Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Na krivom mjestu u krivo vrijeme

Go down 
+5
Gea
darkness
Alpha
Svjetloisjena
mirela19
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Na krivom mjestu u krivo vrijeme - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na krivom mjestu u krivo vrijeme   Na krivom mjestu u krivo vrijeme - Page 2 Icon_minitimesri lip 24, 2009 1:05 pm

@Mirela (i Darkness)...No, pa i ti i Darkness se cinite sasvim OK i vasi osjecaji/stanja su prirodna :)

Valja se truditi gledati stvari iz druge perspektive. Nije to lako. A mijenjanje sebe i svoje svijest je jos i teze.

Svi su ljudi makar ponekad bili razocarani. Oni koji su emotivniji to teze podnose (vi ste ocito u toj skupini) ali je moguce iscupat se iz svega sa jako puno novih spoznaja. Najbolje lekcije obicno dolaze kroz bol i teskocu. Gledajte na ovu fazu zivota na taj nacin. Cak budite i zahvalni na boli jer kroz nju se raste. Kada prebrodite tada ste na iducem nivou :)

Darkness, nekim ljudima jednostavno nedostaje empatije i ne vode racuna o drugima pa cak niti nisu svjesni da su nekog povrijedili ili razocarali dok su neki i sami zrtve razocarenja pa naprave krive poteze prema krivim ljudima iz straha nastalog prijasnjim iskustvima. Ako pokusas dugo i dobro promatrati sebe i druge pojmit ces sto ljude pokrece i na koncu prihvatiti i sebe i njih. Pod 'dugo i dobro' ne mislim da sjednes dva sata pa mislis nego da se stavis u ulogu promatraca dok zivis svoj zivot i dok ti se desava sve sto ti se desava. Sve skupa je dugotrajno i, opet, nije lako ali je jedan nacin da se nauci lekcija koja nam je poslana, a bez koje cemo tesko izaci iz takvog tuznog stanja. Naime, imamo ovaj zivot da bi usvojili neke lekcije kojih mozda ni sami nismo svjesni i/ili koje niti ne razumjemo sada...ali, ako izbjegavamo nauciti ono sto bi trebali, zivot ce nam stalno davati nove i jos teze prilike u namjeri da shvatimo. A ako odustanemo...e, pa ceka nas isto (mozda i kompliciranije) u iducem zivotu. Pa...bolje poceti sto prije, zar ne? miga

Ajde, mozete vi to...pisite kako se osjecate ako vam pomaze. Niste jedini. Daleko od toga hug oboma.

P.S. Jasno da vecinu ili sve sto sam rekla vec i sami znate i/ili osjecate ali uvijek je dobro kada ti jos netko kaze...kad te malo podsjeti miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
mirela19
Stanica
mirela19


Female
Virgo Horse
Broj postova : 26
Age : 33
Registration date : 10.06.2009

Na krivom mjestu u krivo vrijeme - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na krivom mjestu u krivo vrijeme   Na krivom mjestu u krivo vrijeme - Page 2 Icon_minitimečet lip 25, 2009 12:01 am

I'm just a person who was born in the wrong place and at
the wrong time.But, as life goes on I see that I can use my time here
to help those who deserve help and to kill and destroy ones who don't
care about anyone else but themselves.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Na krivom mjestu u krivo vrijeme - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na krivom mjestu u krivo vrijeme   Na krivom mjestu u krivo vrijeme - Page 2 Icon_minitimečet lip 25, 2009 12:05 am

Nice one... :)
Hope you are not serious about actually killing them... I think you should know that everything is placed at the rigth place, so people shouldn't be perfect - they would be incredibly boring that way... So, help if you can, but don't destroy... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
darkness
Prašina
darkness


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 4
Age : 37
Registration date : 22.06.2009

Na krivom mjestu u krivo vrijeme - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na krivom mjestu u krivo vrijeme   Na krivom mjestu u krivo vrijeme - Page 2 Icon_minitimened lip 28, 2009 2:08 am

Za mene smisao života ne postoji, vjera mi je islapila odavno.
Ljudi na moje poimanje života smatraju da je to neka faza u životu, neki smatraju da sam lud drugi govore da trebam pronaći smisao i uporište.
Drugim rijećima jedino ih moja smrt može uvjeriti da su u krivu, što je ipak jedini pravi dokaz da griješe.
Iz dana u dan pokušavam naći razlog za život ali njega jednostavno nema ma koliko se trudio. Drugaćije doživljavam ovaj svijet i ne prihvaćam njihova uvjerenja, ambicije,materjalizam, religije.
Svakim danom sjedim za stolom i u ruci držim svoj život, koja ironija.
Na Vašem forumu pišem svoje misli i osječaje jer nekolicina Vas shvača moje probleme koje potiskujem u sebi več duže vrijeme .

Puno Vam hvala na pomoći, Vaša pomoć mi je mnogo znaćila.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Na krivom mjestu u krivo vrijeme - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na krivom mjestu u krivo vrijeme   Na krivom mjestu u krivo vrijeme - Page 2 Icon_minitimened lip 28, 2009 2:14 am

Shvati da nisi jedini koji drugačije doživljava svet i ne prihvata "njihova uvjerenja, ambicije,materjalizam, religije"... Mnogi od nas se osećaju tako...
Ali, zar ti treba uniformisanost? Zar ti treba neko osim tebe, da bi tvoj život imao smisla? Pažljivim posmatranjem bi uvideo da je mnogo ljudi koji se ovako osećaju, iako su u znatnoj manjini na masu... Ali još je Niče definisao Nadčoveka kao onoga koji će se svojim delima izdići iznad mase... Ja ne shvatam zašto se želiš spustiti u svakodnevicu ljudi proseka... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Na krivom mjestu u krivo vrijeme - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na krivom mjestu u krivo vrijeme   Na krivom mjestu u krivo vrijeme - Page 2 Icon_minitimened lip 28, 2009 8:41 pm

Darkness, samo ti piši. Pisanje mnogima pomaže u istraživanju vlastite nutrine.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Na krivom mjestu u krivo vrijeme - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na krivom mjestu u krivo vrijeme   Na krivom mjestu u krivo vrijeme - Page 2 Icon_minitimepon lip 29, 2009 10:20 am

dragi darnkness, kaj ti misliš da se meni da svaki dan živjeti?? svaki dan isto... i tako godinama (sizifov posao) - čemu? zašto? !
nisi jedini, vjeruj, u tom besmislu ali to ne znači da se bojim, i da ću sutra odustati.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Na krivom mjestu u krivo vrijeme - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Na krivom mjestu u krivo vrijeme   Na krivom mjestu u krivo vrijeme - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Na krivom mjestu u krivo vrijeme
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hrvatska na 72. mjestu.
» Ljubav zarobljenih u krivom tijelu
» Prirodna formacija kriza na mjestu tragedije
» Sto je Vrijeme?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: