Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Godine se vide na rukama

Go down 
+3
Michael Wittmann
floridana
Svjetloisjena
7 posters
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Godine se vide na rukama Empty
PostajNaslov: Godine se vide na rukama   Godine se vide na rukama Icon_minitimepet oľu 13, 2009 10:38 pm

Mnoge žene koje grade karijeru javnih osoba uspijevaju ostati mladolikije od svojih "običnijih" vršnjakinja. No kad su ruke u pitanju, plastična kirurgija i razni preparati su gotovo nemoćni. One nakon četrdesete neumoljivo pokazuju naše godine. Kožu treba njegovati kremama, a čula sam da za izgled pomaže nekakva parafinska maska, ali minimalno. Ruke su onoliko stare kojiko mi žene imamo godina uz male razlike s obzirom na to kako i koliko ih njegujemo te što i koliko njima radimo...

I Madonna, izvrsno očuvana pedesetogodišnjakinja, ipak ima ruke primjerene svojoj dobi:

Godine se vide na rukama 0248007.17


Zanima me što mislite, je li ovo nekakva fotomontaža, ili stvarno ima takve ruke confused


Izvor
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Godine se vide na rukama Empty
PostajNaslov: Re: Godine se vide na rukama   Godine se vide na rukama Icon_minitimepet oľu 13, 2009 10:46 pm

ruke su joj tu ispale katastrofa. gledam svoje i upoređujem. obrzirom na godine blizu smo, ali ni izdaleka mi ne izgledaju takve. možda to ima veze sa tjelovježbom koju ona provodi a možda je i photoshop radio...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Godine se vide na rukama Empty
PostajNaslov: Re: Godine se vide na rukama   Godine se vide na rukama Icon_minitimesub oľu 14, 2009 1:42 am

I jha sam gledala prema svojima i čini mi se da je malo previše...
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Godine se vide na rukama Empty
PostajNaslov: Re: Godine se vide na rukama   Godine se vide na rukama Icon_minitimepon svi 25, 2009 1:22 am

u je... ja bi trebao prestati da se bavim sportom meni su ruke u venama pogotovo kad treniram zubi
jel mozete da me posavetujete jel ima neka krema koja smanjuje vene itd... ? zubo
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Godine se vide na rukama Empty
PostajNaslov: Re: Godine se vide na rukama   Godine se vide na rukama Icon_minitimepon svi 25, 2009 1:52 am

pa ne izgledaju joj bas nesto stare ruke nema onih pjegica ili nesto hrapavu ili naboranu kozu...jedino sta su joj vene ispale debele ali to je normalno za osobu koja se bavi tjelesnom aktivnoscu..bez obzira kojom a ona vjerovatno svakodnevno trenira ili plese i o godinama....a tko zna gdje je ovo slikano mozda je taman izasla s treninga ili jednostavno iz tople prostorije...i meni vene na rukama i sakama iskoce kad nesto radim ili kad mi je vruce a po zimi ih nema nigdje....
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Godine se vide na rukama Empty
PostajNaslov: Re: Godine se vide na rukama   Godine se vide na rukama Icon_minitimepon svi 25, 2009 3:25 pm

josip21 je napisao/la:
pa ne izgledaju joj bas nesto stare ruke nema onih pjegica ili nesto hrapavu ili naboranu kozu...jedino sta su joj vene ispale debele ali to je normalno za osobu koja se bavi tjelesnom aktivnoscu..bez obzira kojom a ona vjerovatno svakodnevno trenira ili plese i o godinama....a tko zna gdje je ovo slikano mozda je taman izasla s treninga ili jednostavno iz tople prostorije...i meni vene na rukama i sakama iskoce kad nesto radim ili kad mi je vruce a po zimi ih nema nigdje....
kada ja zima vene se uvlace zbog stednje toplote..
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Godine se vide na rukama Empty
PostajNaslov: Re: Godine se vide na rukama   Godine se vide na rukama Icon_minitimeuto svi 26, 2009 12:01 am

shock
ove ruke su užasne - kombinacija pretjerane vježbe, ptetjerane mršavosti i na kraju starosti
a možda je dehidrirana?
meni iskoće žile kad ne pijem dovoljno tekućine...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Godine se vide na rukama Empty
PostajNaslov: Re: Godine se vide na rukama   Godine se vide na rukama Icon_minitimeuto svi 26, 2009 4:21 pm

Nije photoshop. Već sam vidio ovakve ruke na njoj na nekom videu. I to sam prokomentirao tada. Mislim da je to zbog teških i dugotrajnih fizičkih napora.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Godine se vide na rukama Empty
PostajNaslov: Re: Godine se vide na rukama   Godine se vide na rukama Icon_minitimeuto svi 26, 2009 6:39 pm

to je nus pojava zubi
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Godine se vide na rukama Empty
PostajNaslov: Re: Godine se vide na rukama   Godine se vide na rukama Icon_minitimeuto svi 26, 2009 9:17 pm

Kratki priručnik: Kako postati pop-zvijezda?
Sastojci:
-žena
-dobra guza
-silikon
-znanje govora
-kompjuter
-vještina plesa
Priprema:Ubacite ženu na kirurški stol i povećajte joj grudi tako da budu dovoljno velike da gledatelji ne primjećuju njen glas. Žena je sada spremna naučiti govoriti. Zatim ju snimate dok priča kako se napila prošle noći, to uglazbite i kompjuterski obradite. Žena je već naučila plesati po stolovima u klubovima tako da jedina stvar koju ju trebate naučiti je da na pozornici nije sklisko.
Nuspojave:
-gomila ludih obožavatelja i paparazzija koji ti nedaju mira
-istrošene ruke, ali zato tijelo ostaje mlado (tamo gdje su napravljeni zahvati) [IZNIMKA br.1:Micheal Jackson]
-svaki loš tvoj pokazan na TV-u

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Godine se vide na rukama Empty
PostajNaslov: Re: Godine se vide na rukama   Godine se vide na rukama Icon_minitimened svi 31, 2009 5:42 pm

čini mi se da bi madonna trebala prestati vježbati ili barem smanjiti vježbe, početi normalno jesti i piti, a ne gladovati i odmah bi joj se ruke poboljšale. Ima ruke ružnije od moje majke koja ima 62 godine. :(

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Sponsored content





Godine se vide na rukama Empty
PostajNaslov: Re: Godine se vide na rukama   Godine se vide na rukama Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Godine se vide na rukama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ribe s "rukama"
» Podravka delom u srpskim rukama :D
» Pristanak na seks od 16. godine?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Zdravlje-
Forum(o)Bir: