Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ginekoloski problemi

Go down 
+9
Fantom
malenaivi
Svjetloisjena
Gea
josip21
Alpha
urbanaaa
floridana
Berny_Sinara
13 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimesri lip 17, 2009 9:21 pm

ovako nisam imala spolni odnos imam 19 skoro 20 godina i uglavnom... mjesecnica mi je neredovita...jednom u 2 mjeseca...i sada mene zanima dali bi trebala ici na pregled kod ginekologa ili ne jos? Nemam bolove nikakve u jajnicima al mi nije mjesecnica redovita.... doktorica Eljuga mi predlaze ultra zvuk na pun zeludac


Zadnja promjena: Berny_Sinara; čet pro 03, 2009 3:43 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 10:43 am

pa bilo bi dobro da odeš ginekologu ili to šta ti je predložila doktorica. sve ovisi kad si prvi put dobila mjesečnicu jer njoj treba vremana da se stabililzira.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 12:36 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
ovako nisam imala spolni odnos imam 19 skoro 20 godina i uglavnom... mjesecnica mi je neredovita...jednom u 2 mjeseca...i sada mene zanima dali bi trebala ici na pregled kod ginekologa ili ne jos? Nemam bolove nikakve u jajnicima al mi nije mjesecnica redovita.... doktorica Eljuga mi predlaze ultra zvuk na pun zeludac

sta ne na ultrazvuk na puni mjehur? tako sam ja išla kad sam bila djevica..mora ti se piškit onako da skoro ne moš izdržat, a poželjno je da ti crijeva budu što manje puna.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 2:48 pm

urbanaaa je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
ovako nisam imala spolni odnos imam 19 skoro 20 godina i uglavnom... mjesecnica mi je neredovita...jednom u 2 mjeseca...i sada mene zanima dali bi trebala ici na pregled kod ginekologa ili ne jos? Nemam bolove nikakve u jajnicima al mi nije mjesecnica redovita.... doktorica Eljuga mi predlaze ultra zvuk na pun zeludac

sta ne na ultrazvuk na puni mjehur? tako sam ja išla kad sam bila djevica..mora ti se piškit onako da skoro ne moš izdržat, a poželjno je da ti crijeva budu što manje puna.
e to je to :D krivo sam se izrazila...pa dobila sam u 16-17 godini :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 3:05 pm

Dosta kasno si dobila...znaci imas mjesecnicu jedno 2 godine...najbolje odi na UZV kako ti je preporuceno jer bez obzira na sexualnu (ne)aktivnost trebala bi obaviti prvi preged (obzirom na godine) pa ti bude ginic(ka) reko sto dalje da radis.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 4:32 pm

a tako e hvala budem :) cim se vratim s mora sredinom 8 og :)
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 5:13 pm

tako kasno??? bokte ja s 11 i jako su mi bolne i poželim umrijet prva dva dana menge. Prije sam imala cistu, sad bi trebala opet na ultrazvuk jer mi se čini da opet nešto nije u redu čim me tako jako boli kao prije tuzni
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 6:17 pm

urbanaaa je napisao/la:
tako kasno??? bokte ja s 11 i jako su mi bolne i poželim umrijet prva dva dana menge. Prije sam imala cistu, sad bi trebala opet na ultrazvuk jer mi se čini da opet nešto nije u redu čim me tako jako boli kao prije tuzni
mene boli samo prvi dan al ne uvijek...da tako kasno jer trenutno nemam 300 kuna za UZV zato :( isla bi ja sada al treba skupit khm pare
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 7:45 pm

jbm im mamu, njima i zdravstvenom sustavu :x
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 8:09 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
urbanaaa je napisao/la:
tako kasno??? bokte ja s 11 i jako su mi bolne i poželim umrijet prva dva dana menge. Prije sam imala cistu, sad bi trebala opet na ultrazvuk jer mi se čini da opet nešto nije u redu čim me tako jako boli kao prije tuzni
mene boli samo prvi dan al ne uvijek...da tako kasno jer trenutno nemam 300 kuna za UZV zato :( isla bi ja sada al treba skupit khm pare
Mislim da je Urbanaaa ciljala kako si relativno kasno dobila mjesecnicu...ona se s time zabavlja od svoje 11-e, a ti od 17-e...

Kako to 300kn? Ako si odaberes ginica preko socijalnog onda ne bi smjelo kostat preko 150kn (raspon cijena je ogroman od 30kn do 150kn za istu stvar, a preko socijalnog...ne kuzim kako je to uopce moguce i zakonito ali je tako)...doduse ako ides privatno onda su cijene tako nekave oko 300-400kn po pregledu...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 8:27 pm

Alpha je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
urbanaaa je napisao/la:
tako kasno??? bokte ja s 11 i jako su mi bolne i poželim umrijet prva dva dana menge. Prije sam imala cistu, sad bi trebala opet na ultrazvuk jer mi se čini da opet nešto nije u redu čim me tako jako boli kao prije tuzni
mene boli samo prvi dan al ne uvijek...da tako kasno jer trenutno nemam 300 kuna za UZV zato :( isla bi ja sada al treba skupit khm pare
Mislim da je Urbanaaa ciljala kako si relativno kasno dobila mjesecnicu...ona se s time zabavlja od svoje 11-e, a ti od 17-e...


Točno tako! ;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 8:33 pm

:)

Urbanaaa cime se drogiras prvih dan-dva?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 8:40 pm

ja se uglavnom previjam od bolova prvi dan al zato nis ne konzumiram ma da i umirem ;D
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 8:41 pm

Alpha je napisao/la:
:)

Urbanaaa cime se drogiras prvih dan-dva?

prije - Nalgesin, Neofen, Voltaren, Panadol itd. To više ne djeluje na mene, ako ih popijem ono..kao da nisam..umirem i dalje od bolova

zadnji put sam Saridon cijeli paketić u 2 dana, malo je ublažilo bolove, barem nisam poželjela umrijet.

Inače mi ti abnormalni bolovi budu popraćeni probavnim problemima i povraćanjem - od stresa gastritis se aktivira..jer tolko jaka bol je jebeno psihički i fizički stres. Ne mogu jest ni pit. Zato svi drugi bolovi koji me snađu su mi podnošljivi jer sam se istrenirala godinama trpeći ovo. Kaže ginićka da bi me jedino pilule spasile, al ja to ne želim pit jer me strah...samo jedna ženska koju znam nije imala nuspojave. Druga opcija je rodit, tako da ću se načekat... Pijem čajeve svaki dan zadnjih 3 tjedna, pa možda mi pomogne biljna terapija.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 8:47 pm

Lijepo, krasno, nemam rijeci...mene prvih par godina nist nije boljelo...a onda je pocelo...pa sam napredovala od malog Buscola pa do Baralgina 500mg plus ne zaboravimo da ako krivo procjenis pa popijes tabletu malo prekasno onda ne djeluje :P

Popijmo zajedno zivili miga

EDIT: Poznam cure koje moraju na hitnu da im spucaju nekog boga u venu na sto to izgleda...ma, ima svega...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 8:50 pm

znam da nema veze al moja baka pije za bolove u zubu ketonal :D
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 8:56 pm

za mene tablete ispod 500mg ni ne postoje hahaha

S tabletama trebam počet čim imam osjećaj da ću ih dobit...pa nekad i 2 dana ranije znam roknut koju kao preventiva...nekad djeluje nekad ne...ovisi i koje tablete su mi pri ruci. Trbuh me počinje bolit 5 dana prije stvari i to je postala "fora" pred godinu dana, prije mi nije bilo tako.

Nije me jako bolio trbuh u osnovnoj školi, bar koliko se sjećam.. U srednjoj su počeli problemi, pa ta cista...nakon ciste je bilo ok...i onda kako kad su išli ti bolovi...al zadnjih 5-6 godina nisu bile da me ne boli bar srednje jako..a to mi je sad super ako je tako, nažalost.

Naručit ću se za 7.mjesec, strah me da nemam neki vrag..imam loš osjećaj...

A što se tiće Ketonala, to ide na recept...i navodno se ne daje tako lako jer izaziva ovisnost..pa sad...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 9:00 pm

@Berny, sad znas kome ces krast tablete kad postane neizdrzivo zubi

@Urbanaaa...uf, ni za mene vise...ali u pocetku sam uzimala manje mg...ipak unutar godine dana od kad je pocelo tako boljet sam dosla na 500mg i tako je ostalo (sad vec brojim jedno 10-12 godina trovanja conf1 )...nisam bas presretna radi toga pa generalno izbjegavam tablete...isto tako jedno 2 puta godisnje prodjem 'liso' i ne moram nista popit, zato uvijek cekam dok procjenim jel to misli ili ne misli bolit...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 9:05 pm

Alpha je napisao/la:

@Urbanaaa...uf, ni za mene vise...ali u pocetku sam uzimala manje mg...
Sjećam se i ja vremena kad sam počela se drogsat s 275mg Nalgesina...al brzo to postane premala doza da bi išta pomoglo...

Citat :
sad vec brojim jedno 10-12 godina trovanja

Dakle, slična nam je sudbina...nažalost nemamo sreće s tim. Si rodila možda?

A pilule? Imaš kakvih iskustava?
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 9:08 pm

ja za zub koristim samo Caffetincica i to samo kada mi je zubarka morala doc skroz do zivca
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 9:12 pm

urbanaaa je napisao/la:
Alpha je napisao/la:

@Urbanaaa...uf, ni za mene vise...ali u pocetku sam uzimala manje mg...
Sjećam se i ja vremena kad sam počela se drogsat s 275mg Nalgesina...al brzo to postane premala doza da bi išta pomoglo...
Citat :
sad vec brojim jedno 10-12 godina trovanja
Dakle, slična nam je sudbina...nažalost nemamo sreće s tim. Si rodila možda?
A pilule? Imaš kakvih iskustava?
Bas sam nedavno pokusala uzeti neke blaze tablete...reko da probam pa mozda...ma kakvi...

Jok, nisam radjala ali oni sto tvrde da bolovi prestanu nakon poroda - lazu. Frendice koje je bolilo prije boli i nakon poroda, a neke koje prije nije bolilo je nakon poroda pocelo bolit conf1

_________________
Respect
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 9:14 pm

^^aaaaaaaaaa katastrofa


Meni ginićka rekla iz osobnog iskustva..onda ona ima sreće
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 9:22 pm

Ma, da, neke zbilja prestane bolit ali je problem sto se to vjerovanje uzima kao 100% primjenjivo na svakoga dok je u stvarnosti manji postotak takvih...barem u mojoj okolini...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 9:26 pm

gle ti narkosa ovdje...imam ja raznih opijata i to ispod cijene pa ako je ko zainteresiran.....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitimečet lip 18, 2009 9:28 pm

A sto ti uopce trazis na ovoj temi, molim te rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ginekoloski problemi Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ginekoloski problemi
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Problemi sa kompom
» Problemi sa alkoholom i drogama

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: