Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Visak i rašlje

Go down 
+15
Skulptura
MoW
Novus ordo seclorum
zvezda
Blizzard
Narayana
Berny_Sinara
Hexenkind
Gea
maya
Alpha
Svjetloisjena
Flamezar
LarusArg
cmcool
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimepon srp 06, 2009 7:42 pm

Alpha je napisao/la:
Zasto dame? Muskom rodu je zabranjeno na temu? zubi

ajoj...pa naravno da nikome nije zabranjeno...samo sam ovdje komunicirao isključivo s damamama, pa eto...al dobro, dame i gospodo, uživajte :) inače sam podosta osjetljiv na ta muško-ženska pitanja, pša se uopće ne želim niti uključiti u raspravu na tu temu na ovom forumu...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimepon srp 06, 2009 7:48 pm

Ej, zezam se :) Super si objasnio...bas citam :) 5

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimepon srp 06, 2009 8:09 pm

Da, djeca i psi osjete instiktivno ta zracenja; zato ih ja instiktivno (izmedju ostalog sta jesu) najvise volim :)
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimepon srp 06, 2009 8:29 pm

nema frke Alpha, sve OK :)

a nisam baš sasvim siguran za pse i djecu...dapače, psi znaju često i oboljeti od raka, moj pas je uvijek volio spavat ispred televizora, na najgorem mogućem mjestu i to skupa s mačkom...na kraju je mačka dobrano nadživjela pesa kojem su se razvili tumori...po mom osobnom iskustvu, mačke su znatno bolji radiestezisti od pasa, a uz to, mačkama niti ne smeta negativno zračenje...a što se djece tiče, rekao bih da su neka djeca osjetljivija, a druga nisu...tako možete znati da li bi vaše dijete moglo biti radiestezista ili ne...nekim se ljudima visak jednostavno ne kreće u rukama
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimepon srp 06, 2009 8:34 pm

Hexenkind je napisao/la:
nema frke Alpha, sve OK :)

a nisam baš sasvim siguran za pse i djecu...dapače, psi znaju često i oboljeti od raka, moj pas je uvijek volio spavat ispred televizora, na najgorem mogućem mjestu i to skupa s mačkom...na kraju je mačka dobrano nadživjela pesa kojem su se razvili tumori...po mom osobnom iskustvu, mačke su znatno bolji radiestezisti od pasa, a uz to, mačkama niti ne smeta negativno zračenje...a što se djece tiče, rekao bih da su neka djeca osjetljivija, a druga nisu...tako možete znati da li bi vaše dijete moglo biti radiestezista ili ne...nekim se ljudima visak jednostavno ne kreće u rukama

Ma ja svejedno najvise volim djecu i pse lovely hug
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimepon srp 06, 2009 8:43 pm

Hexenkind je napisao/la:
Uzmite visak u ruku, a ako baš nemate pravi visak, zavezat ćete na
prsten konac koji će vam za početak isto tako dobro poslužiti umjesto
originalna viska. Otvorite lijevu šaku i dlan ohrenite prema gore.
Visak stavite iznad dlana na visini izmedu 2 do 5 centimetara i
zaljuljajte ga pravolinijski.
Ako se nakon kraćeg vremena počne kružno gibati, okrenite sada lijevu
šaku da dlan bude okrenut prema zemlji. Visak će promijeniti smjer
rotacije što je znak da imate dovoljno radiestezijskog naboja jer ste
uspjeli viskom registrirati različite polove.

Ja sam ljevak, ja onda moram to izvesti iznad desne ruke? Jer na desnoj ruci se vrti u jednu stranu kad je dlan gore, a u drugu stranu kad je dlan dolje. Jos jedna stvar, ne znam je li to nekava autosugestija, ali osjecam toplinu ispod mjesta gdje se visak vrti. To je ok?
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimepon srp 06, 2009 8:48 pm

da bi riječ rekao....
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimepon srp 06, 2009 8:54 pm

Narayana je napisao/la:
Hexenkind je napisao/la:
Uzmite visak u ruku, a ako baš nemate pravi visak, zavezat ćete na
prsten konac koji će vam za početak isto tako dobro poslužiti umjesto
originalna viska. Otvorite lijevu šaku i dlan ohrenite prema gore.
Visak stavite iznad dlana na visini izmedu 2 do 5 centimetara i
zaljuljajte ga pravolinijski.
Ako se nakon kraćeg vremena počne kružno gibati, okrenite sada lijevu
šaku da dlan bude okrenut prema zemlji. Visak će promijeniti smjer
rotacije što je znak da imate dovoljno radiestezijskog naboja jer ste
uspjeli viskom registrirati različite polove.

Ja sam ljevak, ja onda moram to izvesti iznad desne ruke? Jer na desnoj ruci se vrti u jednu stranu kad je dlan gore, a u drugu stranu kad je dlan dolje. Jos jedna stvar, ne znam je li to nekava autosugestija, ali osjecam toplinu ispod mjesta gdje se visak vrti. To je ok?

da, ako si ljevak, onda je sve obrnuto, iako možeš probat i desnom, trebalo bi se vrtiti u istu stranu, samo što će ti vrtnja biti slabija...dakle, koristite uvijek onu ruku kojom pišete...a ovo s okretanjem dlana je samo testiranje samog sebe da vidite dal to možete...to sam ja radio kad sam imal 9 godina...i vjerojatno se ipak radi o autosugestiji, iako je moguće i da nije...ja osobno fizički ne osjećam nikakvu toplinu, eventualno ako nekog iscjeljujem, pa znam osjetiti hladnoću iznad bolesnog dijela tijela, pa onda zagrijavam taj dio ne bi li ga "oživio"...u svakom slučaju, ako se i osjeća toplina, ona nije ništa loše...sve OK, bez straha, ja se nisam "čistio" 20 godina pa mi se ništa nije dogodilo ...
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimepon srp 06, 2009 10:02 pm

...Evo probala sam nekoliko puta, uvijek se vrti ukrug u smjeru kazaljke na satu kad je dlan gore, a obrnuto kad je dlan dolje i to se vrti ko blesav :)

E, sad cu ga probat natjerat da se okrece u koju stranu ja hocu. Pa da vidimo kakva mi je moc uvjeravanja, odmah cu znati jesam li za politiku ili nisam :)
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimepon srp 06, 2009 10:09 pm

Aaaaaa, ovo me sad stvarno plasi...vrti se kako god ja zelim, sad malo udesno, sad malo ulijevo...je li to stvarno moguce???

Ako je tako, onda su svi odgovori koje daje iskljucivo proizvod moje podsvjesti, a to je onda totalno subjektivno i moze posluziti samo da doprem do same sebe...a kako onda mogu znati da svako njegovo kretanje nije izazvano mojom voljom, a ne okolnim zracenjima?
Ako je to istina i ako smo mi ti koji upravljamo viskom, onda jedini nacin da saznam gdje je podzemna voda i koji bubreg mi babu boli je taj da je izvucem iz vlastite podsvijesti jer ja sam onda to cijelo vrijeme podsvjesno i ZNALA?! Nekakvo univerzalno znanje, kolektivna podsvjest?!
Ili je kombinacija i jednog i drugog; mog podsvjesnog znanja i prirodnih sila?
Sad mi se tisucu pitanja radja u glavi...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimepon srp 06, 2009 11:19 pm

Pa upravo o tome se i radi. Tvoja podsvijest, zapravo nadsvijest, zna i za zračenja i za bolesti, poznaje i budućnost. Samo je teško doprijeti do nje. Visak je odlično pomoćno sredstvo.
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimepon srp 06, 2009 11:29 pm

...Woooooow!!!!...Zvala sam brata da mo ovo pokazem, nece vjerovat kad vidi sta radim s viskom, igram se cijelu vecer, ovo je fantasticno, uzivljena sam ko malo dijete!!!
Jel se tebi ovo dogadja, da ga mozes usmjerit u koju god stranu hoces i kad god hoces??
Meni je sad ovo otkrice!... :)
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 4:13 pm

Pa ja bi rekao da to nije podsvjesno znanje...naše tijelo je prijamnik, prima različita zračenja oko nas, a kako smo i sami energija, moguce je usmjeravati i visak...bitno je da se što više oslobodiš razmišljanja o rezultatu, zato i je najbolje to raditi na nekom mjestu ili nekome koga ne poznaješ...to je i najveći prblem kod radiestezije, osloboditi svoj um i pokušat se koncentrirat samo na pitanje, odnosno samo na primanje informacije...i da, naravno da mogu usmjeriti točno u koju stranu hoću...na taj način i počneš, s pitanjem kako ti visak pokazuje koji odgovor...ja znam i ljude koji to ne mogu, tako da nisam siguran da bi netko i sa vježbom to mogao napraviti...jednostavno, takvu stvar moraš imati u sebi, a kad imaš, e onda možeš vježbom postići više...tako da samo vježbaj Narayana, vremenom ćeš stvoriti sama svoje sisteme...preporučam da sama pokušaš otkriti mjesta s negativnim zračenjem po svom stanu, a onda bez da mu/njoj išta kažeš pozoveš nekoga tko se već profesionalno bavi time, pa tako provjeriš svoje rezultate...
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 4:20 pm

Hexenkind je napisao/la:
...tako da samo vježbaj Narayana, vremenom ćeš stvoriti sama svoje sisteme...preporučam da sama pokušaš otkriti mjesta s negativnim zračenjem po svom stanu, a onda bez da mu/njoj išta kažeš pozoveš nekoga tko se već profesionalno bavi time, pa tako provjeriš svoje rezultate...


Da, ovo cu probat definitivno, samo moram malo proucit vrste tih zracenja da ne bih svako pokretanje viska protumacila kao negativno zracenje, s obzirom da sam totalni laik u tome...Imam neku knjigu doma o tome, prvo cu to procitati, onda isprobavati...

Ali ovo sa usmjeravanjem viska meu isto vrijeme fascinira i frustrira jer ne znam jesam li ga ja pomakla ili nekakvo zracenje...kako znas razliku?
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 5:28 pm

Pa i problem je u tome što ne znaš razliku...to dobiješ s iskustvom, kada naučiš osloboditi svoj um želja i mišlju o rezultatu...um ti treba bit otvoren, a istovremeno koncentriran na pitanje...ali samo pitanje, ništa drugo ne bi trebalo izlaziti iz tvog uma...dobra vježba je meditacija na neki predmet il jednostavni simbol poput točke ili kruga...svaki puta kad ti misli odlutaju, vrati se ponovno na početak...meditacija je dugotrajan proces, dok je za radiesteziju dovoljan tek trenutak koncentracije...da bi pronašla negativno zračenje, bitno je visku postaviti pitanje kako će ti pokazati negativno zračenje, a onda kad staviš visak nad takvo mjesto, sam će se početi okretati u traženom smjeru...ja osobno prvo pronađem negativno zračenje, a onda pitam da li se radi o zemaljskom zračenju ili eventualnom tehničkom zračenju...u visokim zgradama često imaš tehničkog zračenja od susjeda i njihovih televizora...ja koristim malahit ispred televizora jer on jako dobro upija negativno zračenje...
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 6:33 pm

...Jaooo, morat cu vjezbat koncentraciju, sad sam u napasti da cim pogledam visak, pomislim u kojem smjeru zelim da se krece i on se tako i krece...trebat ce mi vremena da naucim meditacijom izbaciti sav visak misli i da se otvorim...Thanks na savjetima :)
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimesri srp 08, 2009 8:59 pm

zaboravio sam spomenuti da sam probao ono u vezi s djecom.. ispalo je kao da će mi prvo dijete bit kćer, a drugo sin, nakn toga se visak nije više mrdao...moram priznatd da sam nekak skeptičan s obzirom da nečeg takvog nema niti blizu na vidiku :(
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimesri srp 08, 2009 9:02 pm

Hexenkind je napisao/la:
zaboravio sam spomenuti da sam probao ono u vezi s djecom.. ispalo je kao da će mi prvo dijete bit kćer, a drugo sin, nakn toga se visak nije više mrdao...moram priznatd da sam nekak skeptičan s obzirom da nečeg takvog nema niti blizu na vidiku :(

Hahahah...kako znas da nece biti? Ne budi pesimist... :)

Ja imam jedno dijete i rastavljena sam, a visak mi stalno pokazuje troje djece, a prvo uvijek curicu, sto i jest...nikad ne znas...
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimesri srp 08, 2009 9:12 pm

haha a tko zna, možda već i imam kćer, samo ja to nit ne znam :)
...i nije pesimizam ako si realan...
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimesri srp 08, 2009 10:24 pm

Hexenkind je napisao/la:
haha a tko zna, možda već i imam kćer, samo ja to nit ne znam :)
...i nije pesimizam ako si realan...

Hahahaha, to ti najbolje mozes znati...

A stavio si tuznog smajlica kraj te recenice pa sam zakljucila da zelis imati djecu, sta je apsolutno normalno...:)

A kad smo kod pesimista, znas zasto je od njih najbolje posudjivati lovu?
Jer se ni ne nadaju da ces im vratiti... rofl2
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimesri srp 08, 2009 10:50 pm

Visak se, kao i sve metode "proricanja", verovatno bavi mogućnostima, potencijalima, a ne sudbinom zapisanom u kamenu... On pokauje ono što bi MOGLO biti, ne ono što MORA biti..., bar je tako ako iole ima veze sa onim metodama o kojima znam malo više... a trebalo bi da su sve to samo različite metode iste stvari... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimesri srp 08, 2009 10:54 pm

Visak nije metoda proricanja, nego metoda radiestezije...ne može se usporediti visak s kavom il tarot kartama...
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimesri srp 08, 2009 11:00 pm

Hexenkind je napisao/la:
Visak nije metoda proricanja, nego metoda radiestezije...ne može se usporediti visak s kavom il tarot kartama...

Da, definitivno, ali znaci li to da mi ne moze dati odgovore o buducnosti, jer jos nije kreirana?
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimečet srp 09, 2009 1:36 am

Hexenkind je napisao/la:
Visak nije metoda proricanja, nego metoda radiestezije...ne može se usporediti visak s kavom il tarot kartama...

Pa, ja baš ne bih uporedila ni kafu i tarot... ;)
Valjda svako nešto voli ili mu nešto keži... Ja imam visak, ali ga nikada nisam koristila, dok tarot... neodoljivo mi je privlačan. *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned
Hexenkind


Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Age : 51
Location : Zagreb
Registration date : 01.07.2009

Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitimečet srp 09, 2009 3:30 pm

Koristim i tarot i visak, međutim za potpuno drugačije stvari...Tarot mi služi za gatanje, proricanje, eventualnu analizu događaja, međuljudskih odnosa...a visak za provjeru energetskog stanja tijela ili prostora...za odgvore o budućnosti mi visak ne daje odgovarajuće rezultate, gotovo mi je nemoguće u potpunosti smiriti um, tako da ne razmišljam o mogućim rezultatima
[Vrh] Go down
Sponsored content





Visak i rašlje - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Visak i rašlje   Visak i rašlje - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Visak i rašlje
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: