Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Razvoj djeteta

Go down 
+2
Alpha
malena
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
fazon
Riba
fazon


Male
Virgo Monkey
Broj postova : 175
Age : 43
Location : dolazim iz starih kung-fu filmova
Registration date : 02.11.2008

Razvoj djeteta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razvoj djeteta   Razvoj djeteta - Page 2 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 10:17 pm

@malena- nemam pojma za te hodalice scratch i mi smo bili suspect prema hodalicama,ali na kraju smo popustili i kupili :D to jest moja supruga je popustila..........jer ona baš bila protiv hodalice :) jedina stvar koja nije valjala u toj hodalici:)kad je izašao iz nje jer mu mala pa sad ne zna da padne na dupe već ravno na glavu i onda smo ga morali učiti da pada na dupe jer je u hodalici imao osjećaj sigurnosti da se nasloni kad hoće...ali brzo je savladao tehniku sjedanja na dupe :) on je preskočio puzanje,baš smo se bili zabrinuli jer nam doktori rekli prvo mora puzati da bi znao hodati,a pale se na parni valjak :) ali eto nije puzao,a normalno prohodao.......sve ovisi do djeteta
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Razvoj djeteta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razvoj djeteta   Razvoj djeteta - Page 2 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 11:32 pm

I mene je strah da ja ne popustim s obzirom da sam isključivo ja protiv hodalice... zubi
Doktor je i nama rekao da prvo treba puzati, pa tek onda hodati, međutim njemu nije bilo baš interesantno puzati u početku jer je bio svjestan da može stat na nogama i kretat se tako. No kako sam mu branila da hoda, tako se pomalo navika na puzanje... To kao kažu da dica koja prvo puze pa hodaju da su spretnija od onih koji prohodaju bez puzanja (šta ne kužim i ne smatram istinitim, ali eto...)...
[Vrh] Go down
fazon
Riba
fazon


Male
Virgo Monkey
Broj postova : 175
Age : 43
Location : dolazim iz starih kung-fu filmova
Registration date : 02.11.2008

Razvoj djeteta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razvoj djeteta   Razvoj djeteta - Page 2 Icon_minitimesri stu 19, 2008 12:59 pm

kako misliš spretnija?u cijelom životu ili u tom periodu?sad si me prepala strah
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Razvoj djeteta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razvoj djeteta   Razvoj djeteta - Page 2 Icon_minitimesri stu 19, 2008 1:05 pm

Pa ono što sam ja čula da su kao pedantnija, spretnija u svemu... Ali meni je to osobno glupo jer kakve veze ima puzanje ili nepuzanje sa bilo čim drugim... Moje mišljenje je da oni koji nauče prvo dobro puzat, da su kasnije lini i da im se neda hodat...
Mislim da su to neki glupani opet napravili neko glupo istraživanje pa da su to negdi prosuli čisto da nešto kažu. Jednostavno nema nikakve logike i nemaš se zašto bojat... :)
[Vrh] Go down
fazon
Riba
fazon


Male
Virgo Monkey
Broj postova : 175
Age : 43
Location : dolazim iz starih kung-fu filmova
Registration date : 02.11.2008

Razvoj djeteta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razvoj djeteta   Razvoj djeteta - Page 2 Icon_minitimesri stu 19, 2008 1:15 pm

lako je reći nemoj se bojati,ali ima nešto u tome.......moj david nije oprezan kad hoda,hoda ko tornado..........ima nešto u tome da djete treba puzati,ali on nije htjeo bio je tako tvrdoglav,znam da sam ga ja učio puzati....legnem na pod i pokazujem,a on hoće hodati i mi njega stalno učili da puže,ali on prije prohoda.ma nemam pojma više šta je pametno,a šta nije....
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Razvoj djeteta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razvoj djeteta   Razvoj djeteta - Page 2 Icon_minitimesri stu 19, 2008 1:21 pm

A ne znam... Meni je svekrva pričala da je moj muž prohoda sa 7-8 miseci i da nikad nije pao ni zapinjao, a da nikad prije toga nije naučio puzati...
[Vrh] Go down
fazon
Riba
fazon


Male
Virgo Monkey
Broj postova : 175
Age : 43
Location : dolazim iz starih kung-fu filmova
Registration date : 02.11.2008

Razvoj djeteta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razvoj djeteta   Razvoj djeteta - Page 2 Icon_minitimesri stu 19, 2008 1:27 pm

eto vidiš,ma nemam pojma.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Razvoj djeteta - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Razvoj djeteta   Razvoj djeteta - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razvoj djeteta
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Spol djeteta
» otmica lindbergova djeteta
» Preko ruba znanosti - Lubanja zvjezdanog djeteta
» Kieron Williamson - cudo od djeteta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Obitelj-
Forum(o)Bir: