Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što biste ucinili da sutra izbije WW3?

Go down 
+56
Einar
Hladni
Madonna
biga
Korplikan
SkywardSword
Q
Fear
darkside
hawara
whitelady
Collector604
Archangel
daughter_of_Sun
randajad
Marko251988
Johnny-Red&Black
JedanOdOnih
Maria Elena
mistik112
Yo93
bros
hromi
ex-karl marx
schmizzl
tomi
Remke
Fantom
Goran
kurto
vladimir je idiot
Michael Wittmann
Neobicni forumas
MoW
Gea
gloria_g
josip21
PEPE-Top Secret
floridana
Blizzard
Tucakovic
Shime
Panchito
Berny_Sinara
mali_djogani
Cico
zvezda
snake
gothic45
Alpha
Legionar
Groinx
Svjetloisjena
Jaykof
switch
Annon Imus
60 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimepet oľu 12, 2010 4:50 pm

ex-karl marx je napisao/la:
gloria krivo si shvatila moj post, nije to provokacija nego želja za obranu doma u slučaju potencijalne opasnosti

Kako ste vi djeco naivna....Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Kopfschuettel

Tvoj dom zastupaju politicari,a da li ce ga braniti,to sigurno nece,kako oni
tako ni njihovi sinovi.

Uzecu samo primjer tj. vrijeme Austro-Ugarske monarhije,ona je drzala cijeli Balkan.
Narodi na Balkanu su se pobuni i ratovali protiv Austrije.
U tom ratu je poginulo na stotine hiljada ljudi,zasto,da bi odbranili dom...Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Kopfschuettel

Koji dom,za sta su ti mladici dali svoje zivote,za to da bih ja danas zivio i radio u toj istoj Austriji a mnogi i u Njemackoj.
A zasto je to tako,zato sto je to nama nasa borba dala,da imamo toliko
nezaposlenih,male penzije,da bi mnogi bili na rubu siromastva.
Mislim da bi nam svima bolje bilo da smo danas sastavni dio Austrije a to je
i neka buducnost svih balkanskih zemalja,EU bez granica.
E sad,zasto su oni mladici krvarili,pa eto,recice danas politicari,greska,zajebali su se...Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Kopfschuettel

Zasto se ratovi desavaju svakih 50 manje ili vise godina,konstantno,pa zato
sto recimo generacije koje su frisko izasle iz rata vise nikada nebi uzele oruzje u ruke i ratovali jer znaju sta je rat,bjeda,cemer i bol.
Ceka se vrijeme da te generacije nestane pa da ponovo mogu mladjim i naivnim generacijama soliti pamet i obecavati im
med i mlijeko nakon
sledeceg rata...Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Kopfschuettel
[Vrh] Go down
ex-karl marx
banned
ex-karl marx


Male
Cancer Goat
Broj postova : 107
Age : 32
Location : Tenisko
Registration date : 11.03.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimepet oľu 12, 2010 5:34 pm

sve je to lijepo napisano, no jednu stvar si krivo shvatio.. ja ne želim rat, za pametnu osobu je svaki rat izgubljen, samo sam odgovorio na teoretsko pitanje što bi učinio da sutra izbije WW3.. ako bude rat u kambodži ništa, ali ako se bitka bude dešavala na teritoriju RH i u prijetnji budu stanovnici i teritorij domovine odmah bi se odazvao na poziv
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimepet oľu 12, 2010 11:08 pm

da izbije ww3 ne bi ni stigli reagovati , isparili bi ste pod dejstvom velikog broja A bombi......ili bi ste umrli od starosti u nekom sklonistu , jer je svet previse radioaktivan.....
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 2:01 am

Vidit cemo :)
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimesub oľu 13, 2010 5:00 pm

bros je napisao/la:
Vidit cemo :)
ne daj boze suspect
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 3:49 pm

@gloria, ima jedan vic.. pita mujo hasu - da je sutra samk svijeta, što bi učinio?
kaže haso - uzeo ženu i djecu, u ambasadu po vize, i pravo za njemačku! :)

kaže mujo - pa ja, imaš pravo....

hahahahahahahahahahahahahaha :) :)
[Vrh] Go down
Yo93
Višestanični organizam
Yo93


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 64
Age : 31
Registration date : 28.02.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimesub oľu 20, 2010 11:33 am

Bjež u njemačku xD
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimesub oľu 20, 2010 11:34 am

zasto bas njemacku? sta mislite da cete tamo biti sigurni??
[Vrh] Go down
Yo93
Višestanični organizam
Yo93


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 64
Age : 31
Registration date : 28.02.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimesub oľu 20, 2010 11:36 am

Citat :
, ali ako se bitka bude dešavala na teritoriju RH i u prijetnji budu stanovnici i teritorij domovine odmah bi se odazvao na poziv

pa ofc da bi se odazvao..brani ono sta je tvoje....makar macom i sjekirom...branio bi.... :x :x :x
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimesub oľu 20, 2010 11:51 am

ma lol neces moc branit ni bazukom, prvo ti gradove sjebu nuklearkama mocnije drzave a ako i ostane nes malo posalju avione i sta ces srusis 2-3 aviona al prekasno jer nije nis vise ostalo, stealthovima nemozes nista, jedino drzava koja ima avione 5-e klase, a ne mi koji imamo 2 zahrdjala mig-a i jedan u dijelovima
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimesub oľu 20, 2010 2:39 pm

Remke je napisao/la:
stealthovima nemozes nista,


ahahahahahahahhaahhahahahahahahahaha
Nzm dal se secas nato bombardovanja srbije 99' ? kada su isprobali stelt avion F-117 A ? Mislim da je nas radar i PVO bio i vise nego efikasan protiv toga :D
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimesub oľu 20, 2010 2:54 pm

evo teksta :

Only one F-117A NightHawk has been shot down in combat, and that was by the Serbian/Yugoslav forces. On March 27, 1999, during the Kosovo War, the 3rd Battalion of the 250th Missile Brigade under command of colonel Zoltán Dani, equipped with a 1960's vintage Soviet SA-3 Goa missile system, downed the F-117A with a Neva missile. According to Wesley Clark and other NATO generals, Yugoslav air defences tracked F-117 with old Russian radars operating on long wavelengths.... the Pentagon convinced the American public that the F-117 is "invisible" to radar. Evidently, Pentagon forgot to mention that to Yugoslav SAM operators.

Prevod:

Samo je jedan F-117 A Nocni Soko srusen u Borbi i to od strane Srpsko/Jugoslovenske Armije. Marta 27. 1999 tokom rata za kosovo ( to je navodno bio povod bombardovanja) 3. bataljon iz 250-sete raketne brigade pod komandom pukovnika Dani Zoltana , opremljena prastarim Sovjetskim Goa raketnim sistemom iz 1960-sete , je srusio F 117 A sa raketom tipa Neva...
prema Wesley Clark-u i ostalim NATO generalima Srpski branioci
su pronasli i srusili stealt sa starim ruskim radarom koji je radio na dugim valovima.Pentagon je ubedio ameriku da je F 117 A nevidljiv za radare , mora da je to zaboravio reci Srpskim radarskim operaterima :)
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimesub oľu 20, 2010 3:39 pm

hromi je napisao/la:
Remke je napisao/la:
stealthovima nemozes nista,


ahahahahahahahhaahhahahahahahahahaha
Nzm dal se secas nato bombardovanja srbije 99' ? kada su isprobali stelt avion F-117 A ? Mislim da je nas radar i PVO bio i vise nego efikasan protiv toga :D

znam za to, ali nemislim na te stealthove nego na one 5-e generacije, to su ti "avioni buducnosti" imaju ih za sada samo rusi (Sukhoi) i amerikanci
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimesub oľu 20, 2010 3:46 pm

ispravak, rusi rade na avionu 5-e generacije, a F-22 Raptor je jedini avion 5-e generacije u uporabi
[Vrh] Go down
mistik112
Prašina



Male
Gemini Snake
Broj postova : 9
Age : 34
Registration date : 29.03.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimepon oľu 29, 2010 11:36 pm

oso bi u srbiju oni kasne 5 godina pa dok bi do njih doso u hrvatskoj bi vec zavrsio xDD sala naravno nista osobno...
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena


Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 24.06.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimepet lip 25, 2010 12:55 am

netko je imao pravo..najbolje bježat i sakrivat se..ak bi bilo tak gadno...mislim da je to najpametnije....i
[Vrh] Go down
JedanOdOnih
Stanica
JedanOdOnih


Male
Libra Rooster
Broj postova : 16
Age : 30
Location : 6. dimenzija
Registration date : 16.07.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimeuto srp 20, 2010 6:12 pm

Gea je napisao/la:
ja bi se pridružila udrugama za protivljenje ratu - novoj verziji djeci cvijeća cerek
ili bi radila nešto zbilja protiv rata - možda novi umjetnički smjer pun ogorčenja i krvi

Word!!! zubo
[Vrh] Go down
Johnny-Red&Black
Višestanični organizam
Johnny-Red&Black


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 98
Age : 37
Location : Internet
Registration date : 17.03.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 12:06 am

Borba za život. Revolucija Promjene Svijeta Svijesti i ljudi. Novi poredak. Svi prvi među jednakima.
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 36
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimepon lis 18, 2010 4:49 pm

snake je napisao/la:
borio sa na strani dobra, kao i uvjek

A koja je to strana dobra? Ja koliko god filmova, dokumentaraca pogledao i knjiga pročitao, još do sad nisam vidio da je bilo koji rat imao kako ti kažes "dobru stranu" to ne postoji, čak ni NATO nije dobra strana koliko god svi to mislili, za rat su uvijek krivi pojedinci kao i Bilderberg Grupa koja manipulira svime i svima i zbog kojih bi i mogao izbit WW3. A to su vidovnjaci i predvidjeli, samo kaj jbg, oni su fejk,zakaj im vjerovat, al sve će to doć s vremenom pa će nam možda bit jasnije na kaj su mislili. Samo kaj ce se velike face ovaj put igrat nuklearkama kojih ima i u Aziji i u Americi, tak da...ak pokušate bježat, bolje nemojte, ja bi si zicnul na dvosjed, uzel pivo i gledal tekmu lol!
[Vrh] Go down
randajad
PraGlodavac
randajad


Male
Virgo Pig
Broj postova : 726
Age : 28
Registration date : 05.10.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimepon lis 18, 2010 5:11 pm

to je duh ... lol!

Ma ja bi spavao , mislim , lol!
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimepon lis 18, 2010 5:34 pm

ja ne bih radila nista...sve sto sam trebala da uradim,sve sto mi je bilo u mislima je receno,sve je ispalo kako treba,ja bih jedino mogla da sedim sa voljenim osobama sakrivena u podrumu moje zgrade i nadala se sa njima da ce sve uskoro proci...sa sto manje zrtava...jednom mora i to da se desi -.- u stv. mozda bih samo sedela u mojoj sobi i meditirala :P xd
[Vrh] Go down
randajad
PraGlodavac
randajad


Male
Virgo Pig
Broj postova : 726
Age : 28
Registration date : 05.10.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimepon lis 18, 2010 5:35 pm

ja ne bih čekao prenos sa tv-a ja bih borbu gledao uživo lol ;) xD
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimepon lis 18, 2010 5:39 pm

randajad je napisao/la:
ja ne bih čekao prenos sa tv-a ja bih borbu gledao uživo lol ;) xD


ali moras da rezervises karte za prve redove inace neces nista da vidis... ^^
[Vrh] Go down
randajad
PraGlodavac
randajad


Male
Virgo Pig
Broj postova : 726
Age : 28
Registration date : 05.10.2010

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimepon lis 18, 2010 5:43 pm

daughter_of_Sun je napisao/la:
randajad je napisao/la:
ja ne bih čekao prenos sa tv-a ja bih borbu gledao uživo lol ;) xD


ali moras da rezervises karte za prve redove inace neces nista da vidis... ^^

definitivno lol!
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitimepon lis 18, 2010 8:36 pm

Zavisi ko koga i kakve to veze ima sa mnom... misli Najvjerovatnije bi rat bio nuklearni - u tom slucaju bi pokupio sve sto mi treba, hranu, vodu, oruzje i sklonio se u Pecijinu pecinu... ;)

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Što biste ucinili da sutra izbije WW3?   Što biste ucinili da sutra izbije WW3? - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što biste ucinili da sutra izbije WW3?
[Vrh] 
Stranica 6 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» biste li?
» Gdje biste zivjeli???
» Gdje biste rado putovali

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: