Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 A/V brbljaonica

Go down 
+44
Dantalion
Madonna
Deti
Melkior
whitelady
Marko251988
Annabel Lee
PathFinder
Cinderella
flory
Dragony
guenhwyvar
Skulptura
legenda007
QuarK
R.A.
biga
Blizzard
Athena
Jaykof
Fantom
tomi
Legionar
Michael Wittmann
Remke
Gea
Greed
vladimir je idiot
snow queen
josip21
urbanaaa
Berny_Sinara
malenaivi
twilightfanovka777
Alpha
zvezda
Merkurica
userNejm
bata
Thor
Svjetloisjena
floridana
Absynthia
Sentinel
48 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimeuto pro 16, 2008 4:17 pm

Cico je napisao/la:
Step Up 2 - Bounce (Remix)

treba
mi link za free download ako itko nadje za ovu pjesmu ili ako je ima na
kompu dqa je prebacimo preko msn-a ili tako necega, pls...
pozzz..thx...
As ti, ovo zvući kao neka pjesma iz "Fight Club" soundtracka!! Ali nije loše, nego gdje si ovo izvuko??? confused Tražio sam po lime wire i last.fm-u ali nula bodova...

e, kava ali onda sam pogledo ovaj link na youtubeu i zamisli čuda, tamo sam našao link za download na rapidu, pa evo ti ga tu dole ispod zub

Bounce - klikni na link i pročitaj ovo dole ispod napisano žutim slovima blabla zubo


* Svi sadržaji koji su link-ani na 'naziv stranice' su za promotivne svrhe i dužni ste obrisati iste u roku od 24h sa vašeg računala! Ukoliko Vam se preuzeti sadržaj svidi, platite isti autoru. Hvala! *


Zadnja promjena: Sentinel; sri tra 01, 2009 2:46 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimeuto pro 16, 2008 4:25 pm

flo, vidim da nam se i kayser pridružio na DJ

Super,whee što nas je više to smo mnogobrojniji ekipa
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimeuto pro 16, 2008 4:30 pm

Sentinel je napisao/la:
flo, vidim da nam se i kayser pridružio na DJ

Super,whee što nas je više to smo mnogobrojniji ekipa
oće kayser hug zivili
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimened pro 28, 2008 11:36 am

dobro jutro
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimened pro 28, 2008 4:50 pm

E dobar jutar flo zubo

Ova je četaona kao ono malo zamrla, a nije ni čudo u ovo doba godine na ove temperature zub

Evo malo kave da vas ugrije u ove hladne dane

A/V brbljaonica - Page 5 4_1196890656_coffee

te naravno jedan glazbeni broj da vas malo opusti nakon ovih stresnih blagdana A/V brbljaonica - Page 5 Chill

Henri Salvador - Chambre Avec Vue



Zadnja promjena: Sentinel; sri tra 01, 2009 2:49 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimened pro 28, 2008 5:05 pm

Super je :D
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimened pro 28, 2008 6:05 pm

A/V brbljaonica - Page 5 Poplun_pamuk_600_g

i jedan poplun iliti imbotija.
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimened sij 04, 2009 2:14 pm

Evo pošto je ovaj tjedan temetska večer Enigma, da nešto ukratko napišemo o Enigmi

Enigma

A/V brbljaonica - Page 5 Cretu1

Enigma je njemački projekt kojeg je 1990 osnovao Michael Cretu, koji je ujedno i jedini stalni član tog projekta, odnosno alfa i omega, producent i aranžer skoro svih pjesama od Enigme. Kroz ovih 18 godina postojanja Enigme, Michael je promijenio par suradnika koji su mu pomagali pri produciranju i aranžiranju nekih pjesama (Frank Peterson, Peter Cornelius, Jens Gad i David Fairstein). Kad govorimo od članovima Enigme možemo još spomenuti i njegovu ženu Sandru Cretu koja je otpjevala većinu ženskih vokala u pjesmama te Andru Donaldsa i Ruth-Ann Boyle koji su također otpjevali vokalne dionice u nekim pjesmama.

Enigma je dosad izdala 7 albuma kroz koje su se mijenjali razni stilovi od gregorijanskih napjeva preko flauta, etno napjeva i vokalnih semplova iz čitavog svijeta, opernih arija... ali zvuk je uvijek ostao prepoznatljiv i veoma originalan.

Albumi:


1990: MCMXC a.D.
1993: The Cross of Changes
1996: Le Roi Est Mort, Vive Le Roi!
2000: The Screen Behind the Mirror
2003: Voyageur
2006: A Posteriori
2008: Seven Lives Many Faces

Evo ispod imate i intervju sa Michaelom vezano uz novi album "Seven Lives Many Faces"

Enigma 7 EPK / part 1



Enigma 7 EPK / part 2



Zadnja promjena: Sentinel; pet sij 23, 2009 4:01 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimened sij 04, 2009 3:37 pm

baš si ovo dobro ukomponira uz tematske večeri. bravo hug

daj da te pitam u ovoj pjesmi tko je vokal?

https://www.youtube.com/watch?v=XSVbYVmhv4Q

nešto smo se prepirali u kući oko toga.
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimened sij 04, 2009 8:49 pm

Čarolija je napisao/la:
baš si ovo dobro ukomponira uz tematske večeri. bravo hug

Ma nema na čemu, samo mi je žao što se ovoga nisam prije sjetio pa napisao nešto od '60-im, '70-im... ono popularne izvođače i to, ali dobro odsad nadalje hoću :)

Citat :
daj da te pitam u ovoj pjesmi tko je vokal?

https://www.youtube.com/watch?v=XSVbYVmhv4Q

nešto smo se prepirali u kući oko toga.

Pa u biti ovaj dio na engleskom pjeva Sandra, a ovaj glavni dio, koji je sličan onome iz "Age Of Loneliness" je u biti sempl starog mongolskog napjeva uzet s albuma Songs from the Victorious City od Anne Dudley, tako ustvari neznam točno ime pjevačice koja je to otpjevala, to sam isto davno tražio ali eto nigdje nisam uspio nači.

U biti prijevod toga znači:

"In the distance the mirage stands out like
Horses and cattle.
Very glad to see my beloved son."


Eto toliko o tome :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimened sij 04, 2009 8:57 pm

mene su zbunili jer su mi rekli da je to stvar od Enye a ne od Enigme
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimened sij 04, 2009 9:11 pm

Čarolija je napisao/la:
mene su zbunili jer su mi rekli da je to stvar od Enye a ne od Enigme

Ma kakva Enya, pusti puste priče gica , Enigma nikad nije surađivala s Enyom, Deep Forestom ni Mike Oldfieldom kako mnogi misle, u biti jedina grupa s kojom je Enigma surađivala je ATB, koja opet nije grupa nego projekt Andréa Tannebergera, i to su snimili jednu jedinu pjesmu skupa. kava

Enigma feat. ATB - Enigmatic Encounter


[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimened sij 04, 2009 9:16 pm

aj sad mi molim te objasni koja razlika između grupe i projekta?
baš sam se to pitala misli
to mi je noviji pojam koji se javlja u glazbi...
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimened sij 04, 2009 9:24 pm

Čarolija je napisao/la:
aj sad mi molim te objasni koja razlika između grupe i projekta?

zubo zubo

Pa u biti to ti je veoma jednostavno, grupa ti je skupina ljudi (2 ili više) koji skupa djeluju, ili nastupajuči zajedno ili što je češće, pišući zajedno pjesme, aranžirajuči i producirajući zajedno, a projekt ti je više kao one man band, tj. kad određeni glazbenik ima projekt, znači ne predstavlja se publici pod svojim imenom (npr. Michael Cretu) nego koristi pseudonim (Enigma), i znači on sam piše pjesme ili većinu pjesama radi produkciju i aranžmane i po potrebi unajmljuje pjevače da mu otpjevaju tu i tu dionicu, i eventualno može unajmiti nekog da mu pomogne producirat album. Eto jednostavno, zar ne! zubi
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimened sij 04, 2009 9:27 pm

vrlo zubi hvala
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimened sij 04, 2009 9:31 pm

E da, nisam naglasio, projekt može bit i više ljudi (npr. Gotan Project) znači njih troje producira i aranžira a pjevače, pjevačicu i glazbenike unajmljuju za snimke i koncerte.
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimesri sij 07, 2009 6:31 pm

Čarolija je napisao/la:
a šta nećemo staviti onu našu miga

Našu confused confused

Ok, nečeš se ljutit što sam promijenio ovaj tvoj gornji video, naime ovo što sam stavio je u biti originalni spot za Between Generations, i znam da je spot sranje kao i kompletni novi DVD, to im baš nije trebalo ali eto! kava


Zadnja promjena: Sentinel; čet sij 08, 2009 4:25 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimesri sij 07, 2009 6:57 pm

pa ćesto je stavljamo na DJ-u miga
nisam mislila na našu kao našu kava

ne ljutim se na promjenu. iako spot zna utjecati na to da ti se stvar svidi ili ne ali u ovom slučaju nema šanse.
kako misliš kompletni? ova stvar je odlična. za ostatak albuma ne znam jer nisam slušala.
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimečet sij 08, 2009 4:22 am

Čarolija je napisao/la:
kako misliš kompletni? ova stvar je odlična. za ostatak albuma ne znam jer nisam slušala.

Ma album sam po sebi je ok, samo što je napravljena i DVD verzija istog albuma, gdje ni jedna pjesma nema originalni spot nego su spotovi pjesama kombinacije starih spotova od Enigme, koji su samo malo drukčije posloženi i tu i tamo je dodan koji novi efekt... Ma u biti nepotrebno je trošit riječi na glupost poput ove. :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimened sij 18, 2009 1:26 pm

nekako sam baš razmišljala šta bi bilo dobro nakon Enigme i eto, upravo si to stavio ides
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimesri sij 21, 2009 6:20 pm

Brblj...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimečet sij 22, 2009 8:37 pm

Evo ovaj tjedan na repertoaru Pink Floyd:

Pink Floyd

A/V brbljaonica - Page 5 Pinkfloyd

Pink Floyd je britanski rock sastav, osnovan 1964. godine u Cambridgeu, Engleskoj, poznat po psihodeličnim i progresivnim rock skladbama, filozofskim tekstovima pjesama, zvučnim eksperimentiranjem i dorađenim nastupima. Jedna je od najuspješnijih rock grupa ikada. Vjeruje se da je prodano oko 74.5 milijuna njihovih albuma u SAD-u i preko 300 milijuna albuma u cijelom svijetu.

Pink Floyd svoje formiranje počinje kao mladi rock band još 1964.g., mada su se u to vrijeme različito zvali, "Sigma 6", "The Meggadeaths", "Tea Set" i "The Abdabs". Međutim grupa se razilazi i gitarist Rado "Bob" Klose, basist Roger Waters, bubnjar Nick Mason i Rick Wright (puhački instrumenti) osnivaju novi sastav koji se zove "Tea Set".

Syd Barrett se pridružio sastavu 1965. godine. Počeo je pisati većinu skladbi i orijentirao grupu prema psihodeličnom rocku. Ime grupe je smislio Syd Barret po ploči Pinka Andersona i Floyda Councila, dvojice blues-glazbenika iz Georgije, iz Barretove glazbene kolekcije. Nadrealistični tekstovi i eksperimentalni elektronski efekti postavili su grupu u britanski epicentar psihodeličnog rocka, međutim još uvijek s osrednjim uspjehom.

Nakon što je Barrett počeo pokazivati znakove mentalne bolesti uslijed uzimanja droga, grupa ga je 1968. nadomjestila gitaristom Davidom Gilmoureom. S vremenom je čelnik sastava postao njihov bas gitarista Roger Waters, a doskora i glavni autor pjesama. Pod njegovim vodstvom grupa je snimila najznačanije albume i doživjeli svjetski uspjeh.

Zahvaljujući njihovom inovativnom glazbenom stilu i briljantnoj scenografiji u nastupima uživo postali su najkomercijalnija skupina s jedinstvenim, takoreći unikatnim zvukom, koji se u prvom redu očituje u njihovoj rock operi "The Wall" iz 1979. godine.

Grupa je najpoznatija po svojim albumima Dark Side Of The Moon (1973.), Wish You Were Here (1975.), Animals (1977.) i konceptualnim The Wall (1979.).

Godine 1985. Roger Waters se razilazi s ostalim članovima grupe i napušta Pink Floyd.

Njihov zadnji studijski album je izdan 1994. - "The Division Bell".

David Gilmour je izjavio talijanskom časopisu "La Repubblica" da Pink Floydi više neće nastupati, nego će se posvetiti svojim solo karijerama.

U srpnju 2005. godine, grupa, uključivši Rogera Watersa, nastupila je u Londonu na Live 8 koncertu. Svi članovi grupe još jednom su se okupili svibnja 2007. godine na koncertu održanom u Londonu u spomen na Syda Barretta. Tada je Roger Waters nastupio odvojeno od preostale trojice članova grupe.

15. rujna 2008. u 65. godini života umro je klavijaturist Pink Floyda Richard Wright.

Njihova glazba je utjecala na druge glazbenike poput Davida Bowiea, Genesis, The Nazz, Queen, Phish, Radiohead, Smashing Pumpkins, Yes.

Albumi:

1967 - The Piper at the Gates of Dawn
1968 - A Saucerful of Secrets
1969 - Soundtrack from the Film More
1969 - Ummagumma
1970 - Atom Heart Mother
1971 - Meddle
1972 - Obscured by Clouds
1973 - The Dark Side of the Moon
1975 - Wish You Were Here
1977 - Animals
1979 - The Wall
1983 - The Final Cut
1987 - A Momentary Lapse of Reason
1994 - The Division Bell


Zadnja promjena: Sentinel; sub sij 24, 2009 6:02 am; ukupno mijenjano 4 put/a.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimečet sij 22, 2009 10:47 pm

Volim ih lovely
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimečet sij 22, 2009 11:57 pm

aj stavi neku koja ti je baš srcu draga :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitimepet sij 23, 2009 12:45 am

Ma ja sam ti za glazbu - nikad ne znam kako se što zove. Znam da mi se sviđao The Wall, gledala sam i film, a ne mogu se sjetiti nijedne druge trenutno, a sve su mi dobre koje sam čula...
[Vrh] Go down
Sponsored content





A/V brbljaonica - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
A/V brbljaonica
[Vrh] 
Stranica 5 / 19.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Audio - video svijet-
Forum(o)Bir: