Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 The Venus Project

Go down 
+14
mivaman
Remke
silver
Skulptura
Athena
Ivan-ik
arhont
QuarK
jedan_lik
gothic45
Legionar
josip21
Alpha
dark light
18 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

The Venus Project - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: The Venus Project   The Venus Project - Page 2 Icon_minitimepon stu 16, 2009 7:26 pm

Kako si spontano ubacio reklamu :D Jos samo fali refferal link :D
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

The Venus Project - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: The Venus Project   The Venus Project - Page 2 Icon_minitimepon stu 16, 2009 7:32 pm

Pa to je referral link :)
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

The Venus Project - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: The Venus Project   The Venus Project - Page 2 Icon_minitimepon stu 16, 2009 7:58 pm

Skulptura je napisao/la:
Pa to je referral link :)
Nisam ni skuzio :D
[Vrh] Go down
Pyro
Višestanični organizam



Male
Virgo Goat
Broj postova : 42
Age : 32
Registration date : 28.10.2009

The Venus Project - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: The Venus Project   The Venus Project - Page 2 Icon_minitimepon stu 16, 2009 10:22 pm

Ja vjerujem da je Venus project ostvariv, samo nazalost ne u tako skoroj buducnosti(barem ne u potpunosti za vrijeme mog zivota)... Da se on ostvari jednostavno se treba dovoljno ljudi osvjestiti, trebaju uvidjeti da ako ti radis ono sto je najbolje za zajednicu to je ustvarnosti najbolje za tebe, probajte me pratiti: ti i X broj ljudi ste dio zajednice, znaci kada ti radis za ono sto je najbolje za zajednicu ti radis ono sto je najbolje za sebe i za X ljudi, i sada svaki taj X-ti covjek to isto radi i na kraju kada zbrojis korisnost ispadne ti da vise dobivas ako radis za zajednicu nego da radis samo za sebe... Nitko nece uzimati vise nego sto treba jednostavno radi svojih moralnih normi (mene primjerice bi bilo sram doci u ducan i uzeti 5 besplatnih cipseva vec cu uzeti MAX 2, koliko god volim cips)
Sto se posla tice, smatram da ce jednostavno ljudi raditi ono sto vole tj vecina ce stvari biti automatizirana pa nece postojati nekakvog "pravog" posla, vec ce ljudi raditi ili radi osjecaja obveze ili po jednostavnim logicnim nacelu da ako necu ja ko hoce(npr kao sto jednostavno odneses smece iz kuce van u kontenjer, ne ocekujes neku nagradu za to vec ucinis to jer znas da se mora) i raditi ce zato sto ce htjeti raditi, da pojasnim: kada nemas posla jednostavno ti postane dosadno u zivotu i ti ces bilo sta raditi da ti nije dosadno(neki mozda od vas su to vec zaboravili posto idu na posao pa imaju stalno ispunjen dan ali ja nisam posto jos idem u skolu i obicno sizim kada doma bolestan lezim tj umirem od dosade) a i raditi ce ono sto ce voliti, evo znam nekolicinu ljudi koji jednostavno vole kuhati, kuhaju samo radi kuhanja, zabavno im je, razbriga, a nagrada bi im bila zahvalnost koju bi dobili od stranke koja bi konzumirala njihovo jelo, jednostavno onaj osjecaj koji imas kada uradis nesto dobro...
[Vrh] Go down
Pyro
Višestanični organizam



Male
Virgo Goat
Broj postova : 42
Age : 32
Registration date : 28.10.2009

The Venus Project - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: The Venus Project   The Venus Project - Page 2 Icon_minitimepet oľu 05, 2010 10:44 pm

Citat :

Venue: Z-day 2010
Location: Trg bana Josipa Jelcica

Contact:

Zeitgeist
zdaycro@gmail.com

Cilj je informirati što više ljudi o Zeitgest pokretu i Venus projektu. Ja osobno ću iskopirati stotinjak filma dvd Addendum, film - Future by Design od Jacque Fresco-a i letaka za raspodjelu ljudima koji još nisu čuli za nas. Sve aktiviste koji se žele uključiti neka potvrde svoj dolazak. Ako netko ima još neku ideju ili želi donirati za dodatne materijale neka mi se javi na mail, svaka pomoć je dobro došla i svaka kuna će biti utrošena u dodatne materijale (na žalost sve još košta pošto još živimo u monetarnom sistemu). Pratite ovaj događaj ovdje na netu za dodatne promjene ukoliko dođe do njih... Neka širenje revolucije počne 13.03. - subota u 12:00 h, ukoliko imate kameru ili fotoaparat, donesite, bilo bi dobro da obilježimo taj dan.


http://www.thezeitgeistmovement.com/
[Vrh] Go down
Sponsored content





The Venus Project - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: The Venus Project   The Venus Project - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
The Venus Project
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Disclosure project - NLO svjedocanstva
» Project Blue Beam
» Project Icarus - rudnici plina na Uranu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: