Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Subliminalne poruke

Go down 
+21
LJUBAV
2pac
Hladni
Maria Elena
omen
wanderer
Natasaos
Alpha
PathFinder
Lithium
Skulptura
schmizzl
Dragony
Chof
bros
gothic45
dr.chaos0
Gea
tomi
Legionar
Jaykof
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Subliminalne poruke - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 4 Icon_minitimepet lip 15, 2012 12:43 pm

Istina je da i brojevi imaju neku dozu energije.

Malo ljudi ustvari zna zašto "famozni broj 13" ima svoje nesretno značenje. Mnoge zgrade u svijetu nemaju sobu 13, a bome nemaju ni kat 13. Dizalo jednostavno preskoči s 12 na 14 kat.

Priča ide ovako:
Kada su se vitezovi templari vratili iz Svete Zemlje i sa sobom donijeli knjige magija, oni su ih iskoristili za vladanje moćima koje je malo tko razumio (čak i danas ne).
Templari su koristili svoje nove moći za ovladavanje narodom. Oni su postali prava Elita.

Na sreću bilo je ljudi koji su htjeli stati na kraj ovoj tiraniji.
Francuski kralj Filip IV. je organizirao masovna uhićenja i pogubljenja templara.
To se dogodilo 13. listopada 1307. godine. To se dogodilo na petak.
Veliki meštri su prokleli Filipa i papu Klementa V.

U sljedećih dvanaest mjeseci Filip i papa su umrli.
Preživjeli templari su sačuvali svoje zlo znanje i iskoristili ga za obučavanje drugih ljudi koji će postati današnji masoni a kasnije illuminati.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Subliminalne poruke - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 4 Icon_minitimesub lip 16, 2012 12:34 am

LJUBAV je napisao/la:
mogu. zato što je energija energija, mislila sam na bilo koju energiju, ali sam dala primjer električne energije, svaka energija nosi svoje i svaka je energija moćna, samo treba tu moć moći otkriti. simboli imaju svoju energiju jer oni jesu energija ko i sve što postoji. slovo B je simbol i imao energiju. br 13 je simbol, pisani znak za neku energiju, naša imena su simboli i mantre, koje kada okreneš dobiješ brojke koje su opet simboli... a mantre zato što svaki taj izgovoreni znak tj skup znakova tj ime ima određeno značenje i kad ga se stalno tokom života ponavlja to značenje postaje sve prisutnije u životu njegovog nosioca. tako i sa ostalim simbolima koji su samo materijalizirani oblici neke energije.


Ne razumijem. Kako simbol može imati energiju? Znači po tvom mišljenju mogli bi napajati gradske mreže brojevima? Kakav bi onda pretvarač trebao da energiju simbola pretvorimo u fizikalnu energiju? Ovo očigledno nije ista energija (po mom mišljenju).
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Subliminalne poruke - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 4 Icon_minitimesub lip 16, 2012 12:51 pm

sve je energija, nema nešto što nije i iz te činjenice i simbol i ma energiju...nisam to ni rekla da se možemo napajati gradske mreže brojevima jer ta energija nije uopće za tu svhu, pogledaj nuklearnu energiju jel njom možeš napajat gradske mreže? nemožeš, jer je svaka energija za nešto i to ti pokušavam objasniti. kad napišeš simbol npr br. 13 čim vidiš to napisano on je dobio svoje tijelo do tad je sam o bio energija bez ''tijela''. neznam kak da ti drukčije objasnim. ja osobno sam shvatila da većina stvari koje nam se sreviraju u svijetu( npr. informacija o br. 13 kako negativna) za koje kažu da su dobre zapravo donose samo zlo zato nam je tak u svijetu, većinu stvari koje se brani, zataškava su zapravo dobre i zato se zataškavaju jer oni koji vode ovaj svijet ne žele dobro, jer im nebi baš to pasalo... tako i sa brojkom 13 koja je fenomenalna brojka. zašto imamo 12 sati? 12 horoskopskih znakova? 12 mjeseci? zato što je br 12 isključivo materijalni broj a to paše već navedenima(vladajućima) jer oni su izgubljeni u materijalnom. se niste zapitali da nije možda logičnije imat 13 sati? navodno postoji 13. horoskopski znak koji će se kasnije pojavit(jer je duhovan), mislim da imamo 13 mjeseci.. samo, ljudima su se isprali mozgovi sa ovim informacijama koje znamo i toliko su isprani da se ne usude ni zapitati da li je to točno to što su nam usadili u glavice..
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Subliminalne poruke - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 4 Icon_minitimened lip 17, 2012 2:56 am

LJUBAV je napisao/la:
energija nije uopće za tu svhu, pogledaj nuklearnu energiju jel njom možeš napajat gradske mreže? nemožeš, jer je svaka energija za nešto i to ti pokušavam objasniti.

Zapravo možeš. Jesi kad čula za nuklearnu elektranu Krško ili za onu nezgodu nedavno u Japanu? Pa svaka energija može mjenjati oblik. Onda bi po toj logici iz simbola mogli proizvoditi el. struju(ako oni doista imaju energiju).
[Vrh] Go down
miki555
Prašina
miki555


Male
Gemini Broj postova : 1
Registration date : 04.07.2012

Subliminalne poruke - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 4 Icon_minitimesri srp 04, 2012 3:08 pm

LJUBAV je napisao/la:
zašto imamo 12 sati? se niste zapitali da nije možda logičnije imat 13 sati?


Možda zato što je Zemlji potrebno 24, a ne 26 sati da se okrene oko svoje osi?
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Subliminalne poruke - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 4 Icon_minitimened srp 22, 2012 12:58 am

Ovo je apsurdno. Ne mozes reci da je Zemlji potrebno toliko i toliko sati, jer smo mi izmislili sate i minute itd. Lunarni mesec i solarna godina su jedine prirodne mere vremena, kao i period od jednog dana, na koliko cemo ga sati podeliti stvar je izbora...

Gornji komentar o templarima mi malo para usi... "Na sreću bilo je ljudi koji su htjeli stati na kraj ovoj tiraniji..." ovo je malo jednostrano stanoviste... templari su osnovani od strane pape, a kad su postali preteski za kontrolisati, on je odlucio da ih se resi... u istoriji se malo toga menja s protokom vremena... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Subliminalne poruke - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 4 Icon_minitimened srp 22, 2012 1:02 am

spojila. *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Subliminalne poruke - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 4 Icon_minitimened srp 22, 2012 11:09 am

Zašto se obično organizira nešto takvo kao što je pogubljenje nekoga? Gotovo uvijek u svojoj osnovici razlog je strah. Dakle, papa se bojao za svoju svetu stolicu ako bi templari dalje širili svoj nauk koji su saznali dok su bili u Izraelu. Postali su previše utjecajni i to je njemu zasmetalo.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Sponsored content





Subliminalne poruke - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Subliminalne poruke   Subliminalne poruke - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Subliminalne poruke
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» SMS poruke i voznja
» Skrivene poruke
» aaaaah te poruke
» Skrivene poruke u pjesmama?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: