Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Treće oko

Go down 
+41
orca
Wsmack
Archangel
Floridain
wanderer
Deti
Ephez
Sang Real
primitive101
Fantom
zvezda
TiaMa'at
marin
MoW
Pohotni Jarac
eni0
blanj
OLugo
Armin od Irima
dr.chaos0
bros
Legionar
elez70
AzrielofDeath
schmizzl
Blizzard
Flamezar
urbanaaa
Chakotay
Athena
Pux
skin
vladimir je idiot
ninja
gloria_g
Alpha
razzor123
tomo_z
Jaykof
Svjetloisjena
arhont
45 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 3:07 pm

OK ali nisi rekao koji ti je cilj. Sto, ne da ti se dignut po daljinski pa... :P ?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
eni0
Stanica



Male
Pisces Horse
Broj postova : 15
Age : 34
Registration date : 14.03.2010

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimepon oľu 22, 2010 12:43 am

cilj, pa otkrivanje neceg novog, i sta ja znam.. hmm.. dostizanjem novog nivoa u covjecanstvu tj nova razina zivota i energije... neznm objasnit =)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimepon oľu 22, 2010 3:04 pm

U redu ali...nije to da ides malo ucit neke bolje tehnike slikanja pa da si malo razvijes talent za svoju dusu. Ako pricamo o npr. telekinezi valjda bi morao imati neku svrhu same te sposobnosti. Recimo ja bih voljela imati moc iscjeljivanja. I to duhovnog prije svega. Prije sam, kada bih kazala rijec 'iscjeljivanje', na umu imala prije svega fizicko iscjeljivanje. S vremenom sam shvatila da to nije to...tj. da treba ici dublje jer fizicki iscjeliti nekog ne uklanja uzrok problema. Treba pojmiti zasto je do neceg uopce doslo, a to se moze preko duse. U svakom slucaju pokrece me zelja da prakticno pomognem drugima. Iskreno govoreci ne znam sto bih sa darom telekineze ili tako neceg. Sto cu s time? Osim ugasit svjetlo bez da se ustanem iz kreveta :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimepon oľu 22, 2010 5:49 pm

Alpha, nije da ti ne bi dobro došlo :P

Ljude za takve stvari pokreče želja za izazovom, znatiželja, otkrivanje novih stvari, probijanje granica, korištenje punih potencijala. I to može biti dovoljan razlog :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimepon oľu 22, 2010 5:52 pm

Meni to nije dovoljan razlog kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimepon oľu 22, 2010 5:54 pm

-.-'
Kako, zašto ne?
Koji je razlog otkrivanja fizikalnih zakona u npr. LHC-u? Koji je razlog proizvodnje automobila? Koji je razlog korištenja računala?
Jednako smo mogli kočijom ili konjem do posla. Šta sada što će meni biti brže ići autom? Jednako mogu tražiti u enciklopediji neki pojam umjesto da ga ukucam u Google. To što ovako mogu više toga u manjem vremenu je... što... nedovoljan razlog?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimepon oľu 22, 2010 6:14 pm

Kazala sam vec u primjeru sa slikanjem. Nije mi u istom rangu pokusati shvatit postojece zakone fizike i postici to da im prkosim samo vlastitim umom (sto bi bila telekineza, jelte). Znaci nije mi isto pokusat stvorit antigravitacijsko vozilo temeljeno na postojecem znanju ili levitirat.

Telekineza, AP, levitacija, iscjeljivanje i sve ostalo tome slicno je, za mene, jedan drugi rang. Teziti tome samo da bih to mogla ili samo da bih dokazala da ja to mogu ili da jeste moguce ili da postoji...to meni nije razlog.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimepon oľu 22, 2010 6:28 pm

Aha, misliš zbog toga što teorijski ne znamo dovoljno o tome.
Ipak, netko mora snositi odgovornost i nastaviti dalje. To je prirodno i u težnji čovjeka kao bića. Zato pak, s moje točke gledišta, to je dovoljan razlog :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimepon oľu 22, 2010 6:43 pm

Recimo ja ako bi učio telekinezu, levitaciju i ostalo, učio bi iz razloga što težim ka znanju i spoznaji, te iz znatiželje. Drugim riječima zanimalo bi me što je to uopće, kako to funkcionira, je li uopće moguće... Uostalom, to su još neistražena područja. Možda bi se učenjem telekineze ili levitacije otvorile mogućnosti i za druge stvari, možda to pomogne u savladavanju talenta za iscjeljivanje ili bilo što drugo. Pitanje je na koji način su sve te stvari povezane i jesu li povezane, to valja nekako otkriti.
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimepon oľu 22, 2010 7:05 pm

dobro i pametno isli alpha :)

znatiželja definitivno nije valjan razlog. da jest, već bi evolucija učinila svoje..
što će ti takve sposobnosti kad ne znaš što s njima... a nitko ne zna što bi s njima, možemo samo željeti ili pretpostavljati - a to svemiru nije dovoljno! :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimepon oľu 22, 2010 7:12 pm

Tko uopće zna što se sve dobi sa time kada se nauči telekineza, levitacija itd... Kada bi se to znalo, onda bi se bez problema postavili neki konkretniji ciljevi sa svime time. Ovako znamo da je levitacija neko letenje, telekineza pomicanje predmeta... Je li to doista samo to, ili ima u svemu tome i neka dublja strana. Tko zna...

Još jedna stvar. Tko smo mi da kažemo što je svemiru dovoljno, a što nije. Pa niti ne znamo neke osnovne stvari o svemiru, kamoli što drugo ^^
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimepon oľu 22, 2010 7:24 pm

e pa ja kažem da svemiru to nije dovoljno! :) :)

što, dat će mi moć telekineze.. od srca ću glumiti supermena i pomagati kome god mogu.. problem je u tome što ne mogu pomoći svima, a tko sam ja da odlučim kome pomoć, a kome ne! koga spasiti, a koga ne...
mogla bi do sutra pisati o tome, mislim da je poanta rečena :)

povrh svega toga, od ljudi više nitko nema rep, a svi smo ga imali!
kad dođe vrijeme da povećanje volumena rada mozga, svi ćemo biti darovani novim sposobnostima :) svi, učili ne učili, biloi znatiželjni ili ne :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimepon oľu 22, 2010 7:48 pm

Za glumiti supermena treba ti ultra levitacija, rendgenski vid, superbrzina i supersnaga. Ne znam je li supermen baratao telekinezom Treće oko - Page 6 Icon_razz

Moguće da se ljudski mozak poboljšava te će buduće generacije biti sposobnije za neke stvari nego smo mi sad, te bude više nadarenih za telekinezu i ostale slične stvari. A možda ljudski mozak lagano počne trunuti kraj sveg luksuza ovog svijeta, još malo pa nećemo morati niti misliti, sve će kompjutor umjesto nas.
Stari egipatski svećenici, tko zna s kakvim znanjima su oni baratali. Možda nisu znali kvantnu teoriju fizike, ali možda su znali neke stvari o kojima mi danas pojma nemamo jer smo moguće zaboravili. kava
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 2:09 am

Omega je napisao/la:
Moguće da se ljudski mozak poboljšava te će buduće generacije biti sposobnije za neke stvari nego smo mi sad, te bude više nadarenih za telekinezu i ostale slične stvari. A možda ljudski mozak lagano počne trunuti kraj sveg luksuza ovog svijeta, još malo pa nećemo morati niti misliti, sve će kompjutor umjesto nas.
Stari egipatski svećenici, tko zna s kakvim znanjima su oni baratali. Možda nisu znali kvantnu teoriju fizike, ali možda su znali neke stvari o kojima mi danas pojma nemamo jer smo moguće zaboravili. kava

potpuno se slažem s tobom...:)

e pa ja ću sada ućiti i vježbati study lol mudri lood i nakon toga, biti ću superwoman sa telekinetskim sposobnostima :) :) :) whee
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 11:47 am

Legionar je napisao/la:
Aha, misliš zbog toga što teorijski ne znamo dovoljno o tome.
Ipak, netko mora snositi odgovornost i nastaviti dalje. To je prirodno i u težnji čovjeka kao bića. Zato pak, s moje točke gledišta, to je dovoljan razlog :)
Ne, ne mislim to. Ne kuzim koji dio mojih ranijih postova je nejastan confused confused confused

Mislim da nije dovoljan razlog znatizelja (a to koliko teoretski znamo ili ne znam je potpuno nevazno) nego da je jedini pravi i dobar razlog teznja da se nesto iskoristi za opce dobro, a da bi se nesto iskoristilo za opce dobro treba se imati ideja kako bi se to iskoristilo za opce dobro, a pod opce dobro ne mislim 'ajmo mi sad za opce dobro gradit autocestu A1 pomocu telekineze' nego pod opce dobro mislim razvoj dusa.

Isto tako bih dodala da ako ja zelim biti doktor onda to ne zelim biti jer sam znatizeljna da naucim o ljudskoj anatomiji i svemu ostalom ali to je u principu sve sto zelim nego zelim biti doktor jer hocu pomagati, a ucenje o ljudskoj anatomiji i svemu ostalom je nuzan alat za moj cilj.

E ako je sad opet ne jasno onda stvaaaarno ne znam kako da to vise objasim. :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 12:33 pm

schmizzl je napisao/la:
e pa ja kažem da svemiru to nije dovoljno! :) :)

Rekao bih da je svemir ravnodušan spram naših želja i postupaka, pa i sudbine. Možemo verovati, pa i uveriti se u hijerarhijsko ustrojstvo univerzuma kojim vlada Inteligencija, ali u praktičnom smislu uputnije je posmatrati ga kao mehanizam sveopšteg kauzaliteta. Tako

schmizzl je napisao/la:

što, dat će mi moć telekineze.. od srca ću glumiti supermena i pomagati kome god mogu.. problem je u tome što ne mogu pomoći svima, a tko sam ja da odlučim kome pomoć, a kome ne! koga spasiti, a koga ne...
mogla bi do sutra pisati o tome, mislim da je poanta rečena :)

Ako bi već imala nekakvu moć onda bi svakako bila u stanju donositi odluke te vrste. To je akt volje. Po sopstvenom nahođenju ili kodeksu po kome se ravnaš, donosiš odluke koga spasiti a koga ne, kada delovati a kada ne, kada se uzdržati od delanja i nekoga prepustiti njegovoj sudbini. Tvoje pitanje/konstatacija "...ko sam ja da odlučim..." ima smisla sada, jer sada nemaš moć odlučivanja na tom nivou, ali imaš moć odlučivanja glede same sebe. Ako budeš stekla moć delanja, onda ćeš naučena poticajima donošenja odluka za sebe, lako donositi odluke glede tvog uplitanja u tuđi sudbinski tok. Čovek od moći dela onda kada dobije neki nadracionalni input više prirode. On nema dileme šta mu je činiti onda kada odluči da dela.

schmizzl je napisao/la:

povrh svega toga, od ljudi više nitko nema rep, a svi smo ga imali!
kad dođe vrijeme da povećanje volumena rada mozga, svi ćemo biti darovani novim sposobnostima :) svi, učili ne učili, biloi znatiželjni ili ne :)

Moram izneti moje neslaganje da se takve stvari ne dešavaju spontano, automatski, pravolinijski. Evolucija je individualna a kolektivna može biti samo involucija, pa tako možemo očekivati da ljudima naprasno poraste rep i smanji se volumen mozga. Daroviti pojedinci će povećati volumen i preneti ga svojim potomcima i to će biti evolucija. Većina koja samo čeka da (im) se nešto desi neće dočekati ništa osim ničeg.

Alpha je napisao/la:
Mislim da nije dovoljan razlog znatizelja (a to koliko teoretski znamo ili ne znam je potpuno nevazno) nego da je jedini pravi i dobar razlog teznja da se nesto iskoristi za opce dobro, a da bi se nesto iskoristilo za opce dobro treba se imati ideja kako bi se to iskoristilo za opce dobro, a pod opce dobro ne mislim 'ajmo mi sad za opce dobro gradit autocestu A1 pomocu telekineze' nego pod opce dobro mislim razvoj dusa.

Slažem se, ali ne upotpunosti. Znatiželja je potrebna kao okidač, kao inicijator akcije, kao potpaljivač volje. Ne znam koliko je ljudi prvo na umu imalo altruističku volju pa tek onda krenulo u sopstveni razvoj. Možda princ Sidarta... i još ko? A i on je prvo imao znatiželju i pitanja. Bez znatiželje nema pitanja, um nema poticaja. Znatiželja comes first!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 1:28 pm

Pohotni Jarac je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Mislim da nije dovoljan razlog znatizelja (a to koliko teoretski znamo ili ne znam je potpuno nevazno) nego da je jedini pravi i dobar razlog teznja da se nesto iskoristi za opce dobro, a da bi se nesto iskoristilo za opce dobro treba se imati ideja kako bi se to iskoristilo za opce dobro, a pod opce dobro ne mislim 'ajmo mi sad za opce dobro gradit autocestu A1 pomocu telekineze' nego pod opce dobro mislim razvoj dusa.

Slažem se, ali ne upotpunosti. Znatiželja je potrebna kao okidač, kao inicijator akcije, kao potpaljivač volje. Ne znam koliko je ljudi prvo na umu imalo altruističku volju pa tek onda krenulo u sopstveni razvoj. Možda princ Sidarta... i još ko? A i on je prvo imao znatiželju i pitanja. Bez znatiželje nema pitanja, um nema poticaja. Znatiželja comes first!

Meni, bome, ne. Meni dolazi prvo zelja da pomognem, a to je ujedno i okidac kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 2:12 pm

Alpha je napisao/la:
Meni, bome, ne. Meni dolazi prvo zelja da pomognem, a to je ujedno i okidac kava

Kada si imala recimo 4-5 godina, prvi iskorak tvog uma u pravcu Večnosti i Beskraja bio je potaknut željom da pomogneš ljudima? Kako je moguće da to nije mogla biti spoznaja o podložnosti smrti, odnosno saznanje da će jednom svi koje znaš otići sa ovoga sveta, pa tako i ti, te da je ta promena neupitna i neumitna?

Zašto pominjem uzrast od 4-5 godina? To je ključni period buđenja svesti, poticaj duha "od malih nogu"... U ranom detinjstvu se oblikuje karakter i sve kasnije je iznimno. U tom periodu dečja svest donosi ključne odluke koje će preusmeriti razvoj bića u kasnijim fazama. Tada ljudsko biće svesno uobličava sopstvenu budućnost, a dete kao dete, to prirodno sebično stvorenje, teško da može imati takve altruističke motive koji će ga nagoniti ka samospoznaji. To dolazi kasnije. Primarni motivi su posve drugačiji.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 3:02 pm

Da. To bi bilo tocno. U dobi od 4-5 godina sam htjela tocno to. Nije mi tocno jasno sto je tu tako nevjerojatno. Ako netko drugi nije imao takve osjecaje u tim godinama to ga ne postavlja mjerilom i za sve ostale.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 3:43 pm

Slažem se s Alphom, ima ljudi s ovakvim ili onakvim predispozicijama ili ciljevima. Meni se tek puno kasnije probudio nagon za pomoći drugima, prije me zanimalo samo kako bih bio superjak i supermoćan da imam te moći. Tužno...

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 3:44 pm

Ti si onda bila čudo od deteta, o Alphamayahatma!
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 3:49 pm

Alpha je napisao/la:
Mislim da nije dovoljan razlog znatizelja (a to koliko teoretski znamo ili ne znam je potpuno nevazno) nego da je jedini pravi i dobar razlog teznja da se nesto iskoristi za opce dobro...

Zar ovakav stav nije u neskladu sa: "Ako netko drugi nije imao takve osjecaje u tim godinama to ga ne postavlja mjerilom i za sve ostale."

No, kada se i kako se tačno desio taj prelomni trenutak kada si spoznala da je tvoja volja pomaganje? To je jako bitna stvar da bi se mogla zaboraviti, pa se sigurno sećaš čak i detalja, ma kako davno to bilo...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 3:51 pm

@MoW...tocno tako zivili

@P. J. ...ne mislim da sam bila cudo od djeteta. Cudo bih bila da sam mogla ostvariti ono sto sam zeljela.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 3:55 pm

Pohotni Jarac je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Mislim da nije dovoljan razlog znatizelja (a to koliko teoretski znamo ili ne znam je potpuno nevazno) nego da je jedini pravi i dobar razlog teznja da se nesto iskoristi za opce dobro...
Zar ovakav stav nije u neskladu sa: "Ako netko drugi nije imao takve osjecaje u tim godinama to ga ne postavlja mjerilom i za sve ostale."
Ne, jer ja ne pricam ovdje sa djecom. To sto sam kazala upuceno je odraslim ljudima koji, ako zele telekinezu, valjda imaju i neki bolji razlog od "oduvijek sam htio imat supermoci jer mi je supermen idol". Naravno, sada karikiram ali poanta jeste da ocekujem vise od ljudi.

Pohotni Jarac je napisao/la:
No, kada se i kako se tačno desio taj prelomni trenutak kada si spoznala da je tvoja volja pomaganje? To je jako bitna stvar da bi se mogla zaboraviti, pa se sigurno sećaš čak i detalja, ma kako davno to bilo...
Nije bilo trenutka. Od kada imam ikakvu svijest o sebi to je tako.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 4:14 pm

Alpha, možeš li mi onda odgovoriti zašto razvitak tehnologije ili tvoje osobno posjedovanje automobila ili mobitela ne mora imati ''opravdan razlog'' korištenje, tj. pomoć drugima. To je jednostavno tako zato što je praktično, bolje, brže...
Tako i s telekinezom. S time, naravno, mislim na odgovorno korištenje telekineze... isto kao što niti tebi mobitel ne služi za pozivanje 'zezalice' (nekima ponekad, ali to nije primarna funkcija mobitela).

Tako da ja mislim da je ograničeno razmišljati o telekinezi na način da ona ima veze sa razvojem duše, a istovremeno ne biti svjestan da se telekineza upravo može koristiti za izgradnju autoceste A1.
Mislim, zbog takvog razmišljanja sam ja dijete? Ja sam duhovna osoba, ali jednako tako i znanstvenog karaktera. Zato mislim da si ti u ovom pogledu malo previše duhovna, isto kao što su neki u nekim pogledima previše znanstveni :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Treće oko - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Treće oko
[Vrh] 
Stranica 6 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: