Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 istospolna ljubav...

Go down 
+9
Aleksandar Veliki
malena
sanja
memnoch
Daenerys
babi
urbanaaa
floridana
zmija
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimeuto lis 09, 2007 8:05 pm

Ma bas me boli za pedere i lezbe...sta ja imam s tim.... gica
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimeuto lis 09, 2007 8:36 pm

Reci ti njima.
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimeuto lis 09, 2007 8:39 pm

kaj sam sad mozda "politicki nekorektna"?? :afro: gica
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimeuto lis 09, 2007 8:46 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Reci ti njima.


tipfeler? Si mislio "reci to njima"? Pa zasto onda ovaj topic ako ja ne mogu reci sto mislim...i to skroz bezazleno, kolki st u tu ovdje rekli da je to neprirodna ( pa je)
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimeuto lis 09, 2007 9:04 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Osobno smatram da nije normalno. -ne ću dalje komentirati jer ću ispasti zabiti seljačina, fašist, anti sve što osobno propagiram (slobodu i sve drugo)

Postoji od davnina.

Nije sramotno, voljeti osobu suprotnog spola.

I Aleksandar Makedoski je bio homoseksualac... Tako povijest kaže...

ljubi
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimeuto lis 09, 2007 9:18 pm

Nisam rekao da nije bio. Bio je.

Po priči je bio homo, isto tako po priči je imao sina sa nekom barbarkom.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimeuto lis 09, 2007 9:23 pm

Da, ispravka, onda nije bio homoseksualac nego biseksualac.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimeuto lis 09, 2007 9:25 pm

Sad sam si postavio jednu hipotezu.
Homići i homićke mogu biti i biseksualci. A nama kojima je to nenormalno ne možemo.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimeuto lis 09, 2007 9:26 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Sad sam si postavio jednu hipotezu.
Homići i homićke mogu biti i biseksualci. A nama kojima je to nenormalno ne možemo.

lolcina lolcina
rofl rofl
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimesri lis 10, 2007 10:54 pm

Ma, šta??? confused scratch conf1

Misliš da nije tako. rofl
[Vrh] Go down
zoox30
Stanica
zoox30


Male
Pisces Goat
Broj postova : 18
Age : 45
Registration date : 12.10.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimepet lis 12, 2007 12:55 pm

POREMEĆAJ,ja bi to tako nazvao

Nista nemam protiv njih,ne mrzim ih, dozvolio bi im da stupaju u brak, da odrzavaju svoje parade,da budu u svemu potpuno ravnopravni.


ALI...

daleko im kuća od moje bila
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimepet lis 12, 2007 1:07 pm

I ja bi im dozvolila da stupaju u brak jer ovako nemaju nikakva prava. Žive skupa, grade, kupuju stanove, kuće i sl., a onda ako umre jedan od njiho dvojice, tj. onaj na kome je bio stan, a koji su otplaćivali zajedno, stan pripada obitelji toga, a ne partneru koji je podjednako vlasnik kao i ovaj drugi. To je tužno. A ima i još masu tih ''problema'' vezanih za njihova prava...
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimepet lis 12, 2007 1:08 pm

zoox30 je napisao/la:

ALI...
daleko im kuća od moje bila

Zašto? Pa nisu ubojice...
[Vrh] Go down
zoox30
Stanica
zoox30


Male
Pisces Goat
Broj postova : 18
Age : 45
Registration date : 12.10.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimepet lis 12, 2007 1:52 pm

zato što ja želim živjeti u okruženju gdje nema njih. Vjerojatno bi i oni bili najsretniji da je svijet samo njihov i da ne susrecu nas "ostale". E pa s obzirom da bi ja njma dao sva prava ,onda valjda i ja imam pravo da zelim biti u okruzenju gdje nema njih
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimepet lis 12, 2007 2:05 pm

Shvaćam što želiš reći, samo ja mislim da oni ne mogu imati apsolutno nikakvog utjecaja na nikoga, niti bi nekome trebali smetat ako su normalni ljudi... A to nema veze sa seksualnošću, pa... Radije bi imala brdo homoseksualaca za susjede, nego neke bolesne u glavu, debilne heteroseksualce.
[Vrh] Go down
babi
PraGlodavac
babi


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 537
Age : 34
Registration date : 25.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimepet lis 12, 2007 3:52 pm

ma čak bih i prihvatila nekako da stupaju u brak, ali, mislim zbog ekonomskih stvari i to samo građanski brak

ali ne bih dozvolila posvajanje djece
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimepet lis 12, 2007 4:41 pm

potpisujem ^^
[Vrh] Go down
Eosphoros
Višestanični organizam



Male
Aries Dragon
Broj postova : 78
Age : 36
Registration date : 12.10.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimesub lis 13, 2007 11:51 pm

Homoseksualnost je najnormalnija stvar na svijetu, javlja se i kod životinja i kod ljudi, i to od davnina. Ako se netko rodi s takvim sklonostima, on to ne može mijenjati - jednostavno je takav. I ne vidim zašto ne bi smjeli paradirati po gradu? Činjenica je da su oni potlačena i marginalizirana skupina i moraju se izboriti za svoja prava. Sigurno ne biste za američke crnce iz 60-ih rekli da nemate ništa protiv njih, ali što oni tu marširaju za neka prava, i ja sam bijel pa ne marširam! I reći da nemate ništa protiv njih, ali neka se ne ljube pred vama je egocentrično i licemjerno. To je kao da kažete da nemate ništa protiv crnaca, ali neka vam se ne pojavljuju pred očima. U redu je ako se mladi raznospolni par ljubi na klupi, ali ako to radi istospolni par, to onda nije u redu!? Ma nemojte! Krasna dvostruka mjerila i moralni relativizam.
[Vrh] Go down
Alen@l5
Riba
Alen@l5


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 143
Age : 34
Location : Rijeka
Registration date : 17.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimesub lis 13, 2007 11:58 pm

Po meni je to bolest/poremecaj, za ostala 2 pitanja neznam odgovor zubo
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimened lis 14, 2007 10:58 am

Eosphoros je napisao/la:
Homoseksualnost je najnormalnija stvar na svijetu, javlja se i kod životinja i kod ljudi, i to od davnina. Ako se netko rodi s takvim sklonostima, on to ne može mijenjati - jednostavno je takav. I ne vidim zašto ne bi smjeli paradirati po gradu? Činjenica je da su oni potlačena i marginalizirana skupina i moraju se izboriti za svoja prava. Sigurno ne biste za američke crnce iz 60-ih rekli da nemate ništa protiv njih, ali što oni tu marširaju za neka prava, i ja sam bijel pa ne marširam! I reći da nemate ništa protiv njih, ali neka se ne ljube pred vama je egocentrično i licemjerno. To je kao da kažete da nemate ništa protiv crnaca, ali neka vam se ne pojavljuju pred očima. U redu je ako se mladi raznospolni par ljubi na klupi, ali ako to radi istospolni par, to onda nije u redu!? Ma nemojte! Krasna dvostruka mjerila i moralni relativizam.

Različiti ljudi različite stvari smatraju normalim.
Isto što nisam pristaša političkih marševa, tako nisam ni pristaša gay-parade. Jer po tom pristupu trebali bi i heteroseksualci imati svoju paradu. Npr. Oni koji vole oralac više od svega, oni koji vole ovu ili onu pozu.
Jer samim time što imaju paradu ostavljaju dojam da trebaju pomoć. Kao ej mi smo homo. Pa zar ste bolesni ili što već?
[Vrh] Go down
babi
PraGlodavac
babi


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 537
Age : 34
Registration date : 25.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimened lis 14, 2007 1:31 pm

Eosphoros je napisao/la:
Homoseksualnost je najnormalnija stvar na svijetu, javlja se i kod životinja i kod ljudi, i to od davnina. Ako se netko rodi s takvim sklonostima, on to ne može mijenjati - jednostavno je takav. I ne vidim zašto ne bi smjeli paradirati po gradu? Činjenica je da su oni potlačena i marginalizirana skupina i moraju se izboriti za svoja prava. Sigurno ne biste za američke crnce iz 60-ih rekli da nemate ništa protiv njih, ali što oni tu marširaju za neka prava, i ja sam bijel pa ne marširam! I reći da nemate ništa protiv njih, ali neka se ne ljube pred vama je egocentrično i licemjerno. To je kao da kažete da nemate ništa protiv crnaca, ali neka vam se ne pojavljuju pred očima. U redu je ako se mladi raznospolni par ljubi na klupi, ali ako to radi istospolni par, to onda nije u redu!? Ma nemojte! Krasna dvostruka mjerila i moralni relativizam.

jedna stvar je biti druge rase, a druga stvar je biti druge seksualne orijentacije...kad si druge rase, drugačija ti je samo boja kože i ništa drugo, ali kad si homoseksualac drugačija ti je u potpunosti seksualna orijentacija što je nekakvi određeni poremećaj. zašto? jer ta veza nije prirodna. zašto? jer ne možete imati potomstvo.
ja, osobno, nemam ništa protiv njih, najiskrenije, neka budu ono što žele biti, ali ja i dalje smatram da je to poremećaj i zato razumijem ljude kojima smeta kad se dvoje homoseksualaca ljubi pored njih ili nešto slično jer im to nije prirodno...a sve što na neki način nije prirodno ljudi teško prihvaćaju... no isto tako, osuđujem ljude koji bi ih htjeli tući ili izopćiti iz društva jer na to nemaju pravo...

kod kojih životinja se javlja homoseksualnos? zanima me
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimened lis 14, 2007 6:44 pm

a pas prci psa,oba dvoje muski..buahahaha...salim se, to je nagon kod njih a ne orijentacija.. I ja osudjujem ljude koji bi tukli pedere ali nebi voljela da se zvaljakauju pored mene,to bas nije prirodno!!
[Vrh] Go down
babi
PraGlodavac
babi


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 537
Age : 34
Registration date : 25.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimened lis 14, 2007 6:58 pm

pas prči psa i onda se zalijepe...pa moraju na operaciju... jer nije prirodno...
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimened lis 14, 2007 6:59 pm

zalijepe????sta,sta?????Nije mi jasno!!!

sve je to nagon
[Vrh] Go down
babi
PraGlodavac
babi


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 537
Age : 34
Registration date : 25.09.2007

istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitimened lis 14, 2007 7:00 pm

nisi to čula? kad se psi zalijepe... jer se prče... ne znam zašto ni kako... ali se zalijepe... ne uvijek, ali ima slučajeva
[Vrh] Go down
Sponsored content





istospolna ljubav... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: istospolna ljubav...   istospolna ljubav... - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
istospolna ljubav...
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» STA-KAJ JE LJUBAV...
» ljubav
» Platonska ljubav
» ljubav...
» Prevara - ljubav vs. sex

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: