Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ginekoloski problemi

Go down 
+9
Fantom
malenaivi
Svjetloisjena
Gea
josip21
Alpha
urbanaaa
floridana
Berny_Sinara
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitimesri pro 02, 2009 4:44 pm

urbanaaa je napisao/la:
Gea je napisao/la:


iako koliko sam čula u tim danima je orgazam jači, valjda upravo zbog te senzibilnost kava

živa istina! Najjače orgazme sam doživjela za vrijeme menge hail


Ma mene prva 2 dana tolko boli da ne mogu živjet a kamoli se sexat... prije sam se znala sexat i dok imam mengu, no zadnjih godinu to baš i ne prakticiram, ai menga mi traje stvarno kratko tako da i nije neka frka. hekla
eto sada je hmmm 6 dan jos malo pa gotovo Hvala Bogu :D
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitimesri pro 02, 2009 9:01 pm

Fantom je napisao/la:
I od nas mnogo zavisi,da se razumjemo...Ginekoloski problemi - Page 4 989276


o jebote koji si ti ludjak..... rofl2
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitimesri pro 02, 2009 10:16 pm

Fantom je napisao/la:
Kako nebi moglo...Ginekoloski problemi - Page 4 657146
Koliko sam samo ja puta prosao kroz crveno a prometnu jos posjedujem...Ginekoloski problemi - Page 4 295661

lolcina rofl2
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitimečet pro 03, 2009 1:45 am

Berny_Sinara je napisao/la:
eto sada je hmmm 6 dan jos malo pa gotovo Hvala Bogu :D

A meni upravo počelo cry mislila sam da ću od boli poluditi u Muzeju grada Zagreba, 3 sata stajanja, a talete ostale doma..... :(

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitimečet pro 03, 2009 2:56 am

^^možda ti je zbog menge bilo slabo? Dismenoreja uz bol podrazumijeva i (neobavezno) povraćanje, proljev... Meni je jedno vrijeme bilo tako u srednjoj...išla kod gin i ispostavilo se da sam imala vodenu cistu na desnom jajniku.


Ova tema bi se mogla preimenovati u Ginekološke probleme ili tako nešto...
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitimečet pro 03, 2009 3:01 am

Moguće... od previše napora... iako nikad nisam imala problema s tima, od stresa bi mi malo kasnila boljela koji dan, ali nikad nisam povraćala confused

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitimečet pro 03, 2009 3:43 am

urbanaaa je napisao/la:
^^možda ti je zbog menge bilo slabo? Dismenoreja uz bol podrazumijeva i (neobavezno) povraćanje, proljev... Meni je jedno vrijeme bilo tako u srednjoj...išla kod gin i ispostavilo se da sam imala vodenu cistu na desnom jajniku.


Ova tema bi se mogla preimenovati u Ginekološke probleme ili tako nešto...
slazem se sada cu ja to srediti
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 3:23 pm

Skulptura je napisao/la:
Bas zato kod privatnog. Bivsoj je ovaj reko da je sve OK i prestala se brinut. Problemi su se nastavili i onda je otisla privatnom. On je diagnosticirao HPV. Cin 1 ak se dobro sjecam. Nist ne vjeruj ovim "obicnim" doktorima. On ima svoju placu i nije ga briga za nista. Radio il ne radio on ce biti placen.

Cijeli pregled me koštao 220kn...kod moje gin.
Papa test, kolposkopija, ultrazvuk... nema promjena na ušću i jajnici čisti ko suza što sam i sama mogla vidjeti na monitoru i sličici.

Sretna sam!


HPV sigurno nemam, tak da ne brinem da će me zvat zbog papa testa. Čuvam se toga ko vraga...zajebano je to jer ispada da ga puno cura/žena ima...a mnogima se i ne otkrije nego tek nakon pun ku*** godina...


Rekla je ako se ponovi da mi izostanu stvari da se javim, pa ću morati kontracepciju, ali pošto je ovo bila iznimka, vjerojatno se neće desit, barem se nadam.

Pitala me jesam li sumnjala na trudnoću, rekoh da i nisam baš, ali sam svejedno napravila kućni test prije par tjedana koji je ispao negativan...pitala me da li bi rodila ili abortus..rekoh da bi rodila. :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 6:10 pm

urbanaaa je napisao/la:
Skulptura je napisao/la:
Bas zato kod privatnog. Bivsoj je ovaj reko da je sve OK i prestala se brinut. Problemi su se nastavili i onda je otisla privatnom. On je diagnosticirao HPV. Cin 1 ak se dobro sjecam. Nist ne vjeruj ovim "obicnim" doktorima. On ima svoju placu i nije ga briga za nista. Radio il ne radio on ce biti placen.

Cijeli pregled me koštao 220kn...kod moje gin.
Papa test, kolposkopija, ultrazvuk... nema promjena na ušću i jajnici čisti ko suza što sam i sama mogla vidjeti na monitoru i sličici.

Sretna sam!


HPV sigurno nemam, tak da ne brinem da će me zvat zbog papa testa. Čuvam se toga ko vraga...zajebano je to jer ispada da ga puno cura/žena ima...a mnogima se i ne otkrije nego tek nakon pun ku*** godina...


Rekla je ako se ponovi da mi izostanu stvari da se javim, pa ću morati kontracepciju, ali pošto je ovo bila iznimka, vjerojatno se neće desit, barem se nadam.

Pitala me jesam li sumnjala na trudnoću, rekoh da i nisam baš, ali sam svejedno napravila kućni test prije par tjedana koji je ispao negativan...pitala me da li bi rodila ili abortus..rekoh da bi rodila. :)
reci ti meni imas nekog privatnog ginica u Zg kojeg preporucas? :) jer khm dogodilo se pa bi morala na kontrolu... a neznam di da idem? :) eh da i dal primaju kartice? :D
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 8:29 pm

kao prvo ne idem kod privatne i kao drugo ne živim u Zg LOL

potraži malo na forum.hr o ginekolozima u Zg ;)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 8:49 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
reci ti meni imas nekog privatnog ginica u Zg kojeg preporucas? :) jer khm dogodilo se pa bi morala na kontrolu... a neznam di da idem? :) eh da i dal primaju kartice? :D
Poliklinika Nola. Medu skupljima ali najbolje.
http://www.poliklinika-nola.hr/

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 8:53 pm

urbanaaa je napisao/la:
HPV sigurno nemam, tak da ne brinem da će me zvat zbog papa testa. Čuvam se toga ko vraga...zajebano je to jer ispada da ga puno cura/žena ima...a mnogima se i ne otkrije nego tek nakon pun ku*** godina...
Cuj, HPV-a se cuvaj. Mozda ga i imas ali nije "izbio". Puno ljudi ga ima od rodenja i svaki veci pad imuniteta ga moze pokrenuti. Koristila kondom ili ne, nema veze sa HPV-om.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitimesri pro 16, 2009 12:26 am

Skulptura je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
reci ti meni imas nekog privatnog ginica u Zg kojeg preporucas? :) jer khm dogodilo se pa bi morala na kontrolu... a neznam di da idem? :) eh da i dal primaju kartice? :D
Poliklinika Nola. Medu skupljima ali najbolje.
http://www.poliklinika-nola.hr/
hvala :D
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 1:44 pm

ja nisam bila u oinekologa 11 god...a onda mi se prije 5 god. pokvarila krvna slika i opale sve vrijednosti...bila sam blida ka krpa i krvarila 24 dana u misecu i tako 4 miseca....s posla sam otišla na hitnu gdje su mi ustanovili tvorbu od 3 cm na desnoj strani maternice i to je jedva našli...e šoka...popila terapije puste..ošla na uzv-ove....promatrali mi stanje...menge se normalizirale....tvorba još stoji..neće da je diraju..kažu da dok ne raste neće dirat...ali..nesmin se živcirat...a i je..kad se nešto iznerviram jače..odma me zaboli...super se inače osjećam..na to sam skoro i zaboravila..e iden se sad naručit za pregled....kažu da je i možda i neka vrsta vodene ciste, ali da bi već bila pukla...al ona stoji...neka nje...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 3:28 pm

ma strasno meni se menga normalizirala od kada sam imala spolni odnos ^^
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 4:21 pm

^^tak i meni...dođe eventualno do poremećaja kao pretprošli mjesec, ali to je rijetkost...ono jednom u 2 godine možda...
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 5:20 pm

meni je i poslije odnosa bila ista... ne... sad se sjetih još je više kasnila conf1

Ma ja bi morala otići... a tako mi se neda bag

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 10:44 pm

a ne znan , ja nisam imala odnos 5 god.....a evo već treći misec nemam stvari...a valjda stres...a da se počnem sexat..aaaaaaaaaaaaa... cry cry cry cry cry scratch scratch scratch scratch
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitimesri pro 30, 2009 6:10 pm

ja imam inace bolne :) imala sam 4 dana prije no sto cu dobiti mislila sam da cu odapeti :)
[Vrh] Go down
legenda007
Pračovjek
legenda007


Female
Aquarius Monkey
Broj postova : 2191
Age : 56
Location : na morskom plavom žalu gdje leluja vjetrić mio....
Registration date : 23.12.2009

Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitimečet pro 31, 2009 7:38 am

pa mene inače kad ih imam, ako mi dođu, boli samo sat- dva...ali moram popit tablet i obavezno zaspat , makar po ure...e tad se dignen ka nova...i traje 3 - 4 dana...kad je sve ok...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ginekoloski problemi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ginekoloski problemi   Ginekoloski problemi - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ginekoloski problemi
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Problemi sa kompom
» Problemi sa alkoholom i drogama

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: