Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 A/V brbljaonica

Go down 
+44
Dantalion
Madonna
Deti
Melkior
whitelady
Marko251988
Annabel Lee
PathFinder
Cinderella
flory
Dragony
guenhwyvar
Skulptura
legenda007
QuarK
R.A.
biga
Blizzard
Athena
Jaykof
Fantom
tomi
Legionar
Michael Wittmann
Remke
Gea
Greed
vladimir je idiot
snow queen
josip21
urbanaaa
Berny_Sinara
malenaivi
twilightfanovka777
Alpha
zvezda
Merkurica
userNejm
bata
Thor
Svjetloisjena
floridana
Absynthia
Sentinel
48 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimepon stu 02, 2009 10:27 pm

floridana je napisao/la:
ta stvar je ides
Super spoj nekakvog techna i narodne miga

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimeuto stu 03, 2009 11:49 am

Legi, kad si spomenuo spoj s narodnom prvo na što sam pomislio je ovo:
sjećate se one pjesme za Kiki bombone? e pa poslušajte tu pjesmu kako zvuči kao narodnjak...
https://www.youtube.com/watch_popup?v=rMM6AfQP7vY

lolcina lolcina

sorry, neide mi nikako postavit kao što vi postavljate, pa evo samo link...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimesub stu 21, 2009 3:25 pm

Kiki bomboni rofl

BEP je napravio novi super album, opet neka čudna mješavina hip-hopa/popa i techna/electra... nešto :D


_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimesub stu 21, 2009 7:49 pm

jel ima 2012 za skinut negdi?
[Vrh] Go down
R.A.
Stanica
R.A.


Male
Sagittarius Broj postova : 17
Age : 709
Registration date : 29.11.2009

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 6:04 am

bok ljudi, ja sam marina iz šibenika,...ljubiteljica sam starog rocka i heavy i gothic metala.u zadnje vrijeme sam zapela za hrvatske nepoznatije izvodace jer sam vidjela da ima jako mnogo nevjerovatnih talenata.Imate li vi kakav prijedlog ili myspace stranicu o nekog benda po mom ukusu?Za one koje zanima trebali bi poslusati Wicked Prayer, Heir of Chalice, Asylum Bedlam, Embrio.
Hvala!
[Vrh] Go down
R.A.
Stanica
R.A.


Male
Sagittarius Broj postova : 17
Age : 709
Registration date : 29.11.2009

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 6:10 am

Nazalost Wicked Prayer nema vise pjesama na profilu.No trbali bi ubrzo staviti nove radi promijene pjevaca.
Kod Heir of Chalice-a zanemarite zvuk. Trenutno snimaju demo kako cujem i bit ce tu uskoro na myspaceu...
zanrovi:
Wicked Prayer-gothic / death / rock / metal
Heir of Chalice-simphony / gothic / metal
Asylum Bedlam-industrial / gothic / metal
Embrio-gothic / metal
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimečet pro 10, 2009 5:55 pm

[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimepon pro 14, 2009 5:22 pm

[Vrh] Go down
QuarK
Višestanični organizam
QuarK


Male
Sagittarius Monkey
Broj postova : 43
Age : 103
Location : Zagreb
Registration date : 12.10.2009

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimepon sij 18, 2010 9:41 pm

The Unborn je najveće smeće koje je svijet filma izdao definitivno, fuj, uz 2012 naravno, koji sam nedavno pogledao i uzalud izgubio 2 i pol sata.

Svidili su mi se Transformersi 2!
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimepon sij 18, 2010 9:44 pm

Absynthia je napisao/la:
Nine! OMG!!!!!!!!! LOVE IT! Moram nabaviti soundtrack! Issss kak je film super! Fenomenalan!!!!!!!!!!!!

Imam soundtrack!!!!! lol
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimepon sij 18, 2010 9:58 pm

@Quark - Hvala na mišljenju, ali inače ovo nije tema za to već postoji drugi topic za davanje recenzija. Ovdje se piše što se zadnje gledalo i onda eventualno staviti komentar.

Nevezano za ovo gore nego prošle situacije...
Dosta se spam-a na ovom topicu i moja upozorenja se ne slušaju pod izlikom da se svugdje spama, pa može i ovdje.
Onda ni ne treba moderator.
I onda se povlači još spama - raspravljanje o tome...kao što će biti sada.
OK je 3-4 posta komentara isključivo o filmu, a sad ulazit u neke diskusije, mislim da nije u skladu s temom.
Ponekad čačkam temu da si nađem film koji bih mogla pogledat i onda moram prolazit kroz silinu svega i svačega.

Neka se oglase i drugi, pa da riješimo stvar...dal će biti takoreć slobodna tema ili poput nekog pregleda filmova s par komentara.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimepon sij 18, 2010 10:05 pm

Pošto sam ja otvorila topic, smatram da imam pravo reći da se filmovi mogu slobodno komentirati.
[Vrh] Go down
QuarK
Višestanični organizam
QuarK


Male
Sagittarius Monkey
Broj postova : 43
Age : 103
Location : Zagreb
Registration date : 12.10.2009

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimepon sij 18, 2010 10:07 pm

Ok ispričavam se. Al zar nije bolje da postoji samo jedan topik o filmovima(npr. i preporuke i zadnje gledano i štošta toga vezano)? Jer nema smisla onda samo nabrajat tko je šta pogledao itd.

Dobro, tko sam sad ja da pametujem, neću spamat, ovo je pitanje za prijedloge o novim topicima ili tak nešto. Sorry još jednom.
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimepon sij 18, 2010 11:21 pm

urbanaaa je napisao/la:
...Dosta se spam-a na ovom topicu i moja upozorenja se ne slušaju pod izlikom da se svugdje spama, pa može i ovdje.
Onda ni ne treba moderator.
I onda se povlači još spama - raspravljanje o tome...kao što će biti sada.
OK je 3-4 posta komentara isključivo o filmu, a sad ulazit u neke diskusije, mislim da nije u skladu s temom.
Ponekad čačkam temu da si nađem film koji bih mogla pogledat i onda moram prolazit kroz silinu svega i svačega...

Urbana, jednostavno napravi što i ja napravim, kad se na AVu neka tema previše zaspama, ja samo te postove označim i prebacim u brbljaonicu. Jednostavno! A/V brbljaonica - Page 12 961139
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 1:12 am

QuarK je napisao/la:
Ok ispričavam se. Al zar nije bolje da postoji samo jedan topik o filmovima(npr. i preporuke i zadnje gledano i štošta toga vezano)? Jer nema smisla onda samo nabrajat tko je šta pogledao itd.

Dobro, tko sam sad ja da pametujem, neću spamat, ovo je pitanje za prijedloge o novim topicima ili tak nešto. Sorry još jednom.

Slažem se, i nemaš se zašto ispričavati. Zakaj da se otvara sto topica vezanih uz istu stvar. Ok, kužim, to je neki booster za forum da postoji preko 74724534 topica, ali, definitivno NIJE preglednije.
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 9:48 am

jeste vidili...avatar dobija nekoliko nagrada..
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 12:44 pm

urbanaaa je napisao/la:
A/V brbljaonica - Page 12 31unborn
neloš horor...mogo bi bit i 2. dio s obzirom na kraj

Ova ima neki ozbiljni poremecaj na nekom bitnom kromosomu kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 2:05 pm

Absynthia je napisao/la:
Pošto sam ja otvorila topic, smatram da imam pravo reći da se filmovi mogu slobodno komentirati.

Onda je naziv topica trebao biti drugačiji.
Niti ja ne bi da mi netko prepriča cjeli film prije nego ga pogledam.
Stavi sliku, link na imdb i link za trailer. To je to i tako to ide.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 2:21 pm

Hm, da...nekima ocito nije jasno da nisu vlasnici teme koju su otvorili ili pisali po istoj. Isto tako im nije jasno da je moderator PDF-a u kojem je tema kod koje dolazi do ikakvih nejasnoca onaj cija se rijec postuje. Ako je moderator kazao 'bez komentiranja' - onda bez komentiranja. Za komentare imamo temu AV preporuke i kritke. Primjetite razliku u naslovu tema. Ova potonja ima pojmove poput preporuke i kritike.

Nadam se da je sada jasnije onima kojima je bilo mutno.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 2:26 pm

@QuarK
Ma daj ajde, nemoj se ispričavat...nije ni cilj da bude nabrajanje, ali nije ni cilj da bude kaos.

@Abs
Ako se topic zove Zadnje gledano, onda se zna što se traži. Topic za recenzije, preporuke već postoji.

@Skulp
Slažem se.


Naravno da je uz ime/slike filma poželjan komentar, tipa koji je žanr, da li ti se sviđa ili ne, neki linkić i to, ali često se pretjeruje u detaljima i komentarima i to nije ok niti za preglednost, niti za one koji traže si film koji bi mogli pogledat.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 6:25 pm

Kakav je vama Quentin Tarantino?
Meni je legenda. Volim njegove filmove i dijaloge u filmovima, neočekivanost, pomalu izvrnutost i dašak svježine koju dovodi u filmsku industriju. Sviđaju mi se njegovi filmski efekti i način snimanja i ima super odabir glumaca :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 6:28 pm

A/V brbljaonica - Page 12 Inglourious-basterds-1400
The face of Jewish vengeance

:D

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 7:33 pm

Skulptura je napisao/la:
Onda je naziv topica trebao biti drugačiji.

Nije! Kao što je gore Alpha spomenula, imamo 2 teme, a što ide u koju temu to je valjda svima jasno. Znalo se dogodit da neki ljudi u "Zadnje gledano" opišu cijelu radnju filma daju svoju kritiku i tako, e onda bi ja kao moderator AV svijeta to prebacio u "preporuke i kritike". E sad to ide tako kako ide i vjerovatno se neće mijenjat, moje mišljenje je da su oba dvije teme potrebne i da su dobro došle. A/V brbljaonica - Page 12 961139

Citat :
Niti ja ne bi da mi netko prepriča cjeli film prije nego ga pogledam.
Stavi sliku, link na imdb i link za trailer. To je to i tako to ide.

A čuj, nitko tebe ne sili da čitaš sadržaj, evo ja recimo kad netko da preporuku nekog filma, ja preskačem sadržaj i nastojim pročitat samo kritiku i možda eventualno pogledat trailer, dok npr, kada ja dajem prijedlog ili kritiku skoro pa uvijek napišem sadržaj jer znam da ima ljudi koje zanima sadržaj filma prije nego ga pogledaju A/V brbljaonica - Page 12 158397

Eto ga. Hvala!A/V brbljaonica - Page 12 489363
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 8:27 pm

Ja sam baš mislio da je poželjno u Zadnje gledano dati opis i kritiku na film conf1
Ipak, skoro nikad ne kažem kraj ili odam neke zanimljive informacije, jedino ako ne preporučam gledanje filma.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 8:28 pm

Legionar je napisao/la:
Ja sam baš mislio da je poželjno u Zadnje gledano dati opis i kritiku na film conf1
.

Ajde molim te reci, gdje se reklo da nije poželjno to isto? Opis detaljan baš i nije...postoji topic za to.

Evo kvotat ću sama sebe...

urbanaaa je napisao/la:



Naravno da je uz ime/slike filma poželjan komentar, tipa koji je žanr, da li ti se sviđa ili ne, neki linkić i to, ali često se pretjeruje u detaljima i komentarima i to nije ok niti za preglednost, niti za one koji traže si film koji bi mogli pogledat.

+ i pogotovo ne žele znat unaprijed kako je završio.


Npr. sad mi je glupo gledat film Marley&me kad je netko napisao blabla pas je umro blabla..

Isto tako prije nego sam gledala Ja sam legenda, netko je odao da je pas umro...onda sam isto poludila!

BTW. I am legend ima nastavak 2011.god.
[Vrh] Go down
Sponsored content





A/V brbljaonica - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 12 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
A/V brbljaonica
[Vrh] 
Stranica 12 / 19.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Audio - video svijet-
Forum(o)Bir: