Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Neobični doživljaji

Go down 
+21
arhont
bata
Max
skin
None
handelic
**Vanyari
silver
Alpha
vladimir
Thor
Neobicni forumas
babi
zvezda
belongs to lovers
Aleksandar Veliki
gogx
malena
Alen@l5
Rain
Svjetloisjena
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimesri stu 21, 2007 2:12 pm

@Svjetloisjena...ovo sa mravima...moguce da si ih ipak ti ubila mislima... Neznam je li tko citao "Tajni zivot biljaka"... Svakako preporucam...uglavnom, jedan od pokusa je bio fotografiranje plantaze (vise ne znam sto je bilo zasadjeno) te zaprasivanje te fotografije. Ne plantaze nego fotografije plantaze. Uglavnom nametnici su pocrkali isto kao da je plantaza za zbilja bila zaprasena. Kao valjda energija je ta koja je "obavila posao"...
Tako da ako funkcionira zaprasivanje fotogrfije mozda funkcioniraju i negativne misli...
Hmmm.... confused

_________________
Respect
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimesri stu 21, 2007 2:30 pm

Zvuči malo jezovito... Mislima ubiti... affraid
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimesri stu 21, 2007 3:49 pm

Da...Iako ne znam da li bi to funkcioniralo (ako predpodstavimo da to uopce funkcionira) na istom nivou...izmedju jednakih...kao recimo izmedju dvoje ljudi...mozda bi to islo samo od vise energije prema nizoj...kao covjek i mravi...
Mozda... scratch

_________________
Respect
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimesri stu 21, 2007 3:50 pm

Ne želim niti razmišljat o tome...
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimened stu 25, 2007 11:35 am

Neobicni forumas je napisao/la:
Evo neobičnog doživljaja od pred par dana kojem su bili svjedoci moji baka i djeda. Ja sam vidio posljedice tog događaja.

Pred par dana su sjedili u dnevnom boravku u svom stanu u jednoj zgradi. I odjedanput prasak iz hodnika. Mislili su da se nešto srušilo i razbilo, prasak je bio stvarno jak. Kada su došli u hodnik, vidjeli su da su se pločice podigle iz poda, a štok od vrata je bio izbijen sa svoga mjesta. Kao da je nešto pritisnulo cjelu prostoriju. Pločice su stajale onako kao piramida, kao da je nešto drobilo pod i izguralo pločicu od pločice van pa su se obje izdigle iz poda dirajući se na vrhovima. Aaaahhh teško mi je za objasniti nadam se da me shvaćate.

To se je već jednom desilo kažu baka i deda pred 30 godina na istom tom mjestu affraid. Na identičnom mjestu!

Ja vidio svojim očima kako stvari stoje u hodniku.

uslikaj to i pozovite majstora da sredi kucu, dalje ako je netko imao gradevinske radove u blizini, e onda je jasno o cemu se radi.
Sigurno postoji neki razlog..
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimened stu 25, 2007 3:29 pm

Namcor je napisao/la:
@Svjetloisjena...ovo sa mravima...moguce da si ih ipak ti ubila mislima... Neznam je li tko citao "Tajni zivot biljaka"... Svakako preporucam...uglavnom, jedan od pokusa je bio fotografiranje plantaze (vise ne znam sto je bilo zasadjeno) te zaprasivanje te fotografije. Ne plantaze nego fotografije plantaze. Uglavnom nametnici su pocrkali isto kao da je plantaza za zbilja bila zaprasena. Kao valjda energija je ta koja je "obavila posao"...
Tako da ako funkcionira zaprasivanje fotogrfije mozda funkcioniraju i negativne misli...
Hmmm.... confused

Čitala sam to i kad mi se dogodilo bila sm sigurna da se radi upravo o tome. Samo, takve stvari je teško dokazati. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimepon stu 26, 2007 12:18 am

Istina...a mozda ne bi bilo kada se sve na ovom svijetu ne bi vrtilo oko love...jer kao sto i u knjizi spominju nkome nije do toga da se moze pobit nametnike putem fotke jer se tako gube milioni... no

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimepon stu 26, 2007 12:34 am

Namcor je napisao/la:
Istina...a mozda ne bi bilo kada se sve na ovom svijetu ne bi vrtilo oko love...jer kao sto i u knjizi spominju nkome nije do toga da se moze pobit nametnike putem fotke jer se tako gube milioni... no

Za ovo bi trebalo otvoriti tri nove teme najmanje.

Zašto se sabotira sve što je besplatno ili jeftino, kao besplatna energija, homeopatija (pripravci gotovo i nemaju kemijska svojstva, a djeluju), ekološko rastjerivanje i uništavanje štetočina kao što si gore spomenula, a ima u onoj knjizi još toga, i u drugim knjigama.

Čini se da na neki način moramo iživjeti ovaj svoj suživot s materijom kako bismo se mogli osloboditi. Tek kad shvatimo što je što, moći ćemo krenuti dalje, prema novim spoznajama.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimepon stu 26, 2007 12:45 pm

Zato jer "elitama" nije u interesu nista dati besplatno, jer od svake monetarne transakcije uzimaju profit - najkrace receno, ali bi o prirodi ovih elita i njihovoj funkciji trebalo jos mnogo diskutovati... *
[Vrh] Go down
**Vanyari
Žaba
**Vanyari


Female
Libra Snake
Broj postova : 225
Age : 34
Registration date : 27.12.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimečet pro 27, 2007 4:42 pm

ej bok ljudi,ovo mi je prvi post....kad sam vidila ovu temu morala san se registrirat na forum jer mi treba neko drugo mišljenje u vezi sljedećeg
noćas san sanjala da sa sestron prican nesto u vezi nekog diska i jako mi se spavalo i vise je nisan mogla slušat,ona je negdi otišla a ja san lagano krenila spavat al san se sitila da iman poruku na mobu koju nisan procitala i odlucin vidit sta piše,kad ono ne mogu se pomaknit,nikako....na plucima osican ogroman pritisak,ruke koda su mi svezane,krenen pomaknit noge,ne mogu,iznad oba koljena,tocno koda neko svom mason stoji....krenen urlat,pokusavan kricat a glasa niotkud,ne mogu ni oci otvorit....nekako se iden sabrat i promisljan jel to san il se stvarno događa....naglo otvorin oci,u sobi mrak naravno,al još osican ogroman pritisak na sebi,uspijen izustit tek neki mali muk a svon snagon iz petnih zila se zelin zaderat.....uspijen se trgnit....i dignen se iz lezeceg polozaja,u totalnon šoku....iden pogledat na sat kad istog trena nestane struje....drugi tren se vrati,na satu 02:59..........cili dan ne mogu doc sebi i svatit sta je to bilo!!
pomozite molim vas,svako objasnjenje je dobrodošlo
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimečet pro 27, 2007 5:04 pm

Mogla bi biti vrlo neugodna noćna mora. I meni se nakon nekih snova događalo da se probudim i ne mogu normalno disati, a kad je čovjek uplašen ne može ni glasa ispustiti. Ovo sa strujom - moguće da si otvorila i zatvorila oči pa ti se učinilo, naš mozak je ponekad varljiva sprava, ne radi baš uvijek kako bi trebao raditi.

Kad sanjaš mozak je u jednom stanju, kad si budna u drugom, i kad si se zbog straha probudila mozak nije stigao dovoljno brzo prijeći u budno stanje pa su ti zato udovi ostali onako obamrli, jer u snu se i kad se krećemo okolo fizički ne mičemo, dakle postoji neki mehanizam koji sprečava čovjeka da u snu fizičkim tijelom radi ono o čemu sanja (iznimka su ponekad mjesečari).

Možda je bilo samo to, a možeš se pokušati sjetiti što si sa sestrom razgovarala i zašto te je zapravo uhvatio takav iznenadan strah da si se u snu sjetila da sanjaš što obično rezultira buđenjem (pisali smo o tzv. lucidnim snovima na topicu o astralnoj projekciji na parapsihologiji).

A možda ti se to dogodilo zato da se danas pridružiš nama, prst sudbine :)

U svakom slučaju, dobro nam došla, Vanyari
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimečet pro 27, 2007 6:57 pm

Vanyari je napisao/la:
ej bok ljudi,ovo mi je prvi post....kad sam vidila ovu temu morala san se registrirat na forum jer mi treba neko drugo mišljenje u vezi sljedećeg
noćas san sanjala da sa sestron prican nesto u vezi nekog diska i jako mi se spavalo i vise je nisan mogla slušat,ona je negdi otišla a ja san lagano krenila spavat al san se sitila da iman poruku na mobu koju nisan procitala i odlucin vidit sta piše,kad ono ne mogu se pomaknit,nikako....na plucima osican ogroman pritisak,ruke koda su mi svezane,krenen pomaknit noge,ne mogu,iznad oba koljena,tocno koda neko svom mason stoji....krenen urlat,pokusavan kricat a glasa niotkud,ne mogu ni oci otvorit....nekako se iden sabrat i promisljan jel to san il se stvarno događa....naglo otvorin oci,u sobi mrak naravno,al još osican ogroman pritisak na sebi,uspijen izustit tek neki mali muk a svon snagon iz petnih zila se zelin zaderat.....uspijen se trgnit....i dignen se iz lezeceg polozaja,u totalnon šoku....iden pogledat na sat kad istog trena nestane struje....drugi tren se vrati,na satu 02:59..........cili dan ne mogu doc sebi i svatit sta je to bilo!!
pomozite molim vas,svako objasnjenje je dobrodošlo

Ja mislim da je sve to bilo u snu i polusnu. Narano da se nemožeš derat a napinješ se iz petnih žila. E sada, to što se struje tiče nemogu objasnit. Jedino da se slučajno desilo ili da si još bila u nekom polusnu. Stvarno neznam. Dosta ljudi se javlja sa tim problemom da se ne može micat i sl.
[Vrh] Go down
**Vanyari
Žaba
**Vanyari


Female
Libra Snake
Broj postova : 225
Age : 34
Registration date : 27.12.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimečet pro 27, 2007 7:20 pm

ajme ljudi puno vam hvala,i tebi Rie i tebi svjetloisjena....imaš zanimljivo ali i logično objašnjenje....hvala ti....ovaj forum mi je super i bas mi je drago sta sam vas se pridruzila.....mozda i je prst sudbine!
I prisjetila san se sta san sa sestron pricala...o novootvorenom disku da mi je vidila prijatelja koji je trenutno u bolnici komi,to mi je sve bilo nenako cudnoi zamrseno,mozda otud taj strah...
u svakon slucaju hvala bravo
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimečet pro 27, 2007 7:22 pm

Vidiš, to je moguće. A je li stvarno imaš nekoga u bolnici ili se negdje u blizini otvara nešto tipa diskoteke?
[Vrh] Go down
**Vanyari
Žaba
**Vanyari


Female
Libra Snake
Broj postova : 225
Age : 34
Registration date : 27.12.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimeuto sij 01, 2008 6:09 pm

hehee,iman prijatelja u bolnici,još je u komi......a diskoteka se nova otvorila u mom gradu....pa san ja tu nasla neku poveznicu,pojma neman....svašta....
[Vrh] Go down
handelic
Prašina



Male
Taurus Pig
Broj postova : 6
Age : 41
Registration date : 02.01.2008

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimepon sij 07, 2008 5:49 pm

Davno sam čitao knjigu o duhovima...i koliko se sječam ima 2 vrste duhova, koji mogu fizički utjecati na osobe i oni koji ne mogu... Zvali su se inkubusi ili tako nekako???

TI duhovi navodno vole zlostavljati svoje žrtve, nekada čak i spolno... bump.

Možda si imala doticaj sa jednim takvim duhom...b.t.w oni te mogu totalno "zalediti".
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimepon sij 07, 2008 10:33 pm

handelic je napisao/la:
Davno sam čitao knjigu o duhovima...i koliko se sječam ima 2 vrste duhova, koji mogu fizički utjecati na osobe i oni koji ne mogu... Zvali su se inkubusi ili tako nekako???

TI duhovi navodno vole zlostavljati svoje žrtve, nekada čak i spolno... bump.

Možda si imala doticaj sa jednim takvim duhom...b.t.w oni te mogu totalno "zalediti".

Inkubusi i sukubusi su bili demoni koji su navodno spolno općili s vješticama, a klasificirala ih je inkvizicija, ovisno o njihovu položaju prilikom smnošaja - inkubus je bio iznad žene, sukubus ispod, a vješticu su spalili bez obzira na položaj... :(
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimeuto sij 08, 2008 3:33 am

...iliti vlazni snovi... ;) *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimeuto sij 08, 2008 11:06 am

zvezda je napisao/la:
...iliti vlazni snovi... ;) *

Da, možda potpomognuti nekim biljnim pripravcima ponekad, samo, one su to shvatile ozbiljno i "priznavale" inkvizitorima :(
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimeuto sij 08, 2008 11:48 am

svjetloisjena je napisao/la:
zvezda je napisao/la:
...iliti vlazni snovi... ;) *

Da, možda potpomognuti nekim biljnim pripravcima ponekad, samo, one su to shvatile ozbiljno i "priznavale" inkvizitorima :(

a tko ne bi sve prizna u takvim okolnostima..
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimesri sij 09, 2008 2:44 am

...Kostalo ih je glave... malo seksualnih mastarija... kako bi se danas svetska populacija desetkovala... ;) *
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimesri vel 27, 2008 3:34 pm

joj citala sam o tim duhovima... grozno. al sumnjam da postoji tako nešto. mislim možda i postoji al mi je nekako odvratno. ko bi ti vjerovao da te duh silovao. ma užas
[Vrh] Go down
skin
Višestanični organizam



Male
Broj postova : 57
Registration date : 02.05.2008

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimened svi 04, 2008 3:56 am

sjećam se jednom prije 2god kad sam bas bio uzivljen u duhove magiju i bavio se nekim glupostima nebitno sad i tako gledam nesto u duhovima na internetu kad odjenom boca neceg skupog sto nam stoji u kuhinji dobre 4godine pukne..sama od sebe :O
eh sad,dali su duhovi imalik veze sa tim ili je bio neki pritisak u boci neznam..ali kak sam se usroooooooo
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimečet svi 15, 2008 5:32 pm

skin je napisao/la:
sjećam se jednom prije 2god kad sam bas bio uzivljen u duhove magiju i bavio se nekim glupostima nebitno sad i tako gledam nesto u duhovima na internetu kad odjenom boca neceg skupog sto nam stoji u kuhinji dobre 4godine pukne..sama od sebe :O
eh sad,dali su duhovi imalik veze sa tim ili je bio neki pritisak u boci neznam..ali kak sam se usroooooooo

Ne bih rekla da su duhovi, bit će prije kinetički fenomeni poltergeist tipa (neki ljudi nehotice utječu na pomicanje predmeta što onda zajedno s ostalima pripisuju duhovima kucačima face
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitimesub svi 17, 2008 3:06 pm

zvezda je napisao/la:
...Kostalo ih je glave... malo seksualnih mastarija... kako bi se danas svetska populacija desetkovala... ;) *

eh, da..

kako ono ide s tim inkubima i sukubima.. jedni su muški, a drugi ženski demoni, mislim da su prvi muški a drugi ženski. (pričala prijateljica gotičarka xD, a inače znam isto ponešto o tome)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neobični doživljaji - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neobični doživljaji
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: