i neznam odakle uopste tekst.ali u pravu si,da je istinit digla bi se buka.
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimepet svi 02, 2008 10:06 am

od 3 do 8 ili 9 maja nisam sigurna osmanagic ce gostovati u arabiji tako da sam mislila ici na tu prezentaciju,pa ako bude fotki a nastojacu da ih bude,poslacu tebi a ti ako hoces mozes ih staviti na forum :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimepet svi 02, 2008 10:18 am

vjestica je napisao/la:
od 3 do 8 ili 9 maja nisam sigurna osmanagic ce gostovati u arabiji tako da sam mislila ici na tu prezentaciju,pa ako bude fotki a nastojacu da ih bude,poslacu tebi a ti ako hoces mozes ih staviti na forum :)

Može whee

I ja imam osjećaj da su tamo piramide ili nešto drugo vrlo staro. Puno vremena sam utrošila pregledavajući fotke u fotogalerijama jer mi se sporo otvaraju i to u nekoliko navrata - željela bih vidjeti uživo jer obično mogu osjetiti što mi govori neko mjesto ukoliko sam zainteresirana za njega. A ti putuješ u Arabiju?
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimepet svi 02, 2008 10:19 am

ja sam u arabiji :)
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimepet svi 02, 2008 10:20 am

i da jos nesto,ako zelis ti ili bilo ko drugi moze dobiti clansku kartu piramide sunca,i obicno ti stizu na adresu letci,onda nova otkrica vezana za piramide itd.
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimepet svi 02, 2008 3:09 pm

ne vjerujem da to nisu piramide. ovaj tekst je sigurno bio prvoaprilska sala.
a i ako nije lazan, ne mogu me ubijediti da to nisu piramide, jer se s mjeseca mogu vidjet pravilni rubovi tog brda bas kao kod piramide. to jedino moze dokazati koliko svjetska vlada zeli da nasa civilizacija zivi u lazima, u izmisljenoj stvarnosti koju su nam oni nametnuli. :x drunken
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimepet svi 02, 2008 3:25 pm

Jeap :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
GoodAlien
Višestanični organizam



Male
Aquarius Cat
Broj postova : 80
Age : 49
Registration date : 03.08.2008

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimesri kol 06, 2008 12:20 pm

Sto posto piramide
go go boznian piramidz cheer
jedva cekam kad otvore piramide za javnost ce-4zubo
iako se to vjerojatno nikad nece dogoditi =(
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimesri kol 06, 2008 12:50 pm

nisam siguran.za koga bi ih gradili,mozda za njegovu visost pašu ahmed bešlagića
[Vrh] Go down
GoodAlien
Višestanični organizam



Male
Aquarius Cat
Broj postova : 80
Age : 49
Registration date : 03.08.2008

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimesri kol 06, 2008 12:55 pm

nikad neznas ce-4zubo
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimesri kol 06, 2008 9:15 pm

meni to isto liči na piramide, ali opet, da su stvarno piramide, to bi se dalo vrlo lako otkriti i dokazati.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimesri kol 06, 2008 10:51 pm

ma to su skladišta bureka, ćevapa i ostalih 'slastica' ... znali bosanski egipćani (ili egipatski bosanci) da se sprema sranje u svijetu pa skladište tamo :)
[Vrh] Go down
GoodAlien
Višestanični organizam



Male
Aquarius Cat
Broj postova : 80
Age : 49
Registration date : 03.08.2008

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimečet kol 07, 2008 12:12 am

Dokazano jest da oksidirajuce namirnice dulje izdrze u piramidama samo de ces nac ulaz u to skladiste ^^
[Vrh] Go down
zviz
Stanica
zviz


Male
Aries Horse
Broj postova : 16
Age : 58
Location : centralna mezopotamija
Registration date : 09.07.2008

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 2:24 pm

vjestica je napisao/la:
evo vam cijeli tekst koji sam kopirala sa ove stranice

http://kicoteam.ki.funpic.de/news.php?readmore=83




Kako je Osmanagić danas na izvanrednoj konferenciji za novinare u Visokom rekao, sve je bila obična varka.

- Sve je izmišljeno. Ispričavam se svim Bosancima i Hercegovcima. Jako mi je žao zbog svega, rekao je novinarima vidno utučeni Osmanagić odbivši odgovarati na druga pitanja.

- Bio sam primoran ovo vam reći, ali druge izjave ne želim, niti mogu davati, rekao je.

Prema pisanju lokalnih medija, ovakav, nevjerojatan obrat baš u vrijeme početka nove sezone istraživanja, dogodio se zbog nedavne posjete direktora UNESCO-a Koichira Matsuurae, koji je vlastima BiH, ali i Osmanagiću osobno zaprijetio kako će naša zemlja biti izbrisana s karte ove organizacije ako ne prestanu lakrdije u Visokom.

U Fondaciji su nam potvrdili kako je izaslanstvo UNESCO-a tražilo razgovor s Osmanagićem, te da je to jedan od glavnih razloga njegova priznanja.

Drugi razlozi zasigurno su novi dokazi i analize stručnjaka iz Egipta, koji tvrde kako do sada nisu bili u mogućnosti doprijeti do bh javnosti.

- Svaki put kad bismo željeli nešto priopćiti kontra piramida, naše izjave i dokumenti čudno su zataškavani, izjavio je Lamia El-Hadidy, arheolog s kairskog sveučilišta.

S druge strane, saznanja američkih istražnih organa o poslovnim aktivnostima Osmanagića, bit će naknadno predstavljena javnosti, jer ne žele iznositi bilo kakve detalje dok istraga ne bude u potpunosti okončana.

Federalna policija uskoro bi trebala raspisati potjernicu ua Osmanagićem jer se počinju javljati brojni prevareni donatori, a neslužbeno doznajemo kako i Vlada Federacije BiH namjerava sudskim putem zatražiti povrat sredstava odobrenih Osmanagićevoj Fondaciji.

Novinarima koji su ga naknadno telefonski pokušali kontaktirati, Osmanagić je bio nedostupan. Navodno je već napustio zemlju.

Ako je ovo točno što je napisano zašto osmanagić nije UNESCO komisiji rekao Dobro nisu to piramide nego rudnici dajte nam lovu a mi čemo nastaviti s radom na ovom " rudničkom" lokalitetu. Pa nek i BiH ima nešto toliko staro.
Hmmmm ....
Mislim da bi odgovor bio. Ne dajemo lovu za tamo kojekakove runike. Sve mi to gadno smrdi.gica
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 3:20 pm

ccccc
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimeuto kol 12, 2008 4:46 pm

zviz je napisao/la:

Ako je ovo točno što je napisano zašto osmanagić nije UNESCO komisiji rekao Dobro nisu to piramide nego rudnici dajte nam lovu a mi čemo nastaviti s radom na ovom " rudničkom" lokalitetu. Pa nek i BiH ima nešto toliko staro.
Hmmmm ....
Mislim da bi odgovor bio. Ne dajemo lovu za tamo kojekakove runike. Sve mi to gadno smrdi.gica

U potpunosti se slažem.

Ali čemu opet neke obustave istraživanja i zataškavanja?
Možda još negdje postoji nešto što bi možda moglo izmjeniti knjige povijesti ili ih malo nadopuniti suspect evil ili ne žele da BiH dobije svoje mjesto u povijesti :(
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimesri kol 13, 2008 9:27 pm

prije bih reko da ti naucnici ne zele mijenjat povijest, jer im je mrsko. A ako ispadne da su to stvarno piramide onda se sveukupna slika o svijetu mijenja. IMO to oni nece, hoce da covjecanstvo i dalje ne vidi istinu, a iz kojeg razloga ne znam.
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitimened kol 17, 2008 1:45 am

pa dobro jel varka il nije? na početku je bila prvoaprilska šala, a što je sad?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Piramide u Visokom! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Piramide u Visokom!
[Vrh] 
Stranica 2 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Piramide kao velika energetska postrojenja
» Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?
» Piramide u Tomsku
» Piramide su gradili slobodni radnici

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: