Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ljubav zarobljenih u krivom tijelu

Go down 
+3
agorafobija
MoW
Alpha
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 10:10 am

Evo jedan vic:

Nakon duge ljubavne noći, on primjeti sliku nekog muškarca na noćnom
ormariću... I zabrine se.
- Ovo je tvoj muž? - upita nervozno.
- Ne, budalice ... - odgovori ona mazeći se uz njega.
- To je onda tvoj zaručnik?
- Ni slučajno! - kaže ona, grickajući mu uho.
- A tvoj otac ili tvoj brat? - opet inzistira on.
- Ne, ne i ne! Tako si seksi kada si ljubomoran!
- Pa dobro hoceš li mi reci ko je to, može li se to ikako saznati?
- Dobro kad si navalio, to sam ja prije operacije.....


Sto mislite kako je covjek reagirao? Meni se nekako cini da je izletio iz tog kreveta brzinom munje i da je nakon toga 6 mjeseci isao na psihoterapiju.

Medjutim, ako zamislimo situaciju u kojoj lijepa zena, deklarirana kao lezbijka i kao muskarac zarobljen u zenskom tijelu, prodje ispred grupe muskaraca upoznatih sa navedenim cinjenicama. Kako ce oni reagirati? Ne samo da ce pokazati namjeru da spavaju s njom (pri tom jos u uvjerenju da ce ju njihovo ljubavno umjece preobratit :P ) nego ih cak pali cinjenica da je zena homoseksualnih sklonosti. Nista ih nece smetati onaj dio "muskarac zarobljen u zenskom tijelu". To izaberu ne vjerovat ili tako nesto.
Ali, ako je obratno. Ako je zena zarobljena u muskom tijelu i to tijelo pretvori u zensko...eee...to je fuuuuujjjj ma koliko to novo zensko tijelo bilo zapravo prekrasno.

Ukratko, ispada da je jedino vazno ono tjelesno. Nista vise. drunken

Da se zaljubite u osobu koja je nekoc bila isti spol kao vi i da to naknadno saznate, sto bi napravili? Da li uopce podrzavate operacije promjene spola?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 10:43 am

Svakako da podržavam. Osoba ima pravo ako je to medicinski izvedivo da si promijeni spol. Važno je da budemo što više zadovoljni svojim tijelom da bi mogli biti sretni, a time i na pomoći drugima. Kad se grizemo zašto nismo nešto napravili, tada ne pomažemo nikome.

Da se ja zaljubim u ženu koja je prije bila muško, ne bih imao problema s time. Bilo bi mi doduše malo neobično neko vrijeme dok se ne naviknem na tu pomisao, ali ako je sve dobro operativno izvedeno, zašto bi me to brinulo? Glavno je da volim tu osobu.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 10:45 am

Hmmm...mislim da je to lakse reci nego napraviti ali razmisljanje ti je u potpunosti politicki korektno ;) Doduse, mislim da si prilicno usamljen u tom razmisljanju :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 10:54 am

Mislim da je samo stvar toga kako mi tu osobu percipiramo. Ako ja volim tu osobu, ako ona ima neke ženske osobine i mogu neke stvari s njom raditi, tada me neće biti briga šta je ona prije bila. Slično kao što me neće biti briga s kime je recimo moja djevojka sve prije spavala.
Tko će si razbijati glavu s tim stvarima?

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 11:18 am

Lud si :D zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
agorafobija
Stanica
agorafobija


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 23
Age : 46
Registration date : 24.08.2010

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 1:52 pm

A čemu slika bivšeg sebe na noćnom ormariću?Da ne zaboravi tko je zapravo?
Da se radi o nekoj velikoj zaljubljenosti,sigurno bih to pokušala prihvatiti.Ali nakon jednonoćne avanture...teško. giba
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 2:01 pm

Kako to mislis "tko je zapravo"? Netko ne ide na puste operacije i terapije ako nije siguran tko je. A to ne znaci da treba lupit glavom u zid da zaboravi zivot prije toga. Osim toga, ako pustimo na stranu psihologiju bez slike nema ni vica tako da... :P

Zasto ne bi dala priliku u slucaju jednonocne avanture (pogotovo ako je avantura bila uspjesna zubi ).

Da se razumijemo, mislim da bih i ja bila u velikoj dvojbi po tom pitanju. Doduse tesko da bih se dovela do jednonocne avanture uopce. Ali na stranu vic. Nije vic ogledni primjer. Znaci da upoznamo nekog i saznamo tako tu informaciju. A ne znam. Ako mi se osoba svidja ipak mi se cini da bih probala. Da.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
agorafobija
Stanica
agorafobija


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 23
Age : 46
Registration date : 24.08.2010

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 2:13 pm

Ne kažem da mora zaboraviti život prije toga,ali ne mislim niti da je potrebno da se stalno objašnjava,deklarira...Većina ljudi funkcionira po principu "što ne znam,ne boli me",pa bi na taj način vjerovatno bilo i lakše održati vezu.Potpuna iskrenost je u nekim slučajevim precijenjena.
A opet,sve ovisi koliko je taj odnos ozbiljan,čemu vodi,šta obje strane žele i očekuju jedno od drugog.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 2:35 pm

Realno gledajuci slazem se da bi tesko netko tko je promijenio spol imao svoju sliku od prije izlozenu na "izvolte" ali to je za potrebe vica ;)

Isto tako predpostavljam da osoba ne bi setala okolo deklarirajuci se, sto kazes ali ako bi usla u vezu...e onda bi bilo u redu to kazati. Samo je pitanje kada. Prije il kasnije. Meni se cini bolje prije ali vjerojatno je bolje kasnije.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 2:37 pm

s obzirom da me cura tako trznula prvi put kad smo.... znam iz prve ruke kako bi se osjećao...
iskočio bih iz kreveta i pokušao sat vremena skužit jel me zeza il ozbiljno govori... i nakon sat vremena uvjeravanja ni onda ne bih vjerovao!!!!

promjenu spola podržavam... bolje to nego gledat muškarca obučenog u ženu kako njiše kukovima po ulici... evil

al ipak bih volio da me prije upozori....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 2:50 pm

I sto da je govorila istinu? Da li bi ostao s njom?

Slazem se da bi bilo u redu da upozori prije, a ne nakon... :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
agorafobija
Stanica
agorafobija


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 23
Age : 46
Registration date : 24.08.2010

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 3:35 pm

Mene zanima da li bi takva veza ako se i ostvari izdržala pritisak okoline... suspect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 5:16 pm

Zašto bi okolina trebala znati? zubi
Dobro, obitelj osobe promijenjenog spola da budući valjda znaju jesu li imali kćer ili sina cerek

Ja podržavam operacije promjene spola, ali samo osobama koje su provjereno psihičke zdrave. Meni se čini da mnogi pederi koji se ponašaju kao curice nisu zdravi jer se tako glupo ne bi niti curice ponašale. Takve osobe su sigurno s nekakvim poremećajem i mislim da trebaju psihološko liječenje.

A što se tiče ostalih, koji su stvarno psihički zdravi, ali osjećaju da pripadaju suprotnom spolu, pogotovo ako postoji i nekakva biološko/hormonska nepravilnost u njihovom tijelu, svakako podržavam.

No jedno je podržavati, a drugo stvarno prihvaćati. Bih li ja bio u takvoj vezi? Pa da se prvo zaljubim, a onda saznam tu informaciju trebalo bi mi vremena da ja riješim taj problem isključivo sam sa sobom, a onda bih vjerojatno nastavio. Mislim, u tim operacijama takve žene su anatomski ispravne, jel da? Mislim, originalne kao i druge?
Ako nisu, onda je to druga stvar.
A da saznam prije zaljubljivanja takvu informaciju. E, pa baš ne znam bih li se upucavao takvoj curi.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 5:30 pm

Alpha je napisao/la:
I sto da je govorila istinu? Da li bi ostao s njom?

Slazem se da bi bilo u redu da upozori prije, a ne nakon... :P
iskreno?? ne znam...
trebao bih kako kažu sjest sam sa sobom i dobro popričat uz bočicu vina(možda dvije)... hehe..
s obzirom da je cura stvarno dobra(ne mislim samo u tjelesnom smislu) mislim da bih poslje rješavanja stvari sam sa sobom i ostao s njom.. normalno uz uvijet da je anatomski riješila stvari i da može, kao što si ti napisala rađat našu djecu.... :P


edit: a šta misliš da ne kaže prije nego da sam saznaš tijekom???(hint: nije stigla sve operirat..) affraid
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 5:34 pm

Što ti boca vina treba da riješiš stvari sam sa sobom? :P

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
agorafobija
Stanica
agorafobija


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 23
Age : 46
Registration date : 24.08.2010

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 6:53 pm

@biga,mislim da transeksualcima ipak ne ugrađuju maternicu no
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 6:54 pm

@Legi...Naravno jer kad popije vidi se duplo zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 7:32 pm

Jel dva transeksualca u koje si zaljubljen umjesto jednog poboljšavaju stvar? zubo

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 7:36 pm

Naravno, uvijek je dobro kad imas izbor zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 7:44 pm

I što ako izabereš krivu? conf1

Bolje imat jednu pa se žalit što je takva i da nemaš izbora, nego da ti kažu da si je izabrao.

Poanta: Biga, ne piti alkohol zubi

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 9:18 pm

Kako god okrenes izabrao si. Osim ako je nisu tvoji roditelji kupili za tebe u zamjenu za kravu u kojem slucaju su ti ju oni izabrali :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 9:38 pm

Ej, ja ovdje pokušavam naučiti nekoga da bude dobar i ne pije alkohol! mlati

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 10:12 pm

rofl2 Da, sad kad si mu ti reko sigurno ce prestat zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 10:21 pm

Nije svejedno ako mu isto kažem ja ili ti ili netko drugi. Ipak se cijeni i TKO nešto kaže, a ne samo ŠTO se kaže cerek

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitimečet ruj 02, 2010 10:24 pm

Pa jasno, naravno. Zato i kazem. Sad kad si mu TI rekao ce prestat zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Empty
PostajNaslov: Re: Ljubav zarobljenih u krivom tijelu   Ljubav zarobljenih u krivom tijelu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ljubav zarobljenih u krivom tijelu
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Depilacija, epilacija, brijanje...
» Da li je ljubav trampa?
» STA-KAJ JE LJUBAV...
» ljubav
» ljubav...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: