Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Neobični doživljaji

Go down 
+21
arhont
bata
Max
skin
None
handelic
**Vanyari
silver
Alpha
vladimir
Thor
Neobicni forumas
babi
zvezda
belongs to lovers
Aleksandar Veliki
gogx
malena
Alen@l5
Rain
Svjetloisjena
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimesub svi 17, 2008 3:32 pm

silver je napisao/la:
zvezda je napisao/la:
...Kostalo ih je glave... malo seksualnih mastarija... kako bi se danas svetska populacija desetkovala... ;) *

eh, da..

kako ono ide s tim inkubima i sukubima.. jedni su muški, a drugi ženski demoni, mislim da su prvi muški a drugi ženski. (pričala prijateljica gotičarka xD, a inače znam isto ponešto o tome)

Inkobi su oni koji se seksaju tako da su gore, a sukubi vole ležati dolje dok vode ljubav sex zubo (lat. in-cubare - ležati na i succubare - ležati ispod)
[Vrh] Go down
Max
Prašina



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 6
Age : 32
Registration date : 08.05.2008

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimesub svi 17, 2008 10:57 pm

Sanjao sam akvarij i u njemu ribice, moja sesta stoji pokraj njega... I sutra sam se sjetio toga sna, a baš je izgledao kao neka vizija, onako kroz maglu... I nakon tjedan dana to se obistini, ja ulazim u kuću prizor potpuno kao iz moga sna, sestra stoji i kupoila akvarij s ribama pokraj nje... Možda bi i mislio da je obični dejavu da nisam danima prije razmišljao o tom snu...
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimened svi 18, 2008 1:10 pm

svjetloisjena je napisao/la:
silver je napisao/la:
zvezda je napisao/la:
...Kostalo ih je glave... malo seksualnih mastarija... kako bi se danas svetska populacija desetkovala... ;) *

eh, da..

kako ono ide s tim inkubima i sukubima.. jedni su muški, a drugi ženski demoni, mislim da su prvi muški a drugi ženski. (pričala prijateljica gotičarka xD, a inače znam isto ponešto o tome)

Inkobi su oni koji se seksaju tako da su gore, a sukubi vole ležati dolje dok vode ljubav sex zubo (lat. in-cubare - ležati na i succubare - ležati ispod)

a oni što vole bočno? zubo
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimened svi 18, 2008 8:09 pm

silver je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
silver je napisao/la:
zvezda je napisao/la:
...Kostalo ih je glave... malo seksualnih mastarija... kako bi se danas svetska populacija desetkovala... ;) *

eh, da..

kako ono ide s tim inkubima i sukubima.. jedni su muški, a drugi ženski demoni, mislim da su prvi muški a drugi ženski. (pričala prijateljica gotičarka xD, a inače znam isto ponešto o tome)

Inkobi su oni koji se seksaju tako da su gore, a sukubi vole ležati dolje dok vode ljubav sex zubo (lat. in-cubare - ležati na i succubare - ležati ispod)

a oni što vole bočno? zubo

Ti nemaju naziva - mogli bi biti laterikubi lol
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimeuto svi 20, 2008 1:44 pm

svjetloisjena je napisao/la:
silver je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
silver je napisao/la:
zvezda je napisao/la:
...Kostalo ih je glave... malo seksualnih mastarija... kako bi se danas svetska populacija desetkovala... ;) *

eh, da..

kako ono ide s tim inkubima i sukubima.. jedni su muški, a drugi ženski demoni, mislim da su prvi muški a drugi ženski. (pričala prijateljica gotičarka xD, a inače znam isto ponešto o tome)

Inkobi su oni koji se seksaju tako da su gore, a sukubi vole ležati dolje dok vode ljubav sex zubo (lat. in-cubare - ležati na i succubare - ležati ispod)

a oni što vole bočno? zubo

Ti nemaju naziva - mogli bi biti laterikubi lol

hmm.. ja bih prije apelirao na neke ljude al dobro :P :P :P
[Vrh] Go down
bata
Riba



Male
Aquarius Horse
Broj postova : 120
Age : 33
Location : Rijeka
Registration date : 18.06.2008

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 3:35 pm

meni se desilo nedavno nesto cudno...
doselio sam se tu di trenutno zivim prije 8 godina... i skoro svaki dan idem pjeske do autobusa i nazad..
i prije par mjeseci pod utjecajem droga vidim oblik face stvoren od kamenja i lisca usred nekih grmova.. idem drugi dan istim putem i bas gledam dal je jos tamo jel, i tako sam opet skuzio facu.. nakon par dana takodjer idem istim putem i blizu kuce se 'formirala' jos jedna faca u grmlju... jos dan danas stoje tamo..
sad dal je to nastalo u ta 4 dana ili ja to nisam primjecivao 8 godina... ne znam :)
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 8:19 pm

Da nije to neka jaka droga, de reci di ja je mogu nabavit,hehe. Moj neobicni dozivljaj je da sam prosli i pretprosli mjesec imao jaaako puno deja vu, i to me malo ono uznemirilo, ali na pozitivan nacin. Ajd sad vise nisu tako ucestali, ali ne znam. Svjetoisjena sto je napisala za mrave, moguce ih je ubiti mislima, moc misli je u danasnje doba jako podcijenjena, ako u nesto vjerujemo, ali uistinu vjerujemo bez ikakvih sumnji to ce se ostvariti, eto tako ja danas maturirao jer sam vjerovao da cu maturirati,hehe. No moc misli je uistinu jaka, pricao sam nedavno s jednim poznanikom koji je izasao iz sotonizma i on mi je rekao da je njihova osnova da nauce sto jace mrziti, jer tako akumuliraju vise energije koju mogu preusmjeriti za takve stvari ili jos gore, ajd fala Bogu da je izasao iz toga jer me poceo plasiti.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 8:21 pm

e da bata, dobrodosao ti nama
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 8:25 pm

arhont je napisao/la:
Da nije to neka jaka droga, de reci di ja je mogu nabavit,hehe. Moj neobicni dozivljaj je da sam prosli i pretprosli mjesec imao jaaako puno deja vu, i to me malo ono uznemirilo, ali na pozitivan nacin. Ajd sad vise nisu tako ucestali, ali ne znam. Svjetoisjena sto je napisala za mrave, moguce ih je ubiti mislima, moc misli je u danasnje doba jako podcijenjena, ako u nesto vjerujemo, ali uistinu vjerujemo bez ikakvih sumnji to ce se ostvariti, eto tako ja danas maturirao jer sam vjerovao da cu maturirati,hehe. No moc misli je uistinu jaka, pricao sam nedavno s jednim poznanikom koji je izasao iz sotonizma i on mi je rekao da je njihova osnova da nauce sto jace mrziti, jer tako akumuliraju vise energije koju mogu preusmjeriti za takve stvari ili jos gore, ajd fala Bogu da je izasao iz toga jer me poceo plasiti.

Vjerojatno se radi o nekom blažem halucinogenu kad uz njega možeš hodati. A kad se takve slike fiksiraju, ostaju fiksirane još neko vrijeme. Tako sam ja na toplom podu u kuhinji u slučajnom uzorku vidjela prave priče - patuljka s dvoje djece, slap, usamljeni ljudski lik, ne sjećam se više svega, a sve to bez ikakve droge. I mogla sam te slike prizvati kad se same nisu ispiljile iz oblaka koji su zapravo bili na tom linoleumu, samo sam trebala na njih pomisliti. Tako se mogu vidjeti i face u kamenu ili grmlju, nije mi to neobično.

Ovo o sotonizmu je točno. Treba to izbjegavati jer sve što pošaljemo vrati nam se u paketu, ponekad uvišestručeno.

Čestitam na položenoj maturi, arhonte hug
[Vrh] Go down
bata
Riba



Male
Aquarius Horse
Broj postova : 120
Age : 33
Location : Rijeka
Registration date : 18.06.2008

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 9:41 pm

nije jaka, nije ;)
inace, kome god sam pokazao te 'face' svi su ih primjetili i ostali zacudjeni...
meni je to spica, barem imam sta radit do kuce ;)
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 10:18 pm

Hvala ti Svjetloisjena, bato moram da pitam koja je to droga, ne mislim je uzeti, ali bas me zanima sada. E da sjetio sam se ja jednog neobicnog dogadaja, nije mi samo jasno kako ga se prije nisam sjetio. Sjedim ja danas poslije skole na stanici, cekam bus i pocnem da gledam u nebo, kad odjednom pocnem primjecivati nesto cudno, kao neki atomi ne znam kako da to opisem kao neki vrlo mali prozirni krugovi, stvarno ne znam kako da ih opisem, ali valjda ste shvatili, letaju po nebu i to ispred svih ljudi svuda su, beskonacno ih ima. Kao da sam bas ono atome vidio, ne znam sta je to. Prvo sam mislio da mi je to samo onako pred ocima i kada trepnem da ce nestati, ali nije, ali letjeli su ono malo je jedan ispred drugoga, pa onda neki drugi, bas onako slobodno, ljudi valjda ste shvatili jer ne znam kako da opisem. To mi nije prvi put da tako nesto vidim, i prije sam to znao vidjeti, jedino mogu reci kao da su bili neki atomi sto su svuda oko nas.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 11:50 pm

O tome što nazivaš atomima pisala sam na nekoliko mjesta ovdje, mislim na topicu vidovitost na podforumu duhovnost i možda na topicu aura na istom pdf-u. Taj test opuštenog gledanja najprije u nebo, zatim svuda oko nas preporučuje Barbara Ann Brennan kao pokus jesmo li uopće vidoviti. Ako nakon nekog vremena ugledaš te čestice orgonske energije kako ih ona naziva, onda imaš predispozicije i za druge oblike vidovitosti. Knjiga se inače zove Iscjeliteljske ruke i svakome je preporučujem, ili barem njen uvodni dio u kojem je i ova informacija koju sam gore napisala.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 11:53 pm

To može biti i nešto u unutrašnjosti oka, pa se isto tako vidi.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimesri lip 18, 2008 11:58 pm

Phobos je napisao/la:
To može biti i nešto u unutrašnjosti oka, pa se isto tako vidi.

To je drugo, ti oblici su obično izduženi i prozirni, a radi se o odumrlim stanicama na površini oka koje vidimo uvećano jer su tamo gdje jesu. No sumnjam da bi te trome spodobe koje se miču kad trepćemo netko nazvao atomima.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimečet lip 19, 2008 12:00 am

To sam i ja mislio da je u unutrasnjosti oka, ali uvijek mi bude tek kada prvo gledam u nebo, pa sam zato sad odbacio to, pogotovo kad sam procitao post od Svjetloisjene, sto znate lud sam ja. Jer ja to vidim kao kad musice lete u roju, ali svuda oko nas, to je najblize kako mogu opisati.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimečet lip 19, 2008 12:04 am

arhont je napisao/la:
To sam i ja mislio da je u unutrasnjosti oka, ali uvijek mi bude tek kada prvo gledam u nebo, pa sam zato sad odbacio to, pogotovo kad sam procitao post od Svjetloisjene, sto znate lud sam ja. Jer ja to vidim kao kad musice lete u roju, ali svuda oko nas, to je najblize kako mogu opisati.

Nisi lud ili ako jesi, onda nas ima još dosta takvih. Da, lete kao mušice u roju. Kad je sunce jače, onda su potpuno svijetli, kad je slabije ili ga nema, ako ih uspiješ vidjeti onda su djelomično sivkasti i sporije se kreću :)
[Vrh] Go down
bata
Riba



Male
Aquarius Horse
Broj postova : 120
Age : 33
Location : Rijeka
Registration date : 18.06.2008

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimečet lip 19, 2008 12:19 am

koja droga... previse skunka :D
uglavnom ja nekad tako znam vidjet 'atome', zagledam se u neku tocku i samo prolete ispred oka, trepnema pa nestanu, i tako ono non stop na istim pozicijama... al brijem da je to ovo sta je sjena napisala ove odumrle stanice
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimečet lip 19, 2008 12:25 am

A moze i da bude od skunka, znam da nije vezano za ovu temu, ali vec kad se spominje ova draga cuo sam da se s njom moze postici astralna projekcija odnosno OBE. Bato jesi imao kakva iskustva?
[Vrh] Go down
bata
Riba



Male
Aquarius Horse
Broj postova : 120
Age : 33
Location : Rijeka
Registration date : 18.06.2008

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimečet lip 19, 2008 12:29 am

ne koliko se ja sjecam :)
[Vrh] Go down
kurto
Stanica



Male
Libra Dragon
Broj postova : 29
Age : 35
Registration date : 27.12.2007

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimesub ruj 27, 2008 1:20 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Prije nekoliko godina potkraj zime u stan su nam se doselili mravi. Nije ih bilo jako puno, i nisu bili agresivni, ali eto, bili su ovdje i neko vrijeme sam razmišljala da li da nešto poduzmem, ili da pričekam da mala invazija prođe, kao što se obično događalo samo od sebe. No kad sam zatekla desetak mrava kako veselo šeću po prozorskoj dasci pored dječjeg kreveta, zamolila sam muža da nabavi pitroid da ih malo posipam bez opasnosti po zdravlje. Jedne od slijedećih večeri bila sam zbog nečega jako ljuta, ne sjećam se uzroka. Kad sam odmaknula zavjesu da zalijem cvijeće i ugledala mrave, rekla sam da ću ih posipati, ali nisam to učinila. Sjećam se koncentriranog bijesa koji sam raspalila na nedužne životinjice. I do ovdje je bilo sve u redu. Sve dok drugoga dana nisam opet došla zaliti cvijeće i ugledala - mrtve mrave. Ležali su zgrčeni kao da su umrli od trovanja. Zbunjeno sam pitala muža je li ih on posipao, ali rekao je da nije. Da se uvjerim otišla sam po onu bočicu pitroida i pogledala je - nije još bila otvarana.

Neko vrijeme sam još razmišljala što im se moglo dogoditi i ne nalazi li se na našoj prozorskoj dasci neka štetna tvar koja ih je ubila. No ničeg se nisam dosjetila, a i zašto bi tako iznenada pougibali nakon dvodnebvne ili trodnevne šetnje tim područjem.

Znam da glupo zvuči onima koji nikad na tako nešto nisu pomislili, no ja sam uvjerena da ih je ubila moja namjera da ih ubijem. Pa se pitam, što li sve naše negativne misli mogu učiniti drugim živim bićima...

mogu će je da je to bila vrsta tjednih mrava(žive 1 tjedan)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimesub ruj 27, 2008 3:31 pm

Većina kukaca relativno kratko živi, ali za pogibiju više mrava odjedanput ipak bi trebao neki bolji razlog od činjenice da im je svima prošao taj jedan tjedan...
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimesub ruj 27, 2008 9:36 pm

E ovaj neobicni dogadaj mi se dogodio prije par tjedana, odnosno neobican san, sanjao sam nesto bezveze i u jednom momentu sam shvatio da je to san i postao sam lucidan, pozelio sam da se astralno projiciram, odjednom sam se pojavio u sobi svojoj i gledao u sebe, bio sam uplasen, odjednom sam opet sanjao nesto bez veze i opet shvatio da je to san, pomislio sam sto mi se to dogada i pomislio sam na svemirce koji prebivaju u drugim denzitetima, odjednom me nesto jako ubolo u solarni pleksus, osjecao sam se kao da crpi iz mene snagu i da ubacuje u mene neku tamu, ali posto sam se cijelo vrijeme plasio, kad je to izvlacenje zavrsilo bio sam smiren, odjednom sam samo vidio neke simbole, ali niti jedan nisam razumio, zatim su mi pocele stizati slike neke galaksije i nekih brodova, zatim sam se probudio, bilo je jutro, a mene je solarni pleksus dalje bolio.
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimepet stu 07, 2008 10:13 pm

Nije bas nesto ful extremeno ali prije su mi se,a i sad se ponekad znaju dogodit Deja-vu-i tako da nor. ja sanjam kako sjedim u skoli na nekom satu i sta radim na tom satu, i tako u roku od dan dva shvatim da sam sanjao to sto radim ali ful isti prizor, u istom sam polozaju isto kao i sve ostale osobe oko mene knjige su također identicno poslozene. Ah da ni ovo nije nesto ful bizarno ali prije kad sam bio manji cesto sam imao nocne more tipa vanzemaljci me progone i slicno ali sam probao sam sebi reci u snu ''ovo je san mozes se probuditi'' i uspio bih istog trenutka i ne bih bio toliko uzrujan kao od prijasnjih nocnih mora, ali to moje buđenje bi bas izgledalo kao izlaz iz matrixa jer bas shvatim da je to san i onda kazem sebi probudi se i par trenutaka kasnije sam budan.
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitimesri stu 26, 2008 3:43 pm

arhont je napisao/la:
To sam i ja mislio da je u unutrasnjosti oka, ali uvijek mi bude tek kada prvo gledam u nebo, pa sam zato sad odbacio to, pogotovo kad sam procitao post od Svjetloisjene, sto znate lud sam ja. Jer ja to vidim kao kad musice lete u roju, ali svuda oko nas, to je najblize kako mogu opisati.
probaj se sjetiti dali si bio gčadan ili ti je falilo secera jer te mozda zasorao tlak.mene nekad zasora kad pogledam prema gore i vidim te tockice isto jebde i imaju iza sebe trag,crtu....a mozda si stvarno vidovit.
sto se tice prizivanja likova,znam ja...i meni se desavalo.ja i kad u zid gledam zamislim se i prizovem lik cvijeta ili tako nesto jednostavno,lik osopbe mogu u skupini kamenja,u liscu kad je jesen,granama,oblaku,grmlju ali na zidu ne.a to je sve snaga uma....
fascinantno je sta sve um moze....moja sestra je prije kojih 5.godina uspjela pomaknuti stolac i podignuti kartu.ja sam je uspjela samo savinuti.
vise to nemogu ni ja a ni ona,mozda je to snaga volje jer smo probale,uspjele i zadovoljile se uspjehom.inace bi snim ila i snimku vam pokazala.
,,e i da-skunk svasta cini...hehe
gica
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neobični doživljaji - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neobični doživljaji   Neobični doživljaji - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neobični doživljaji
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: