Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Veze na daljinu

Go down 
+10
Alpha
Lukini
floridana
Svjetloisjena
josip21
Blizzard
snow queen
urbanaaa
MoW
malenaivi
14 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimepet svi 29, 2009 3:46 pm

Mnogima najteži oblik veze je onaj na daljinu.
Daljina je nekima nepremostivi problem, a drugima izazov i test snage veze.
Da li je takva veza održiva, ima li smisla, i što je po vama potrebno da uspije?
Da li podržavate izreku " Daleko od očiju, daleko od srca"?
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimepet svi 29, 2009 3:59 pm

Imao sam jednu vrlo snažnu vezu na daljinu. Daljina ne predstavlja problem, problem je u samim ljudima. Ako nestane ono nešto, onda ti ni blizina ne pomaže.
Stoga, nemam i nikad neću imati ništa protiv veza na daljinu. Dobar primjer su recimo žene pomoraca. Stvar je povjerenja i ljubavi.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimepet svi 29, 2009 10:05 pm

JA to nikad ne bi mogla...ja jednostavno ne mogu, a da moja ljubav nije uvijek tu negdje kraj mene.

A što se tiće pomoraca...svaka čast tim ženama prvenstveno, tek onda muškarcima. Jedan stariji čovjek koji također pomorac već par desetljeća, kaže da je većina njegovih kolega varala/vara svoje žene/cure i to svaki put s drugom ženom lakog morala... Baš ružan podatak.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimesub svi 30, 2009 2:02 am

urbanaaa je napisao/la:
JA to nikad ne bi mogla...ja jednostavno ne mogu, a da moja ljubav nije uvijek tu negdje kraj mene.

A što se tiće pomoraca...svaka čast tim ženama prvenstveno, tek onda muškarcima. Jedan stariji čovjek koji također pomorac već par desetljeća, kaže da je većina njegovih kolega varala/vara svoje žene/cure i to svaki put s drugom ženom lakog morala... Baš ružan podatak.

većina da, ali ima iznimaka. ;)
većina ljudi tako i tako vara na ovaj ili onaj način, ne moraju ni biti pomorci.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
snow queen
Riba
snow queen


Female
Pisces Dog
Broj postova : 115
Age : 30
Location : dreamland
Registration date : 14.04.2009

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimesub svi 30, 2009 9:29 am

moj stari ima takvu vezu...
i dobro to njima ide...
ne vide se i po mjesec dana...
al sad bi se njegova draga trebala doselit valjda...

btw, mislim da je starijim ljudima lakše održati takvu vezu...
mladima se ipak ne da čekati i sl... jedino ak je to baš neka veeelika ljubav... nznm
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimesub svi 30, 2009 10:51 am

snow queen je napisao/la:
moj stari ima takvu vezu...
i dobro to njima ide...
ne vide se i po mjesec dana...
al sad bi se njegova draga trebala doselit valjda...

btw, mislim da je starijim ljudima lakše održati takvu vezu...
mladima se ipak ne da čekati i sl... jedino ak je to baš neka veeelika ljubav... nznm

ovisi o snazi ljubavi i o zrelosti osobe, da.
a vrijeme malo znači ako je ljubav prava.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimesub svi 30, 2009 12:13 pm

MoW je napisao/la:
urbanaaa je napisao/la:
JA to nikad ne bi mogla...ja jednostavno ne mogu, a da moja ljubav nije uvijek tu negdje kraj mene.

A što se tiće pomoraca...svaka čast tim ženama prvenstveno, tek onda muškarcima. Jedan stariji čovjek koji također pomorac već par desetljeća, kaže da je većina njegovih kolega varala/vara svoje žene/cure i to svaki put s drugom ženom lakog morala... Baš ružan podatak.

većina da, ali ima iznimaka. ;)
većina ljudi tako i tako vara na ovaj ili onaj način, ne moraju ni biti pomorci.

Pa nisam ja rekkla da samo pomorci varaju, a ni da svi pomorci varaju..Boli me briga, to je njihova stvar. Al znaš onu: prilika čini lopova. evil

Žalosno mi je što sve češće čujem kako se ljudi varaju, npr. u firmi gdje radi moja frendica, samo 3-4 para je mogla nabrojat, a da vjeruje da je čvrsta veza..kaže da svi ostali (u firmi radi oko 80 ljudi) imaju aferu/e ili su imali ili se razvode. I posao je normalan, ne radi se inozemstvu, drugom gradu niti išta slično. UŽAS!
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimesub svi 30, 2009 2:39 pm

urbanaaa je napisao/la:
MoW je napisao/la:
urbanaaa je napisao/la:
JA to nikad ne bi mogla...ja jednostavno ne mogu, a da moja ljubav nije uvijek tu negdje kraj mene.

A što se tiće pomoraca...svaka čast tim ženama prvenstveno, tek onda muškarcima. Jedan stariji čovjek koji također pomorac već par desetljeća, kaže da je većina njegovih kolega varala/vara svoje žene/cure i to svaki put s drugom ženom lakog morala... Baš ružan podatak.

većina da, ali ima iznimaka. ;)
većina ljudi tako i tako vara na ovaj ili onaj način, ne moraju ni biti pomorci.

Pa nisam ja rekkla da samo pomorci varaju, a ni da svi pomorci varaju..Boli me briga, to je njihova stvar. Al znaš onu: prilika čini lopova. evil

Žalosno mi je što sve češće čujem kako se ljudi varaju, npr. u firmi gdje radi moja frendica, samo 3-4 para je mogla nabrojat, a da vjeruje da je čvrsta veza..kaže da svi ostali (u firmi radi oko 80 ljudi) imaju aferu/e ili su imali ili se razvode. I posao je normalan, ne radi se inozemstvu, drugom gradu niti išta slično. UŽAS!

Mislim da jednostavno ljudi nisu sretni u vezi iz kojekakvih razloga i željeli bi prekinuti, a preslabi su da to naprave pa im je lakše varati nego okončati stvar.
Nadalje, postoji nešto što se zove spolni potencijal, libido, kako ga već hoćeš nazvati. Kod nekih ljudi je jači, kod nekih slabiji. PUNO je izglednije da će osobe s jakim libidom varati nego one sa slabijim, budući da one sa slabijim jedva da imaju dosta poriva da zadovolje i svojeg partnera povremeno, a kamoli da će tražiti novu vezu. Znam osobno par ljudi s takvim libidima da stalno okolo šaraju, a normalno su u braku. Žive po principu: ako njihov partner ne zna, kao da ništa nije ni bilo. Jednostavno su nezasitni. Ja to ne bih mogao, meni bi i jedna cura / žena bila puno.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimesub svi 30, 2009 3:38 pm

Recimo da su dvoje ljudi u vezi koja je odlična, sve super funkcionira, partneri se vole, cijene i sve... Ali jedan od njih je 'nezasitan' pa šara uokolo, ali se trudi da njegov partner ne sazna pa da ga tako ne povrijedi. Bi li to bilo u redu ako njihov partner nikada ne sazna za to varanje, a do smrti imaju sretnu vezu?
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimesub svi 30, 2009 4:11 pm

Gripphon je napisao/la:
Recimo da su dvoje ljudi u vezi koja je odlična, sve super funkcionira, partneri se vole, cijene i sve... Ali jedan od njih je 'nezasitan' pa šara uokolo, ali se trudi da njegov partner ne sazna pa da ga tako ne povrijedi. Bi li to bilo u redu ako njihov partner nikada ne sazna za to varanje, a do smrti imaju sretnu vezu?

Uz sve te pretpostavke, da, naravno. Radi se jednostavno o pojačanom apetitu za seks, znam takve ljude, ne mogu si pomoći. Slično kao i ja kad vidim lososa. lolcina

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimesub svi 30, 2009 4:34 pm

Ups, zaboravih napisati da drugom partneru jako smeta da ga ovaj ide varati. Što je sa samim tim rizikom, je li on opravdan ili je više ''sebičan'' tipa ''idem ukrasti novac od seljaka, ako ne skuže, nikom ništa, ja na dobitku''?
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimesub svi 30, 2009 7:56 pm

ja imam frenda navigava ima vec 15-tak godina a u braku je 11 godina i imaju 3 djece....on bude po 6 mjeseci na brodu i naravno kao i vecina pomoraca kad dodje u luku ode malo u provod i na porciju sexa-placenog......kako smo dobri prijatelji on meni uvijek sve rece pa tako i za to...njegovo razmisljanje je ovako....kaze je da ja odem i da platim za sex ali ja ne smatram da sam prevario zenu jer ja se svaki put kad se iskrcam s broda dodjem doma i svu placu donosim doma ne trosim je okolo i ne tulumarim previse...brinem se za djecu kad sam doma i dobar sam otac i muz sto i sama njegova zena zna reci....a nikada joj nije rekao tj. priznao za to da placa sex iako on smatra da njegova zena zna za to tj. nije da zna nego da sumnja ali nikada nije nista rekla niti su ikada potegnuli tu temu.....uglavnom i taj njihov brak je na daljinu pa koliko se meni cini funkcionira odlicno bar koliko ja znam....ima li ona ikoga dok je on na brodu to se ne zna....
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimesub svi 30, 2009 8:15 pm

Gripphon je napisao/la:
Ups, zaboravih napisati da drugom partneru jako smeta da ga ovaj ide varati. Što je sa samim tim rizikom, je li on opravdan ili je više ''sebičan'' tipa ''idem ukrasti novac od seljaka, ako ne skuže, nikom ništa, ja na dobitku''?

rizik postoji, a toga je svjesna i osoba koja se u takve veze upušta. Varanja se tako i tako provode iz sebičnih razloga, a ima ih raznih. Kažem, dok god partner ne sumnja i dok god je partner voljen, nema problema.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimesub svi 30, 2009 8:17 pm

@josip iako kupovanje seksa nije idealno, neki jednostavno bez toga ne mogu živjeti, što je svjesna i pomorčeva žena. Nemojte misliti da ja smatram da su ti ljudi sveti što to rade. To nije istina, činjenica je da sve dolazi na naplatu. No, greška je manja ako ili partner ne zna ili ako partner tolerira zbog razumnih razloga.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimesub svi 30, 2009 8:34 pm

Gripphon je napisao/la:
Recimo da su dvoje ljudi u vezi koja je odlična, sve super funkcionira, partneri se vole, cijene i sve... Ali jedan od njih je 'nezasitan' pa šara uokolo, ali se trudi da njegov partner ne sazna pa da ga tako ne povrijedi. Bi li to bilo u redu ako njihov partner nikada ne sazna za to varanje, a do smrti imaju sretnu vezu?

Nije u redu jer samo po sebi nije u redu i taj koji vara to zna. Može se prvo rastati a onda šarati okolo...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimesub svi 30, 2009 11:30 pm

MoW je napisao/la:
@josip iako kupovanje seksa nije idealno, neki jednostavno bez toga ne mogu živjeti, što je svjesna i pomorčeva žena. Nemojte misliti da ja smatram da su ti ljudi sveti što to rade. To nije istina, činjenica je da sve dolazi na naplatu. No, greška je manja ako ili partner ne zna ili ako partner tolerira zbog razumnih razloga.
partner tolerira jer je obićno taj partner žensko a one se povode više osjećajima nego egom jer im je važnije za razliku od muškaraca da je voli i da se brine o porodici. recimo da je slučaj obrnut, da je žena pomorac i da u lukama plaća seks, teško bi joj bilo oprošteno iako hrani i brine o porodici. to su ta dvostruka mjerila.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimesub svi 30, 2009 11:35 pm

pa mislim da si u pravu...nama je muskima nezamislivo da nam zena nabije rogove....radije bi da nas ubiju nego da nam to napravi iako nam ne bi bilo toliko teska ta prevara vec bi nam bilo najteze to da svi saznaju.....da to je taj ego...taj glupi ponos zbog kojega smo tako ograniceni....
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimesub svi 30, 2009 11:39 pm

da, i ja se pitam kolika je onda to ta vaša ljubav?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimened svi 31, 2009 1:43 pm

Svjetloisjena je napisao/la:

Nije u redu jer samo po sebi nije u redu i taj koji vara to zna. Može se prvo rastati a onda šarati okolo...

Dijelim mišljenje.

floridana je napisao/la:
da, i ja se pitam kolika je onda to ta vaša ljubav?

Ovisi o pojedincu.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimened svi 31, 2009 4:36 pm

Gripphon je napisao/la:


floridana je napisao/la:
da, i ja se pitam kolika je onda to ta vaša ljubav?

Ovisi o pojedincu.
sigurno da ovisi o pojedincu ali gledajući generalno ispada da je muškarcima važniji ponos od emocija pa su u stanju i ostaviti osobu koju kao neizmjerno vole zbog vlastitog ega i reputacije koja ga prati nakon takvog čina ako se sazna. pričamo o prevari kad žena to napravi bez imalo emocija prema osobi s kojom je imala spolni odnos.
nemoguće je izmjeriti emocije jer ne postoji neka skala za to, ali zato djela govore. odatle ono moje pitanje.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimened svi 31, 2009 4:51 pm

Takvima je ponos u gačama :P
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimened svi 31, 2009 4:55 pm

Ako žena tako nešto napravi, muškarac sigurno ima i te kako razloga da preispita svoju vezu s njom. Ali stvarno nije način da se uvrijeđeno okrene i ode zbog ponosa. Ako je čovjek s nekim u stvarnoj vezi, trebao bi dobro preispitati sebe, partnera i vezu.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimened svi 31, 2009 4:57 pm

Šta bi to trebalo značiti da ako muškarac to napravi da je opravdanije nego ako žena to napravi?
Sad će neki reći da muškarac to radi iz ega, a žena zato što nešto ne štima u vezi.
To uopće ne mora biti tako. Većina muškaraca vara jer im ne štima veza, a i žene imaju svoj ego. Dapače, kad žena ima ego, svaki muški se može skriti. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimened svi 31, 2009 5:02 pm

Pardon, odgovorila sam samo na gornje postove. Naravno da je u oba slučaja potrebno preispitivanje jer je očito da u vezi nešto ne štima. Druga je stvar što naše društvo muškarcu priznaje brojne olakotne okolnosti za prijevaru pa se ženina prijevara obično smatra težom - no ona zato ne mora biti razložitija. "Zasvrbjelo ju je negdje pa je našla nekoga da je počeše." Znam da neki ljudi, muškarci i žene pristupaju na taj način spolnosti, no to su obično ipak kombinacije, sam nagon ne može biti jedini uzrok većine prijevara koje se događaju. Vezu u takvim slučajevima treba preispitati, kao i svojku i partnerovu ulogu u njoj. A što se spomenutog svrbeža tiče - imamo valjda nešto u glavi što je jače od onoga među nogama zubo
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitimened svi 31, 2009 5:07 pm

Jaaako ovisi o pojedincu. Neki jednostavno ono gore nemaju toliko jako kao ono dolje. lolcina

Drugi pak ono dolje nemaju praktički ništa uspoređujući sa snagom intelekta. Treći pak imaju donekle uravnoteženo.
Zato i kažem da ne treba suditi niti osuditi varanje implicitno, u svakom slučaju. Jednostavno, neki ljudi nisu nikad naučili kontrolirati totalno jaki libido, svrbež, štoveć. :D
Samo, gotovo uvijek je u tim slučajevima prisutan i neki problem u vezi, ako ništa drugo, onda spolna nekompatibilnost.
Npr. on bi svaki dan, ona jednom tjedno. Ili obratno. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Sponsored content





Veze na daljinu Empty
PostajNaslov: Re: Veze na daljinu   Veze na daljinu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Veze na daljinu
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Homoseksualnost, istospolne veze
» Sedma godina veze/braka
» Otvorene veze
» Duge ili kratke veze

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: